Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Σίγουρα με τα ίδια δεδομένα δεν προχωράω πάλι σε εμβρυομεταφορα... Θέλω να ψαχτω περαιτέρω!! Γνωριζεις αν έχει μεγάλο χρονικό διάστημα αναμονής για το ραντεβού;;; η σου κλείνει άμεσα;;; 

Δεν σου λέω να μην το ψάξεις .... αλλά να ξέρεις Ότι είναι πιθανότητες .... δεν σημαίνει ότι κάτι θα σου βρουν οι εξετάσεις που θέλεις να κανείς  .....

μπορεί απλά να έπεσες στις πιθανότητες και τίποτα παραπάνω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν σου λέω να μην το ψάξεις .... αλλά να ξέρεις Ότι είναι πιθανότητες .... δεν σημαίνει ότι κάτι θα σου βρουν οι εξετάσεις που θέλεις να κανείς  .....

μπορεί απλά να έπεσες στις πιθανότητες και τίποτα παραπάνω .....

Καλα σίγουρα... Απλά θέλω να το κάνω για να νιώθω κ εγώ μεγαλύτερη ασφαλεια... Όσο γινεται δηλαδη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Σίγουρα με τα ίδια δεδομένα δεν προχωράω πάλι σε εμβρυομεταφορα... Θέλω να ψαχτω περαιτέρω!! Γνωριζεις αν έχει μεγάλο χρονικό διάστημα αναμονής για το ραντεβού;;; η σου κλείνει άμεσα;;; 

Νομίζω ότι πριν από μήνα δε πας.Αλλά πάλι πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις γιατί ποτέ δε ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Νομίζω ότι πριν από μήνα δε πας.Αλλά πάλι πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις γιατί ποτέ δε ξέρεις.

Εάν δεν κάνω λάθος από μήνα σε μήνα πάλι με διέγερση δεν πάνε .... ένα έχεις κατεψυγμένα νομίζω είσαι οκ !!! Βέβαια καιε γιατρός έχεις την δίκη του γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

3η μέρα εμβρυομεταφορας και η θερμοκρασία 36,8. Φαντάσου με τόση προγεστερονη ... να φταίει το prezolon? 

Και εγώ τόσο έχω αλλά είμαι άρρωστη και βήχα και μπούκωμα και χάλια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χαμηλή ... 

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Και εγώ τόσο έχω αλλά είμαι άρρωστη και βήχα και μπούκωμα και χάλια !!!!!

Περιμένεις και εσυ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Μου είπε από την αρχή ότι τον υπέρηχο θα τον κάνουμε για να δούμε πως είναι τα ωοθυλάκια και όχι πόσα καθώς ήμουν στην 4 μέρα με ενέσεις!όμως επειδή κ εγώ τον ρώτησα μου είπε απλά  ότι έχουμε παρά πολλά και ότι πάμε πολύ καλά! Θα με δει πάλι την Τρίτη το απόγευμα..μάλλον θα γίνει πολύ νωρίτερα η ωοληψια από ότι την υπολόγιζα!

Αν είναι όλα καλά λογικά Πέμπτη Παρασκευή θα στην κάνει !πως νιώθεις ???κατάταλλα η 1 η φορά είναι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

3η μέρα εμβρυομεταφορας και η θερμοκρασία 36,8. Φαντάσου με τόση προγεστερονη ... να φταίει το prezolon? 

@Littleme καλά αποτελέσματα !!!!!και εμένα 3η μέρα είναι !!μετράμε τη θερμοκρασία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Littleme καλά αποτελέσματα !!!!!και εμένα 3η μέρα είναι !!μετράμε τη θερμοκρασία ??

Δεβ ξέρω από μόνη μου τη μετράω . Λένε αν ανεβαίνει είναι καλό.  Εγώ πάλι αν και πονάει το στήθος δεν είναι τόσο φουσκωτό, επίσης δε σκάω  και άρχισα να απελπίζομαι σιγα σιγα . Είμαι και μέσα στ σπίτι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεβ ξέρω από μόνη μου τη μετράω . Λένε αν ανεβαίνει είναι καλό.  Εγώ πάλι αν και πονάει το στήθος δεν είναι τόσο φουσκωτό, επίσης δε σκάω  και άρχισα να απελπίζομαι σιγα σιγα . Είμαι και μέσα στ σπίτι ...

Δεν νομίζω να είχαμε συμπτώματα στην 3η μέρα εμένα δεν με πονάει το στήθος μου απλά είναι λίγο πρησμένο και ποναω λίγο όταν το αγγίζω.ποναω πιο πολύ στη κοιλιά μου χαμηλά στη μέση .και εγώ τη ίδια θερμοκρασία έχω .Σε ποια μέρα σου έκαναν την έμβρυο ?με τόσα που πίνουμε από αυτά πιστεύω ότι είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Πολύ χαμηλή ... 

Περιμένεις και εσυ ;;

Τι εννοείς πολύ χαμηλή ;;; η θερμοκρασία ;;;δεν κατάλαβα

ναι την Πέμπτη κάνω χοριακη !!! Εσυ ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τι εννοείς πολύ χαμηλή ;;; η θερμοκρασία ;;;δεν κατάλαβα

ναι την Πέμπτη κάνω χοριακη !!! Εσυ ;;;

Καλή επιτυχία! Εγώ αργώ...

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν νομίζω να είχαμε συμπτώματα στην 3η μέρα εμένα δεν με πονάει το στήθος μου απλά είναι λίγο πρησμένο και ποναω λίγο όταν το αγγίζω.ποναω πιο πολύ στη κοιλιά μου χαμηλά στη μέση .και εγώ τη ίδια θερμοκρασία έχω .Σε ποια μέρα σου έκαναν την έμβρυο ?με τόσα που πίνουμε από αυτά πιστεύω ότι είναι..

Έκανα έμβρυομεταφορα 21/3 2 έμβρυα 3 ημερών 8 διαιρέσεων ... και γω πονάω κοιλιά και είχα σουβλιες χθες και σήμερα ...καθόλου αίμα μέχρι τώρα ... το στομαχι τσούζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τι εννοείς πολύ χαμηλή ;;; η θερμοκρασία ;;;δεν κατάλαβα

ναι την Πέμπτη κάνω χοριακη !!! Εσυ ;;;

Θα ήταν ενθαρρυντικό αν μου έλεγε κάποιος ότι τα δέκατα είναι μύθος ... διαβάζω όλες έχουν πάνω από 37 και ίχνη αίματος ... τι να πω ...Αν έχετε εμπειρία από παρόμοια  συμπτώματα εμβφρυπμεταφορας ( ανύπαρκτα δηλαδή ) με happy end παραθέστε τα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν είναι όλα καλά λογικά Πέμπτη Παρασκευή θα στην κάνει !πως νιώθεις ???κατάταλλα η 1 η φορά είναι ??

Ναι θα τον ρωτήσω την Τρίτη γιατί πρέπει να προετοιμάσω κ το κλίμα στη δουλειά!!μια χαρά είναι πολύ αισιόδοξη και δεν αισθάνομαι κάτι το ιδιαίτερο,μόνο λίγα πονακια από την δεύτερη μέρα που είχα τις ενέσεις,αλλά πολύ μικρές ενοχλήσεις. 

Ναι η 1 φορά! εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεβ ξέρω από μόνη μου τη μετράω . Λένε αν ανεβαίνει είναι καλό.  Εγώ πάλι αν και πονάει το στήθος δεν είναι τόσο φουσκωτό, επίσης δε σκάω  και άρχισα να απελπίζομαι σιγα σιγα . Είμαι και μέσα στ σπίτι ...

 

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Littleme καλά αποτελέσματα !!!!!και εμένα 3η μέρα είναι !!μετράμε τη θερμοκρασία ??

Όχι δεν την μέτρας !!!! Εγω είμαι άρρωστη για αυτό έβαλα θερμόμετρο .... επίσης το στήθος πρηζεται από τα τόσα χάπια !!!! Κορίτσι Δνε υπάρχουν συμπτώματα ... θα ακούσετε ιστορίες πυ είχαν πονάκια , δεν είχαν τίποτα , είχαν τσιμπήματα , είχαν καφέ , είχαν αίμα κλπ Οποτε δεν υπάρχει κάτι σίγουρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

 

Όχι δεν την μέτρας !!!! Εγω είμαι άρρωστη για αυτό έβαλα θερμόμετρο .... επίσης το στήθος πρηζεται από τα τόσα χάπια !!!! Κορίτσι Δνε υπάρχουν συμπτώματα ... θα ακούσετε ιστορίες πυ είχαν πονάκια , δεν είχαν τίποτα , είχαν τσιμπήματα , είχαν καφέ , είχαν αίμα κλπ Οποτε δεν υπάρχει κάτι σίγουρο 

@Papadakisπόσο πυρετό έχεις ?κοπελα μου περαστικα σου τώρα βρήκε η ιωση να σε βρει προσεχε !!Ο μικρός σε κόλλησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Θα ήταν ενθαρρυντικό αν μου έλεγε κάποιος ότι τα δέκατα είναι μύθος ... διαβάζω όλες έχουν πάνω από 37 και ίχνη αίματος ... τι να πω ...Αν έχετε εμπειρία από παρόμοια  συμπτώματα εμβφρυπμεταφορας ( ανύπαρκτα δηλαδή ) με happy end παραθέστε τα!

Εγώ στον γιο μου ούτε δέκατα είχα ούτε αίμα και χορικαη 921 !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Littleme εγω! Κανενα απολυτως συμπτωμα και πετυχαμε. Ξερω οτι ειναι δυσκολο να μην ψαχνεις για συμπτωματα. Προσπαθησε ομως να αφεθεις. Ουτε καφε, ουτε αιμα, ουτε στηθος πρησμενο ουτε τιπιτα δεν ειχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakisπόσο πυρετό έχεις ?κοπελα μου περαστικα σου τώρα βρήκε η ιωση να σε βρει προσεχε !!Ο μικρός σε κόλλησε?

Ναι μάλλον .... δεν έχω πυρετό ευτυχώς μέχρι 37 έφτασε αλλά έχω μπούκωμα καταρροή και βήχα ... την 4 φορά που έκανα ετ είχα φουλ πυρετό .... δεν με Πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι μάλλον .... δεν έχω πυρετό ευτυχώς μέχρι 37 έφτασε αλλά έχω μπούκωμα καταρροή και βήχα ... την 4 φορά που έκανα ετ είχα φουλ πυρετό .... δεν με Πάει 

@Papadakis όλα θα πάνε καλά πιες χυμούς vitamin c να συνέλθεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είστε καλά Κορίτσια αλλά έχω ταλαιπωρηθεί από το 2014 και μετά και λίγο τα νεύρα μου έχουν Τσιτωσει ... μου έφερε πριν από λίγο ο άντρας μου λουλούδια και πώς δεν του τα έφερα καπέλο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι μάλλον .... δεν έχω πυρετό ευτυχώς μέχρι 37 έφτασε αλλά έχω μπούκωμα καταρροή και βήχα ... την 4 φορά που έκανα ετ είχα φουλ πυρετό .... δεν με Πάει 

Περαστικά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Να είστε καλά Κορίτσια αλλά έχω ταλαιπωρηθεί από το 2014 και μετά και λίγο τα νεύρα μου έχουν Τσιτωσει ... μου έφερε πριν από λίγο ο άντρας μου λουλούδια και πώς δεν του τα έφερα καπέλο ...

Έλα Μωρε ο γλυκούλης !!! Τι ωραία κίνηση ;;;;;;έχεις περάσει Και εσυ πολλά ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...