Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχα α  Σωστή σε βρίσκω !!σίγουρα θα βρουν να έχεις θετική σκέψη !!απλά δεν είναι ακριβώς σπερματοζωάρια (οπως το φανταζομαστε )ουσιαστικά ιστους παιρνουν !!καλη επιτυχια γλυκο μου κοριτσι και θα πανε ολα καλα !!τωρα ο συζυγος  σουποναει ?

Ναι ναι πονάει πήρε παυσίπονα και 20 μερες αναρρωτική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι όλα οκ στις εξετάσεις μου θυρεοειδή και προλακτινη έχω έγινε βιοψία στο σύζυγό !!

Άντε με το καλό !!! Δυο σπυ έβαλε ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι πονάει πήρε παυσίπονα και 20 μερες αναρρωτική..

Εμενα ειναι στη 4η μερα από παυσίπονα μόνο voltaren τον πιάνει και xeforapid

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εμενα ειναι στη 4η μερα από παυσίπονα μόνο voltaren τον πιάνει και xeforapid

Εμάς μας είπε ντεπον η παναντολ λες να μην τον πιάσουν? Πρωί και βράδυ να παιρνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Nai !!!χοριακη σε 15 μερες  εσένα ?

Εγώ θα κάνω χορικαη στις δέκα μέρες !!! Αυτά με τις δέκα πέντε μέρες δεν τα καταλαβαίνω !!!! Εάν είναι να είναι θερινό στις δέκα μέρες δείχνει ... δεν υπάρχει κανένας λόγος να τραβήξεις άλλες πέντε μέρες αγωνίας ... στον γιο μου έκανα στις 12 μέρες και ήταν 921 εάν την έκανα στις δέκα υπάρχει περίπτωση να ήταν μηδέν ;;;καμία !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ θα κάνω χορικαη στις δέκα μέρες !!! Αυτά με τις δέκα πέντε μέρες δεν τα καταλαβαίνω !!!! Εάν είναι να είναι θερινό στις δέκα μέρες δείχνει ... δεν υπάρχει κανένας λόγος να τραβήξεις άλλες πέντε μέρες αγωνίας ... στον γιο μου έκανα στις 12 μέρες και ήταν 921 εάν την έκανα στις δέκα υπάρχει περίπτωση να ήταν μηδέν ;;;καμία !!!!!!

Τι ημέρας έμβρυα σου έβαλε ;;;;;;; 

ποσο χρόνων είσαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ θα κάνω χορικαη στις δέκα μέρες !!! Αυτά με τις δέκα πέντε μέρες δεν τα καταλαβαίνω !!!! Εάν είναι να είναι θερινό στις δέκα μέρες δείχνει ... δεν υπάρχει κανένας λόγος να τραβήξεις άλλες πέντε μέρες αγωνίας ... στον γιο μου έκανα στις 12 μέρες και ήταν 921 εάν την έκανα στις δέκα υπάρχει περίπτωση να ήταν μηδέν ;;;καμία !!!!!!

Μου έδωσες κουράγιο άρα στις 10 μερες από σήμερα λες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 Εσενα το πρόβλημα είναι του συζύγου μόνο ;;;; 

Στο σφακ είσαι και εσυ ;;;

Ναι ναι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

@Niki94 Εσενα το πρόβλημα είναι του συζύγου μόνο ;;;; 

Στο σφακ είσαι και εσυ ;;;

Όχι έχω κι εγώ σπω και κάνω άστατου κύκλους και τώρα πλέων είναι και ο σύζυγος χάσαμε 4 χρόνια τσάμπα όχι δεν είμαι στον σφακ αλλά πάω στην γυναίκα του για ενδοκρινολογικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ θα κάνω χορικαη στις δέκα μέρες !!! Αυτά με τις δέκα πέντε μέρες δεν τα καταλαβαίνω !!!! Εάν είναι να είναι θερινό στις δέκα μέρες δείχνει ... δεν υπάρχει κανένας λόγος να τραβήξεις άλλες πέντε μέρες αγωνίας ... στον γιο μου έκανα στις 12 μέρες και ήταν 921 εάν την έκανα στις δέκα υπάρχει περίπτωση να ήταν μηδέν ;;;καμία !!!!!!

Με τον Σφακιανουδη έκανες το 1ο σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Όχι έχω κι εγώ σπω και κάνω άστατου κύκλους και τώρα πλέων είναι και ο σύζυγος χάσαμε 4 χρόνια τσάμπα όχι δεν είμαι στον σφακ αλλά πάω στην γυναίκα του για ενδοκρινολογικα 

Μην το σκέφτεσαι ότι χάσατε Χρόνια κάνατε αλλά όμορφα πράγματα και τώρα ήρθε η ώρα να μπεις στη διαδικασία !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μου έδωσες κουράγιο άρα στις 10 μερες από σήμερα λες ??

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Όχι έχω κι εγώ σπω και κάνω άστατου κύκλους και τώρα πλέων είναι και ο σύζυγος χάσαμε 4 χρόνια τσάμπα όχι δεν είμαι στον σφακ αλλά πάω στην γυναίκα του για ενδοκρινολογικα 

Σε ποιον είσαι ;;;;Δεν πειράζει κορίτσι !! Από δω και πέρα έχει σημασία ότι όλα θα πάνε καλά !!! Ποσό χρόνων είσαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μην το σκέφτεσαι ότι χάσατε Χρόνια κάνατε αλλά όμορφα πράγματα και τώρα ήρθε η ώρα να μπεις στη διαδικασία !!

Το είπα ότι από λόγο ιατρού χάσαμε που δεν μας είπε από την αρχή το θέμα του συζύγου και μας είπε ότι όλα 3ιναι καλά δεν με πείραξε που έχασα χρόνια ίσα ίσα με έκανε να ωριμάσω καλυτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

 

Σε ποιον είσαι ;;;;Δεν πειράζει κορίτσι !! Από δω και πέρα έχει σημασία ότι όλα θα πάνε καλά !!! Ποσό χρόνων είσαι ;;;;

Είμαι 25 είμαι στον Κελλάρη πλέων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με τον Σφακιανουδη έκανες το 1ο σου ?

Ναι !!! Με την πρώτη ... δεν είχα κάτι ιδιαίτερο ήμουν 30 απλά είχα γεννηθεί μια μισή αριστερή ωοθηκη ξαι σάλπιγγα κατά τα Αλλά το χωράφι σούπερ !!! Εάν ο άντρα μου δεν ήταν και αυτός μέτριος θα πηγαίναμε φυσιολογικά ... αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Το είπα ότι από λόγο ιατρού χάσαμε που δεν μας είπε από την αρχή το θέμα του συζύγου και μας είπε ότι όλα 3ιναι καλά δεν με πείραξε που έχασα χρόνια ίσα ίσα με έκανε να ωριμάσω καλυτερα 

@Niki94 όλα θα πάνε καλά !!!!είσαι μικρηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Είμαι 25 είμαι στον Κελλάρη πλέων 

Είσαι πολυυυυυ μικρή !!!!!! Αμη fsh e2 καλές ;;;;;όλα θα πάνε καλά !!! Ποτέ θα ξέρεις για τον άντρα σου ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Ναι !!! Με την πρώτη ... δεν είχα κάτι ιδιαίτερο ήμουν 30 απλά είχα γεννηθεί μια μισή αριστερή ωοθηκη ξαι σάλπιγγα κατά τα Αλλά το χωράφι σούπερ !!! Εάν ο άντρα μου δεν ήταν και αυτός μέτριος θα πηγαίναμε φυσιολογικά ... αυτά 

@Papadakis σήμερα έκανες την έμβρυο ??του το είπες ότι θα κανεις νωρίτερα τη χοριακη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis σήμερα έκανες την έμβρυο ??του το είπες ότι θα κανεις νωρίτερα τη χοριακη ?

Την Τρίτη !!! Σιγά μην του το πω ... εγώ είμαι εκεί μέσα από τον Απρίλιο του 2015 και από τον Δεκέμβριο του 17 έως μαι σήμερα έχω κάνει 6 !!!σιγα μην τον ρωτήσω κιόλας χααχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 όλα θα πάνε καλά !!!!είσαι μικρηη

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα... 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Είσαι πολυυυυυ μικρή !!!!!! Αμη fsh e2 καλές ;;;;;όλα θα πάνε καλά !!! Ποτέ θα ξέρεις για τον άντρα σου ;;;

Αμη δεν έχω κάνει όλες η άλλες καλές δεν ξέρω θα με πάρει ο ιατρός όταν θα έχουμε το αποτέλεσμα λογικά δεν κάνουν πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκαβλαστοκυστες είπες έβαλες δεν βρίσκω απάντηση !!

Όχι :-( δε μου έβαλε βλαστοκύτταρα δεν ξέρω γιατί το επέλεξε να πάμε στη 3η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Την Τρίτη !!! Σιγά μην του το πω ... εγώ είμαι εκεί μέσα από τον Απρίλιο του 2015 και από τον Δεκέμβριο του 17 έως μαι σήμερα έχω κάνει 6 !!!σιγα μην τον ρωτήσω κιόλας χααχχαχαχ

Χαχαχχχαχχ 6 φορές ?μπράβο ρε χαρα στο κουράγιο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...