Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κ εγω γυρω στις 17/3 περιμενω κ θα ξεκινησω...

Μια χαρά!!θα έχουμε κ παρέα!! μακάρι να τα καταφέρουμε!!καλή επιτυχία σου εύχομαι ❤️ έχεις περάσει από επιτροπή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εμένα σήμερα μου ήρθε περίοδος.Μίλησα με την γιατρό μου, μου είπε να προσπαθήσουμε για ακόμα μια φορά με τον ίδιο τρόπο και εντελώς δωρεάν. Το σκεφτήκαμε και είπαμε να ξανά δοκιμάσουμε. Άρα από αύριο αρχίζω διέγερση με φεμαρα και Τρίτη θα πάω για υπέρηχο. Απλά θα τους ζητήσω να κάνω και κάποιες ανοσολογικές εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 άρα τελικά δε σε αποθαρρύνει και τόσο ο γιατρός σου ή δεν ξέρω έτσι το βλέπω.  Θέλω να πω για να σου το προτείνει θεωρεί ότι είναι ατυχία και όχι κάτι άλλο που δεν πέτυχε. Να τη δεις αισιόδοξα αυτήν την προσπάθεια. Εγώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι δε θα πάνε καλά τα πράγματα. 

@Mariapretty εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. Ελπίζω να βελτιώθηκε και η άλλη κατασταση που λέγαμε και να νιώθεις καλά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@sokola4 άρα τελικά δε σε αποθαρρύνει και τόσο ο γιατρός σου ή δεν ξέρω έτσι το βλέπω.  Θέλω να πω για να σου το προτείνει θεωρεί ότι είναι ατυχία και όχι κάτι άλλο που δεν πέτυχε. Να τη δεις αισιόδοξα αυτήν την προσπάθεια. Εγώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι δε θα πάνε καλά τα πράγματα. 

@Mariapretty εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. Ελπίζω να βελτιώθηκε και η άλλη κατασταση που λέγαμε και να νιώθεις καλά. 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κ σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!! Ναι βελτιώθηκε τελείως μπορώ να πω χαχαχαχα τώρα τρώω κάνα γιαουρτάκι από φόβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@sokola4 άρα τελικά δε σε αποθαρρύνει και τόσο ο γιατρός σου ή δεν ξέρω έτσι το βλέπω.  Θέλω να πω για να σου το προτείνει θεωρεί ότι είναι ατυχία και όχι κάτι άλλο που δεν πέτυχε. Να τη δεις αισιόδοξα αυτήν την προσπάθεια. Εγώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι δε θα πάνε καλά τα πράγματα. 

@Mariapretty εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. Ελπίζω να βελτιώθηκε και η άλλη κατασταση που λέγαμε και να νιώθεις καλά. 

 

Απλά κορίτσια πάμε με ρυθμούς χελώνας και αν δεν τους πιέσεις λίγο και δεν επιμείνεις δεν πρόκειται να σου δώσουν σημασία. Και απο την άλλη να τους υποδεικνύεις την δουλειά τους κάθε φορά έρχομαι και εγώ σε πολύ δύσκολη θέση, αλλά πλέον υπάρχει τόση ενημέρωση που κάποια απλά πραγματάκια δεν μπορείς να τα αγνοείς. Αυτή την φορά θα τα αντιμετωπίσω όλα πολύ πιο χαλαρά και ότι γίνει. Δεν είναι ότι μας αποθαρίνουν απλά σε κάθε χαμηλό αποτέλεσμα μας τα λένε όλα μαύρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου κανατε υοερηχο; εψαξα αλλα δεν βλεπω να εγραψες κατι. 

Νικονα μου όχι θα πάμε αργά 10 η ώρα γιατί ο κ. Πίου πιου είχε πρόβλημα και θα πάμε τελευταίο ραντεβού. Και οπότε μας πάρει. Ελπίζω αύριο να έχω καλά νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Μια χαρά!!θα έχουμε κ παρέα!! μακάρι να τα καταφέρουμε!!καλή επιτυχία σου εύχομαι ❤️ έχεις περάσει από επιτροπή?

ναι περασα τν νοεμβριο κ εχω παρει κ τα φαρμακα...!!! καλη μας επιτυχια λοιπον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ναι περασα τν νοεμβριο κ εχω παρει κ τα φαρμακα...!!! καλη μας επιτυχια λοιπον....

Τέλεια!!!καλή μας επιτυχία!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι στη αναμονή 4η μέρα εμβρυομεταφορα 

Αναμονή και θετική σκέψη κορίτσι μου όλα καλά θα πανε!σε πόσες μερες μετά την έμβρυομεταφορά πας για χοριακη?γιατί δεν γνωρίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νικονα μου όχι θα πάμε αργά 10 η ώρα γιατί ο κ. Πίου πιου είχε πρόβλημα και θα πάμε τελευταίο ραντεβού. Και οπότε μας πάρει. Ελπίζω αύριο να έχω καλά νέα. 

Θα έχεις υπέροχα νέα!!καλή επιτυχία!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

@Μπεμπελουκα πότε είναι να αδιαθετησεις??και εγώ τα ίδια μόλις αδιαθετησω ξεκινάμε!!περιμένω στις 17/3 σχεδόν μαζί θα είμαστε!!

Πόποοοτελεια !!!θα έχω παρεούλα !αδιάθετω στις 11/3και ξεκινάω ...εχω λίγη ανυπομονησία βέβαια από το άγχος μου δε θυμάμαι πως κάνουμε τις ενέσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμένα σήμερα μου ήρθε περίοδος.Μίλησα με την γιατρό μου, μου είπε να προσπαθήσουμε για ακόμα μια φορά με τον ίδιο τρόπο και εντελώς δωρεάν. Το σκεφτήκαμε και είπαμε να ξανά δοκιμάσουμε. Άρα από αύριο αρχίζω διέγερση με φεμαρα και Τρίτη θα πάω για υπέρηχο. Απλά θα τους ζητήσω να κάνω και κάποιες ανοσολογικές εξετάσεις.

Καλή επιτυχία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι στη αναμονή 4η μέρα εμβρυομεταφορα 

Πώς νιώθεις κορίτσι μου ...καλα αποτελέσματα !εγώ ξεκινάω σε λίγες μέρες ενεσεις νομίζω ότι τα έχω ξεχάσει όλα □□

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόποοοτελεια !!!θα έχω παρεούλα !αδιάθετω στις 11/3και ξεκινάω ...εχω λίγη ανυπομονησία βέβαια από το άγχος μου δε θυμάμαι πως κάνουμε τις ενέσεις !

Εννοείται μαζί παρεουλα!!❤️❤️❤️άσε και εγώ έχω άγχος γιατί είναι η πρώτη μου φορά και δεν ξέρω καθόλου πως να το χειριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Αναμονή και θετική σκέψη κορίτσι μου όλα καλά θα πανε!σε πόσες μερες μετά την έμβρυομεταφορά πας για χοριακη?γιατί δεν γνωρίζω...

Σ'ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!!! Σε 15!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!!! Σε 15!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!Μας εύχομαι τα καλύτερα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πώς νιώθεις κορίτσι μου ...καλα αποτελέσματα !εγώ ξεκινάω σε λίγες μέρες ενεσεις νομίζω ότι τα έχω ξεχάσει όλα □□

Από πόνους δεν νιώθω τπτ μόνο τις 3 πρώτες μέρες νιώθεις κάπως μετά τπτ αναμονή περιμένεις αισθάνομαι ωραία κ πιστεύω ότι θα γίνει. Μην αγχώνεσαι δεν είναι τπτ κ αν τα ξέχασες πατα στο YouTube κ θα θυμηθείς την ένεση κατευθείαν θα σου την δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!Μας εύχομαι τα καλύτερα!!!???

Θα έρθουν τα καλύτερα θέμα ημερών είναι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariapretty είπε:

Από πόνους δεν νιώθω τπτ μόνο τις 3 πρώτες μέρες νιώθεις κάπως μετά τπτ αναμονή περιμένεις αισθάνομαι ωραία κ πιστεύω ότι θα γίνει. Μην αγχώνεσαι δεν είναι τπτ κ αν τα ξέχασες πατα στο YouTube κ θα θυμηθείς την ένεση κατευθείαν θα σου την δείξει.

Σ'ευχαριστώ πολύ κ σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!χρονια πολλα σε ολες μας...πώς ειστε???πώς περνατε???

Καλημέρα! Χρόνια μας πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...