Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

οκ, προφανώς ήσουν κ πιο οργανωμένη... μάλλον φταίει κ η φίλη μου έπρεπε να έχει φροντίσει νωρίτερα... νόμιζα ότι πρώτη φορά πήγες στην 9η για αυτό το ειπα... 

Είσαι ακόμα μικρή πάντως κ θα δεις όλα θα πάνε καλά!!! Να το βάλεις πίσω σου ως μια κακή στιγμή :-) Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Όχι όχι.πρωτη φορά στη γυναικολόγο πήρα σχεδόν 5 βδομάδων.ολα θα πάνε καλά...το ξέρω για όλες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Τον Ιανουάριο έγινα 29?

Εχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να κάνεις όχι ένα, τρία παιδάκια! Γερή να είσαι κι όλα τα άλλα έρχονται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να κάνεις όχι ένα, τρία παιδάκια! Γερή να είσαι κι όλα τα άλλα έρχονται! 

Να σαι καλά..σε ευχαριστώ πολύ... εύχομαι σε όλες μας να έρθει σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς πόσα παιδάκια θέλετε; Εγώ 1 κ καλό... όλοι μου λένε ότι μετά θα αλλάξω γνώμη κ θα θέλω κ άλλο! ίσως δεν μπορω να είμαι κάθετη για κάτι που δεν έχω ζήσει αλλά νομίζω ότι δεν θα έχω το κουράγιο... μάλλον άργησα λίγο για να γίνω πολύτεκνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εσείς πόσα παιδάκια θέλετε; Εγώ 1 κ καλό... όλοι μου λένε ότι μετά θα αλλάξω γνώμη κ θα θέλω κ άλλο! ίσως δεν μπορω να είμαι κάθετη για κάτι που δεν έχω ζήσει αλλά νομίζω ότι δεν θα έχω το κουράγιο... μάλλον άργησα λίγο για να γίνω πολύτεκνη!

Τρελαίνομαι για δίδυμα! Αν τα καταφέρω σύντομα να κάνω ένα, θα προσπαθήσω καπάκι για το δεύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια εσείς πόσα παιδάκια θέλετε; Εγώ 1 κ καλό... όλοι μου λένε ότι μετά θα αλλάξω γνώμη κ θα θέλω κ άλλο! ίσως δεν μπορω να είμαι κάθετη για κάτι που δεν έχω ζήσει αλλά νομίζω ότι δεν θα έχω το κουράγιο... μάλλον άργησα λίγο για να γίνω πολύτεκνη!

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι...η γιατρός μου είπε ότι λόγω της κλομιφαινης να είμαι έτοιμη κ για δίδυμα.ενα θα σας πω.. σημασία έχει να είναι γερό....τον Αύγουστο με την ιδέα για δύο μωρά τρελενομουν έλεγα δε θα τα καταφέρω πλέον λέω γερό να είναι κ έχω μπόλικη αγάπη να δώσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τρελαίνομαι για δίδυμα! Αν τα καταφέρω σύντομα να κάνω ένα, θα προσπαθήσω καπάκι για το δεύτερο! 

ναι διδυμα θα ηθελα! όμως δεν έχει κανείς στην οικογένεια μου οπότε μάλλον απίθανο! Αν είναι να μου ξαναπάρει τόσο να μείνω έγκυος δεν θα έχω το κουράγιο να το ξανακάνω... με κούρασε πολύ όλο αυτό κ αν πάνε όλα καλά δεν μπορώ να ξαναμπώ στο ίδιο άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι διδυμα θα ηθελα! όμως δεν έχει κανείς στην οικογένεια μου οπότε μάλλον απίθανο! Αν είναι να μου ξαναπάρει τόσο να μείνω έγκυος δεν θα έχω το κουράγιο να το ξανακάνω... με κούρασε πολύ όλο αυτό κ αν πάνε όλα καλά δεν μπορώ να ξαναμπώ στο ίδιο άγχος

Είχες μείνει κ εσύ έγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι διδυμα θα ηθελα! όμως δεν έχει κανείς στην οικογένεια μου οπότε μάλλον απίθανο! Αν είναι να μου ξαναπάρει τόσο να μείνω έγκυος δεν θα έχω το κουράγιο να το ξανακάνω... με κούρασε πολύ όλο αυτό κ αν πάνε όλα καλά δεν μπορώ να ξαναμπώ στο ίδιο άγχος

Απλά αν αρχίσεις κατευθείαν προσπάθειες για το δεύτερο νομίζω θα ναι πιο εύκολο γιατί είσαι πιο γόνιμη εκείνο το διάστημα (κάναμε το πρώτο, βάλαμε μπρος για το δεύτερο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Είχες μείνει κ εσύ έγκυος?

είχα μια "σχεδόν" εγκυμοσύνη κατά λάθος, αλλά να πω την αλήθεια δεν το μετράω καν... απλά το ψυλιάστηκα λόγω συμπτωμάτων κ καθυστέρησης αρκετών ημερών, μέχρι να προλάβω να χαρώ απλά αδιαθέτησα. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι παρα πολύ συχνό... Μετά από κάποιο καιρό άρχισα κ προσπάθειες αλλά δεν έχει ξανατύχει από τότε... μετράω περίπου 6 μήνες πλέον κ λέω ότι αν με το καλό μείνω έγκυος (έχω κάνει φουλ εξετάσεις κ όλα καλά) κ μετά για το 2ο θέλω άλλο τόσο χαιρετίσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

είχα μια "σχεδόν" εγκυμοσύνη κατά λάθος, αλλά να πω την αλήθεια δεν το μετράω καν... απλά το ψυλιάστηκα λόγω συμπτωμάτων κ καθυστέρησης αρκετών ημερών, μέχρι να προλάβω να χαρώ απλά αδιαθέτησα. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι παρα πολύ συχνό... Μετά από κάποιο καιρό άρχισα κ προσπάθειες αλλά δεν έχει ξανατύχει από τότε... μετράω περίπου 6 μήνες πλέον κ λέω ότι αν με το καλό μείνω έγκυος (έχω κάνει φουλ εξετάσεις κ όλα καλά) κ μετά για το 2ο θέλω άλλο τόσο χαιρετίσματα!

Από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρει.φιλη μου απέβαλε κ σε ένα μήνα ήταν πάλι έγκυος...κ το μόνο που μου έλεγε είναι να το βγάλω από το μυαλό μου κ θα ξανασυμβεί.... τότε θύμωνα αλλά πλέον λέω είχε δίκαιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρει.φιλη μου απέβαλε κ σε ένα μήνα ήταν πάλι έγκυος...κ το μόνο που μου έλεγε είναι να το βγάλω από το μυαλό μου κ θα ξανασυμβεί.... τότε θύμωνα αλλά πλέον λέω είχε δίκαιο.

μα κ γω όταν καν δεν το σκεφτομουν ειδα ότι έστω κ αποτυχημένα έγινε, τώρα που τα κάνω όλα σωστά δεν έρχεται... για αυτό έκανα τόσες εξετάσεις για να το βγάλω επιτέλους από το μυαλό μου... κ γω έλεγα τι βλακειες ειναι αυτες αλλα τελικά μάλλον παίζει περισσότερο ρόλο από ότι πιστεύουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια!!!!Τι ωραία νέα!!!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι ??

Σευχαριστώ κορίτσι μου ένα θετικό τεστακι κ σε εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια!!! Τι τέλεια νέα!! Μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε καλά!! Πόσο καιρό προσπαθουσατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια... Όλα να παν2 καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Τι τέλεια νέα!! Μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε καλά!! Πόσο καιρό προσπαθουσατε? 

Σευχαριστώ κ σε εσένα εύχομαι σύντομα. Είχαμε ξεκινήσει Οκτώβρη αλλά Δεκέμβρη απείχαμε κ αυτόν τον μήνα είχα πει τέλος.....αλλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Σευχαριστώ κ σε εσένα εύχομαι σύντομα. Είχαμε ξεκινήσει Οκτώβρη αλλά Δεκέμβρη απείχαμε κ αυτόν τον μήνα είχα πει τέλος.....αλλα.....

Γρήγορα τα καταφέρατε μια χαρά! Θυμάμαι πως έκανες και τεστ ωορρηξιας. Με τι επαφές ήρθε το πολυπόθητο??? Να πάνε όλα κατ ευχήν! Συμπτώματα είχες? Πολλές ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις θέλουμε τα φώτα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Μπράβο κορίτσι μου!!! θυμάμαι που τα λέγαμε!!!προσπαθούσες καιρό αν θυμάμαι καλά; Όλα καλά να πάνε με το καλό!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Γρήγορα τα καταφέρατε μια χαρά! Θυμάμαι πως έκανες και τεστ ωορρηξιας. Με τι επαφές ήρθε το πολυπόθητο??? Να πάνε όλα κατ ευχήν! Συμπτώματα είχες? Πολλές ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις θέλουμε τα φώτα σου! 

Έκανα τα hometest κπ μήνες αλλά δεν τα ξαναπήρα με μπερδευαν.... Προσωπικά νομίζω ξεαγχωθηκα κ είπα δεν θέλω 2ο παιδί... Ότι είναι να γίνει ας γίνει.... 2 επαφές μόνο είχαμε. Από συμπτώματα 4 μέρες μετά την περίοδο πονακια μέσης κ περιόδου μετά τίποτα.... Μόνο λευκά υγρά. Κ από χτες που περίμενα είχα κράμπες Χαμηλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Έκανα τα hometest κπ μήνες αλλά δεν τα ξαναπήρα με μπερδευαν.... Προσωπικά νομίζω ξεαγχωθηκα κ είπα δεν θέλω 2ο παιδί... Ότι είναι να γίνει ας γίνει.... 2 επαφές μόνο είχαμε. Από συμπτώματα 4 μέρες μετά την περίοδο πονακια μέσης κ περιόδου μετά τίποτα.... Μόνο λευκά υγρά. Κ από χτες που περίμενα είχα κράμπες Χαμηλά 

Τα λευκά υγρά τα έχω ακούσει κι από άλλες κοπέλες πως συνέχισαν μετά την ωορρηξία. Άντε όλα να κυλήσουν όμορφα! Μόλις το έβγαλες από το μυαλό σου πραγματικά συνέβη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απείχα από το φόρουμ γιατί είχα απογοητευτεί.... Αλλά ο Θεός κ η Παναγία είχε αλλά σχέδια...... Μόλις Έκανα τεστ..... Είμαι έγκυος.... Δεν μπορώ να το πιστέψω..... Εκεί που το είχα διαγράψει.... Σε όλες εύχομαι τα καλύτερα..... 

Συγχαρητήρια!!! Τι τέλεια νέα!! Όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!!! Άντε και στα δικά μας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...