Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Τι λες κοριτσάκι μου, δεν πιστεύω αυτό που διαβάζω. Λυπάμαι πάρα πάρα πάρα πολύ, δεν έχω λόγια παρηγοριάς να σου γράψω... ???

Συλληπητήρια κοπέλα μου, να τη θυμάσαι με αγάπη.

Άντε να φύγει το 2018...

Χαλια κοπέλα μου...Το ειχε μεγαλο καημο....Λατρευε τα παιδια κ παρολα τα 65 χρονια ειχε ψυχη μικρου παιδιου....Θα μου λείψει παρα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Συλλυπητήρια κορίτσι μου!! δυστυχώς ο πόνος είναι μεγάλος!Να είσαι γερή και να την θυμάσαι πάντα!!! Σίγουρα και εκείνη θα σε προσέχει!!Θα είναι ο άγγελος σου τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Λυπάμαι τόοοοσο πολύ....
Συλλυπητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαλια κοπέλα μου...Το ειχε μεγαλο καημο....Λατρευε τα παιδια κ παρολα τα 65 χρονια ειχε ψυχη μικρου παιδιου....Θα μου λείψει παρα πολυ....

Και βέβαια θα σου λείψει. Αναπληρώνεται η μάνα;

 65 χρόνων ήταν; Νεότατη, και η δική μου η μανούλα είναι 63, κι έχει τη δεκαπλάσια ενέργεια από τη δική μου (ο Θεός να την έχει καλά).

Κορίτσι μου, υπομονή, τι να πω. Ο πόνος είναι αβάσταχτος... Ο Θεός να σου δώσει ένα μωράκι να χαρεί η μανούλα σου από εκεί ψηλά, σου το χρωστάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Συλλυπητήρια κοριτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

λυπαμαι πολυ.......να εχεις υγεια να την θυμασαι κ γρηγορα ενα μπεμπακι το 2019 για να σε καμαρωσει απο εκει ψηλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Και βέβαια θα σου λείψει. Αναπληρώνεται η μάνα;

 65 χρόνων ήταν; Νεότατη, και η δική μου η μανούλα είναι 63, κι έχει τη δεκαπλάσια ενέργεια από τη δική μου (ο Θεός να την έχει καλά).

Κορίτσι μου, υπομονή, τι να πω. Ο πόνος είναι αβάσταχτος... Ο Θεός να σου δώσει ένα μωράκι να χαρεί η μανούλα σου από εκεί ψηλά, σου το χρωστάει.

Σας ευχαριστώ παρα πολυ ...Μακαρι..θα της έδινε μεγαλη χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου, τα θερμά μου συλλυπητήρια για την απώλειά σας. Να είσαι γερή να  την θυμάσαι. Εύχομαι ο Θεός να σου φέρει σύντομα ένα παιδάκι και να του μιλάς για την γλυκιά γιαγιά του που δεν πρόλαβε να γνωρίσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

λυπαμαι πολυ.......να εχεις υγεια να την θυμασαι κ γρηγορα ενα μπεμπακι το 2019 για να σε καμαρωσει απο εκει ψηλα.

@Χρυσάφω μου ότι και να σου πούμε εσυ μόνο ξέρεις τι βιώνεις τωρα και η απώλεια αυτή τη στιγμή είναι τραγική..  μαμά είναι μόνο μια και δεν αναπληρώνεται η αξία της ούτε απο αδελφές ουτε απο αντρες ούτε απο πεθερές.. θα περάσεις πολλά στάδια για να είσαι καλα και να μην πονάς... τα ξαφνικά είναι τα πιο δύσκολα γι αυτον που χάνει τον άνθρωπο του εύχομαι να είστε γεροί και να την θυμόσαστε.. Κρίμα τόσο νέα γυναίκα στα ξαφνικά.. να προσεύχεσαι ο θεος να αναπαυσει την ψυχή της αυτή τη στιγμή το έχει πολύ ανάγκη η μανούλα σου εκεί που βρίσκετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Κορίτσι μου γλυκό, τώρα είδα τα νέα σου. Πραγματικά λυπάμαι και στενοχωρήθηκα. Καλόν παράδεισο, ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα της και εσείς να είστε γεροί να την θυμάστε. Για ό,τι χρειάζεσαι, να ανταλλάξεις μια κουβέντα εμείς θα είμαστε εδώ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

Koρίτσι μου συλλυπητήρια.Ο πόνος μεγάλος.Δν ξεχνιέται ποτέ ο γονιός,μένει μέσα μας για πάντα.Σύντομα εύχομαι να έρθει κοντά σας μια άλλη ψυχούλα.Καμιά φορά οι παλιές λένε ο Θεός πέρνει μια ψυχή αλλά στέλνει άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια, 23η μέρα με λιγα πονάκια κ με λευκά υγρα χθες βράδυ...Με υγρά κ εγω θεωρώ πως ειναι ευκολο να βγαλουμε ακρη ειδικα οι κοπελες που έχετε αστατο κύκλο μην υπολογίζεται σε αυτα ! τελικά ξεκινησα αντιβιωση χθες βράδυ κ θα την παρω για 8ημέρες λογο της κυστιτιδας :( εμπλεξα ξαφνικα...εντομεταξύ αύριο πρωι  μπαινουμε χειρουργείο θα κανει διάφραγμα ο αντρας μου έκτακτα ...

Καλή επιτυχία στην επέμβαση του άντρα σου και περαστικά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστώ πολυ...

Χρυσαφω μου.... Ποσο λυπαμαι και ας μη σε ξερω.... Τα συλλυπητηρια μου κοπελα μου :( Να τη θυμασαι με αγαπη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Mellenaki καλή επιτυχία στον άντρα σου κορίτσι και περαστικά.

@*Louloudenia* αχ αυτά τα ροζ, τα μισώ, χαχαχα! Είναι πολλά στο σκούπισμα;

 

Οχι ηταν το πρωι 2 φορες... την υπολοιπη μερα αν και το ειχα στο νου μου και πηγα 100 φορες τουαλετα δεν ειχε τιποτα.... Απειροελαχιστο.... Αν και δε πιστευω να ναι εμφυτευση.....Πολυ καλο για να ναι αληθινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η *Louloudenia* είπε:

Χρυσαφω μου.... Ποσο λυπαμαι και ας μη σε ξερω.... Τα συλλυπητηρια μου κοπελα μου :( Να τη θυμασαι με αγαπη... 

Ευχαριστώ πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου συλλυπητήρια. Πόσο τραγικό είναι να αποχαιρετάς κάποιον  - ιδιαίτερα την Μάνα- τόσο ξαφνικά. Η τελευταία σας συζήτηση είχε να κάνει με το μελλοντικό μωράκι σου που εύχομαι να έρθει σύντομα κ να "φτιάξει" τα μεσα σου.

Σε κάνω μια νοητή αγκαλιά με πολύ συγκίνηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε? Λοιπόν εγώ έστειλα το θερμοδιάγραμμα μου στον γυναικολόγο στο σαητ όσες γνωρίζετε. Και μου είπε ότι σύμφωνα με το θερμοδιάγραμμα μου ωορρηξια είχα 12.12. Οπότε κ μετά απ αυτή την επιβεβαίωση δνε περιμένω περίοδο 25.12... Ενώ μετά της 12. 12 ειχ ακαι κάποια κοκκινωπα τεστακια ωορρηξιας.... Τα οποία με είχαν μπερδέψει. Ας είναι κάποια ένδειξη εγκυμοσύνης τι να πω κ από τα τεστακια κ από τα υγρά στις 16 και 17 και 19.12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η levanda είπε:

@Χρυσάφω μου συλλυπητήρια. Πόσο τραγικό είναι να αποχαιρετάς κάποιον  - ιδιαίτερα την Μάνα- τόσο ξαφνικά. Η τελευταία σας συζήτηση είχε να κάνει με το μελλοντικό μωράκι σου που εύχομαι να έρθει σύντομα κ να "φτιάξει" τα μεσα σου.

Σε κάνω μια νοητή αγκαλιά με πολύ συγκίνηση. 

Σε ευχαριστώ παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε? Λοιπόν εγώ έστειλα το θερμοδιάγραμμα μου στον γυναικολόγο στο σαητ όσες γνωρίζετε. Και μου είπε ότι σύμφωνα με το θερμοδιάγραμμα μου ωορρηξια είχα 12.12. Οπότε κ μετά απ αυτή την επιβεβαίωση δνε περιμένω περίοδο 25.12... Ενώ μετά της 12. 12 ειχ ακαι κάποια κοκκινωπα τεστακια ωορρηξιας.... Τα οποία με είχαν μπερδέψει. Ας είναι κάποια ένδειξη εγκυμοσύνης τι να πω κ από τα τεστακια κ από τα υγρά στις 16 και 17 και 19.12.

Καλημέρα.μακαριιι στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.ειχες ωορρηξία στις 12.22 κ μετά είχες θετικά τεστακια στις 16 17 κ 19? κατάλαβα σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε? Λοιπόν εγώ έστειλα το θερμοδιάγραμμα μου στον γυναικολόγο στο σαητ όσες γνωρίζετε. Και μου είπε ότι σύμφωνα με το θερμοδιάγραμμα μου ωορρηξια είχα 12.12. Οπότε κ μετά απ αυτή την επιβεβαίωση δνε περιμένω περίοδο 25.12... Ενώ μετά της 12. 12 ειχ ακαι κάποια κοκκινωπα τεστακια ωορρηξιας.... Τα οποία με είχαν μπερδέψει. Ας είναι κάποια ένδειξη εγκυμοσύνης τι να πω κ από τα τεστακια κ από τα υγρά στις 16 και 17 και 19.12.

Καλημέρα!!! Σταρακι μαζί είμαστε. Κι εγώ τότε είχα ωορρηξία και ελπίζω να μην έρθει στις 26. ???Του εδωσες να καταλαβει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα...Εχασα την μανούλα μου χτες το πρωι...Ξαφνικα σταματησε στον υπνο της η καρδούλα τής...Τα τελευταία λογια που αλλαξαμε ηταν ποτε θα ξεκινήσει η εξωσωματική....?

κοπελα συλληπηρια.. λυπαμαι παρα πολυ κουραγιο και δυναμη...να τη θυμασαι με αγαπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...