Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά, καλό μήνα σε όλες! Δυστυχώς θα σας στεναχωρήσω με τα νέα... Μάλλον είναι αρνητικό το τεστ. Δεν έχει βγει ακόμα το αίμα αλλά μου έκαναν ένα τεστ ούρων στο ιατρείο το πρωί και ήταν αρνητικό. Δεν θέλω να σας μεταφέρω καθόλου αρνητικά συναισθήματα. Περιμένω τα δικά σας νέα και ελπίζω να έχουμε χαρές όπως πριν λίγες μέρες με τα αποτελέσματα της Ζετουλας!!! Μην λυπηθείτε πολύ σας παρακαλώ! 

@jazz περίμενουμε τα νέα για την εμβρυομεταφορα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τα εμβρυακια σας πως πάνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2019 at 1:42 ΜΜ, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, καλό μήνα σε όλες! Δυστυχώς θα σας στεναχωρήσω με τα νέα... Μάλλον είναι αρνητικό το τεστ. Δεν έχει βγει ακόμα το αίμα αλλά μου έκαναν ένα τεστ ούρων στο ιατρείο το πρωί και ήταν αρνητικό. Δεν θέλω να σας μεταφέρω καθόλου αρνητικά συναισθήματα. Περιμένω τα δικά σας νέα και ελπίζω να έχουμε χαρές όπως πριν λίγες μέρες με τα αποτελέσματα της Ζετουλας!!! Μην λυπηθείτε πολύ σας παρακαλώ! 

@jazz περίμενουμε τα νέα για την εμβρυομεταφορα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τα εμβρυακια σας πως πάνε?

Είσαι παράδειγμα και ένας υπέροχος άνθρωπος! Σε θαυμάζω πραγματικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, καλό μήνα σε όλες! Δυστυχώς θα σας στεναχωρήσω με τα νέα... Μάλλον είναι αρνητικό το τεστ. Δεν έχει βγει ακόμα το αίμα αλλά μου έκαναν ένα τεστ ούρων στο ιατρείο το πρωί και ήταν αρνητικό. Δεν θέλω να σας μεταφέρω καθόλου αρνητικά συναισθήματα. Περιμένω τα δικά σας νέα και ελπίζω να έχουμε χαρές όπως πριν λίγες μέρες με τα αποτελέσματα της Ζετουλας!!! Μην λυπηθείτε πολύ σας παρακαλώ! 

@jazz περίμενουμε τα νέα για την εμβρυομεταφορα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τα εμβρυακια σας πως πάνε?

Ψέμα.......................... !!! πες μας ότι είναι ψεμα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, καλό μήνα σε όλες! Δυστυχώς θα σας στεναχωρήσω με τα νέα... Μάλλον είναι αρνητικό το τεστ. Δεν έχει βγει ακόμα το αίμα αλλά μου έκαναν ένα τεστ ούρων στο ιατρείο το πρωί και ήταν αρνητικό. Δεν θέλω να σας μεταφέρω καθόλου αρνητικά συναισθήματα. Περιμένω τα δικά σας νέα και ελπίζω να έχουμε χαρές όπως πριν λίγες μέρες με τα αποτελέσματα της Ζετουλας!!! Μην λυπηθείτε πολύ σας παρακαλώ! 

@jazz περίμενουμε τα νέα για την εμβρυομεταφορα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τα εμβρυακια σας πως πάνε?

μεγαλη η δυναμη ψυχης που εχεις......παντα ετσι να εισαι αγαπημενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver Mag μου όλες σε νιώθουμε και λυπόμαστε μαζί σου. Να είσαι εσύ καλά μας νοιάζει και να μη στεναχωριέσαι. Και ο κ. Magaiver επίσης. 

Θα πετύχετε με υπομονή και επιμονή. 

Δε χάνουμε ποτέ την ελπίδα μας και το πείσμα μας. Αλλά ας περιμένουμε και τη χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα γλυκά λόγια που μου γραψατε! Εδώ θα είμαι μαζί σας για όλα όσα θα έρθουν τις επόμενες μέρες και ελπίζω σε χαρές ΜΟΝΟ! Να μην μου στεναχωριέστε (ειδικά οι εγκυουλες μας @nikona και @Zeta.) !

Η τιμή της χοριακης μου μόλις βγήκε. Είναι 10. Μάλλον κάτι πήγε να γίνει και δεν έγινε... Δεν ξέρω. Θα μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να μου πει την γνώμη του. Πάντως τα χάπια ακόμα δεν πρέπει να τα σταματήσω γιατί υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση να άργησε να εμφυτευθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα γλυκά λόγια που μου γραψατε! Εδώ θα είμαι μαζί σας για όλα όσα θα έρθουν τις επόμενες μέρες και ελπίζω σε χαρές ΜΟΝΟ! Να μην μου στεναχωριέστε (ειδικά οι εγκυουλες μας @nikona και @Zeta.) !

Η τιμή της χοριακης μου μόλις βγήκε. Είναι 10. Μάλλον κάτι πήγε να γίνει και δεν έγινε... Δεν ξέρω. Θα μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να μου πει την γνώμη του. Πάντως τα χάπια ακόμα δεν πρέπει να τα σταματήσω γιατί υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση να άργησε να εμφυτευθει. 

Ή ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κοριτσάκι μου, ευχομαι τόσο πολύ να ανέβει τις επόμενες μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θαύμα της ζωής δεν υπακούει πάντα στις στατιστικές. Μου το είπε ένας γιατρός αυτό και το θεώρησα πολύ σοφό και πολύ όμορφο. 

Εύχομαι να γίνει αυτό το όμορφο θαύμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα γλυκά λόγια που μου γραψατε! Εδώ θα είμαι μαζί σας για όλα όσα θα έρθουν τις επόμενες μέρες και ελπίζω σε χαρές ΜΟΝΟ! Να μην μου στεναχωριέστε (ειδικά οι εγκυουλες μας @nikona και @Zeta.) !

Η τιμή της χοριακης μου μόλις βγήκε. Είναι 10. Μάλλον κάτι πήγε να γίνει και δεν έγινε... Δεν ξέρω. Θα μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να μου πει την γνώμη του. Πάντως τα χάπια ακόμα δεν πρέπει να τα σταματήσω γιατί υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση να άργησε να εμφυτευθει. 

Κοριτσάκι μου γλυκό διάβασα το πρώτο σου μήνυμα, αλλά περίμενα τα αποτέλεσματα της χοριακής πριν σου γράψω... Αρχικά σε θαυμάζω κ είσαι παράδειγμα για την δύναμη που δείχνεις... Σίγουρα σε 2 μέρες θα πρέπει να επαναλάβεις την χοριακή γιατί πιστεύω πως μπορεί να γίνει το θαύμα κ να μην πρόκειται για βιοχημική... Μία τεράστια αγκαλιά από εμένα. Θα περιμένουμε να μας πεις κ την γνώμη του γιατρού σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@jazz μου καλή επιτυχία.

@Magaiver είμαστε μαζί σου. Καλή επιτυχία!!!

Κορίτσια όλα πήγαν καλά, από την απόψυξη 2+2 εμβρύων έμειναν δυο καλά εμβρυακια τα οποία και μεταφέραμε. @Bloublou85 ταλαιπωρήθηκε Κ εμένα ο γιατρός (κι εγώ !) μεχρι να περάσει το καθετηρακι μέσα από τον τράχηλο. Μου είπε είχες μια μικρή στένωση αλλά το ξεπεράσαμε και όλα καλά. Τώρα είναι στην θέση που πρέπει. Όχι υπερβολές, ηρεμία ξεκούραση 2-3-4 μέρες. Η μαία που ήρθε μετά μου είπε θα είσαι σαν έγκυος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τα γλυκά λόγια που μου γραψατε! Εδώ θα είμαι μαζί σας για όλα όσα θα έρθουν τις επόμενες μέρες και ελπίζω σε χαρές ΜΟΝΟ! Να μην μου στεναχωριέστε (ειδικά οι εγκυουλες μας @nikona και @Zeta.) !

Η τιμή της χοριακης μου μόλις βγήκε. Είναι 10. Μάλλον κάτι πήγε να γίνει και δεν έγινε... Δεν ξέρω. Θα μιλήσω με το γιατρό το απόγευμα να μου πει την γνώμη του. Πάντως τα χάπια ακόμα δεν πρέπει να τα σταματήσω γιατί υπάρχει μια πολύ μικρή περίπτωση να άργησε να εμφυτευθει. 

Μακάρι να έχει αίσιο τέλος η αγωνία σου - μας @Magaiver!!!! θα συνεχίσεις την αγωγή κανονικά και επανάληψη χοριακή..  η σκέψη μου είναι μαζί σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κορίτσια όλα πήγαν καλά, από την απόψυξη 2+2 εμβρύων έμειναν δυο καλά εμβρυακια τα οποία και μεταφέραμε. @Bloublou85 ταλαιπωρήθηκε Κ εμένα ο γιατρός (κι εγώ !) μεχρι να περάσει το καθετηρακι μέσα από τον τράχηλο. Μου είπε είχες μια μικρή στένωση αλλά το ξεπεράσαμε και όλα καλά. Τώρα είναι στην θέση που πρέπει. Όχι υπερβολές, ηρεμία ξεκούραση 2-3-4 μέρες. Η μαία που ήρθε μετά μου είπε θα είσαι σαν έγκυος.. 

Μπράβο κορίτσι μου. Αισιοδοξία και υπομονή τώρα και περιμένουμε τα ευχάριστα! Πότε κάνεις χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κορίτσια όλα πήγαν καλά, από την απόψυξη 2+2 εμβρύων έμειναν δυο καλά εμβρυακια τα οποία και μεταφέραμε. @Bloublou85 ταλαιπωρήθηκε Κ εμένα ο γιατρός (κι εγώ !) μεχρι να περάσει το καθετηρακι μέσα από τον τράχηλο. Μου είπε είχες μια μικρή στένωση αλλά το ξεπεράσαμε και όλα καλά. Τώρα είναι στην θέση που πρέπει. Όχι υπερβολές, ηρεμία ξεκούραση 2-3-4 μέρες. Η μαία που ήρθε μετά μου είπε θα είσαι σαν έγκυος.. 

Πολύ ωραία jazz μου θα περιμένουμε παρεουλα τωρα,εχουμε κ μαζί χοριακη.αντε με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Πολύ ωραία jazz μου θα περιμένουμε παρεουλα τωρα,εχουμε κ μαζί χοριακη.αντε με το καλό!!!

Ναι τώρα ξάπλα και σε 10 μέρες χοριακή..

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Αισιοδοξία και υπομονή τώρα και περιμένουμε τα ευχάριστα! Πότε κάνεις χοριακη;

Ευχαριστώ γλυκιά μου! Σε 10 μεγαααααλες μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ναι τώρα ξάπλα και σε 10 μέρες χοριακή..

Ευχαριστώ γλυκιά μου! Σε 10 μεγαααααλες μέρες...

Θα περάσουν @jazz μου!!! Ευχάριστα αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magaiver δε ξέρω τί να πω.Εύχομαι μήπως αλλάξει κάτι στο αποτέλεσμα όταν θα την ξανακάνεις.Καλή επιτυχία γι άλλη μια φορά.Jazz και σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία,με μια τριψήφιο χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ ... τρεχάματα με τους γονείς και δεν κατάφερα να σας παρακολουθήσω ... θα τα διαβάσω σιγά σιγά όμως,,,,

@Magaiver ki μου μεγάλη αγκαλίτσα και υπομονή!!!!!

@jazz ελπίζω να πάνε όλα κατ ευχήν!!!!τέλεια!!!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πως είσαι;;;

και ολα τα κορίτσια μου λείψατε!!!!!

Εγώ είμαι στην 3η μέρα διέγερσης  με menopur κούκλες... ο Θεός βοηθός τώρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ ... τρεχάματα με τους γονείς και δεν κατάφερα να σας παρακολουθήσω ... θα τα διαβάσω σιγά σιγά όμως,,,,

@Magaiver ki μου μεγάλη αγκαλίτσα και υπομονή!!!!!

@jazz ελπίζω να πάνε όλα κατ ευχήν!!!!τέλεια!!!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πως είσαι;;;

και ολα τα κορίτσια μου λείψατε!!!!!

Εγώ είμαι στην 3η μέρα διέγερσης  με menopur κούκλες... ο Θεός βοηθός τώρα!!!! 

Που εισαι Ελενη μου ! Σε χασαμε !!!! Τελεια που ξεκινησες ξανα ! Μακαρι να πανε οοοοολα καλα ! Ευχομαι πολλα πολλα ωαριακια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου μπραβο! Με το καλο ευχομαι να περασουν οι μερες και να εχετε κι εσεις ταευχαριστα!! Να φωλιασουν τα εμβρυακιασας!!!

@Eleni73 ελενίτσα μου! Καλη αρχηηη!!! Ολα να πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@jazz μου μπραβο! Με το καλο ευχομαι να περασουν οι μερες και να εχετε κι εσεις ταευχαριστα!! Να φωλιασουν τα εμβρυακιασας!!!

@Eleni73 ελενίτσα μου! Καλη αρχηηη!!! Ολα να πανε καλα! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.. μακάρι να ακολουθήσουμε την δική σου εξέλιξη και να έχουμε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ ... τρεχάματα με τους γονείς και δεν κατάφερα να σας παρακολουθήσω ... θα τα διαβάσω σιγά σιγά όμως,,,,

@Magaiver ki μου μεγάλη αγκαλίτσα και υπομονή!!!!!

@jazz ελπίζω να πάνε όλα κατ ευχήν!!!!τέλεια!!!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πως είσαι;;;

και ολα τα κορίτσια μου λείψατε!!!!!

Εγώ είμαι στην 3η μέρα διέγερσης  με menopur κούκλες... ο Θεός βοηθός τώρα!!!! 

Ευχαριστώ πολύ Ελένη μου!!! Καλή αρχή.. όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όλες μας. Εύχομαι μόνο ευχάριστα και καλά αποτελέσματα σε όλες τις προσπάθειες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Καταρχήν @Magaiver κοπέλα μου εύχομαι ότι καλύτερο μακάρι η επόμενη χοριακή  να είναι μεγαλύτερη. Εγώ κορίτσια δευτέρα πάω για υπέρηχο και ξεκινάω διέγερση με femara. Πρώτη φόρα τα δοκιμάζω.. Μήπως τα έχει δοκιμάσει καμία σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...