Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Τετάρτη κι εγώ.. Αν επιτρέπεται σε ποιό κάνεις;

Είμαι στο embryolab στη Θεσσαλονίκη.Κορίτσια πήραν τηλέφωνο να μου δώσουν οδηγίες,είδαν τις ορμόνες και τελικά ωοληψία την

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sansa είπε:

Είμαι στο embryolab στη Θεσσαλονίκη.Κορίτσια πήραν τηλέφωνο να μου δώσουν οδηγίες,είδαν τις ορμόνες και τελικά ωοληψία την

Τελικά ωοληψία την Πέμπτη,αύριο την ovitrelle.Εντάξει μ¨αυτή την ένεση δεν υπάρχει,ολόκληρο σίριαλ.Εγώ δουλεύω το βράδυ και μου την έβαλαν 22.45,πρέπει να πάρω αναγκαστικά αναρρωτική και την ημέρα της ωοληψίας να πάω άυπνη,γιατί θα έχω σχολάσει στις 5 το πρωί.Κάθε φορά μαλώνουμε για το χειρουργείο.Το πρωί στο κέντρο μου είπαν την Τετάρτη ωοληψία,τους είπα και μου έδωσαν αναρρωτική και το μεσημέρι μου λένε άλλα.Εντωμεταξύ είχα πάρει τηλέφωνο στη δουλειά και τους είπα ότι θα λείψω και μετά το απόγευμα τους πήρα και τους είπα άκυρο.Αύριο αναγκαστικά αναρρωτική.Τί άγχος και αυτό βρε κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.Προφανώς αυτό που θα κάνεις είναι βιοψία ενδομητρίου,αν κατάλαβα καλά.Αν είναι όντως αυτό θα σου βάλουν εναν καθετήρα και θα σου πάρουν δείγμα από το ενδομήτριο,το έχω κάνει 5 φορές.Πάρε κανένα παυσίπονο μία ώρα πιο πριν.

Δεν ξέρω ακριβώς αν είναι αυτό. Εμένα μου είπαν θα μου πάρουν δείγμα και θα το στείλουν Αθήνα για φλεγμονές και φαντάστηκα ότι είναι αυτή η εξέταση που κάνει ο Νίκας. Αλλά όπως και να έχει θα πάρω σίγουρα κανέναν παυσίπονο από πιο πρίν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Κοροτσιιαααααα είμαι έγκυος!!!!!

Μπράβο σου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να σου πάνε όλα κατ ευχήν από δω κ πέρα μόνο χαμόγελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariapretty συγχαρητήρια. Εύχομαι καλό διπλασιασμό!!!

@Kokotsalo ειλικρινά λυπάμαι πολύ. Όμως μην το βάζεις κάτω. Ευτυχώς έχουμε και επιτυχίες, πάρε κουράγιο  για να συνεχίσεις. Εύχομαι γρήγορα και στη δική σου τεράστια χοριακη. 

@sansa μου με το καλό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Τελικά ωοληψία την Πέμπτη,αύριο την ovitrelle.Εντάξει μ¨αυτή την ένεση δεν υπάρχει,ολόκληρο σίριαλ.Εγώ δουλεύω το βράδυ και μου την έβαλαν 22.45,πρέπει να πάρω αναγκαστικά αναρρωτική και την ημέρα της ωοληψίας να πάω άυπνη,γιατί θα έχω σχολάσει στις 5 το πρωί.Κάθε φορά μαλώνουμε για το χειρουργείο.Το πρωί στο κέντρο μου είπαν την Τετάρτη ωοληψία,τους είπα και μου έδωσαν αναρρωτική και το μεσημέρι μου λένε άλλα.Εντωμεταξύ είχα πάρει τηλέφωνο στη δουλειά και τους είπα ότι θα λείψω και μετά το απόγευμα τους πήρα και τους είπα άκυρο.Αύριο αναγκαστικά αναρρωτική.Τί άγχος και αυτό βρε κορίτσια.

Άντε με το καλό!! Σου εύχομαι να γονιμοποιηθεί το εμβρυάκι σου! Όσο για την δουλειά καταλαβαίνω το άγχος σου. Ηρέμησε και πάρτο πιο χαλαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xrisanthi και @Finally σας εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη. Είναι πολύ όμορφα τα νέα σας και πολύ ελπιδοφόρα για όλες μας. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια μ καλημερα... μολις εμαθα τ αποτελεσμα της δευτερης χοριακης απο 75 μοναδες πηγε 322...!!! ελπιζω να συνεχισει καλα!!!

Μπραβο κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sansa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι.Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά.

Ευχαριστώ παρά πολύ.. κ σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραβο κορίτσι μου!

Σ'ευχαριστώ πολύ Αχ μακάρι να μας πάμε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!! Σε ποια μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Mariapretty συγχαρητήρια. Εύχομαι καλό διπλασιασμό!!!

@Kokotsalo ειλικρινά λυπάμαι πολύ. Όμως μην το βάζεις κάτω. Ευτυχώς έχουμε και επιτυχίες, πάρε κουράγιο  για να συνεχίσεις. Εύχομαι γρήγορα και στη δική σου τεράστια χοριακη. 

@sansa μου με το καλό.

 

Σ'ευχαριστώ Πιου μου αχ θυμάμαι τις πρώτες μέρες σε είχα ζαλίσει όλο σε Ρωτούσα αλλά οι απαντήσεις σου έπιασαν τόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβο σου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να σου πάνε όλα κατ ευχήν από δω κ πέρα μόνο χαμόγελα!

Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!!! 

Σας ευχαριστώ όλες σας για τις υπέροχες ευχές σας κ ανταποδίδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ Πιου μου αχ θυμάμαι τις πρώτες μέρες σε είχα ζαλίσει όλο σε Ρωτούσα αλλά οι απαντήσεις σου έπιασαν τόπο.

Αχαχαχα τί λες τώρα; Όλες έχουμε άγχος. Εύχομαι τα καλύτερα. Καλή συνέχεια να πάνε όλα τέλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσι μου καλησπέρα καλή αρχή !!δεν σου έχει δώσει γραπτά το πρωτόκολλο?Για να ξεκινήσεις ?

Κορίτσια και εμένα στο Ιασώ δεν μου το έδωσαν. Έκανα χαμό....Και μου έδωσαν κάτι χαρτιά τα οποία έλεγαν ότι ανάλογα με την επιλογή του γιατρού.....κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariapretty μπραβοοο!!! Συγχαρητηρια!!! Ολα να σας πανε καλα!!!

@sansa μου με το καλο λοιπον την Πεμπτη! Πολυ δυσκολο κι αυτο με τις αδειες συνεχεια κ την δουλεια.. Υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εμένα στο Ιασώ δεν μου το έδωσαν. Έκανα χαμό....Και μου έδωσαν κάτι χαρτιά τα οποία έλεγαν ότι ανάλογα με την επιλογή του γιατρού.....κτλ

Εμενα πρωτοκολλο διεγερσης γραπτα δεν μου εδωσαν σε κανενα απο τα δυο κεντρα. Γιατι πιστευω οτι το πανε αναλογα με τις ορμονες κ τον υοερηχο. 

Αλλα στις εμβρυομεταφορες μου το εδιναν γραπτα. Τι φαρμακα δηλαδη θα παιρνω πρωι μεσημερι απογευμα βραδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κοροτσιιαααααα είμαι έγκυος!!!!!

μπραβοοοοο σου κοριτσακι μ.. με το καλοοοο..τι τελεια νεααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@xrisanthi και @Finally σας εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη. Είναι πολύ όμορφα τα νέα σας και πολύ ελπιδοφόρα για όλες μας. 

 

σ ευχαριστω πολυ...ευχομαι ολες οι κοπελες ν καταφερουν να γινουν μητερες αλλες πιο ευκολα αλλες πιο δυσκολα ολες τα καταφερνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχαχαχα τί λες τώρα; Όλες έχουμε άγχος. Εύχομαι τα καλύτερα. Καλή συνέχεια να πάνε όλα τέλεια. 

Πραγματικά πολύ άγχος. Κ σε σένα Πιου  κ σε ολα τα κορίτσια όλα να μας πανε καλα κ στα κορίτσια που δεν έγινε αυτή τη φορά να μην αγχώνονται για όλους έχει ο Θεός την επόμενη φορά με ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...