Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε γω κορίτσια ξεκίνησαν κάτι μπεζ καφέ ανοιχτό υγρά... Δεν είχα ξανά ποτέ.... Θα δω πως θα εξελιχθούν. Πάντως πονάω πολύ. Έχω εφοδιαστεί κ φοράω σρρβιετουλα.... Οπότε μέχρι αύριο θα μου έχει έρθει. Να πάρω κ τον γιατρό αύριο τηλ. 

Ναι..Να μιλησεις με το γιατρο σου.Το χρωμα που περιγράφεις ειναι και σε αρχές εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαχχααχ!Εκανα 3 !Και τα 3 αχνα θετικα.Και αλλης εταιρίας την Παρασκευη!Το ειδαν και τα κορίτσια στο σχολειο. ...Δεν ηταν φαντασια μου..Ποιος ξερει...

Κορίτσι εσύ ήσουν που εχεις εμπειριες με θετικά τεστ?? Η σας μπερδεύω.. κανε χοριακη την Δευτέρα κ όλα θα πάνε καλά.. βλέπεις διαφορα?? Γίνεται πιο έντονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσι εσύ ήσουν που εχεις εμπειριες με θετικά τεστ?? Η σας μπερδεύω.. κανε χοριακη την Δευτέρα κ όλα θα πάνε καλά.. βλέπεις διαφορα?? Γίνεται πιο έντονο?

Μαλλον..Συνεχεια εχω αχνα τεστ.Εεεε δεν γινεται Κα τι κανω λαθος.Καποια φορα θα ειναι θετικο κ δεν θα το πιστευω.Χαχαχα!Ενταξει.Ρωτησα γιατρο κ μ ειπε:Χοριακη.Η μονη σιγουρη.Εχω πολλα τεστακια κ τα εχω βρει πσιχνιδι.Δεν τα πιστεύω πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ το σκέφτομαι αυτό. Καθυστέρησα το δεύτερο μωρό λόγω δουλειάς. Καμιά φορά μου το κοπανάει και ο άντρας μου, μου λέει, κοιτούσες την καριέρα σου. ☹

Όσο για το δεύτερο σκέλος της ανάρτησής σου, είναι όπως το βλέπει ο καθένας. Κανονικά, τα ζευγάρια που δεν έχουν μωρό (ακόμη, γιατί σίγουρα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο θα αποκτήσουν, εφόσον το θέλουν) θα έπρεπε να χαίρονται τη ζωή, να πηγαίνουν βόλτες, ταξίδια, να βγαίνουν έξω, γιατί όταν έρθει το μωρό, αυτά περιορίζονται. Έτσι έκανε και φιλικό ζευγάρι. Προσπαθούσαν 4 χρόνια για μωρό. Εν τω μεταξύ, όμως, έκαναν και τη ζωή τους. Και το μωρό ήρθε, και τώρα τους έχει φάει η κλεισούρα ??? αλλά φυσικά είναι τρισευτυχισμένοι που ήρθε το μωρό τους.

Γι' αυτό κορίτσια μην απελπίζεστε. Το μωρό θα έρθει, ακόμη κι αν αργήσει. Επιμονή και πίστη. Και εν τω μεταξύ να χαίρεστε τη ζωή, γιατί δεν έρχεται πίσω. Today is the first day of the rest of your life. Αυτό είναι το μότο!!!

Λαικ λαικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μαλλον..Συνεχεια εχω αχνα τεστ.Εεεε δεν γινεται Κα τι κανω λαθος.Καποια φορα θα ειναι θετικο κ δεν θα το πιστευω.Χαχαχα!Ενταξει.Ρωτησα γιατρο κ μ ειπε:Χοριακη.Η μονη σιγουρη.Εχω πολλα τεστακια κ τα εχω βρει πσιχνιδι.Δεν τα πιστεύω πλεον.

Εγω το θετικο θα το κανω κορνιζα!

Θα βγω στο μπαλκονι και θα το δειχνω, οπως κανανε παλια με το σεντονι την πρωτη νυχτα γαμου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Εγω το θετικο θα το κανω κορνιζα!

Θα βγω στο μπαλκονι και θα το δειχνω, οπως κανανε παλια με το σεντονι την πρωτη νυχτα γαμου? 

Ελαα...Δεν εχω φατσουλες..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

 

Γιατι ειναι πολυ αχνη..

Αφού υποτίθεται αχνό είναι θετικό. Βαλε κ σ εμάς φωτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαχχααχ!Εκανα 3 !Και τα 3 αχνα θετικα.Και αλλης εταιρίας την Παρασκευη!Το ειδαν και τα κορίτσια στο σχολειο. ...Δεν ηταν φαντασια μου..Ποιος ξερει...

Αυτό μου ακούγεται πολύ καλό. Μακάριιιιιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Αυτό μου ακούγεται πολύ καλό. Μακάριιιιιιιιι....

Ευχαριστώ πολυ πολυ γλυκια μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

 

IMG_20190216_211703.jpg

Υπάρχει γραμμή την βλεπω.. κάνε κ ένα αύριο το πρωί με πρωινά ούρα μήπως γίνει πιο έντονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Υπάρχει γραμμή την βλεπω.. κάνε κ ένα αύριο το πρωί με πρωινά ούρα μήπως γίνει πιο έντονη

Ετσι ειναι ολα οσα εχω κανει...Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κ από εμένα.. κ εδώ στη Λέσβο πολύ κρύο κ αερααα... Θα σας επίσκευτω την Δευτέρα έρχομαι στον γιατρό..

κορίτσι από Λέσβο εισαι;; ο άντρας μου είναι από Λέσβο και εγώ Λήμνο όπου και μένουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι από Λέσβο εισαι;; ο άντρας μου είναι από Λέσβο και εγώ Λήμνο όπου και μένουμε.. 

Και εγω από λεσβοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Κυριακατικες καλημερες στις μελλουσες μανουλες!!

Κοριτσια μου ξυπνησατε??

Καλημερούδια κορίτσια μου.. ξυπνησα με πονοκέφαλο και απογπητευση.. τη τριτη περιμενω ν αδιαθετησω και οι πονοι στην κοιλια μου ερχονται και φευγουν.. πραγματικά παρακαλάω να αδιαθετησω να τελειώσει αυτό το μαρτύριο της αναμονής μου. Πόσο θα θελα να ειναι διαφορετικα και να είμαι έγκυος αλλά πραγματικά δεν νιωθω καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι Καλημερα,!!

Αν δεν δεις περιοδο τπτ δεν τελειωσε,θα σου γραψω το χιλιοειπωμενο τα συμπτωματα της κυησης μοιαζουν με της περιοδου.

Θερμοκρασια μετρας?

Εγω περιμενω αυριο,σημερα η θερμοκρασια παλι 36.7 που για μενα με βασικη 35.8 ειναι υψηλη.Βεβαια αυτο δεν λεει και κατι γιατι εμενα πεφτει το πρωι της μερας περιοδου.

Κι εγω περιμενω να αδιαθετησω για να τελειωνουμε.Λιγο ελπιδα μου δινει οτι δεν εχω καθολου πονους,ειχα μονο μια μερα την περασμενη Κυριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερούδια κορίτσια μου.. ξυπνησα με πονοκέφαλο και απογπητευση.. τη τριτη περιμενω ν αδιαθετησω και οι πονοι στην κοιλια μου ερχονται και φευγουν.. πραγματικά παρακαλάω να αδιαθετησω να τελειώσει αυτό το μαρτύριο της αναμονής μου. Πόσο θα θελα να ειναι διαφορετικα και να είμαι έγκυος αλλά πραγματικά δεν νιωθω καθολου.

Καλημερα!Μην απελπιζεσαι!Ποιος ξέρει...Οι πόνοι περιοδου μπορει να είναι και τα δυο και εγκυμοσυνη και περιοδος.Κι εγω εχω πονους περιοδου απο την Πέμπτη σχεδον.Και εντονους.Σύυμφωνα με τις ημερομηνιες θα αδιαθετησω την Πέμπτη -που να μην αδιαθετησω.Υπομονη..Δυσκολο το ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Κυριακατικες καλημερες στις μελλουσες μανουλες!!

Κοριτσια μου ξυπνησατε??

Καλημερα κορίτσι μου!Μολις εφτιαξα καφεδακι και καθομαι εδω χαλαρα και το πινω...έκανα τεστ και τιποτα.Ουτε καν αχνο...Οι ελπιδες απειροελαχιστες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Σταυρι Καλημερα,!!

Αν δεν δεις περιοδο τπτ δεν τελειωσε,θα σου γραψω το χιλιοειπωμενο τα συμπτωματα της κυησης μοιαζουν με της περιοδου.

Θερμοκρασια μετρας?

Εγω περιμενω αυριο,σημερα η θερμοκρασια παλι 36.7 που για μενα με βασικη 35.8 ειναι υψηλη.Βεβαια αυτο δεν λεει και κατι γιατι εμενα πεφτει το πρωι της μερας περιοδου.

Κι εγω περιμενω να αδιαθετησω για να τελειωνουμε.Λιγο ελπιδα μου δινει οτι δεν εχω καθολου πονους,ειχα μονο μια μερα την περασμενη Κυριακη.

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα εμείς αν και είχαμε καλές επαφές δεν το πιστεύω γι αυτή τη φορα..  θερμοκρασία δεν μετράω καθόλου αλλά δεν νιώθω και ζεστη .. μακάρι να μας βοήθησε η Παναγία αλλά πιστεύω ότι ακόμα δεν ήρθε η ώρα Μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι από Λέσβο εισαι;; ο άντρας μου είναι από Λέσβο και εγώ Λήμνο όπου και μένουμε.. 

Ναι κ εγώ κ η @Σταυρι.. ωραίαααα... Ήρθα τον Σεπτέμβριο λίγες μέρες διακοπές στην Λημνο τι όμορφα που ήταν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μην απελπιζεσαι!Ποιος ξέρει...Οι πόνοι περιοδου μπορει να είναι και τα δυο και εγκυμοσυνη και περιοδος.Κι εγω εχω πονους περιοδου απο την Πέμπτη σχεδον.Και εντονους.Σύυμφωνα με τις ημερομηνιες θα αδιαθετησω την Πέμπτη -που να μην αδιαθετησω.Υπομονη..Δυσκολο το ξέρω.

Χρυσαφακι μου ελπίζω να μην αδιαθετησεις ούτε εσυ ούτε εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Σταυρι Καλημερα,!!

Αν δεν δεις περιοδο τπτ δεν τελειωσε,θα σου γραψω το χιλιοειπωμενο τα συμπτωματα της κυησης μοιαζουν με της περιοδου.

Θερμοκρασια μετρας?

Εγω περιμενω αυριο,σημερα η θερμοκρασια παλι 36.7 που για μενα με βασικη 35.8 ειναι υψηλη.Βεβαια αυτο δεν λεει και κατι γιατι εμενα πεφτει το πρωι της μερας περιοδου.

Κι εγω περιμενω να αδιαθετησω για να τελειωνουμε.Λιγο ελπιδα μου δινει οτι δεν εχω καθολου πονους,ειχα μονο μια μερα την περασμενη Κυριακη.

Αντε!Μπορει να εισαι εσυ η τυχερη του μηνα μας!Στο ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Χρυσαφακι μου ελπίζω να μην αδιαθετησεις ούτε εσυ ούτε εγω

Αμην Παναγια μου!Μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...