Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιου ακριβώς έτσι είναι !Ο Σφακιανουδης είναι συνεργάτης με τον Παντο!και ίσως πια  1level καλύτερος ο Σφακιανουδης όντας και πιο νέος . Το θέμα είναι όμως ότι δεν είναι μόνο οι γιατροί είναι και οι βιολόγοι και γενικότερα το εργαστήριο!Η πορεία θα δείξει 

Πάντως ο Σφακιανουδης φοβερός !Όσο για το μητέρα έκανε μια φίλη εξωσωματική πριν 5 έτη και έχει 1 αγοράκι !

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με το Μητέρα όχι μόνο με το γιατρό αλλά και γιατί αυτά που λες εμβρυολογους και γενικά όλο το προσωπικό. Όμως έχω ακούσει πολλά καλά και για αυτούς όπως και για άλλους γιατρούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Θελω πληροφοριες για τον συγκεκριμενο αν δεν σου κανει κοπο...

Πες μου τι θα θελες να μάθεις ?είναι γλυκύτατος προσεγγισημοςεχει ιατρείο στο Χολαργό .Δεν είναι ο γιατρός που θα μιλήσεις μαζί του στο τηλ έχει συντονίστριεςπου σε κατευθύνουν απαντούν άμεσα σεmail είναι νέος και έχει όρεξη να πετύχει πράγματα !ότι άλλο θέλεις με Ρωτάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με το Μητέρα όχι μόνο με το γιατρό αλλά και γιατί αυτά που λες εμβρυολογους και γενικά όλο το προσωπικό. Όμως έχω ακούσει πολλά καλά και για αυτούς όπως και για άλλους γιατρούς. 

Κοίτα θεωρώ ότι είναι υποκειμενικά όλα !είναι top ονόματα  αλλά υπάρχουν εξίσου καλοί γιατροί !!είναι και το timing για την επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sansa είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι.Νομίζω ότι έχω περάσει τόσο τα όρια μου.Δε νομίζω ότι θα αντέξω άλλη μία αρνητική χοριακή μετά από τόσα που πέρασα κυρίως τον τελευταίο χρόνο.Εχθές ξεκίνησα τις αντιβιώσεις,για δύο μήνες θα τις παίρνω,πόσο κουραστικό είναι και από βδομάδα θα κάνω και πλύσεις συνολικά 10.Πόσο έχω κουραστεί,εύχομαι ο Θεός να ανταμείψει όλη αυτή τη προσπάθεια που κάνω.

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου!!! Σου αξίζει πραγματικά!! Με 3 ή 4 εμβρυάκια να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

1η προσπάθεια ο σύζυγός μου αζωοσπερμια !ελπίζω να προχωρήσουν !Εσύ??Πας και στο ιατρείο του ?Εγώ πάω γενικότερα και για τεστ Παπ αλλά με παρακολουθεί και η σύζυγός του που είναι Ενδοκρινολογος

Εξαιρετική η γυναίκα του την έχω για ενδοκρινολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εξαιρετική η γυναίκα του την έχω για ενδοκρινολογο

Συμφωνώ απόλυτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

1η προσπάθεια ο σύζυγός μου αζωοσπερμια !ελπίζω να προχωρήσουν !Εσύ??Πας και στο ιατρείο του ?Εγώ πάω γενικότερα και για τεστ Παπ αλλά με παρακολουθεί και η σύζυγός του που είναι Ενδοκρινολογος

Ναι πάω και εμένα με παρακολουθεί  η δεμπεγιωτη. Όποτε πήγατε με δότη ; εσενα καλές οι εξετάσεις σου ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Γειά σας κορίτσια είπα να μπω στην ομάδα σας μιας και εμείς θα πάμε υποβοιληθουμενα πλέων ελπίζω να με δεχτείτε εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες σας.. 

Καλή επιτυχία !!! Εσυ σε ποια προσπάθεια είσαι ;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καλε τρελες, @Πιου-πιου και @Bloublou85πλακα κανατε κι εγω το πιστεψα κ λεω τι να επαθαν τωρα...

@HopHop εγω κ τις τρεις φορες με βλαστοκυστες εκανα την δεκατη μερα χοριακη. Συμπεριλαμβανομενης και της ημερας πιυ εγινε η ευ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία !!! Εσυ σε ποια προσπάθεια είσαι ;;;;;; 

Εμείς μετά από το Πάσχα θα ξεκινήσουμε δεν έχουμε κάνει καμία 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Niki94 καλωσηρθες και με το καλο! 

Σε ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Εμείς μετά από το Πάσχα θα ξεκινήσουμε δεν έχουμε κάνει καμία 

Σε ευχαριστώ.

Με το καλό σου εύχομαι να είναι και τυχερή σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Με το καλό σου εύχομαι να είναι και τυχερή σου !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Μπεμπελουκα εγω δεν καταλαβα τι ακριβως ρωτας για την innohep

Την κάνουμε όλη η την υπολογίζετε σε μονάδες ?πόνεσε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι πάω και εμένα με παρακολουθεί  η δεμπεγιωτη. Όποτε πήγατε με δότη ; εσενα καλές οι εξετάσεις σου 

Ναι όλα οκ στις εξετάσεις μου θυρεοειδή και προλακτινη έχω έγινε βιοψία στο σύζυγό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

@Μπεμπελουκα μπορείς να μου πεις κοπέλα μου τι κάνετε με την αζωοσπερμια; 

@Niki94 φυσικά !!τη διαδικασία την αναλαμβάνει ο Ουρολογος(εξειδικευμένος )Στην υπογονιμότητα αν θέλεις σου δίνω τηλ επικοινωνίας .Ξεκινησα με τη διέγερση και τη μέρα της ωοληψιας στον ίδιο χώρο Γένεσις έψαξαν ιστούς στους όρχεις .(ολική αναισθησια)πονάει αρκετά μέχρι και σήμερα που μιλάμε!και προχώρησαν στη γονιμοποίηση .ότι άλλο θες με Ρωτάς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Niki94 φυσικά !!τη διαδικασία την αναλαμβάνει ο Ουρολογος(εξειδικευμένος )Στην υπογονιμότητα αν θέλεις σου δίνω τηλ επικοινωνίας .Ξεκινησα με τη διέγερση και τη μέρα της ωοληψιας στον ίδιο χώρο Γένεσις έψαξαν ιστούς στους όρχεις .(ολική αναισθησια)πονάει αρκετά μέχρι και σήμερα που μιλάμε!και προχώρησαν στη γονιμοποίηση .ότι άλλο θες με Ρωτάς !

Εχθές έκανε ο άντρας μου βιοψία από τους ορχης για αναζήτηση σπέρματος σήμερα βγήκαμε από το νοσοκομείο αν βρουν θα το καταψιξουνε για να το έχουμε καλά αποτελέσματα σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Εχθές έκανε ο άντρας μου βιοψία από τους ορχης για αναζήτηση σπέρματος σήμερα βγήκαμε από το νοσοκομείο αν βρουν θα το καταψιξουνε για να το έχουμε καλά αποτελέσματα σου εύχομαι. 

Μπράβο !!!!θα βρουν !!απλά εμάς ο γιατρός είπε να τα κάνουμε μαζί την ίδια μέρα °σε ποιο την έκανε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μπράβο !!!!θα βρουν !!απλά εμάς ο γιατρός είπε να τα κάνουμε μαζί την ίδια μέρα °σε ποιο την έκανε ?

Στο μητέρα το κάναμε εμείς είχαμε και ένα άλλο θέμα είχαν βρει ένα εξωγκομα στον ένα ορχης και κάναμε αφαίρεση του εξωγκοματος και ο ιατρός μου είπε να κάνουμε και βιοψία.. Οπότε με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Στο μητέρα το κάναμε εμείς είχαμε και ένα άλλο θέμα είχαν βρει ένα εξωγκομα στον ένα ορχης και κάναμε αφαίρεση του εξωγκοματος και ο ιατρός μου είπε να κάνουμε και βιοψία.. Οπότε με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια 

Χαχα α  Σωστή σε βρίσκω !!σίγουρα θα βρουν να έχεις θετική σκέψη !!απλά δεν είναι ακριβώς σπερματοζωάρια (οπως το φανταζομαστε )ουσιαστικά ιστους παιρνουν !!καλη επιτυχια γλυκο μου κοριτσι και θα πανε ολα καλα !!τωρα ο συζυγος  σουποναει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Την κάνουμε όλη η την υπολογίζετε σε μονάδες ?πόνεσε λιγο

Εγω την εκανα ολοκληρη. Νομιζω ολες μας ολοκληρη την κανουμε. Ναι, ποναει καμια φορα. Και ισως δεις κ μελανια αυριο. Μην τρομαξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...