Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

Ηθελα πραγματικα να σας κανω να χαμογελασετε διαβαζοντας το,μακαρι να το πετυχα!

Και για να νομιζετε πως συνεβη κατι θετικο κι ειμαι αισιοδοξη.

Χθες πηγαμε στον δευτερο ουρολογο, μας απεκλεισε την εγχειρηση λογω μικρου μεγεθους κιρσοκηλης (θετικο).

Μας βρηκε μικροβιο κι αρχιζουμε αντιβιωση με απαγορευμενες τις ελευθερες επαφες για ενα μηνα (αρνητικο).

Βεβαια επειδη υπολογιζω το ΣΚ ωορρηξια δεν θα τις ξεκινησουμε ακομη.Θα παρει ο αντρας μου απο Δευτερα κι εγω απο την αρχη του επομενου κυκλου.Οποτε σιγουρα ο επομενος κυκλος παει χαμενος,εκτος αν γινει κανενα θαυμα σε αυτον.

Δεν πειραζει καθε εμποδιο για καλο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Είναι τόσο ωραίο αυτό που έγραψες!!!!! Όντως δίνουνε την πιο γλυκιά μάχη!!!!Είναι θέμα χρόνου πιστεύω για όλες!!!και για εμάς που υπάρχει κάποιο θέμα και για όλες τις άλλες κοπέλες που απλά ακόμα δεν έτυχε!!!!

Ακούστε να σας πω την αλήθεια μου εγώ από τοτε  που έμαθα ότι έχω κλειστεί σαλπιγγα κάνουμε έρωτα με τον άντρα μουωκαι το απολαμβάνουμε γιατί δεν έχω στο μυαλό μου να οτι θα μείνω έγκυος .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ακούστε να σας πω την αλήθεια μου εγώ από τοτε  που έμαθα ότι έχω κλειστεί σαλπιγγα κάνουμε έρωτα με τον άντρα μουωκαι το απολαμβάνουμε γιατί δεν έχω στο μυαλό μου να οτι θα μείνω έγκυος .  

Κάνεις το πιο σωστό πράγμα!!!!!Κανονικά όλα τα ζευγάρια έτσι πρέπει!!!αν είναι να έρθει θα έρθει!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες!!

@ViKcy μπραβο! Ειδες που δεν ηταν τιποτα.

@lactaki περαστικα!

@Γιάννα 36 @Σταυρι  κι ολες οι αλλες κοπελες,ειστε τοσες πως να σας ταγκαρω, που απογοητευεστε κι αγχωνεστε να μοιραστω μια σκεψη μου...

Με πιασαν τα φιλοσοφικα μου και σκεφτομουν σημερα τις τοσες εξετασεις,την ανυπομονησια μου,τις απογοητευσεις.Κι εκανα μια αυθορμητη σκεψη,σας την γραφω οπως ηρθε στο μυαλο μου..

"Πας καλα,εδω αλλοι δινουν μαχη με αρρωστιες σοβαρες και δεν το βαζουν κατω.Καποιοι δινουν μαχη για την ζωη τους κι εσυ δινεις την πιο γλυκια μαχη, να φερεις στον κοσμο μια ζωη"

Ακουτε? Την πιο γλυκια μαχη δινουμε να φερουμε στον κοσμο μια ζωη.

Χαμογελαστε που μαχομαστε,με τον οποιο τροπο, να φερουμε ενα πλασματακι σε αυτο τον κοσμο.

 

Τι ωραία σκέψη όντως είναι η ποιο γλυκιά μάχη και τελικά όλα αξίζουν...!!!!!! Εγώ πλέων λέω χαλάλι όλα αξίζει για όλα.. εγώ θα πω και το άλλο ότι ζουμιά μια φορά και πρέπει να χαρούμε το κάθε λεπτό της ζωής μας χωρίς άγχος και όλα θα έρθουν....!!!!!!!! Κοριτσια χωρίς άγχος θα έρθει θα δείτε....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Ηθελα πραγματικα να σας κανω να χαμογελασετε διαβαζοντας το,μακαρι να το πετυχα!

Και για να νομιζετε πως συνεβη κατι θετικο κι ειμαι αισιοδοξη.

Χθες πηγαμε στον δευτερο ουρολογο, μας απεκλεισε την εγχειρηση λογω μικρου μεγεθους κιρσοκηλης (θετικο).

Μας βρηκε μικροβιο κι αρχιζουμε αντιβιωση με απαγορευμενες τις ελευθερες επαφες για ενα μηνα (αρνητικο).

Βεβαια επειδη υπολογιζω το ΣΚ ωορρηξια δεν θα τις ξεκινησουμε ακομη.Θα παρει ο αντρας μου απο Δευτερα κι εγω απο την αρχη του επομενου κυκλου.Οποτε σιγουρα ο επομενος κυκλος παει χαμενος,εκτος αν γινει κανενα θαυμα σε αυτον.

Δεν πειραζει καθε εμποδιο για καλο!

 

@Ginaak μπράβο για την θετική σου σκέψη!Έχω περάσει κ εγώ το ιδιο με τον άντρα μου με μικρόβια, αντιβιωσεις κ κιρσοκήλη!Θα δεις που ο επόμενος μήνας(αν δε γίνει το θαύμα αυτό το μήνα!?)θα είσαι τόσο χαλαρή που θα συνειδητοποιήσεις ότι χρειάζεται κ ένα break από αυτή την εμμονή που έχουμε όλες εδώ μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίστευα πως το ταξίδι μέχρι να δούμε θετικό αποτέλεσμα θα είναι εύκολο.. Φτάνει να είχαμε ολοκληρωμένες επαφές και thats it! Αμ δε.. ένας μήνας ακόμα χαμένος.. είχα υπολογίσει και πητ... 13/12, ήμουν τόσο σίγουρη ότι αυτό το μήνα θα το έχουμε πετύχει.. αλλά δυστυχώς ένα ακόμα τεστάκι ήρθε να μου επιβεβαιώσει ή να μου βγάλει τη γλώσσα... ότι δεν... πάλι θα αιμορραγήσω... ψυχικά και σωματικά.. Ναι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθούμε.. αλλά δεν με παρηγορεί καθόλου αυτό... ούτε ότι ειμαι μόλις 31 με παρηγορεί.. Το έχω ονειρευτεί αυτό το μωρό.. το έχω κρατήσει αγκαλιά.. το έχω φιλήσει.. τώρα θέλω να το μυρίσω.. Σκέψεις.. περνάνε απο το μυαλό μου... μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα.. μήπως πρέπει να ψαχτούμε τώρα που είμαστε στην αρχή ακόμα.. Και μη μου μιλήσει καμία για άγχος.. γιατί όχι δεν ειμαι αγχωμένη.. ούτε έχω μπλοκάρει τον εαυτό μου.. είμαι απόλυτα συνηδητοποιημένη και ήρεμη για αυτό που θέλω να μου συμβεί..  Ανυπόμονη? Ναι  από αυτό είμαι. Απο το απόγευμα προσπαθώ να μην δείξω στον άντρα μου ότι ειμαι χάλια.. αλλά τώρα ξέσπασα.. με πήρε απο κάτω..  Καλό βράδυ κορίτσια! Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες.. Εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Πίστευα πως το ταξίδι μέχρι να δούμε θετικό αποτέλεσμα θα είναι εύκολο.. Φτάνει να είχαμε ολοκληρωμένες επαφές και thats it! Αμ δε.. ένας μήνας ακόμα χαμένος.. είχα υπολογίσει και πητ... 13/12, ήμουν τόσο σίγουρη ότι αυτό το μήνα θα το έχουμε πετύχει.. αλλά δυστυχώς ένα ακόμα τεστάκι ήρθε να μου επιβεβαιώσει ή να μου βγάλει τη γλώσσα... ότι δεν... πάλι θα αιμορραγήσω... ψυχικά και σωματικά.. Ναι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθούμε.. αλλά δεν με παρηγορεί καθόλου αυτό... ούτε ότι ειμαι μόλις 31 με παρηγορεί.. Το έχω ονειρευτεί αυτό το μωρό.. το έχω κρατήσει αγκαλιά.. το έχω φιλήσει.. τώρα θέλω να το μυρίσω.. Σκέψεις.. περνάνε απο το μυαλό μου... μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα.. μήπως πρέπει να ψαχτούμε τώρα που είμαστε στην αρχή ακόμα.. Και μη μου μιλήσει καμία για άγχος.. γιατί όχι δεν ειμαι αγχωμένη.. ούτε έχω μπλοκάρει τον εαυτό μου.. είμαι απόλυτα συνηδητοποιημένη και ήρεμη για αυτό που θέλω να μου συμβεί..  Ανυπόμονη? Ναι  από αυτό είμαι. Απο το απόγευμα προσπαθώ να μην δείξω στον άντρα μου ότι ειμαι χάλια.. αλλά τώρα ξέσπασα.. με πήρε απο κάτω..  Καλό βράδυ κορίτσια! Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες.. Εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα!! 

Κοριτσάκι μη στεναχωριέσαι...ειμαι ακριβώς όπως εσύ... Κι εγώ ουσιαστικά δυο μήνες προσπαθώ και με το που βλέπω την περίοδο βάζω τα κλάματα...ομως μη σε παίρνει από κάτω...εχεις τη δύναμη και θα είσαι πιο δυνατή απ τους φόβους σου...σκεψου ότι έχεις την υγεία σου και τον άνθρωπό σου,καποιοι παλεύουν γι αυτά και πολλές φορές δε καταφέρνουν να τα χουν... Ηρέμησε και πιστεύω ότι και το μωράκι σου θα κρατήσεις και όλα θα γίνουν όπως τα θες...θες να μπεις σε τριπακι εξετάσεων? Αν πιστεύεις πως αυτό θα σε ηρεμήσει κανε τις βασικές που θα σου πει ο γιατρός σου για να σου φύγουν οι σκέψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Θετική ενέργεια σε ολα τα κορίτσια στέλνω.... να μη μας παίρνει από κάτω... Εγώ σήμερα έκανα τεστ βγήκε αρνητικό ??μπορεί και να το έκανα νωρίς βέβαια... θα περιμένω τις επόμενες μέρες... Σήμερα είναι η μέρα που την περιμένω για να δούμε...

Πάντος είναι πολύ αγχωτικό το τεστ... πήρα το διπλό... κάνω το πρώτο και το κουτακι που πρέπει να δείξει γραμμή οτι ειναι έγκυρο δεν έβγαλε  τίποτα... κάνω το δεύτερο.... αρνητικό... Μου αρέσει που πήρα το διπλό ώστε αν βγει αρνητικό και δεν έρθει να το κάνω τις επόμενες μέρες...μακάρι να μην έρθει και να πάω για β χοριακη κατευθείαν....

Μακάρι κοπέλα μου εύχομαι να δεις θετική χοριακη σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Πίστευα πως το ταξίδι μέχρι να δούμε θετικό αποτέλεσμα θα είναι εύκολο.. Φτάνει να είχαμε ολοκληρωμένες επαφές και thats it! Αμ δε.. ένας μήνας ακόμα χαμένος.. είχα υπολογίσει και πητ... 13/12, ήμουν τόσο σίγουρη ότι αυτό το μήνα θα το έχουμε πετύχει.. αλλά δυστυχώς ένα ακόμα τεστάκι ήρθε να μου επιβεβαιώσει ή να μου βγάλει τη γλώσσα... ότι δεν... πάλι θα αιμορραγήσω... ψυχικά και σωματικά.. Ναι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθούμε.. αλλά δεν με παρηγορεί καθόλου αυτό... ούτε ότι ειμαι μόλις 31 με παρηγορεί.. Το έχω ονειρευτεί αυτό το μωρό.. το έχω κρατήσει αγκαλιά.. το έχω φιλήσει.. τώρα θέλω να το μυρίσω.. Σκέψεις.. περνάνε απο το μυαλό μου... μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα.. μήπως πρέπει να ψαχτούμε τώρα που είμαστε στην αρχή ακόμα.. Και μη μου μιλήσει καμία για άγχος.. γιατί όχι δεν ειμαι αγχωμένη.. ούτε έχω μπλοκάρει τον εαυτό μου.. είμαι απόλυτα συνηδητοποιημένη και ήρεμη για αυτό που θέλω να μου συμβεί..  Ανυπόμονη? Ναι  από αυτό είμαι. Απο το απόγευμα προσπαθώ να μην δείξω στον άντρα μου ότι ειμαι χάλια.. αλλά τώρα ξέσπασα.. με πήρε απο κάτω..  Καλό βράδυ κορίτσια! Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες.. Εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα!! 

Αχ βρε κορίτσι μου πόσο σε καταλαβαίνω και εγώ έτσι ακριβώς νιώθω...είναι κάτι που το θέλουμε τόσο  μα τόσο πολύ και θέλουμε τώρα..τώρα.. τωρα..δεν μπορώ να καταλάβω γτ να τα περνάμε αυτα; έχουμε φτάσει στο σημείο το ωραιότερο πράγμα τον έρωτα να μην το απολαμβάνουμε πια και να γίνεται αγκαρια..εύχομαι πραγματικά σύντομα να το πετύχουμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Δεν σας προλαβαινω τελευταια!Εχω γεμισει ολες τις ημερες με δραστηριοτητες τα απογευματα και ο χρόνος να σκεφτω το ολο θεμα πολυ περιορισμενος!Νιωθω πολυ καλυτερα που δεν το υπερ αναλύω και μια και αυτος ο μηνας παει ετσι ...ολα ειναι πιο χαλαρα!

Κορίτσια μου γλυκα!Κάντε πράγματα και οσο μπορείτε ξεχαστε το!Κάντε οτι δεν θα μπορείτε να κανετε οταν θα ερθει το μωρο.Γιατι σιγουρα θα ερθει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Πίστευα πως το ταξίδι μέχρι να δούμε θετικό αποτέλεσμα θα είναι εύκολο.. Φτάνει να είχαμε ολοκληρωμένες επαφές και thats it! Αμ δε.. ένας μήνας ακόμα χαμένος.. είχα υπολογίσει και πητ... 13/12, ήμουν τόσο σίγουρη ότι αυτό το μήνα θα το έχουμε πετύχει.. αλλά δυστυχώς ένα ακόμα τεστάκι ήρθε να μου επιβεβαιώσει ή να μου βγάλει τη γλώσσα... ότι δεν... πάλι θα αιμορραγήσω... ψυχικά και σωματικά.. Ναι είναι λίγος ο καιρός που προσπαθούμε.. αλλά δεν με παρηγορεί καθόλου αυτό... ούτε ότι ειμαι μόλις 31 με παρηγορεί.. Το έχω ονειρευτεί αυτό το μωρό.. το έχω κρατήσει αγκαλιά.. το έχω φιλήσει.. τώρα θέλω να το μυρίσω.. Σκέψεις.. περνάνε απο το μυαλό μου... μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα.. μήπως πρέπει να ψαχτούμε τώρα που είμαστε στην αρχή ακόμα.. Και μη μου μιλήσει καμία για άγχος.. γιατί όχι δεν ειμαι αγχωμένη.. ούτε έχω μπλοκάρει τον εαυτό μου.. είμαι απόλυτα συνηδητοποιημένη και ήρεμη για αυτό που θέλω να μου συμβεί..  Ανυπόμονη? Ναι  από αυτό είμαι. Απο το απόγευμα προσπαθώ να μην δείξω στον άντρα μου ότι ειμαι χάλια.. αλλά τώρα ξέσπασα.. με πήρε απο κάτω..  Καλό βράδυ κορίτσια! Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες.. Εύχομαι να έχετε όλες θετικά αποτελέσματα!! 

Καλημέρα στο κορίτσι μας.... Ένα αρνητικό τεστ δεν δείχνει τίποτα ακόμα.... Μόνο όταν  έρθει...που να μην έρθει.... και εγω με ενα αρνητικό τεστ στα χέρια μου.... Μέχρι να ερθει δεν το βάζουμε κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Καλημέρα στο κορίτσι μας.... Ένα αρνητικό τεστ δεν δείχνει τίποτα ακόμα.... Μόνο όταν  έρθει...που να μην έρθει.... και εγω με ενα αρνητικό τεστ στα χέρια μου.... Μέχρι να ερθει δεν το βάζουμε κάτω...

Κοριτσάκια μου όμορφα πίστη στον θεό και τιποτα άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantariniακι μου, δες το αλλιώς. Αν κάποιος σου έλεγε πως σε έξι μήνες θα είσαι έγκυος θα στεναχωριοσουν κάθε μήνα με την περίοδο? Όχι. Αυτό το μωρό που ονειρεύεσαι είναι στα σκαριά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα πίστη στον θεό και τιποτα άλλο!!!

Χαίρομαι που έχεις καλύτερη διάθεση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου Καλημέρα!! Ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματα σας!! Από εχτές το απόγευμα απλά δεν λειτουργούσα.. ήμουν μόνη στο σπίτι και με είχε πάρει από κάτω μέχρι το βράδυ που ξέσπασα.. Σήμερα είναι μια καινούρια μέρα..  στεναχωρη μεν λίγο πιο αισιοδοξη δε.. θα τον  πιάσουμε το σπόρο..  Που θα πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! 

@Mantarini  ετσι ημουν την περασμενη βδομαδα μολις αδιαθετησα..Μολις ειδα το μνμ σου χθες σε ενιωσα απολυτα! Σημερα ομως ειναι μια καινουρια μερα!!! 

Εγω μολις γυρισα απο γιατρο..ελεγχω το αυτοανοσο..πηγα με μια χαρα οτι ημουν πολυ καλυτερα κ θα σταματησω την αγωγη αλλα μπαααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki την ξέρω την εξέταση αυτή και μάλιστα του την πρότεινα να την κάνω και μου είπε όχι. Το λόγο δεν τον ξέρω και αυτό με κάνει να έχω αμφιβολία. Ήμουν στην 7 ημέρα του κύκλου (ωορρηξία κάνω συνήθως την 17 ημέρα του κύκλου) και μου είπε πως δεν είδε ωοθυλάκιο. Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να φαίνεται! 

@MantariniΌλες μας περνάμε την ίδια αγωνία και έχουμε την ίδια ανυπομονησία. Αν θεωρείς πως κάνοντας εξετάσεις θα σου φύγει το άγχος να το κάνεις. Και εμείς για αυτό ξεκινήσαμε από τον 4ο μήνα προσπαθειών να ψαχνόμαστε και κάναμε και σπερμοδιάγραμμα και εγώ εξετάσεις, για να ξέρουμε που βρισκόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα κοριτσια!! 

@Mantarini  ετσι ημουν την περασμενη βδομαδα μολις αδιαθετησα..Μολις ειδα το μνμ σου χθες σε ενιωσα απολυτα! Σημερα ομως ειναι μια καινουρια μερα!!! 

Εγω μολις γυρισα απο γιατρο..ελεγχω το αυτοανοσο..πηγα με μια χαρα οτι ημουν πολυ καλυτερα κ θα σταματησω την αγωγη αλλα μπαααα..

και αυτά τα αυτοανοσα βρε παιδί μου... χαμε γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια μου Καλημέρα!! Ευχαριστώ πολύ για τα μηνύματα σας!! Από εχτές το απόγευμα απλά δεν λειτουργούσα.. ήμουν μόνη στο σπίτι και με είχε πάρει από κάτω μέχρι το βράδυ που ξέσπασα.. Σήμερα είναι μια καινούρια μέρα..  στεναχωρη μεν λίγο πιο αισιοδοξη δε.. θα τον  πιάσουμε το σπόρο..  Που θα πάει..

Απ ό,τι έχεις δει εδώ μέσα όλες περνάμε από στάδια... Λογικό, άνθρωποι είμαστε και νιώθουμε! 

Κατά τα άλλα για εμένα είναι 24η, ωορρηξία πρέπει να έκανα αργά αυτή τη φορά που έλειπε κι ο σύζυγος, οπότε πάμε για μεγάλη εβδομάδα και Πάσχα τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@lactaki την ξέρω την εξέταση αυτή και μάλιστα του την πρότεινα να την κάνω και μου είπε όχι. Το λόγο δεν τον ξέρω και αυτό με κάνει να έχω αμφιβολία. Ήμουν στην 7 ημέρα του κύκλου (ωορρηξία κάνω συνήθως την 17 ημέρα του κύκλου) και μου είπε πως δεν είδε ωοθυλάκιο. Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να φαίνεται! 

@MantariniΌλες μας περνάμε την ίδια αγωνία και έχουμε την ίδια ανυπομονησία. Αν θεωρείς πως κάνοντας εξετάσεις θα σου φύγει το άγχος να το κάνεις. Και εμείς για αυτό ξεκινήσαμε από τον 4ο μήνα προσπαθειών να ψαχνόμαστε και κάναμε και σπερμοδιάγραμμα και εγώ εξετάσεις, για να ξέρουμε που βρισκόμαστε.

Ίσως δε θέλει να βιαστεί αλλά δε βρίσκω το λόγο από τη στιγμή που είναι απλά μια εξέταση αίματος..επίσης εμένα ο Γιάτρος μου από τον υπέρηχο Μ είπε ότι πιθανότατα είναι με αίμα.. κ εμένα Μ έλεγε να περιμένω 1 χρόνο κ να κάνω προσπαθειες κ μετά να ψαχτω αλλά δε το έκανα κ δε το μετανιώνω..στο 5ο μηνα πάνω ψαχτηκα..αν περίμενα 1 χρόνο μπορει να έσπαγε κ η κύστη που δεν γνώριζα κ ήταν μεγάλη..θα έχανα κ χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Απ ό,τι έχεις δει εδώ μέσα όλες περνάμε από στάδια... Λογικό, άνθρωποι είμαστε και νιώθουμε! 

Κατά τα άλλα για εμένα είναι 24η, ωορρηξία πρέπει να έκανα αργά αυτή τη φορά που έλειπε κι ο σύζυγος, οπότε πάμε για μεγάλη εβδομάδα και Πάσχα τώρα ?

Με το καλό.. εγώ είμαι στην 9η.. αλλά δε ξέρω βρε κορίτσια είπαμε να τον αφήσουμε αυτό το μήνα να αποτοξίνωθω λίγο από τις ενέσεις κ τις αντιβίωσεις..επαφές θα έχουμε σίγουρα όταν αναρρωσω χαχαα αλλά επειδή θα το θέλουμε όχι με σκοπό.. ε έχει περάσει κ καιρός Μ αυτά κ Μ αυτά χαχαχααα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με το καλό.. εγώ είμαι στην 9η.. αλλά δε ξέρω βρε κορίτσια είπαμε να τον αφήσουμε αυτό το μήνα να αποτοξίνωθω λίγο από τις ενέσεις κ τις αντιβίωσεις..επαφές θα έχουμε σίγουρα όταν αναρρωσω χαχαα αλλά επειδή θα το θέλουμε όχι με σκοπό.. ε έχει περάσει κ καιρός Μ αυτά κ Μ αυτά χαχαχααα??

Όπως νιώθεις να πράξεις! Αν ο γιατρός σου έδωσε κατευθείαν το οκ και δεν υπάρχει εμπόδιο μπορείς και τώρα να ξεκινήσεις μπορείς κι όταν αναρρώσεις! Όπως αισθάνεσαι κι όπως σου βγει! Δεν χάλασε ο κόσμος και για έναν κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όπως νιώθεις να πράξεις! Αν ο γιατρός σου έδωσε κατευθείαν το οκ και δεν υπάρχει εμπόδιο μπορείς και τώρα να ξεκινήσεις μπορείς κι όταν αναρρώσεις! Όπως αισθάνεσαι κι όπως σου βγει! Δεν χάλασε ο κόσμος και για έναν κύκλο! 

Ναι ναι δε λέω αλλά ξέρεις η λεγόμενη... Ανυπομονισια χαχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;; ερωτησουλα...παίρνει κάποια τις pregnant care??έχετε δει καμία διαφορα στην ημέρα ωορρηξίας;;;αν ήρθε νωρίτερα η αργοτερα;; εγώ συνήθως έχω ωορρηξία 16_17 μέρα αλλα εχω απο χτες λίγα υγρά..Και είμαι στην 10 μέρα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;; ερωτησουλα...παίρνει κάποια τις pregnant care??έχετε δει καμία διαφορα στην ημέρα ωορρηξίας;;;αν ήρθε νωρίτερα η αργοτερα;; εγώ συνήθως έχω ωορρηξία 16_17 μέρα αλλα εχω απο χτες λίγα υγρά..Και είμαι στην 10 μέρα σήμερα.

Εγώ τις έπαιρνα τώρα θα ξανά παραγγείλω.. δε παρατήρησα κάτι αφού πρόκειται για βιταμίνες.. το μόνο που παρατήρησα μπορεί να είναι κ άσχετο τελείως είναι πως δεν αρρώστησα όλο το χειμώνα. Ούτε συνάχι δε μπουκωσα.. λέω να δεις κρατά τον οργανισμό μου γερό.. τώρα που θα ξανά μπω στο παιχνίδι θα σ πω χαχα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...