Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

καλημερα κοριτσι μου με το καλο:) εγω στη πεμπτη μερα και ακομη εχω αιμα ρε φιλε (που λεει και ο μικρος μου χιχι) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το καινούργιο θέμα και πολύ, πολύ τυχερό ? ?θα σας συμπαρισταμαι ηθικά, καθώς την έχασα την ωορρηξία αυτό το μήνα, οι επαφές άσχετες ημέρες και δεν ελπίζω για Δεκέμβρη. Του χρόνου τώρα εγώ! Με το καλό πολλά ευχάριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσι μου με το καλο:) εγω στη πεμπτη μερα και ακομη εχω αιμα ρε φιλε (που λεει και ο μικρος μου χιχι) 

@egw καλημερα... Ελαααα σκεφτομαστε θετικα!!! ;) θα τελειωσει που θα παει.. Στο χερι της ειναι??? χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσι μου με το καλο:) εγω στη πεμπτη μερα και ακομη εχω αιμα ρε φιλε (που λεει και ο μικρος μου χιχι) 

Και εγώ 5η ημέρα είμαι... ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλορίζικο το καινούργιο θέμα και πολύ, πολύ τυχερό ? ?θα σας συμπαρισταμαι ηθικά, καθώς την έχασα την ωορρηξία αυτό το μήνα, οι επαφές άσχετες ημέρες και δεν ελπίζω για Δεκέμβρη. Του χρόνου τώρα εγώ! Με το καλό πολλά ευχάριστα νέα!!! 

Καλημερααα!!!! Ελπιζω να ειναι γουρλιδικος ο δεκεμβρης... Εχω καλο προαισθημα... :) Εχω ξεκινησα μια αντιβισωση τωρα στην αρχη του κυκλου.. vibramisyn... Ποσο κακο μπορεξ να ειναι αυτο ??? Λετε να επηρεασει αρνητικα πολυ? Τελειωνει πριν την ωορηξια στανταρ η αντιβιωση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 5η ημέρα είμαι... ?????????

εννοειται θα 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερααα!!!! Ελπιζω να ειναι γουρλιδικος ο δεκεμβρης... Εχω καλο προαισθημα... :) Εχω ξεκινησα μια αντιβισωση τωρα στην αρχη του κυκλου.. vibramisyn... Ποσο κακο μπορεξ να ειναι αυτο ??? Λετε να επηρεασει αρνητικα πολυ? Τελειωνει πριν την ωορηξια στανταρ η αντιβιωση... 

κοπεολα μου κανε για καλο και για κακο και λιγο πιο μετα επαφες μηπως αργησει λιγο πιστευω μονο αυτο

στις πριν 5 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

@egw καλημερα... Ελαααα σκεφτομαστε θετικα!!! ;) θα τελειωσει που θα παει.. Στο χερι της ειναι??? χεχεχε

εννοειται θα τελειωσει:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερααα!!!! Ελπιζω να ειναι γουρλιδικος ο δεκεμβρης... Εχω καλο προαισθημα... :) Εχω ξεκινησα μια αντιβισωση τωρα στην αρχη του κυκλου.. vibramisyn... Ποσο κακο μπορεξ να ειναι αυτο ??? Λετε να επηρεασει αρνητικα πολυ? Τελειωνει πριν την ωορηξια στανταρ η αντιβιωση... 

Δεν νομίζω να επηρεάζει.. Πιο πολύ για το σπέρμα έχω ακούσει ότι επηρεάζει. Όχι τη γυναίκα. Άντε έτσι μπράβο θετική σκέψη! Το παν!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ 5η ημέρα είμαι... ?????????

@Starrr @egw@Γιάννα 36 Τελεια κοριτσια τελεια... χαρουμενη διαθεση λοιπον, στολιστε , πηγαινεται στη δουλεια με χαρουμενη διαθεση, αγαπηστε τον αντρα σας σαν να ειστε 3 μηνες μαζι και θσ ερθει... μονο θετικες σκεψεις... :)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είναι διαφορετικός αυτός ο Δεκέμβριος!!!!!!!!Εγώ περιμένω περίοδο 6 Δεκεμβρίου και πραγματικά θα είναι θαυματακι αν είμαι έγκυος!!????☃️☃️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.. νέο θέμα λοιπον. Μακάρι να γίνει το θαύμα των Χριστουγέννων λοιπόν σε όλες μας.. εγώ είμαι στην 10η μέρα του κύκλου .. πάμε όλες μαζί δυναμικά να περνάνε οι μέρες ..φιλιά πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αδιαθετησες τελικά? ???έχω χάσει επεισόδια!!!??

Ναι ναι δεν το πήρες χαμπάρι. Ολόκληρη ανακοίνωση έκανα... ????? Επιτέλους.... Μου ήρθαν κ τα τεστακια ωορρηξιας. Έχω να κάνω από Σεπτέμβρη. Κ είπα να τα ξανά ξεκινήσω μήπως πηγαίνουν καλύτερα τα πράγματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, και εγώ εδώ είναι στη 2η μέρα. Ανυπομονώ να τελειώσει και να ξεκινήσουμε προσπάθειες πάλι.. Καλή επιτυχία σε όλες μας ???♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι δεν το πήρες χαμπάρι. Ολόκληρη ανακοίνωση έκανα... ????? Επιτέλους.... Μου ήρθαν κ τα τεστακια ωορρηξιας. Έχω να κάνω από Σεπτέμβρη. Κ είπα να τα ξανά ξεκινήσω μήπως πηγαίνουν καλύτερα τα πράγματα.. 

Αχ σταρακι μου,καμία φορά είναι τόσα πολλά τα ποστ που δεν σας προλαβαίνω! !!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ σταρακι μου,καμία φορά είναι τόσα πολλά τα ποστ που δεν σας προλαβαίνω! !!!!????

Καλά βρε εννοείται. Και εγώ σας είχα χάσει λίγο πολύ... Αλλά ευτυχώς όλα καλά. Και με τα χάπια σε 2 μέρες μετά που τα σταμάτησα μου ήρθε περίοδος. Οπότε εύχομαι να φτιάξουν λίγο οι ορμόνες μου. Τι να πω κι εγώ. Ευτυχώς σκέφτηκα κ πήρα τα 20 τεστακια ωορρηξιας. Γιατί έχω μεγάλο εύρος που πρέπει να κάνω κ την προηγούμενη φορά δεν πρόλαβα να βρω θετικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλά βρε εννοείται. Και εγώ σας είχα χάσει λίγο πολύ... Αλλά ευτυχώς όλα καλά. Και με τα χάπια σε 2 μέρες μετά που τα σταμάτησα μου ήρθε περίοδος. Οπότε εύχομαι να φτιάξουν λίγο οι ορμόνες μου. Τι να πω κι εγώ. Ευτυχώς σκέφτηκα κ πήρα τα 20 τεστακια ωορρηξιας. Γιατί έχω μεγάλο εύρος που πρέπει να κάνω κ την προηγούμενη φορά δεν πρόλαβα να βρω θετικό. 

Πήρες της hometest; είχα πάει κι εγώ κάποια στιγμή και τελικά δεν τα εκανα με αποτελεσμα να ληξουν. ...???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πήρες της hometest; είχα πάει κι εγώ κάποια στιγμή και τελικά δεν τα εκανα με αποτελεσμα να ληξουν. ...???? 

Αλήθεια??? Ναι ναι αυτά πήρα. Είχα πάρει κ τον Αύγουστο κ τον Σεπτέμβριο.... Κ είπα να ξανά πάρω... Και με συνδιασμους κ την θερμοκρασία ελπίζω να βγάλω άκρη... Το θέμα είναι ότι έχουν κ δώρο 5 τεστ εγκυμοσύνης. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια??? Ναι ναι αυτά πήρα. Είχα πάρει κ τον Αύγουστο κ τον Σεπτέμβριο.... Κ είπα να ξανά πάρω... Και με συνδιασμους κ την θερμοκρασία ελπίζω να βγάλω άκρη... Το θέμα είναι ότι έχουν κ δώρο 5 τεστ εγκυμοσύνης. ??

Και πως να κρατηθεις ε????????????το ίδιο παθαίνω κι εγώ που παίρνω τα τεστ εγκυμοσύνης με το κιλό! Πρέπει να έχω καμία 20αρια ακόμα στο συρτάρι! !!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Και πως να κρατηθεις ε????????????το ίδιο παθαίνω κι εγώ που παίρνω τα τεστ εγκυμοσύνης με το κιλό! Πρέπει να έχω καμία 20αρια ακόμα στο συρτάρι! !!????

Αλήθεια? Καλά πόσα παίρνεις.?? ?? Τελικά είμαι πολύ καλή.... Ητν η πρώτη φορά που πήρα 5 εγώ. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...