Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Όχι κορίτσι μου φυσικά και έχουμε απλά αργούμε να κάνουμε ωορηξια και αργούν να σκάσουν, σε βοηθάνε για να γίνει σωστά η ωορηξια... Εγώ είχα θέμα με τις ορμόνες μου που με βοήθησε πολύ να τις ρυθμίσω και τώρα οι τιμές μου είναι πολύ καλές 

Σε ευχαριστώ πολύ.κ μένα για να βοηθήσουμε την ωορρηξία μου το πρότεινε.ευχομαι να έχουμε θετικά αποτελέσματα... πήγαινε ς κ εσύ στη 12 μέρα τ κύκλου? συγνώμη που σε ρωτάω τόσα πολλά αν θες μου απαντάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω έρχεται η ωορρηξία! Έχε τριήμερο σεξακίου ? καλή επιτυχία!!! Έχεις και πονάκια στις ωοθήκες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αααα πολυ ωραια ειχα και θερμοκρασια ανεβασμενη αλλα δεν εδινα σημασια πολυ στην θερμοκρασια να σου πω την αληθεια τελεια ποσες μερες θες να αδιαθετησεις @Starrr

Την Τετάρτη.... Αλλά δε περνάνε οι μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.κ μένα για να βοηθήσουμε την ωορρηξία μου το πρότεινε.ευχομαι να έχουμε θετικά αποτελέσματα... πήγαινε ς κ εσύ στη 12 μέρα τ κύκλου? συγνώμη που σε ρωτάω τόσα πολλά αν θες μου απαντάς

Ναι πήγαινα το βλέπαμε στον υπέριχο και όταν ήταν έτοιμο μου έκανε μια ένεση για να σκάσει σηγουρα και μην γίνει κύστη... Και μια μέρα πριν και  την ίδια μέρα και μια μέρα μετά έρχομουν σε επαφή... Κοίταξε είχα πολύ άγχος εγώ με αυτές τις επαφές και όλο το σκηνικό... Και αποφασίσαμε να πάμε ένα ταξίδι τα Χριστούγεννα... Δεν πήρα καθόλου χάπια τίποτα και μου ήρθε κανονικά περιοσδος το Γενάρη το ίδιο... Εκανα πάλι εξετάσεις πριν 10 μέρες είναι όλες πλλυ καλές και το έχω αφήσει στην τύχη του... Για κανένα 2 μηνο ακόμα... Μου έκανε καλό αυτό εμένα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Την Τετάρτη.... Αλλά δε περνάνε οι μέρες... 

@Starrr ούτε και για μένα περνούν... Αντε να μην μας έρθει να χαρούμε και εμείς λίγο.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Ναι πήγαινα το βλέπαμε στον υπέριχο και όταν ήταν έτοιμο μου έκανε μια ένεση για να σκάσει σηγουρα και μην γίνει κύστη... Και μια μέρα πριν και  την ίδια μέρα και μια μέρα μετά έρχομουν σε επαφή... Κοίταξε είχα πολύ άγχος εγώ με αυτές τις επαφές και όλο το σκηνικό... Και αποφασίσαμε να πάμε ένα ταξίδι τα Χριστούγεννα... Δεν πήρα καθόλου χάπια τίποτα και μου ήρθε κανονικά περιοσδος το Γενάρη το ίδιο... Εκανα πάλι εξετάσεις πριν 10 μέρες είναι όλες πλλυ καλές και το έχω αφήσει στην τύχη του... Για κανένα 2 μηνο ακόμα... Μου έκανε καλό αυτό εμένα... 

 

Εμένα μου είπε μόνο για 2 μήνες θα τα πάρω κ μετά θα τα σταματήσω.σε ευχαριστώ πραγματικά για την απάντηση...δεν είμαι τελικά η μόνη....δεν είχες κάθε μήνα περίοδο?εγώ δεν έχω σταθερες μέρες από 29-31 αλλά έχω κάθε μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω έρχεται η ωορρηξία! Έχε τριήμερο σεξακίου ? καλή επιτυχία!!! Έχεις και πονάκια στις ωοθήκες; 

Ναι...εχω πονακια...κ υγρα...Ειμαι πολυ χαρούμενη,λες κ το τεστ είναι εγκυμοσύνης!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Εμένα μου είπε μόνο για 2 μήνες θα τα πάρω κ μετά θα τα σταματήσω.σε ευχαριστώ πραγματικά για την απάντηση...δεν είμαι τελικά η μόνη....δεν είχες κάθε μήνα περίοδο?εγώ δεν έχω σταθερες μέρες από 29-31 αλλά έχω κάθε μήνα.

Και γω τα ίδια αλλά όταν αρχίσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου μεγάλωσε και έχασα 1 περίοδο... Και αυτό γενικά με βοήθησε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Και γω τα ίδια αλλά όταν αρχίσαμε ελεύθερες επαφές ο κύκλος μου μεγάλωσε και έχασα 1 περίοδο... Και αυτό γενικά με βοήθησε... 

Ααααααρα δεν είναι 100% εγγυημένη η επιτυχία τους.φανταστηκα θα τα πάρω κ θα γίνουν οοοολα μαγικαααααα.αντε να δούμε.κ πάλι ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Ααααααρα δεν είναι 100% εγγυημένη η επιτυχία τους.φανταστηκα θα τα πάρω κ θα γίνουν οοοολα μαγικαααααα.αντε να δούμε.κ πάλι ευχαριστώ

Σε εσένα μπορεί να πάνε όλα καλά και στο εύχομαι ειλικρινά.... Και να έχεις θετική σκέψη όχι άγχος και όλα θα πάνε τέλεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια θα τρελαθω....έκανα τεστακι οωρρηξίας κ ειναι αρνητικο..τιποτα ουτε ιχνος.... τι συνέβει ?? χθες το τεστακι ηταν ηταν αχνο ροζ και προχθες λιγο πιο εντονο.... να σας τα δειξω ?? ποτε εκανα οωρρηξια ρε φιλε ? 13η μερα? εντομεταξυ δεν ειχα ενοχλησεις μονο χθες βραδυ πονουσα λιγο χαμηλα κ σημερα ποναει στηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

βρε κοριτσια θα τρελαθω....έκανα τεστακι οωρρηξίας κ ειναι αρνητικο..τιποτα ουτε ιχνος.... τι συνέβει ?? χθες το τεστακι ηταν ηταν αχνο ροζ και προχθες λιγο πιο εντονο.... να σας τα δειξω ?? ποτε εκανα οωρρηξια ρε φιλε ? 13η μερα? εντομεταξυ δεν ειχα ενοχλησεις μονο χθες βραδυ πονουσα λιγο χαμηλα κ σημερα ποναει στηθος

Μήπως δεν έκανες τελικά ωορρηξία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Την Τετάρτη.... Αλλά δε περνάνε οι μέρες... 

αχ πως σε καταλαβαινω κοριτσι μου αιωνιες ειναι αστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Μήπως δεν έκανες τελικά ωορρηξία? 

θα ειχα πονο στην κοιλια χθες βραδυ κ σημερα πρησμενο στηθος ? επισης τα τεστ δεν ηταν ασπρα ηταν το χθεσινο αχνο ροζ κ προχθες αρκετα πιο εντονο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 Αυτο το θεωρείτε θετικό η αρνητικό?? Ηταν το πιο έντονο μου προχθές 20190206_150710.thumb.jpg.7ae3f6af51da650b14c662f0b45b3a63.jpg

Ετοιμο σε μια μερα θα ελεγα...Αλλα αφου εγινε πιο αχνο τωρα,τοτε αυτο θα ηταν το θετικό.Ειχες επαφες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

 Αυτο το θεωρείτε θετικό η αρνητικό?? Ηταν το πιο έντονο μου προχθές 20190206_150710.thumb.jpg.7ae3f6af51da650b14c662f0b45b3a63.jpg

Εγώ το θεωρώ θετικό! Άρα χθες σήμερα αύριο επαφές οπωσδήποτε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 Αυτο το θεωρείτε θετικό η αρνητικό?? Ηταν το πιο έντονο μου προχθές 20190206_150710.thumb.jpg.7ae3f6af51da650b14c662f0b45b3a63.jpg

καλε θετικοτατο ειναι βουρρρρρρ και εσυ χαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ετοιμο σε μια μερα θα ελεγα...Αλλα αφου εγινε πιο αχνο τωρα,τοτε αυτο θα ηταν το θετικό.Ειχες επαφες;

 

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Εγώ το θεωρώ θετικό! 

Αυτο το εκανα 13η μερα , 14η εγινε πιο αχνο κ σημερα 15η ειναι καταλευκο... Ειχα επαφη χθες βραδυ 14η μερα δηλαδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

θα ειχα πονο στην κοιλια χθες βραδυ κ σημερα πρησμενο στηθος ? επισης τα τεστ δεν ηταν ασπρα ηταν το χθεσινο αχνο ροζ κ προχθες αρκετα πιο εντονο.

 

Χθες που είχες κ τα συμπτώματα ήταν η ωορηξια μάλλον. Όλα καλά. Γιατί προβληματίζεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

 

Αυτο το εκανα 13η μερα , 14η εγινε πιο αχνο κ σημερα 15η ειναι καταλευκο... Ειχα επαφη χθες βραδυ 14η μερα δηλαδη

Τελεια!Πιστεύω οτι πετυχες την ημερα.Ολα καλα να πανε απο εδω κ εμπρος!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Χθες που είχες κ τα συμπτώματα ήταν η ωορηξια μάλλον. Όλα καλά. Γιατί προβληματίζεσαι; 

ναι κ εγω καταλήγω πως μαλλον χθες πρεπει να εγινε, απλα προβληματιστικα γιατι τον προηγουμενο μηνα το θετικο τεστακι μου ηταν κατακοκκινο κ τωρα το βλεπω κοκκινο ναι αλλα θαμπο...ισως να ειναι κ η συγκεκριμενη ταινια ετσι γιατι και η γραμμη ελεγχου δεν ειναι κατακοκκινη που αλλες φορες ηταν. ειχα χθες βραδυ επαφη στο ακυρο ! λεες να ειμαι μεσα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

ναι κ εγω καταλήγω πως μαλλον χθες πρεπει να εγινε, απλα προβληματιστικα γιατι τον προηγουμενο μηνα το θετικο τεστακι μου ηταν κατακοκκινο κ τωρα το βλεπω κοκκινο ναι αλλα θαμπο...ισως να ειναι κ η συγκεκριμενη ταινια ετσι γιατι και η γραμμη ελεγχου δεν ειναι κατακοκκινη που αλλες φορες ηταν. ειχα χθες βραδυ επαφη στο ακυρο ! λεες να ειμαι μεσα? :P

Να έχετε κ σήμερα. Για καλό κ για κακό... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

ναι κ εγω καταλήγω πως μαλλον χθες πρεπει να εγινε, απλα προβληματιστικα γιατι τον προηγουμενο μηνα το θετικο τεστακι μου ηταν κατακοκκινο κ τωρα το βλεπω κοκκινο ναι αλλα θαμπο...ισως να ειναι κ η συγκεκριμενη ταινια ετσι γιατι και η γραμμη ελεγχου δεν ειναι κατακοκκινη που αλλες φορες ηταν. ειχα χθες βραδυ επαφη στο ακυρο ! λεες να ειμαι μεσα? :P

Εντελώς μέσα νομίζω χάχα ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

ναι κ εγω καταλήγω πως μαλλον χθες πρεπει να εγινε, απλα προβληματιστικα γιατι τον προηγουμενο μηνα το θετικο τεστακι μου ηταν κατακοκκινο κ τωρα το βλεπω κοκκινο ναι αλλα θαμπο...ισως να ειναι κ η συγκεκριμενη ταινια ετσι γιατι και η γραμμη ελεγχου δεν ειναι κατακοκκινη που αλλες φορες ηταν. ειχα χθες βραδυ επαφη στο ακυρο ! λεες να ειμαι μεσα? :P

Μου έχει τύχει κι εμένα αυτό που λες και το είχα πάρει ως θετικό, αλλά ξαναέκανα την επόμενη μέρα και ήταν κατακόκκινο. Οπότε το εξέλαβα ως ελαττωματικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...