Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ελενίτσα να εχουν καλη γονιμοποιηση ευχομαι!!

@Magaiver καλη επιτυχια!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

@Πιου-πιου, @Ν_S ολα καλα???

@nikonaki μου ευχαριστώ!!! Εσύ πώς είσαι; κοντεύουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

@Eleni73 πολύ καλά μέχρι τώρα! Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα και σήμερα!

@nikona μου ναι όλα καλά. Προς το παρόν ηρεμία. Περιμένουμε μόνο!Έχουμε μέρες  μέχρι να αγχωθώ!!!Χιχιχι. 

Περιμένω τα καλά νέα της Mag να χαρούμε. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ @nikona μου να σε καλά και εσύ με το καλό σου εύχομαι. Απο που είσαι αν επιτρέπεται; 

@Mmaria87 Γενικά σε μια διαδικασία εξωσωματικής θέλει μια ισορροπημένη διατροφή απλά περιόρισε το αλάτι και τρώγε την ημέρα 2-4 ασπράδια αυγών βοηθάει στα ωάρια. Αλλά τα κιλά δεν νομίζω να σου σταθούν εμπόδιο. Καλή επιτυχία να έχεις και σου εύχομαι με το πρώτο να πετύχει!  

@Magaiver μου τι άλλο θ'ακούσω!!! Α!ρε τον Βαλεντίνο μέχρι και στάση εργασίας προκαλεί..? Ελπίζω σε καλά αποτελέσματα σήμερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

@nikonaki μου ευχαριστώ!!! Εσύ πώς είσαι; κοντεύουμε;

Καλα ειμαι Ελενη μου! Ολα καλα. Ναι, στον ογδοο πια...!! Σιγα σιγα φτανουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

@Eleni73 πολύ καλά μέχρι τώρα! Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα και σήμερα!

@nikona μου ναι όλα καλά. Προς το παρόν ηρεμία. Περιμένουμε μόνο!Έχουμε μέρες  μέχρι να αγχωθώ!!!Χιχιχι. 

Περιμένω τα καλά νέα της Mag να χαρούμε. 

 

 

Θα πας δουλιτσα σημερα?

Οι τελευταιες μερες ειναι οι δυσκολες πιου πιου μου. Εδω θα ειμαστε ομως ολες μαζι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Θα πας δουλιτσα σημερα?

Οι τελευταιες μερες ειναι οι δυσκολες πιου πιου μου. Εδω θα ειμαστε ομως ολες μαζι! 

Ναι ναι. Θα πάω ευτυχώς. Βαρέθηκα σπίτι. Όπως το λες ακριβώς. Οι δύο τελευταίες είναι δύσκολες. Τουλάχιστον εγώ πιο πριν είμαι αρκετά ήρεμη. 

Το ξέρω ότι είμαστε όλες μαζί σ' αυτό και σας ευχαριστώ ❤️

Σε λίγο μπαίνεις και στο μήνα σου!!!! Επιτέλους να έχουμε το πρώτο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Ζουζούνα υπομονή θα ξεκαθαρίσει το τοπίο σύντομα!!!

Έγινε σήμερα ναι πήραμε και τα 2 ευτυχώς τα οποία ήταν μου είπαν σκληρά!!! Η εμβρυολόγος αισιόδοξη . Νιώθω νυσταγμένη  πολύ και ψιλοπονάω αυτή τη φορά! Για να δούμε αύριο πως θα πάνε!!! 

Μπράβο @Eleni73!με το καλό περιμένουμε νεάκια!

@Mmaria87 καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 ελενακι μου μακάρι να πάνε όλα καλά σήμερα κ να έχουμε δύο ωραία εμβρυακια.

@Magaiver κοριτσάκι μου σε σκεφτόμαστε!

@Πιου-πιου συμπεθέρα κανόνισε!! ( Το νου σου στη νύφη μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ελενίτσα να εχουν καλη γονιμοποιηση ευχομαι!!

@Magaiver καλη επιτυχια!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

@Πιου-πιου, @Ν_S ολα καλα???

@nikona εγώ και σήμερα κλωσσαω. 

Λέω να προσέξω πολύ και το ΣΚ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ν_S είπε:

@nikona εγώ και σήμερα κλωσσαω. 

Λέω να προσέξω πολύ και το ΣΚ.

 

Καλα θα κανεις ν_ς μου!!! Οπως αισθανεσαι καλυτερα εσυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια....Η προγεστερόνη σας φουσκώνει το στήθος....Και πονάει?

Αυτή την φορά υποφέρω.....

Καλά δεν μιλάω για την τουαλέτα.....Έχω φάει τα σύκα....τα δαμάσκηνα..

.Και effecol....και τίποτα  από την Τρίτη!!!

Τι τραβάμε οι έρημες....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Βρε κορίτσια....Η προγεστερόνη σας φουσκώνει το στήθος....Και πονάει?

Αυτή την φορά υποφέρω.....

Καλά δεν μιλάω για την τουαλέτα.....Έχω φάει τα σύκα....τα δαμάσκηνα..

.Και effecol....και τίποτα  από την Τρίτη!!!

Τι τραβάμε οι έρημες....

 

Ποια προγεστερονη παιρνεις?

Ειναι αναλογα τον οργανισμο ν_ς μου. Εγω δεν ειχα τετοια πρηξιματα ή δυσκολια με την τουαλετα. Πολλες ομως κοπέλες εχουν. Υπομονη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 μπράβο Ελενακι! Είχαμε νέα γονιμοποίησης? Πες μας κανένα καλό νέο να μας γλυκάνεις γιατί...

Ηθελα να σας γράψω και νωρίτερα αλλά πριν λίγο επιστρέψαμε από το νοσοκομείο. Δεν έβλεπε η γιατρός τίποτα το πρωί και μας έστειλε στο νοσοκομείο. Μου έκαναν δύο γιατροί εκεί υπέρηχο και δυστυχώς κανένας δεν είναι σίγουρος εάν υπάρχει όντως σάκος. Φαινόταν ένα πολύ μικρό μαύρο σημάδι μέσα στην μήτρα 3 χιλιοστών. Αλλά ακόμα δεν έχει αποκλειστεί η πιθανότητα εξωμητριου. Δύσκολα τα πράγματα κορίτσια!!! Ο γιατρός στην Ελλάδα συνεχίζει να μην είναι αισιόδοξος. Εάν αυτό που είδαν σήμερα είναι σάκος θεωρεί ότι είναι πολύ μικρός βάσει εβδομάδας κύησης. Η χοριακη που έκανα χθες ήταν 2300 ανέβηκε από την Δευτέρα. Όμως ο γιατρός λέει ότι ίσως είναι ψευδοσακος ή κύηση που δεν θα προχωρήσει γιατί όλα πάνε πολύ αργοτερα από το κανονικό...

Ελπίζω να αποκλείστει τουλάχιστον ο φόβος του εξωμητριου? Πάλι θα περάσουμε ένα σαββατοκύριακο θρίλερ (το τρίτο στην σειρά)! Την Δευτέρα πάλι νοσοκομείο για έλεγχο.. Ααααααααχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Eleni73 μπράβο Ελενακι! Είχαμε νέα γονιμοποίησης? Πες μας κανένα καλό νέο να μας γλυκάνεις γιατί...

Ηθελα να σας γράψω και νωρίτερα αλλά πριν λίγο επιστρέψαμε από το νοσοκομείο. Δεν έβλεπε η γιατρός τίποτα το πρωί και μας έστειλε στο νοσοκομείο. Μου έκαναν δύο γιατροί εκεί υπέρηχο και δυστυχώς κανένας δεν είναι σίγουρος εάν υπάρχει όντως σάκος. Φαινόταν ένα πολύ μικρό μαύρο σημάδι μέσα στην μήτρα 3 χιλιοστών. Αλλά ακόμα δεν έχει αποκλειστεί η πιθανότητα εξωμητριου. Δύσκολα τα πράγματα κορίτσια!!! Ο γιατρός στην Ελλάδα συνεχίζει να μην είναι αισιόδοξος. Εάν αυτό που είδαν σήμερα είναι σάκος θεωρεί ότι είναι πολύ μικρός βάσει εβδομάδας κύησης. Η χοριακη που έκανα χθες ήταν 2300 ανέβηκε από την Δευτέρα. Όμως ο γιατρός λέει ότι ίσως είναι ψευδοσακος ή κύηση που δεν θα προχωρήσει γιατί όλα πάνε πολύ αργοτερα από το κανονικό...

Ελπίζω να αποκλείστει τουλάχιστον ο φόβος του εξωμητριου? Πάλι θα περάσουμε ένα σαββατοκύριακο θρίλερ (το τρίτο στην σειρά)! Την Δευτέρα πάλι νοσοκομείο για έλεγχο.. Ααααααααχχχχ

Πω πω μαγκάιβερ μου...τι ψυχοφθόρο ειναι ολο αυτο.

Ευχομαι να πανε ολα καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ποια προγεστερονη παιρνεις?

Ειναι αναλογα τον οργανισμο ν_ς μου. Εγω δεν ειχα τετοια πρηξιματα ή δυσκολια με την τουαλετα. Πολλες ομως κοπέλες εχουν. Υπομονη. 

Utrogestan & crinone

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Πω πω μαγκάιβερ μου...τι ψυχοφθόρο ειναι ολο αυτο.

Ευχομαι να πανε ολα καλα!

 

Πραγματικά αυτό που ζητε είναι μεγάλο ζόρι.... Κάντε υπομονή @Magaiver

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Eleni73 μπράβο Ελενακι! Είχαμε νέα γονιμοποίησης? Πες μας κανένα καλό νέο να μας γλυκάνεις γιατί...

Ηθελα να σας γράψω και νωρίτερα αλλά πριν λίγο επιστρέψαμε από το νοσοκομείο. Δεν έβλεπε η γιατρός τίποτα το πρωί και μας έστειλε στο νοσοκομείο. Μου έκαναν δύο γιατροί εκεί υπέρηχο και δυστυχώς κανένας δεν είναι σίγουρος εάν υπάρχει όντως σάκος. Φαινόταν ένα πολύ μικρό μαύρο σημάδι μέσα στην μήτρα 3 χιλιοστών. Αλλά ακόμα δεν έχει αποκλειστεί η πιθανότητα εξωμητριου. Δύσκολα τα πράγματα κορίτσια!!! Ο γιατρός στην Ελλάδα συνεχίζει να μην είναι αισιόδοξος. Εάν αυτό που είδαν σήμερα είναι σάκος θεωρεί ότι είναι πολύ μικρός βάσει εβδομάδας κύησης. Η χοριακη που έκανα χθες ήταν 2300 ανέβηκε από την Δευτέρα. Όμως ο γιατρός λέει ότι ίσως είναι ψευδοσακος ή κύηση που δεν θα προχωρήσει γιατί όλα πάνε πολύ αργοτερα από το κανονικό...

Ελπίζω να αποκλείστει τουλάχιστον ο φόβος του εξωμητριου? Πάλι θα περάσουμε ένα σαββατοκύριακο θρίλερ (το τρίτο στην σειρά)! Την Δευτέρα πάλι νοσοκομείο για έλεγχο.. Ααααααααχχχχ

Κορίτσι μου εύχομαι όλα καλα να πανε ! Αισιοδοξια και υπομονή  να σκεφτεσαι θετικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Utrogestan & crinone

Εγω με υποθετο προγεστερονη που έπαιρνα μετά από σπερματεγχυση είχα πρήξιμο πολύ και στο στήθος και κοιλιά! Μόλις τα σταμάτησα σε 1 μήνα περίπου επανήλθα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Πραγματικά αυτό που ζητε είναι μεγάλο ζόρι.... Κάντε υπομονή @Magaiver

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Βρε κορίτσια....Η προγεστερόνη σας φουσκώνει το στήθος....Και πονάει?

Αυτή την φορά υποφέρω.....

Καλά δεν μιλάω για την τουαλέτα.....Έχω φάει τα σύκα....τα δαμάσκηνα..

.Και effecol....και τίποτα  από την Τρίτη!!!

Τι τραβάμε οι έρημες....

 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Βρε κορίτσια....Η προγεστερόνη σας φουσκώνει το στήθος....Και πονάει?

Αυτή την φορά υποφέρω.....

Καλά δεν μιλάω για την τουαλέτα.....Έχω φάει τα σύκα....τα δαμάσκηνα..

.Και effecol....και τίποτα  από την Τρίτη!!!

Τι τραβάμε οι έρημες....

 

Τρώγε πρωί απόγευμα μια φρουτοσαλάτα με ακτινίδια και στις σαλάτες σου η μέσα σε γιαουρτάκι πάρε λιναρόσπορος και βάζε. Εγώ είχα μεγάλο θέμα με τουαλέτα τις προηγούμενες φορές και έτσι το αντιμετώπιζα. Αυτή την φορά κάνω απο πριν διατροφή και αποφεύγω το πολυ αλάτι διάβασα ότι βοηθάει.θα το διαπιστώσω απο Δευτέρα που θα έχω την ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τραβάμε εγώ από βδομάδα θα κάνω ωοληψια και Εγώ! Όσες έχετε εμπειρία πονάει? Θέλει μετά ξεκούραση η είναι εύκολη διαδικασία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mmaria87 είπε:

Αχ τι τραβάμε εγώ από βδομάδα θα κάνω ωοληψια και Εγώ! Όσες έχετε εμπειρία πονάει? Θέλει μετά ξεκούραση η είναι εύκολη διαδικασία?

@Mmaria87 εγώ κάθε φορά μετά την ωοληψια πάω για shopping!!!

Όταν έχω περίοδο πονάω περισσότερο!

Δεν πονάει καθόλου....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...