Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις On 17/2/2019 at 11:49 ΠΜ, ο/η Ginaak είπε:

Τωρα θα σε μαλωσω!

Βρε εσυ δεν μου εγραφες χθες μολις οτι τα τεστακια τα εκανα νωρις?

Εσυ τα κανεις 6 μερες πριν την αναμενομενη και απογοητευεσαι?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα οπως το παραπάνω βγαινουν...

Αν ειχες ωορρηξια 8 του μηνα εχουν περασει μολις 9 μερες, τι να δειξει των ουρων?

Να κλαιγομαι εγω που το κανα στις 13 μερες μετα, το καταλαβαινω.Εσενα ειναι οντως πολυ νωρις ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα οπως το παραπάνω βγαινουν...

Καλημέρα και μια όμορφη Κυριακή! Δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι στη φωτογραφία και κακά τα ψέματα τόσες μέρες πριν την περίοδο δύσκολο να δείξει κάτι. Κάνε μετά από λίγες μέρες ξανά.. 

Κοριτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε πάνω κάτω, όλες τις ίδιες βλακειες με τα τεστ κάνουμε, όλες το ίδιο άγχος τρώμε αυτές τις μέρες ακόμα κι αν το αρνούμαστε! 

Ας απολαύσουμε το ταξίδι αυτό προς τον στόχο με όλα όσα αυτό περιλαμβάνει! Θα έρθει κι η στιγμή που θέλουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο κ γω το θυρεοειδή τον είχα βρει στο μηνα σε προληπτικό έλεγχο κ λες οκ 1 μείον! Εμενα μου πηρε 2 μήνες μόλις κ ρυθμιστηκε. Κ ισως κ λιγότερο αλλα στο 2μηνο φαίνεται στις εξετάσεις, πηγε απο 4 σε λιγότερο απο 1. Οπότε μην ανησυχείς αυτό ειναι εύκολο να διορθωθεί αλλα δυσκολεύει πολυ τη σύλληψη αν ειναι αρρυθμιστο. Την ενδομητρίωση πως την είδε; ειχες συμπτώματα;

Συμφωνώ πάντως οτι οσο ψαχνεις κ διορθώνεις ειναι για καλο. Κ γω στο 4μηνο ξαναεψαξα ορμονικα κ στο 6μηνο σαλπιγγογραφια... οσο βρίσκουμε πράγματα που φτιαχνουν ειμαστε οκ!

Πήγα να κάνουμε έλεγχο ωορηξιας κ μου βρήκε την κύστη.. οπότε από εκεί κ πέρα ξεκίνησα τις διαδικασίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και μια όμορφη Κυριακή! Δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι στη φωτογραφία και κακά τα ψέματα τόσες μέρες πριν την περίοδο δύσκολο να δείξει κάτι. Κάνε μετά από λίγες μέρες ξανά.. 

Κοριτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε πάνω κάτω, όλες τις ίδιες βλακειες με τα τεστ κάνουμε, όλες το ίδιο άγχος τρώμε αυτές τις μέρες ακόμα κι αν το αρνούμαστε! 

Ας απολαύσουμε το ταξίδι αυτό προς τον στόχο με όλα όσα αυτό περιλαμβάνει! Θα έρθει κι η στιγμή που θέλουμε! 

συμφωνώ κοπέλα μου! Αυτό συζητούσαμε εχτές με τον άντρα μου.. Πόσο όμορφος είναι ο ελεύθερος έρωτας... Πόσο πιο χαλαρός..  Και απολαυστικός. Τόσα χρόνια με προφυλακτικό ή τη μέθοδος τραβήγματος που χρησιμοποιούσαμε τα τελευταία χρόνια  που δεν θελμε ακομα μωράκι..ένα άγχος το είχαμε... Ενώ τώρα αυτή η περίοδος που διανύουμε είναι η πιο όμορφη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και μια όμορφη Κυριακή! Δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι στη φωτογραφία και κακά τα ψέματα τόσες μέρες πριν την περίοδο δύσκολο να δείξει κάτι. Κάνε μετά από λίγες μέρες ξανά.. 

Κοριτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε πάνω κάτω, όλες τις ίδιες βλακειες με τα τεστ κάνουμε, όλες το ίδιο άγχος τρώμε αυτές τις μέρες ακόμα κι αν το αρνούμαστε! 

Ας απολαύσουμε το ταξίδι αυτό προς τον στόχο με όλα όσα αυτό περιλαμβάνει! Θα έρθει κι η στιγμή που θέλουμε! 

@Χρυσάφω συγνώμη που επεμβαίνω αλλά αν δεν κάνω λάθος είναι νωρίς για τεστ! Γιατί δεν περιμένεις μερικές μέρες ακόμα; Εγώ περιμένω Παρασκευή αλλά είμαι σίγουρη ότι θα έρθει (ευαισθησία και πρήξιμο στο στήθος τα οποία υποχωρούν κάθε μέρα και όρεξη για αγαπούλες ❤️) . Για να παρηγοριέμαι σκέφτομαι πως αφού έρθει, θα ξεκινήσω με τα χάπια και γενικότερα με βοήθεια. Όποτε ίσως φτάσω πιο κοντά στο στόχο μου!! Καλή επιτυχία σε όλες! 

71FEF613-F770-4FA4-99F7-47715E27969C.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και μια όμορφη Κυριακή! Δυστυχώς δεν φαίνεται κάτι στη φωτογραφία και κακά τα ψέματα τόσες μέρες πριν την περίοδο δύσκολο να δείξει κάτι. Κάνε μετά από λίγες μέρες ξανά.. 

Κοριτσια όλες τα ίδια σκεφτόμαστε πάνω κάτω, όλες τις ίδιες βλακειες με τα τεστ κάνουμε, όλες το ίδιο άγχος τρώμε αυτές τις μέρες ακόμα κι αν το αρνούμαστε! 

Ας απολαύσουμε το ταξίδι αυτό προς τον στόχο με όλα όσα αυτό περιλαμβάνει! Θα έρθει κι η στιγμή που θέλουμε! 

Λαικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

σε ταλαιπωρεί... πιστεύω λόγω  άγχους και λαχταρας έχει καθυστέρησει η κυρία..

Κ εγώ τα ίδια χωρίς καφέ όμως 34η μέρα κ Μ έχει πεθάνει...θα εκραγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πονάς? 

Που κ που ναι.. Μ έπιασε ένας πόνος Δυνατός χθες λέω ωχχχ ραγισανε οι κύστες. Αφού κοιμήθηκα από τον πόνο. Μέτα όμως πέρασε.. θεωρώ είναι λόγω άγχους κ ψυχολογίας αυτό το μήνα.. που θα πάει θα κατέβει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Πήγα να κάνουμε έλεγχο ωορηξιας κ μου βρήκε την κύστη.. οπότε από εκεί κ πέρα ξεκίνησα τις διαδικασίες..

Καλά κ δεν ειχε φανεί στους ετήσιους ελέγχους κ υπέρηχους; καμια φορα κάνουν κ οι γιατροι παραλήψεις κ τα βρίσκεις μετά μπροστά σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Που κ που ναι.. Μ έπιασε ένας πόνος Δυνατός χθες λέω ωχχχ ραγισανε οι κύστες. Αφού κοιμήθηκα από τον πόνο. Μέτα όμως πέρασε.. θεωρώ είναι λόγω άγχους κ ψυχολογίας αυτό το μήνα.. που θα πάει θα κατέβει ..

Έμα μωρέ τόσο πολύ αγχωθηκε βρε κορίτσι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλά κ δεν ειχε φανεί στους ετήσιους ελέγχους κ υπέρηχους; καμια φορα κάνουν κ οι γιατροι παραλήψεις κ τα βρίσκεις μετά μπροστά σου...

Καλά η κύστη εμφανίζεται οποιαδήποτε στιγμή. Μπορεί τον ένα μήνα να μην έχεις κ τον άλλον να έχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έμα μωρέ τόσο πολύ αγχωθηκε βρε κορίτσι?? 

Στεναχωρέθηκα βασικά .. κ αγχωθηκα με όλες αυτές τις εξετάσεις.. πάντως κάτι άλλο δεν είναι με ενδομητριωση κ τέτοιο θηροειδη ούτε καν. Άλλωστε μέχρι την 29η στις εξετάσεις βάζανε κ χοριακη..απλά περίμενω.. 

Όσον αφορά τις ετήσιες εξετασεις έκανα κάθε χρόνο αλλά δυστυχώς υπέρηχο δεν εκανα. Έβλεπα ότι ήταν όλα οκ κ απλά έκανα τεστ Παπ. Δεν είχα συμπτώματα είχα σταθερό κύκλο κ λάθος μου το άφηνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Πονάς? 

Εσένα ακόμα δεν κατέβηκε?? Μωρέ λες να έχεις καμιά καθυστερημένη σύλληψη? Μήπως ο γιατρός έπεσε έξω στον υπέρηχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στεναχωρέθηκα βασικά .. κ αγχωθηκα με όλες αυτές τις εξετάσεις.. πάντως κάτι άλλο δεν είναι με ενδομητριωση κ τέτοιο θηροειδη ούτε καν. Άλλωστε μέχρι την 29η στις εξετάσεις βάζανε κ χοριακη..απλά περίμενω.. 

Όσον αφορά τις ετήσιες εξετασεις έκανα κάθε χρόνο αλλά δυστυχώς υπέρηχο δεν εκανα. Έβλεπα ότι ήταν όλα οκ κ απλά έκανα τεστ Παπ. Δεν είχα συμπτώματα είχα σταθερό κύκλο κ λάθος μου το άφηνα.. 

Η κύστη όντως μπορεί να εμφανίστηκε τώρα, για αυτό σου άλλαξε κι ο κύκλος! Υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Η κύστη όντως μπορεί να εμφανίστηκε τώρα, για αυτό σου άλλαξε κι ο κύκλος! Υπομονή! 

Ε μα μόλις το έμαθα άλλαξε ο κύκλος???? Μέχρι κ τον προηγούμενο κύκλο ήταν σταθερός μόλις τα έμαθα κ ξεκίνησα τις διαδικασίες δεν έρχεται..χαχχχ τι να πω..αύριο πάω Αθήνα.. ξεκινάμε..... Κ όλα να πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε μα μόλις το έμαθα άλλαξε ο κύκλος???? Μέχρι κ τον προηγούμενο κύκλο ήταν σταθερός μόλις τα έμαθα κ ξεκίνησα τις διαδικασίες δεν έρχεται..χαχχχ τι να πω..αύριο πάω Αθήνα.. ξεκινάμε..... Κ όλα να πάνε καλά..

Έχει τύχει σε γνωστή μου να έχει καθυστέρηση 2 εβδομάδες κι οφειλόταν σε κύστη.. Κι είχε κάνει πρόσφατα κι υπέρηχο που ήταν καθαρός! Φυσικά κι η στεναχώρια και το άγχος καθυστερούν... Με το καλό αύριο να ξεκινήσεις τη διαδικασία να ηρεμήσει ο οργανισμός σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στεναχωρέθηκα βασικά .. κ αγχωθηκα με όλες αυτές τις εξετάσεις.. πάντως κάτι άλλο δεν είναι με ενδομητριωση κ τέτοιο θηροειδη ούτε καν. Άλλωστε μέχρι την 29η στις εξετάσεις βάζανε κ χοριακη..απλά περίμενω.. 

Όσον αφορά τις ετήσιες εξετασεις έκανα κάθε χρόνο αλλά δυστυχώς υπέρηχο δεν εκανα. Έβλεπα ότι ήταν όλα οκ κ απλά έκανα τεστ Παπ. Δεν είχα συμπτώματα είχα σταθερό κύκλο κ λάθος μου το άφηνα.. 

Μα δε φταις εσυ! Δε προτείνουμε εμείς εξετάσεις! Ο γιατρός επρεπε να το κάνει. Πάντα ο δικός μου απο πολυ μικρη μου κανει ενδοκολπικο υπέρηχο. Θελω να πω μην τα βάζεις μαζί σου, ηταν καθαρά δική του ευθύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εσένα ακόμα δεν κατέβηκε?? Μωρέ λες να έχεις καμιά καθυστερημένη σύλληψη? Μήπως ο γιατρός έπεσε έξω στον υπέρηχο? 

Μόλις είδα αίμα.... Οπότε από σήμερα 1η ημέρα περιόδου... Όχι δεν έπεσε γιατί έβλεπα τι γινόταν. Κ ούτως ή αλλιώς είχαμε πάει πριν 2 Σάββατα και είδαμε πως όντως έσπασε κ μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε κ όλα καλά έγιναν..... Ίσως πήγε να γίνει κάτι κ δνε έγινε... Ίσως γι αυτό καθυστέρησε. Δνε υπάρχει άλλο λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μόλις είδα αίμα.... Οπότε από σήμερα 1η ημέρα περιόδου... Όχι δεν έπεσε γιατί έβλεπα τι γινόταν. Κ ούτως ή αλλιώς είχαμε πάει πριν 2 Σάββατα και είδαμε πως όντως έσπασε κ μετρήσαμε κ το υγρό που βγήκε κ όλα καλά έγιναν..... Ίσως πήγε να γίνει κάτι κ δνε έγινε... Ίσως γι αυτό καθυστέρησε. Δνε υπάρχει άλλο λόγο. 

Το θετικό είναι πως είχες καλή ωορρηξια και τη βρήκες! Αν σε παίρνει με το χρόνο και το χρήμα συνέχισε τους υπέρηχους αφού τα τεστ δεν βοηθούν στην περίπτωσή σου! Κι αν κάνεις και πρόκληση θα σαι σούπερ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το θετικό είναι πως είχες καλή ωορρηξια και τη βρήκες! Αν σε παίρνει με το χρόνο και το χρήμα συνέχισε τους υπέρηχους αφού τα τεστ δεν βοηθούν στην περίπτωσή σου! Κι αν κάνεις και πρόκληση θα σαι σούπερ! 

Πρόκληση θα ξεκινήσω.... Και θα πάω 2-3 φορε γισ υπέρηχο από ότι έχω καταλάβει.... Το προτιμώ από τις 10 φορές που πήγαινα τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πρόκληση θα ξεκινήσω.... Και θα πάω 2-3 φορε γισ υπέρηχο από ότι έχω καταλάβει.... Το προτιμώ από τις 10 φορές που πήγαινα τώρα... 

Ε ναι λογικό.. Καλή αρχή και σε εσένα λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...