Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

 Ναι @Starrr μου το θυμαμαι.Το συζηταγαμε κιολας.Εγω το δικο σου το βλεπω για καλο σημαδι.

Δεν εχω μαθει ακομη ολα τα κοριτσια εδω αλλα εχω συγκρατησει πανω κατω την ιστορια της καθεμιας.

Αν δεν κανω λαθος δεν περιμενεις στις 16? Μακαρι να σαι η πρωτη που θα μας ανακοινωσει τα καλα της νεα!

Σκεφτομαι θετικα! Στατιστικα να το δεις στις τοσες κοπελες ε θα εχουμε και εγκυουλες!

Από σήμερα περίμενα έως Παρασκευή πρωί το αργότερο μου είπε ο γυναικολόγος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από σήμερα περίμενα έως Παρασκευή πρωί το αργότερο μου είπε ο γυναικολόγος. 

Οποτε μια μερα ηδη περασε!!!

Μπραβο!!!

Παρασκευη το αργοτερο το βγαλε βαση του κυκλου ή της ωορρηξιας σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξέρω αυτά τα υγρά μου θυμίζουν πολύ ότι κοντοφθανει περίοδος. Αυτά που είναι σαν στικ κόλλας.... Αυτά με έχουν απογοητεύσει... Κ επίσης είναι η 1η φορά που δνε νιώθω έγκυος. ??

Υγρα υπαρχουν και τις πρωτες μερες της κυησης.Θα μου πεις πως να ξεχωρισεις τα μεν απο τα δε, της ωορρηξιας ειναι σαν ασπραδι αυγου,της εγκυμοσυνης σαν πηχτο γιαουρτι αντε να βγαλεις ακρη, τα προ περιοδου διαφανα.... Μην κολλας κ τοσο στα υγρα.

Τελος τις φορες που ενιωθες εγκυος ησουν? Μαλλον οχι.Οποτε θετικο ειναι κι αυτο.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μακάρι να μην σας έρθει η άτιμη!!! 

@Tokyoέχω μπερδευτεί κι εγώ με τις επαφές μετά την εξέταση. Θα ρωτήσω Δευτέρα.. Ευτυχώς είχες καλά αποτελέσματα!!! Κι είναι ανοιχτές! Ανάποδα τα κάναμε ναι, είναι δώρον άδωρο να γίνει χωρίς την αντίστοιχη του αντρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Οποτε μια μερα ηδη περασε!!!

Μπραβο!!!

Παρασκευη το αργοτερο το βγαλε βαση του κυκλου ή της ωορρηξιας σου?

Καλημεραα? με βάση παρακολούθησης με υπέρηχο.. Τετάρτη πρωί είχα πάει. Μετά ξαναπήγα Σάββατο πρωί. Μετρήσαμε υγρό που βγήκε από το ωάριο. Μου είπε η τέταρτη βράδυ έσκασε η πέμπτη. Εγώ χαμηλότερη θερμοκρασία είχα τη Τετάρτη. Απλά μου είπε ας περιμένω έως Παρασκευή κ αν δε δω περίοδο, Σάββατο να πάω για χοριακη.!!, ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Υγρα υπαρχουν και τις πρωτες μερες της κυησης.Θα μου πεις πως να ξεχωρισεις τα μεν απο τα δε, της ωορρηξιας ειναι σαν ασπραδι αυγου,της εγκυμοσυνης σαν πηχτο γιαουρτι αντε να βγαλεις ακρη, τα προ περιοδου διαφανα.... Μην κολλας κ τοσο στα υγρα.

Τελος τις φορες που ενιωθες εγκυος ησουν? Μαλλον οχι.Οποτε θετικο ειναι κι αυτο.

 

 

Τώρα τα υγρά είναι σαν κόλλα. Οπότε είναι στο τελευταίο μισό της ωχρινικης... Κάπως έτσι τα υπολόγισα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα τα υγρά είναι σαν κόλλα. Οπότε είναι στο τελευταίο μισό της ωχρινικης... Κάπως έτσι τα υπολόγισα.... 

Καλημέρα... Ούτε σήμερα ε? Τέλεια..κοντεύεις για χοριακη...η θερμοκρασία που μετράς οκ? Σε ποια μέρα του κύκλου εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Τι κάνετε;;;Γιορτάζετε σήμερα;;Εύχομαι ευχάριστες εκπληξούλες!

Σχετικά με το θέμα μας...Εχω πονάκια περιόδου από χτες...Ποναει και η μέση ...Φαίνεται το πάει να αδιαθετήσω...Ειχα αδιαθετησει 18 Γεναρη τελευταια φορα.Για να δούμε ...Απορρω ποτε εγινε η ωορρηξια τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τώρα τα υγρά είναι σαν κόλλα. Οπότε είναι στο τελευταίο μισό της ωχρινικης... Κάπως έτσι τα υπολόγισα.... 

Καλημερα!Και να σου πω ενα μεγαλο μπραβο για την πειθαρχία σου στις οδηγίες του γιατρού σου!!Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχ κορίτσια μακάρι να μην σας έρθει η άτιμη!!! 

@Tokyoέχω μπερδευτεί κι εγώ με τις επαφές μετά την εξέταση. Θα ρωτήσω Δευτέρα.. Ευτυχώς είχες καλά αποτελέσματα!!! Κι είναι ανοιχτές! Ανάποδα τα κάναμε ναι, είναι δώρον άδωρο να γίνει χωρίς την αντίστοιχη του αντρος! 

Καλημέρα! Θα έλεγα πέρα από το κέντρο, ρωτα το γυναικολόγο σου. Η αλήθεια ειναι οτι την εξέταση την κάνει ακτινολογος κ οι οδηγίες που δινει δεν αφορούν τη σύλληψη αλλά κυριως την εξέταση... εγω το πηρα αποφαση, γιατι λεω πες γίνεται το θαύμα φαντάσου να πηγαίνω απο εξέταση σε εξέταση περιμενοντας αν θα ακουσω ότι το παιδι εχει ουρά...

Καλύτερα ο,τι σου πει ο γιατρός σου! Κ απο το λιγο που έψαξα δε λενε ολοι το ίδιο, ειδικα σε θεμα κλειστων σαλπιγγων θεωρείται κ ευκαιρία. Ειλικρινά δεν ξερω...

Στο ιασω πάντως μου ειπαν ξεκάθαρα οτι πρεπει πρωτα ο αντρας. Το καλο ειναι ότι μετα θα έχουμε πλήρη εικόνα κ θα προσπαθούμε χωρίς άγχος γιατί εγω τρωγομουν πολυ καιρό τώρα... δεν ξερω γιατι δεν τοείναι πηρα ποτε χαλαρα οπως μαλλον επρεπε...

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2019 at 12:49 ΜΜ, ο/η Thunder είπε:

Αα τι ωραία @Starrr, πάμε μαζί!! Πότε περιμένεις; Αντιμετωπίζεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα; Αν επιτρέπεται. :-) 

Καλημέρα...κ γω περιμένω περίοδο γύρω στις 22 κ η γιατρός μου έδωσε κ μένα χάπια για πρόκληση ωορρηξία ς..... χαίρομαι που δεν είμαι μόνη.εμενα μου είπε ότι έχω το σύνδρομο των πολιτιστικών ωοθηκών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα... Ούτε σήμερα ε? Τέλεια..κοντεύεις για χοριακη...η θερμοκρασία που μετράς οκ? Σε ποια μέρα του κύκλου εισαι?

Άσε μη σου πω ποια μέρα είμαι. Πάντως ξέρω ότι 2 εβδομάδες πριν ή Τετάρτη ή Πέμπτη έγινε ωορρηξία... Σήμερα είχα 36.6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα...κ γω περιμένω περίοδο γύρω στις 22 κ η γιατρός μου έδωσε κ μένα χάπια για πρόκληση ωορρηξία ς..... χαίρομαι που δεν είμαι μόνη.εμενα μου είπε ότι έχω το σύνδρομο των πολιτιστικών ωοθηκών.

Και εγώ μια από τα ίδια.. Πόσες μέρες πήρες για τη πρόσκληση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες!!! Και εγω είμαι εν αναμονή περιοδου περιμενω τη Τρίτη από σήμερα άρχισε ο πόνος στη κοιλιά μου καλα για το στήθος τι να πω που είναι τούμπανο και δεν ακουμπιετε επίσης υγρά σαν ασπράδι αυγού ότι έχω δλδ κάθε φορά πριν έρθει η περιοδος μακαρι να είχα κάτι διαφορετικό και να υπήρχε έστω μια ελπίδα τωρα έχω απογοητευτει καιβαπλα περιμενω να έρθει η αναμενόμενη 

...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια.. Πόσες μέρες πήρες για τη πρόσκληση? 

Κλομιφεν μου έδωσε.απο την 5-9 μέρα τ κύκλου.12 ή 13 μέρα θα πάω για υπέρηχο κ 22 για αιματολογικές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Κλομιφεν μου έδωσε.απο την 5-9 μέρα τ κύκλου.12 ή 13 μέρα θα πάω για υπέρηχο κ 22 για αιματολογικές

Τέλεια. Κ μένα μου είπε αν μου έρθει περίοδος να τον ενημερώσω για αυτό μάλλον. Για να μου πει ποια μέρα θα ξεκινήσω τα χάπια. Είχες παρενέργειες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια. Κ μένα μου είπε αν μου έρθει περίοδος να τον ενημερώσω για αυτό μάλλον. Για να μου πει ποια μέρα θα ξεκινήσω τα χάπια. Είχες παρενέργειες? 

Δεν τα έχω πάρει ακόμα.περιμενω περίοδο γύρω στις 22 τ μήνα.εχω διαβάσει κ για τις παρενέργειες αλλά διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο γι'αυτό αποφευγω να τ σκέφτομαι.... εύχομαι να μην σου έρθει περίοδος κ να μην χρειαστείς τα χάπια.εμενα μου τα έγραψε επειδή δεν κάνω κάθε μήνα ωορρηξία εσένα γτ σου τα πρότεινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2019 at 5:54 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Ααααα ααα τώρα αγχωθηκα... Μόνη μου είμαι μεσοβδομαδιατικο?? 

Καλημέρα @Starrrκαι γω περιμένω μέχρι Παρασκευή... Άρα μαζί ήμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Δεν τα έχω πάρει ακόμα.περιμενω περίοδο γύρω στις 22 τ μήνα.εχω διαβάσει κ για τις παρενέργειες αλλά διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο γι'αυτό αποφευγω να τ σκέφτομαι.... εύχομαι να μην σου έρθει περίοδος κ να μην χρειαστείς τα χάπια.εμενα μου τα έγραψε επειδή δεν κάνω κάθε μήνα ωορρηξία εσένα γτ σου τα πρότεινε?

Γιατί κάνω ωορρηξία οπότε να ναι. Δηλ τώρα είχα ωορρηξία 30η ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες!!! Και εγω είμαι εν αναμονή περιοδου περιμενω τη Τρίτη από σήμερα άρχισε ο πόνος στη κοιλιά μου καλα για το στήθος τι να πω που είναι τούμπανο και δεν ακουμπιετε επίσης υγρά σαν ασπράδι αυγού ότι έχω δλδ κάθε φορά πριν έρθει η περιοδος μακαρι να είχα κάτι διαφορετικό και να υπήρχε έστω μια ελπίδα τωρα έχω απογοητευτει καιβαπλα περιμενω να έρθει η αναμενόμενη 

...

Mια απο τα ιδια κοριτσι μου!Πονακια ,μεση...προετοιμασια μαλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί κάνω ωορρηξία οπότε να ναι. Δηλ τώρα είχα ωορρηξία 30η ημέρα... 

Τεστ ωορρηξίας κάνεις?δεν σου βγαίνουν θετικά όλο το μήνα?θα σου πω γτ σε ρωτάω...14 μέρα τ κύκλου θετικό τεστ ωορρηξίας .τη 15 μέρα τ κύκλου πήγα στη γυναικολογο κ μου είπε ή έκανα ωορρηξία ή δεν θα κάνω γι'αυτό το μήνα κ έτσι μου έδωσε τα χάπια κ τη 17 μέρα είδα λίγα υγρά στο χαρτί....τι μπορεί να συμβαίνει αναρωτιέμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ περιμένω την Δευτέρα... Και μάλλον θα μου έρθει η άτιμη...  Γιατί εκεί που είχε πριστει λίγο το στήθος μου, ξεφουσκώνει......

στις On 11/2/2019 at 6:47 ΜΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς την!Μαζι θα προχωράμε!Ευχομαι να μην ερθει!

Για να δούμε.......... Εύχομαι και σε σένα το ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Τεστ ωορρηξίας κάνεις?δεν σου βγαίνουν θετικά όλο το μήνα?θα σου πω γτ σε ρωτάω...14 μέρα τ κύκλου θετικό τεστ ωορρηξίας .τη 15 μέρα τ κύκλου πήγα στη γυναικολογο κ μου είπε ή έκανα ωορρηξία ή δεν θα κάνω γι'αυτό το μήνα κ έτσι μου έδωσε τα χάπια κ τη 17 μέρα είδα λίγα υγρά στο χαρτί....τι μπορεί να συμβαίνει αναρωτιέμαι

Κάνω αλλά δνε έβγαζα άκρη. Γι αυτό τα έκανα 4 μήνες... Απογοητευτηκα κ πήραμε τη απόφαση για υπερήχους.... Κ ας πήγα τόσες φορές στον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...