Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Εννοειται!! Εδω ολες μαζι θα ειμαστε!! Ολα θα πανε καλα! 

Να σε ρωτησω...εσυ τι Ε2 ειχες που εδωσες μονο τρια απο τα δεκα?και τωρα σε τι φαση εισαι?....σας χανω λιγο αλλα που θα μου παει....θα γινω εξπερ τωρα που θα καθομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokotsalo είπε:

Να σε ρωτησω...εσυ τι Ε2 ειχες που εδωσες μονο τρια απο τα δεκα?και τωρα σε τι φαση εισαι?....σας χανω λιγο αλλα που θα μου παει....θα γινω εξπερ τωρα που θα καθομαι

Ειχα Ε2 1999.

Τωρα ειμαι στον 8ο μηνα εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa ναι μιλησα με τον ιδιο και μου ειπε οτι το εφτιαξε ! 

@Kokotsalo σουπερ !!! Μπραβο πολυ καλη ανταποκριση ! 

@Magaiver πως εισαι ? Πως παει η αναρρωση ?

@nikona @Zeta. @Πιου-πιου πως ειστε εγκυουλες ??? @nikonaκι πλησιαζεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver άσε με πήρανε τηλ για το κόστος και μου είπανε 1000 για κάθε φυσικό κύκλο..... συν την εμβρυομεταφορα 1500

εάν πάω με διέγερση 3500 συνολικά ......

αλλα εγώ Δνε ξέρω εάν αξίζει να παρω φάρμακα γιατί δεν παράγω ... έτσι και αλλιώς αυτό τον μήνα τον χάνουμε γιατί θα λείπει ο Μαντουδης και θα πάμε για Απρίλιο ....

εδώ που είμαι τώρα έχω ακόμα δυο βλαστοκυστες κι σήμερα με οηρε ο γιατρός μετά την αποτυχία και μπυ είπε να προχωρήσουμε και να τις βάλουμε ... αν και ήταν αντίθετος με τις βλαστοκυστες γιατί εγώ επειδή έχω ήδη ένα παιδάκι με 4 ης μέρας θεωρεί ότι μόνο με 4 ης μέρας μένω ....... δεν ξέρω τι να κάνω έχω μπερδευτεί απίστευτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά είμαι κορίτσια μου ευχαριστώ. 

@Ν_S καλή επιτυχία αύριο κοριτσάκι. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω @Ν_S μου μπερδεύτηκα. Νόμιζα είναι Κυριακή (δεν την παλεύω). 

Αλλά δεν πειράζει οι ευχές μου ισχύουν. Ελπίζω να είσαι καλά  από άγχος και αγωνία. Φιλιά πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πωπω @Ν_S μου μπερδεύτηκα. Νόμιζα είναι Κυριακή (δεν την παλεύω). 

Αλλά δεν πειράζει οι ευχές μου ισχύουν. Ελπίζω να είσαι καλά  από άγχος και αγωνία. Φιλιά πολλά. 

Βιαζεσαι συμπεθέρα,μη κάνεις έτσι θα πας για υπέρηχο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Magaiver άσε με πήρανε τηλ για το κόστος και μου είπανε 1000 για κάθε φυσικό κύκλο..... συν την εμβρυομεταφορα 1500

εάν πάω με διέγερση 3500 συνολικά ......

αλλα εγώ Δνε ξέρω εάν αξίζει να παρω φάρμακα γιατί δεν παράγω ... έτσι και αλλιώς αυτό τον μήνα τον χάνουμε γιατί θα λείπει ο Μαντουδης και θα πάμε για Απρίλιο ....

εδώ που είμαι τώρα έχω ακόμα δυο βλαστοκυστες κι σήμερα με οηρε ο γιατρός μετά την αποτυχία και μπυ είπε να προχωρήσουμε και να τις βάλουμε ... αν και ήταν αντίθετος με τις βλαστοκυστες γιατί εγώ επειδή έχω ήδη ένα παιδάκι με 4 ης μέρας θεωρεί ότι μόνο με 4 ης μέρας μένω ....... δεν ξέρω τι να κάνω έχω μπερδευτεί απίστευτα 

Κατά την γνώμη μου δεν έχει βάση οτι μένεις με 4ης μέρας μόνο... Δεν μπορεί να το ισχυρίζεται ένας γιατρός αυτό... Έχεις 2 βλαστοκύστες που για τους πιο πολλούς θεωρούνται τα τέλεια έμβρυα για ετ... Έχεις επίσης την επιλογή να τις πάρεις από αυτό το κέντρο κ να της βάλεις σε άλλο... Ξέρω πως γίνονται τέτοιες μεταφορές κ εφόσον υπάρχουν οι βλαστοκύστες δεν μπορείς να τις αφήσεις εκεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μια χαρά κορίτσι μου ευχαριστώ!!! Περιμένουμε να μας πεις τι θα σου πει ο γιατρός!!! Να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Kokotsalo με το καλό ή ωοληψία σου, Μπράβο πολύ καλά τα έχεις παει!!!

Ευχαριστω πολυ@Bloublou85!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@sansa ναι μιλησα με τον ιδιο και μου ειπε οτι το εφτιαξε ! 

@Kokotsalo σουπερ !!! Μπραβο πολυ καλη ανταποκριση ! 

@Magaiver πως εισαι ? Πως παει η αναρρωση ?

@nikona @Zeta. @Πιου-πιου πως ειστε εγκυουλες ??? @nikonaκι πλησιαζεις ! 

Ευχαριστω @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ!!!!ελπιζω και παρακατω να ειναι σουπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα καινούρια κορίτσια!!! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις διάνοιξη;; Εγώ μίλησα με τον γιατρό και μου λέει θα κάνουμε δοκιμαστική εμβρυομεταφορα μετα  τα μέσα του κύκλου, ένα μήνα πριν την προσπάθεια και βλέπουμε.. βέβαια δεν ξέρω αν ξανακάνω προσπάθεια εκεί. Έκλεισα ραντεβού με τον Παντο Θεσσαλονίκη, και σκέφτομαι να κλείσω και με τον Μαστρομηνα Αθήνα..

επίσης έφαγα φλασια και έκανα ραντεβού στην ρευματολογικη κλινική στο νοσοκομείο και μόλις είδε τα ΑΝΑ που ήταν πάλι ανεβασμένα με προγραμμάτισε για εισαγωγή δύο μέρες για διερεύνηση αυτοάνοσων.. αυτά τα νέα, φιλιά σε όλες.

ps @Magaiver εύχομαι να είσαι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πωπω @Ν_S μου μπερδεύτηκα. Νόμιζα είναι Κυριακή (δεν την παλεύω). 

Αλλά δεν πειράζει οι ευχές μου ισχύουν. Ελπίζω να είσαι καλά  από άγχος και αγωνία. Φιλιά πολλά. 

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι......! Ελπίζω να έχω αύριο καλά αποτελέσματα.....! Θα ξέρω το μεσημέρι....! Πάντως δεν νιώθω τίποτα.....Ούτε στήθος........! Μόνο που και που κάτι πονακια....Και νομίζω ότι πριν 2 μέρες είχα κάτι υγρά....

.Μπορεί να είναι "τρελεξ"? από το άγχος!!!! Για να δούμε.....Αύριο τέτοια ώρα ή θα κλαιμε ή θα γελάμε!

Ι will let you know  asap?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα καινούρια κορίτσια!!! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις διάνοιξη;; Εγώ μίλησα με τον γιατρό και μου λέει θα κάνουμε δοκιμαστική εμβρυομεταφορα μετα  τα μέσα του κύκλου, ένα μήνα πριν την προσπάθεια και βλέπουμε.. βέβαια δεν ξέρω αν ξανακάνω προσπάθεια εκεί. Έκλεισα ραντεβού με τον Παντο Θεσσαλονίκη, και σκέφτομαι να κλείσω και με τον Μαστρομηνα Αθήνα..

επίσης έφαγα φλασια και έκανα ραντεβού στην ρευματολογικη κλινική στο νοσοκομείο και μόλις είδε τα ΑΝΑ που ήταν πάλι ανεβασμένα με προγραμμάτισε για εισαγωγή δύο μέρες για διερεύνηση αυτοάνοσων.. αυτά τα νέα, φιλιά σε όλες.

ps @Magaiver εύχομαι να είσαι καλά..

ΑΝΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι......! Ελπίζω να έχω αύριο καλά αποτελέσματα.....! Θα ξέρω το μεσημέρι....! Πάντως δεν νιώθω τίποτα.....Ούτε στήθος........! Μόνο που και που κάτι πονακια....Και νομίζω ότι πριν 2 μέρες είχα κάτι υγρά....

.Μπορεί να είναι "τρελεξ"? από το άγχος!!!! Για να δούμε.....Αύριο τέτοια ώρα ή θα κλαιμε ή θα γελάμε!

Ι will let you know  asap?

Θα γελαμε καλε!!!! μην αγχωνεσαι καθολου.....ολα θα είναι τελεια αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα καινούρια κορίτσια!!! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις διάνοιξη;; Εγώ μίλησα με τον γιατρό και μου λέει θα κάνουμε δοκιμαστική εμβρυομεταφορα μετα  τα μέσα του κύκλου, ένα μήνα πριν την προσπάθεια και βλέπουμε.. βέβαια δεν ξέρω αν ξανακάνω προσπάθεια εκεί. Έκλεισα ραντεβού με τον Παντο Θεσσαλονίκη, και σκέφτομαι να κλείσω και με τον Μαστρομηνα Αθήνα..

επίσης έφαγα φλασια και έκανα ραντεβού στην ρευματολογικη κλινική στο νοσοκομείο και μόλις είδε τα ΑΝΑ που ήταν πάλι ανεβασμένα με προγραμμάτισε για εισαγωγή δύο μέρες για διερεύνηση αυτοάνοσων.. αυτά τα νέα, φιλιά σε όλες.

ps @Magaiver εύχομαι να είσαι καλά..

Γεια σου jazz μου.

Για τον Πάντο τηςΘεσνικης ακουω γενικα πολυ καλα λογια. Με το καλο να κανεις τα ραντεβου σου.

Πότε θα κανεις την εισαγωγη??? Ολα να ειναι καλα ευχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Γεια σου jazz μου.

Για τον Πάντο τηςΘεσνικης ακουω γενικα πολυ καλα λογια. Με το καλο να κανεις τα ραντεβου σου.

Πότε θα κανεις την εισαγωγη??? Ολα να ειναι καλα ευχομαι.

Ευχαριστώ! Τώρα μπαίνω, Τετάρτη και Πέμπτη... Ο Πάντος ξέρω ότι είναι καλός, αλλά δεν βρίσκω σχόλια γενικά.. 1/4 μου έκλεισε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι......! Ελπίζω να έχω αύριο καλά αποτελέσματα.....! Θα ξέρω το μεσημέρι....! Πάντως δεν νιώθω τίποτα.....Ούτε στήθος........! Μόνο που και που κάτι πονακια....Και νομίζω ότι πριν 2 μέρες είχα κάτι υγρά....

.Μπορεί να είναι "τρελεξ"? από το άγχος!!!! Για να δούμε.....Αύριο τέτοια ώρα ή θα κλαιμε ή θα γελάμε!

Ι will let you know  asap?

Για στήθος τουλάχιστον σύμφωνα με την εμπειρία μου είναι πολύ νωρίς. 

Για τρελεξ πάλι καθόλου νωρίς δυστυχώς. ?

Θα γελάς φίλη μου θα δεις. Είμαι αισιόδοξη. 

Άντε άντε να κλείσει καλά ο μήνας. Να γίνουν πολλά τα ευχάριστα γιατι είχαμε και δυσάρεστα. Να μείνει μια πιο γλυκιά γεύση. 

Καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. Θα περιμένουμε όλες τα νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η jazz είπε:

@Ν_S αντιπυρινικα αντισώματα! Καλή επιτυχία για αύριο! 

Κορίτσια εγώ δεν έχω κάνει ποτέ τέτοιες εξετάσεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα καινούρια κορίτσια!!! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις διάνοιξη;; Εγώ μίλησα με τον γιατρό και μου λέει θα κάνουμε δοκιμαστική εμβρυομεταφορα μετα  τα μέσα του κύκλου, ένα μήνα πριν την προσπάθεια και βλέπουμε.. βέβαια δεν ξέρω αν ξανακάνω προσπάθεια εκεί. Έκλεισα ραντεβού με τον Παντο Θεσσαλονίκη, και σκέφτομαι να κλείσω και με τον Μαστρομηνα Αθήνα..

επίσης έφαγα φλασια και έκανα ραντεβού στην ρευματολογικη κλινική στο νοσοκομείο και μόλις είδε τα ΑΝΑ που ήταν πάλι ανεβασμένα με προγραμμάτισε για εισαγωγή δύο μέρες για διερεύνηση αυτοάνοσων.. αυτά τα νέα, φιλιά σε όλες.

ps @Magaiver εύχομαι να είσαι καλά..

Ναι θα κάνω την επόμενη εβδομάδα διάνοιξη και δοκιμαστική εμβρυομεταφορα.μακαρι να βρεις ένα κέντρο να αισθάνεσαι εμπιστοσύνη κι εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις σου κ να μην είναι κάτι τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...