Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εαν ένα ωοθυλάκιο δεν έχει μεγαλώσει σήμερα από προχθές, υπάρχει περίπτωση σε δύο τρεις μέρες να έχει μεγαλώσει;

Δεν μου εχει τυχει @France μου. Δεν γνωριζω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εαν ένα ωοθυλάκιο δεν έχει μεγαλώσει σήμερα από προχθές, υπάρχει περίπτωση σε δύο τρεις μέρες να έχει μεγαλώσει;

Τι εννοεις από διέγερση με ενεσεις ή φυσικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η France είπε:

Φυσικά bloublou

Χμ αυτό που ξέρω είναι ότι τη μέρα μεγαλώνει 1,5 με 2 χιλιοστά ,τώρα να μείνει στάσιμο δύο μέρες δεν το γνωριζω καλύτερα να το παρακολουθησετε με υπερηχο για να δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@France Ο γιατρός σου τι λέει? Σου είπε να το ξαναδεί σε λίγες μέρες? Νομίζω ότι εξαρτάται από πολλά ο ρυθμός που μεγαλώνει. Στην αρχή του κύκλου δεν μεγαλώνουν σε εμένα και απότομα... Αλλά η κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό ρυθμό ωρίμανσης ωοθηλακιου εξου και διαφορετικό κύκλο. Δεν μπορείς να το συγκρινεις με άλλων γυναικών έτσι απλά.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είχες πει Παρασκευή ωοληψια.. Θα γίνει όντως αύριο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Μου είπε να το ξαναδούμε με υπέρηχο αλλά δύσκολα θα μεγαλώσει αφού δεν μεγάλωσε μέσα σε δύο μέρες.οποτε χάσαμε αυτό το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@France Ο γιατρός σου τι λέει? Σου είπε να το ξαναδεί σε λίγες μέρες? Νομίζω ότι εξαρτάται από πολλά ο ρυθμός που μεγαλώνει. Στην αρχή του κύκλου δεν μεγαλώνουν σε εμένα και απότομα... Αλλά η κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό ρυθμό ωρίμανσης ωοθηλακιου εξου και διαφορετικό κύκλο. Δεν μπορείς να το συγκρινεις με άλλων γυναικών έτσι απλά.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είχες πει Παρασκευή ωοληψια.. Θα γίνει όντως αύριο? 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου αν πλησιαζει η ωοληψια σου ευχομαι με το καλο!! 

Κοριτσια μου Δευτερα η ωοληψια ! @Magaiver μου εσυ πως εισαι ? Πως αισθανεσαι ? @nikonaκι μας εσυ πως πας ? Μεγαλωσε φανταζομαι η κοιλιτσα εεε ??? Σε 2 μηνες θα χεις αγκαλιτσα το μωρακι σου ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

 

Κοριτσια μου Δευτερα η ωοληψια ! @Magaiver μου εσυ πως εισαι ? Πως αισθανεσαι ? @nikonaκι μας εσυ πως πας ? Μεγαλωσε φανταζομαι η κοιλιτσα εεε ??? Σε 2 μηνες θα χεις αγκαλιτσα το μωρακι σου ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 

Ωραια Εμμανουηλ μου. Τη Δευτερα λοιπον.

Ναι, μεγαλωσε..! Σημερα ειμαι ακριβως 30 εβδομαδων. Ευχαριστω Εμμανουηλ μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η France είπε:

Οκ ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Μου είπε να το ξαναδούμε με υπέρηχο αλλά δύσκολα θα μεγαλώσει αφού δεν μεγάλωσε μέσα σε δύο μέρες.οποτε χάσαμε αυτό το μήνα.

Θα το δειτε παλι france μου. 

Ο φυσικος κυκλος τα εχει αυτα...υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου τί καλά. Από όσο ξέρω το πρώτο πολύ καλό δίχτυ ασφαλείας είναι η 28η. Αnd going. Βουρ για την 32η που είμαστε απόλυτα ασφαλείς πια! Δυο βδομάδουλες έμειναν για το 100/100 ασφαλείας. Και μετά μετράμε αντίστροφα! Τί χαρά θα κάνω για το πρώτο μωράκι! 

@Zeta. Δε σε ξεχνάω. Είσαι η επόμενη! Το επόμενο πάρτυ! 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου εύχομαι πολλά και καλά! 

@Magaiver περιμένουμε μαζί σου! 

Σε όλα τα άλλα κορίτσια και στα δικά μας! 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@France χωρίς να θέλω να σου δώσω πολλές ελπίδες γιατί ο γιατρός σίγουρα ξέρει καλύτερα ειδικά αφού το παρακολουθεί, εμένα μία φορά στους οχτώ μήνες που παρακολουθώ ανελλιπώς κόλλησε λίγο (αλλά ήδη ήταν μεγάλο για τις μέρες του) και μετά μεγάλωσε κανονικά. Δηλαδή σε 2 μέρες πήρε μόνο 1 χιλ. Οπότε συμφωνώ με Mag  κάθε γυναίκα αλλά και κάθε κύκλος στην ίδια γυναίκα είναι διαφορετικός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Αυτη η αναμονη για το αποτελεσμα ειναι που με τρελαινει και μενα ! Θα με παει πισω και εκνευριζομαι..... Οποτε θα προχωρησεις σε προετοιμασια και συ σιγα σιγα ? 

Ναι το καταλαβαίνω! Έχω ακόμα 2 κύκλους περιόδου για να προχωρήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου πήγε 9,2 το ενδομητριο,τωρα περιμένω να δω τι θα πει ο γιατρός.

Μπράβο ρε κορίτσι!!! Αυτά είναι νούμερα!! Λογικά θα ξεκινήσεις προγεστερόνη σήμερα.  Εμένα 7,3... Ο γιατρός είπε ότι ιδανικά το θέλουμε πάνω από 8, αλλά οπτικα έχει τέλεια όψη(!) Και επειδή το σχήμα της μήτρας μου είναι τέτοιο ώστε δεν μπορεί να μεγαλώσει πολύ γενικά, θα δούμε τι θα κάνουμε... Μεσημέρι τηλέφωνο για οδηγίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι!!! Αυτά είναι νούμερα!! Λογικά θα ξεκινήσεις προγεστερόνη σήμερα.  Εμένα 7,3... Ο γιατρός είπε ότι ιδανικά το θέλουμε πάνω από 8, αλλά οπτικα έχει τέλεια όψη(!) Και επειδή το σχήμα της μήτρας μου είναι τέτοιο ώστε δεν μπορεί να μεγαλώσει πολύ γενικά, θα δούμε τι θα κάνουμε... Μεσημέρι τηλέφωνο για οδηγίες..

Λίγη υπομονή ακόμα jazz μου κ φτάνει.ποσα παίρνεις τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου πήγε 9,2 το ενδομητριο,τωρα περιμένω να δω τι θα πει ο γιατρός.

Τέλεια νέα! Μπράβο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Τελικά εμβρυομεταφορα τη τεταρτη! Ωχ αγχωθηκα!

Γιουπι!! Υπέροχα νέα! Λοιπόν πες στην συμπεθέρα σου @Πιου-πιουνα ετοιμάζεται σιγά σιγά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε  κορίτσια πάρτε μία μια σειρά.  Θα έχουμε εγκυμοσύνες το μυρίζομαι εγώ! 

@jazz μου μη στεναχωριέσαι. Θα ανεβεί σίγουρα κι άλλο αν και από  ότι ξέρω από 7 και πάνω μας κάνει! 

@satya εγώ θέλω να φέρω τη νύφη γρήγορα γρήγορα,  αλλά βλέπεις δε με αφήνουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Τελικά εμβρυομεταφορα τη τεταρτη! Ωχ αγχωθηκα!

Καλή επιτυχία κ εύχομαι με μια θετική χοριακούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! 

Αρχικά θέλω να σας πω ότι μου φαίνεται απίστευτο ότι σας γνωρίζω τόσο καιρό! Η @nikona έμαθε ότι είναι έγκυος μαζί μας και σε πολύ λίγο καιρό θα γεννηθεί μωράκι!!!!

@Bloublou85 σούπερ το ενδομητριο! Έλα και εσύ μαζί μου στην δύσκολη φάση της αναμονής! Σε περιμένω?

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Μεχρι την Δευτέρα θα σου ξαναευχηθω.. Αλλά επειδή περιμένουμε κάτι φίλους μας και ίσως να μην μπαίνω πολύ το ΣΚ σου εύχομαι και από σήμερα να έχετε καλά εμβρυακια! 

@jazz ακολουθείς και εσύ για εμβρυομεταφορα ίσως την επόμενη εβδομάδα μόλις επιτευχθεί η παχυνση του ενδομητριου. Ελπίζω να φτάσει σύντομα στο κατάλληλο μέγεθος. Πόσο θέλει ο γιατρός σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...