Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας!Δεν προλαβαίνω να συμμετεχω στις συζητήσεις σας, δουλεύω απ'το πρωί μέχρι το βράδυ.Βλεπω έχουμε κ μια εγκυούλα κιόλας! Συγχαρητήρια @Penny89!Συγχωρεστε με αν υπάρχει κ κάποια άλλη  κ δν το ξέρω! Άντε κ στις υπόλοιπες κοιλιτσες σιγά σιγα!Οσο για τις καταλάθος εγκυούλες, έχω κ  εγώ μια πρόσφατη.Πετυχα το Σάββατο μια γνωστή μου με την κοιλιά τούρλα.Τον Μάιο γεννάει.Ειχα να την δω πριν τον  γάμο της.Παντρευτηκε το καλοκαίρι κ κατεύθειαν έμεινε έγκυος!Για μένα 12η μερα σημερα με τεστακια αρνητικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας πως είστε σήμερα;

Καλημέρα κοπέλα μου!! Παρασκευή σήμερα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας πως είστε σήμερα;

Καλημέρα κορίτσια! Επιτέλους Παρασκευηηηηηηη! Να ξεκουραστουμεεεε λιγάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!! Παρασκευή σήμερα!!! ??

Καλημέρα αγάπη αχ τι ωραία έρχεται το ΣΚ κορίτσια μου τι θα κάνετε σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Επιτέλους Παρασκευηηηηηηη! Να ξεκουραστουμεεεε λιγάκι! 

εγώ συνέχεια ξεκουραζομαι κορίτσι μου ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας πως είστε σήμερα;

Καλημερα κοπέλα μου!Τι κανεις;;Χαρα σημερα!Παρασκευη!Ξερεις και σημερα ειδα διάφανα υγρα...Πολυ με μπερδευουν αυτα τα υγρα...Αναρρωτιεμαι αν ειναι ωορρηξιας.Θα σκασω μεχρι να περασουν οι μερες...Μάλλον θα παω να παρω τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

εγώ συνέχεια ξεκουραζομαι κορίτσι μου ?????

Αχχχχ τι καλά ζηλεύωωωω! Κ εγώ έλεγα μετά το καλοκαίρι άντε να μείνω έγκυος να κάθομαι.... Νόμιζα θα εμένα αμέσως ???αλλά ακόμη κυνηγάω 20 παιδιά στην τάξη καθημερινά ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Αχχχχ τι καλά ζηλεύωωωω! Κ εγώ έλεγα μετά το καλοκαίρι άντε να μείνω έγκυος να κάθομαι.... Νόμιζα θα εμένα αμέσως ???αλλά ακόμη κυνηγάω 20 παιδιά στην τάξη καθημερινά ?????

Μια απο τα ιδια!Την καλημερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μια απο τα ιδια!Την καλημερα μου!

και εγώ κορίτσια όταν ήμουν πιο μικρή έλεγα όταν μείνω έγκυος θα είμαι αραλικι... αλλά δύσκολο το βλέπω.. Έχουμε επιχείρησή (κατάστημα) με τον άντρα μου που το δουλεύουμε οι δυο μας Χωρίς υπάλληλους οπότε και με την κοιλιά τούρλα εδώ με βλέπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

και εγώ κορίτσια όταν ήμουν πιο μικρή έλεγα όταν μείνω έγκυος θα είμαι αραλικι... αλλά δύσκολο το βλέπω.. Έχουμε επιχείρησή (κατάστημα) με τον άντρα μου που το δουλεύουμε οι δυο μας Χωρίς υπάλληλους οπότε και με την κοιλιά τούρλα εδώ με βλέπω.. 

Με το καλο να ερθει και όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν κρατιέμαι.Θα παω να παρω τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται.Δεν εχω διαθεση να παω για υπέρηχο.Εχω βαρεθει με με ψαχουλεύουν οι γιατροι πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με το καλο να ερθει και όλα θα γίνουν!

Όπως το είπες..  με το καλό να έρθει!! και καλά να μαστε και όλα θα γίνουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια δεν κρατιέμαι.Θα παω να παρω τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται.Δεν εχω διαθεση να παω για υπέρηχο.Εχω βαρεθει με με ψαχουλεύουν οι γιατροι πια...

να πας κοπέλα μου... Και να μας πεις αν σου χαμογέλασε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Αχχχχ τι καλά ζηλεύωωωω! Κ εγώ έλεγα μετά το καλοκαίρι άντε να μείνω έγκυος να κάθομαι.... Νόμιζα θα εμένα αμέσως ???αλλά ακόμη κυνηγάω 20 παιδιά στην τάξη καθημερινά ?????

Αχ τι ωραιααα εισαι δασκάλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοπέλα μου!Τι κανεις;;Χαρα σημερα!Παρασκευη!Ξερεις και σημερα ειδα διάφανα υγρα...Πολυ με μπερδευουν αυτα τα υγρα...Αναρρωτιεμαι αν ειναι ωορρηξιας.Θα σκασω μεχρι να περασουν οι μερες...Μάλλον θα παω να παρω τεστ ωορρηξιας να δω τι γινεται...

πήγαινε πάρε δεν χάνεις κάτι αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια σε ολες ! εγω ειμαι 15η μερα κ  μαλλον σημερα θα μου βγει θετικο το τεστακι οωρρηξιας θα το κανω το μεσημερακι. Εχθες ειχα επαφη κ ευελπιστω κ τις επομενες μερες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα κ από μένα. Εγώ πειρμενω την επόμενη Τετάρτη σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού.... Τώρα δύο μέρες έχω σαν πόνους περιόδου. Τις προηγούμενες είχα πόνους περισσότερο αριστερά που είχα κ το ωοθυλακιο.. Δηλ από ωορρηξία κάθε μέρα όλο κ κάπου πονάω. Σήμερα το πρωί ξύπνησα κ ήταν σαν να περίμενα περίοδο. Θερμοκρασία 36,5.. Θερμοκρασία ωορρηξιας 35,8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια σε ολες ! εγω ειμαι 15η μερα κ  μαλλον σημερα θα μου βγει θετικο το τεστακι οωρρηξιας θα το κανω το μεσημερακι. Εχθες ειχα επαφη κ ευελπιστω κ τις επομενες μερες !

εεελααα να παίρνουμε τα πάνω μας!!! θετική σκέψη και πολλές αγκαλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένω να κάνει την εμφάνισή της η περίοδος σήμερα, έπεσε ακόμα λίγο η θερμοκρασία, άρχισαν και κάτι πόνοι οπότε έρχεται με 2 μέρες καθυστέρηση.. 

Να έχετε μια όμορφη Παρασκευή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένω να κάνει την εμφάνισή της η περίοδος σήμερα, έπεσε ακόμα λίγο η θερμοκρασία, άρχισαν και κάτι πόνοι οπότε έρχεται με 2 μέρες καθυστέρηση.. 

Να έχετε μια όμορφη Παρασκευή ❤️

Πόσο έπεσε? Καλημερ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πόσο έπεσε? Καλημερ!! 

36,6.. 

Συμπέρασμα :ούτε με τα τεστ ωορρηξιας μπορώ να ξέρω πότε θα μου έρθει περίοδος! Πρώτη φορά θα έρθει 16 μέρες μετά την ωορρηξία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

36,6.. 

Συμπέρασμα :ούτε με τα τεστ ωορρηξιας μπορώ να ξέρω πότε θα μου έρθει περίοδος! Πρώτη φορά θα έρθει 16 μέρες μετά την ωορρηξία ?

Καλημέρα! Τι κάνετε κοπέλες; Γιάννα, κι εγώ απορώ πότε θα μου έρθει. Δεν έκανα τεστ ωορρηξίας αλλά είχα πόνο και πίεση σχεδόν δύο 24ωρα (12η και 13η μέρα) που πέρασαν τελείως την 14η μέρα, οπότε έλεγα ότι θα μου έρθουν την Δευτέρα (που να μην... αλλά θα!). Αλλά με το ροζ που είδα την 24η υπολογίζω ότι μέχρι την Κυριακή το πολύ θα μου έρθουν. Όπως και να' χει, από επαφές πρέπει να την πέτυχα την ωορρηξία, αλλά κλασικά, δεν τσακώσαμε το σπόρι... :-(

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...