Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Τι κάνετε κοπέλες; Γιάννα, κι εγώ απορώ πότε θα μου έρθει. Δεν έκανα τεστ ωορρηξίας αλλά είχα πόνο και πίεση σχεδόν δύο 24ωρα (12η και 13η μέρα) που πέρασαν τελείως την 14η μέρα, οπότε έλεγα ότι θα μου έρθουν την Δευτέρα (που να μην... αλλά θα!). Αλλά με το ροζ που είδα την 24η υπολογίζω ότι μέχρι την Κυριακή το πολύ θα μου έρθουν. Όπως και να' χει, από επαφές πρέπει να την πέτυχα την ωορρηξία, αλλά κλασικά, δεν τσακώσαμε το σπόρι... :-(

 

Το ροζ λίγες μέρες πριν κι όχι τις μέρες που περιμένεις ακριβώς μπορεί να ναι και κάτι καλό, πχ εμφύτευση. ?

Τελικά η θερμοκρασία λέει πολλά, θα συνεχίσω το θερμοδιαγραμμα.. Τα τεστ όσα έχω θα τελειώσω και μετά θα δω. Σεξ την κρίσιμη εβδομάδα μέρα παρά μέρα και προσευχές ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

36,6.. 

Συμπέρασμα :ούτε με τα τεστ ωορρηξιας μπορώ να ξέρω πότε θα μου έρθει περίοδος! Πρώτη φορά θα έρθει 16 μέρες μετά την ωορρηξία ?

Και μόνο με τον υπέρηχο τη βρήκα. Εντωμεταξύ μετά από τόσες επαφές. Αυτή την εβδομάδα δεν χουμε αντοχές. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το ροζ λίγες μέρες πριν κι όχι τις μέρες που περιμένεις ακριβώς μπορεί να ναι και κάτι καλό, πχ εμφύτευση. ?

 

Αχ μακάρι αλλά σε μένα πάντα προμηνύει περίοδο. Βέβαια, είδα την 24η ροζ βλέννη στην τουαλέτα σαν δίευρω ήταν ? από τότε δεν είδα κάτι αλλά σκουπίζομαι άρον άρον για να μην δω άλλα ροζ - καφέ και ξενερώσω τη ζωή μου ? 

Σκέφτομαι μήπως βοήθησαν λίγο οι βιταμίνες που δεν βλέπω πια τόσο πολύ καφέ ή ροζ. 

Τεσπα, what is done, is done.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μόνο με τον υπέρηχο τη βρήκα. Εντωμεταξύ μετά από τόσες επαφές. Αυτή την εβδομάδα δεν χουμε αντοχές. ???

Καλά, μετά το μαραθώνιο σεξ στις γόνιμες, ούτε να δούμε ο ένας τον άλλο ?

Ακόμη και όρεξη να έχουμε, δε συντονίζεται το κορμί. Άστα, δράμα η κατάσταση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μόνο με τον υπέρηχο τη βρήκα. Εντωμεταξύ μετά από τόσες επαφές. Αυτή την εβδομάδα δεν χουμε αντοχές. ???

Αράξτε και περιμένετε τον Άγιο Βαλεντίνο τώρα ? κάντε, κάντε, γιατί μετά θα κοπεί για κάποιο διάστημα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλά, μετά το μαραθώνιο σεξ στις γόνιμες, ούτε να δούμε ο ένας τον άλλο ?

Ακόμη και όρεξη να έχουμε, δε συντονίζεται το κορμί. Άστα, δράμα η κατάσταση ?

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αχ μακάρι αλλά σε μένα πάντα προμηνύει περίοδο. Βέβαια, είδα την 24η ροζ βλέννη στην τουαλέτα σαν δίευρω ήταν ? από τότε δεν είδα κάτι αλλά σκουπίζομαι άρον άρον για να μην δω άλλα ροζ - καφέ και ξενερώσω τη ζωή μου ? 

Σκέφτομαι μήπως βοήθησαν λίγο οι βιταμίνες που δεν βλέπω πια τόσο πολύ καφέ ή ροζ. 

Τεσπα, what is done, is done.

Διευρω?? Κλαίω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή Παρασκευή @Penny89συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να έχει μια τελειωμένη και υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι....τι συμπτώματα είχες πριν δεις το θετικό.... Θες να μου πεις, προσπαθώ πάνω από 5 μήνες να μείνω έγκυος και δυστυχώς δεν τα χουμε καταφέρει ακόμα.... Μακαρι αυτος ο μήνας να είναι ο τυχερός μας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αράξτε και περιμένετε τον Άγιο Βαλεντίνο τώρα ? κάντε, κάντε, γιατί μετά θα κοπεί για κάποιο διάστημα ??

Μακάρι μακάρι... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή Παρασκευή @Penny89συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου να έχει μια τελειωμένη και υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι....τι συμπτώματα είχες πριν δεις το θετικό.... Θες να μου πεις, προσπαθώ πάνω από 5 μήνες να μείνω έγκυος και δυστυχώς δεν τα χουμε καταφέρει ακόμα.... Μακαρι αυτος ο μήνας να είναι ο τυχερός μας...

 

αυτο με τα συμπτωματα κοριτσι μου αχ μας τρωεει ολες επειδη εμενα ειναι η τριτη μου φορα που μενω εγκυος παιδακι δεν εχω ακομα ετσι αλλα για να καταλαβαινα οτι ειμαι εγκυος επρεπε να μυρισω πρωτα τα νυχια μου τι εννοω εγω γενναγα απο μονη μου συμπτωματα επειδη το ηθελα πολυ πολυ ξερετε πως ειναι αυτα λιγο πρησμενο στηθος αχ καλε ειμαι εγκυος και να η αναθεματισμενη λιγα υγρα ωχ ωχ ειμαι εγκυος μετα δεν μπορω ειπα δεν ξερω πως θα καταλαβω αν ειμαι πηρα τα τεστ της hometest βρηκα ωορρηξια την 16η μερα εκανα επαφες και τελικα 5 μερες πριν την περιοδο ειχα πολυ συχνουρια απιστευτη συνχουρια ακομα την εχω ειχα πολυ εντονο πρησμενο στηθος και τελευταιο και πιο σημαντικο κοριτσια εχουν διαφορα τα υγρα ειχα κολλωδες υγρα παχυρευστα ομως σαν μυξες συγνωμη για την περιγραφη αυτα ειχα κοριτσι μου και μετα τις 2 μερες καθυστερηση ημουν σιγουρη οτι ειμαι εγκυος @Lina1989

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αυτο με τα συμπτωματα κοριτσι μου αχ μας τρωεει ολες επειδη εμενα ειναι η τριτη μου φορα που μενω εγκυος παιδακι δεν εχω ακομα ετσι αλλα για να καταλαβαινα οτι ειμαι εγκυος επρεπε να μυρισω πρωτα τα νυχια μου τι εννοω εγω γενναγα απο μονη μου συμπτωματα επειδη το ηθελα πολυ πολυ ξερετε πως ειναι αυτα λιγο πρησμενο στηθος αχ καλε ειμαι εγκυος και να η αναθεματισμενη λιγα υγρα ωχ ωχ ειμαι εγκυος μετα δεν μπορω ειπα δεν ξερω πως θα καταλαβω αν ειμαι πηρα τα τεστ της hometest βρηκα ωορρηξια την 16η μερα εκανα επαφες και τελικα 5 μερες πριν την περιοδο ειχα πολυ συχνουρια απιστευτη συνχουρια ακομα την εχω ειχα πολυ εντονο πρησμενο στηθος και τελευταιο και πιο σημαντικο κοριτσια εχουν διαφορα τα υγρα ειχα κολλωδες υγρα παχυρευστα ομως σαν μυξες συγνωμη για την περιγραφη αυτα ειχα κοριτσι μου και μετα τις 2 μερες καθυστερηση ημουν σιγουρη οτι ειμαι εγκυος @Lina1989

Και εγώ πρησμένο στήθος έχω. Αυξημένη θερμοκρασία. Και υγρά όπως τα περιγράφεις. Οπότε θέλουν βγαίνουν... Κ πονακια περιόδου... Ελπίζω.. Αλλά δε ξέρω κιόλας..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ πρησμένο στήθος έχω. Αυξημένη θερμοκρασία. Και υγρά όπως τα περιγράφεις. Οπότε θέλουν βγαίνουν... Κ πονακια περιόδου... Ελπίζω.. Αλλά δε ξέρω κιόλας..... 

αααα πολυ ωραια ειχα και θερμοκρασια ανεβασμενη αλλα δεν εδινα σημασια πολυ στην θερμοκρασια να σου πω την αληθεια τελεια ποσες μερες θες να αδιαθετησεις @Starrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σου ζήσουν τα παιδιά πάντα γερά και δυνατά οπως επιθυμείς να τα δεις.... Σ ευχαριστώ πολύ για τη απαντήσω... Απλά εδώ και 1 εβδομάδα έχω πονακια στην αρχή είχα μια δεξιά μια αριστερά και από χθες μόνο στη μέση περιμένω το Σάββατο να μην έρθει και έχω άγχος.... Ειδικά από τη Δευτέρα αφού να φανταστείς ήρθα σε επαφή μια φορά με τον άντρα μου πονεσα και από τότε δεν έχω ξαναέρθει γιατί φοβάμαι...@Penny89 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... χάθηκα αυτές τις μέρες....με πιάσε γαστρεντερίτιδα κ ήμουν πολύ χάλια.χθες 14 μέρα τ κύκλου είχα θετικό τεστ ωορρηξίας.σημερς 15 μέρα τ κύκλου πήγα στη γυναικολόγο κ μου είπε ότι ή έκανα ωορρηξία ή δεν έκανα κ καθόλου κ μου πρότεινε να πάρω χάπια για να βοηθήσουμε την ωορρηξία..12"ή 13 μέρα τ κύκλου θα πήγαινω για υπέρηχο κ την 22για να δίνω αίμα.μπορουμε να το κάνουμε για 2 κύκλους κ μετά 2 μήνες θα αφήσουμε τις ωοθήκες στην ησυχία τους.εχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρία Χ

@ΜαριαΧ εγω έχω κάνει 2 μήνες πρόσκληση ωορηξιας με  clomiphene γιατί είχα πρόβλημα με το κύκλο μου από τότε αδειαθετω κανονικά εδώ και 2 μήνες... Και ελπίζω αυτό το μήνα να μην αδειαθετησω...?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lina1989 είπε:

@Μαρία Χ

@ΜαριαΧ εγω έχω κάνει 2 μήνες πρόσκληση ωορηξιας με  clomiphene γιατί είχα πρόβλημα με το κύκλο μου από τότε αδειαθετω κανονικά εδώ και 2 μήνες... Και ελπίζω αυτό το μήνα να μην αδειαθετησω...?

 

Κ μένα αυτά μου έδωσε η γιατρός...κ???πώς ήταν??δεν υπήρχαν ωάρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Καταρχήν να σου ζήσουν τα παιδιά πάντα γερά και δυνατά οπως επιθυμείς να τα δεις.... Σ ευχαριστώ πολύ για τη απαντήσω... Απλά εδώ και 1 εβδομάδα έχω πονακια στην αρχή είχα μια δεξιά μια αριστερά και από χθες μόνο στη μέση περιμένω το Σάββατο να μην έρθει και έχω άγχος.... Ειδικά από τη Δευτέρα αφού να φανταστείς ήρθα σε επαφή μια φορά με τον άντρα μου πονεσα και από τότε δεν έχω ξαναέρθει γιατί φοβάμαι...@Penny89 

αγαπη δεν εχω ακομα παιδακια δυστηχως ειναι η τριτη φορα που μενω εγκυος αλλα ευελπιστω να παρω αυτο το μωρο αγκαλια εχω περασει απο πολλες δοκιμασιες κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

??Κορίτσια το τεστ ωορρηξίας μου ετοιμο!Κατακοκκινο

IMG_20190208_114348.jpg

βουρρρρρρρρρρ καταπανω στον ανδρα σου καλεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα σημερα ,αυριο ε;;Αν ειναι σωστη ενδειξη ,γιατι σε εμενα οι ορμονες μπρρδευουν τα τεστ...Αχχχχ μακαρι να ειναι ....Αλλα αν το συνδυασω με τα υγρα κ τα πονακια,κατι γινεται εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λογικα σημερα ,αυριο ε;;Αν ειναι σωστη ενδειξη ,γιατι σε εμενα οι ορμονες μπρρδευουν τα τεστ...Αχχχχ μακαρι να ειναι ....

λοιπον θα κανεις σημερα αυριο και μεθαυριο επαφη ενταξει ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

λοιπον θα κανεις σημερα αυριο και μεθαυριο επαφη ενταξει ;;

Χαχαχα! Κανενα προβλημα!!Εκεινος να ειναι ετοιμος!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαχαχα! Κανενα προβλημα!!Εκεινος να ειναι ετοιμος!????

αγαπη και κουρασμενος να σου πει αν ειναι καντα ολα εσυ απλα πρεπει να εισαι απο κατω στην αναγκη βαλε κατι ωραιο κανε και εσυ τιποτα χαχχααχχχααχχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Κ μένα αυτά μου έδωσε η γιατρός...κ???πώς ήταν??καλέ όχι δεν υπήρχαν ωάρια?

Όχι κορίτσι μου φυσικά και έχουμε απλά αργούμε να κάνουμε ωορηξια και αργούν να σκάσουν, σε βοηθάνε για να γίνει σωστά η ωορηξια... Εγώ είχα θέμα με τις ορμόνες μου που με βοήθησε πολύ να τις ρυθμίσω και τώρα οι τιμές μου είναι πολύ καλές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

αγαπη δεν εχω ακομα παιδακια δυστηχως ειναι η τριτη φορα που μενω εγκυος αλλα ευελπιστω να παρω αυτο το μωρο αγκαλια εχω περασει απο πολλες δοκιμασιες κοριτσι μου

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.... Μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...