Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχομαι απο καρδιας ,να πανε ΟΛΑ καλα για οσο δυνατον κοριτσια γινεται!Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την θετικη ενεργεια και για τις ευχες!Το αποτελσμα βγηκε μολις τωρα και ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΟ.Για μια ακομα φορα!Νιωθω λιγο ηλίθια και πολυ στενοχωρια ,περισσότερη απο αλλες φορες...Ξεσηκωσα κ εσας μεσα στον ενθουσιασμο μου!Τι κανω λάθος δεν μπορω να καταλαβω...Δυο τεστ αχνα θετικα ,γελάνε μαζι μου!Δεν υπάρχω πραγματικά!! Αλήθεια ,δεν μπορω να καταλάβω τι παίζει με τον οργανισμο μου και μου κανει τέτοια παιχνιδια....

Ωχ τώρα το είδα.. Κρίμα, αλλά δεν φταις εσύ που ξεσηκωθηκες όντως υπήρχε μια γραμμή εκεί έστω κι αχνη... Να μην νιώθεις καθόλου ηλιθια, να συνεχίσεις με πείσμα τις προσπάθειες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ωχ τώρα το είδα.. Κρίμα, αλλά δεν φταις εσύ που ξεσηκωθηκες όντως υπήρχε μια γραμμή εκεί έστω κι αχνη... Να μην νιώθεις καθόλου ηλιθια, να συνεχίσεις με πείσμα τις προσπάθειες! 

Πολυ φοβαμαι οτι μπορει να ηταν ακομα μια βιοχημικη..Το ειχα ξαναπαθει...Σημερα μου ειπαν απο το κεντρο αιμοληψίας ,οτι επειδη δεν σταματαει ευκολα το αιμα μου στις αιμοληψίες ,μπορει να ειναι αιτια αποβολών και να το ψαξω...Αντε να δουμε που θα παει αυτο...Καλη συνεχεια να εχουμε κοριτσια μου!Οσο κι αν η απογοητευση ειναι τεραστια ,θα συνεχισουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ατο ακριβως!ΟΤΑΝ θέλει να ερθει ,θα ερθει ,με οποιαδήποτε συνθηκη.Οταν ειναι η ωρα του!Να την χαιρεσαι!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ!!! Πάντως και γω 15 μήνες έκανα να πιάσω. Έλεγα δεν θα συμβεί ποτέ. Μέχρι τότε όλα by the book τα έκανα. Και τεστακια ωορηξιας και χαμένα τεστ εγκυμοσύνης και τίποτα. Ε μια μέρα είπα δεν ασχολούμαι άλλο. Τέλος τα τεστ τέλος όλα. Αν δεν έρθει απλά δεν μου είναι γραφτό. Και ήρθε... θυμάμαι το σοκ όταν το ανακάλυψα. Πρέπει να ήμουν κανένα τέταρτο στην τουαλέτα και να διάβαζα τις οδηγίες του τεστ πιστεύοντας ότι κάτι έκανα λάθος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πολυ φοβαμαι οτι μπορει να ηταν ακομα μια βιοχημικη..Το ειχα ξαναπαθει...Σημερα μου ειπαν απο το κεντρο αιμοληψίας ,οτι επειδη δεν σταματαει ευκολα το αιμα μου στις αιμοληψίες ,μπορει να ειναι αιτια αποβολών και να το ψαξω...Αντε να δουμε που θα παει αυτο...Καλη συνεχεια να εχουμε κοριτσια μου!Οσο κι αν η απογοητευση ειναι τεραστια ,θα συνεχισουμε...

Η αυτό ή μήπως παιρνεις κάποιο φάρμακο που να επηρεάζει το αποτέλεσμα του τεστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Η αυτό ή μήπως παιρνεις κάποιο φάρμακο που να επηρεάζει το αποτέλεσμα του τεστ??

Παιρνω του θυροειδη..Θα μπορουσε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η tatouska είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Πάντως και γω 15 μήνες έκανα να πιάσω. Έλεγα δεν θα συμβεί ποτέ. Μέχρι τότε όλα by the book τα έκανα. Και τεστακια ωορηξιας και χαμένα τεστ εγκυμοσύνης και τίποτα. Ε μια μέρα είπα δεν ασχολούμαι άλλο. Τέλος τα τεστ τέλος όλα. Αν δεν έρθει απλά δεν μου είναι γραφτό. Και ήρθε... θυμάμαι το σοκ όταν το ανακάλυψα. Πρέπει να ήμουν κανένα τέταρτο στην τουαλέτα και να διάβαζα τις οδηγίες του τεστ πιστεύοντας ότι κάτι έκανα λάθος!! 

Σε καταλαβαίνω απολυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχομαι απο καρδιας ,να πανε ΟΛΑ καλα για οσο δυνατον κοριτσια γινεται!Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την θετικη ενεργεια και για τις ευχες!Το αποτελσμα βγηκε μολις τωρα και ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΟ.Για μια ακομα φορα!Νιωθω λιγο ηλίθια και πολυ στενοχωρια ,περισσότερη απο αλλες φορες...Ξεσηκωσα κ εσας μεσα στον ενθουσιασμο μου!Τι κανω λάθος δεν μπορω να καταλαβω...Δυο τεστ αχνα θετικα ,γελάνε μαζι μου!Δεν υπάρχω πραγματικά!! Αλήθεια ,δεν μπορω να καταλάβω τι παίζει με τον οργανισμο μου και μου κανει τέτοια παιχνιδια....

κοριτσάκι μου κ εγώ ξύπνησα κ σε είχα στο μυαλό μου! το τεστ είναι όντως θετικό γιατί υπάρχει σίγουρα δεύτερη γραμμή... άρα πολύ σωστά το είδες. τώρα αν ήταν Βιοχημική ή επηρέασαν τα φάρμακα, μόνο ο γιατρος σου μπορεί να σου το επιβεβαιώσει! καταλαβαίνω πόσο μεγάλη είναι η απογοήτευση σου....! όλες το ίδιο νιώθουμε όταν περνάει ένας ακόμη αποτυχημένος μήνας. αλλά είμαστε εδώ να προσπαθούμε όλες μαζί ξανά και ξανά! θα ρθει για όλες το μωράκι. 

"Γιατί τα θαύματα βγαίνουν αληθινά μόνο αν τα πιστέψεις" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κοριτσάκι μου κ εγώ ξύπνησα κ σε είχα στο μυαλό μου! το τεστ είναι όντως θετικό γιατί υπάρχει σίγουρα δεύτερη γραμμή... άρα πολύ σωστά το είδες. τώρα αν ήταν Βιοχημική ή επηρέασαν τα φάρμακα, μόνο ο γιατρος σου μπορεί να σου το επιβεβαιώσει! καταλαβαίνω πόσο μεγάλη είναι η απογοήτευση σου....! όλες το ίδιο νιώθουμε όταν περνάει ένας ακόμη αποτυχημένος μήνας. αλλά είμαστε εδώ να προσπαθούμε όλες μαζί ξανά και ξανά! θα ρθει για όλες το μωράκι. 

"Γιατί τα θαύματα βγαίνουν αληθινά μόνο αν τα πιστέψεις" 

Τι να πω...Για βιοχημικη το κοβω ,γιατι παιρνω μονο φαρμακα θυρεοειδή και δεν νομιζω να επηρρεασε αυτο..Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και για την  στηριξη!Να ειμαστε καλα και να συνεχισουμε!!!!!

Και κατι που πριν λιγο διαβασα: "Ολα γίνονται την ώρα τους!Ακόμα και τα θαύματα!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κοριτσάκι μου κ εγώ ξύπνησα κ σε είχα στο μυαλό μου! το τεστ είναι όντως θετικό γιατί υπάρχει σίγουρα δεύτερη γραμμή... άρα πολύ σωστά το είδες. τώρα αν ήταν Βιοχημική ή επηρέασαν τα φάρμακα, μόνο ο γιατρος σου μπορεί να σου το επιβεβαιώσει! καταλαβαίνω πόσο μεγάλη είναι η απογοήτευση σου....! όλες το ίδιο νιώθουμε όταν περνάει ένας ακόμη αποτυχημένος μήνας. αλλά είμαστε εδώ να προσπαθούμε όλες μαζί ξανά και ξανά! θα ρθει για όλες το μωράκι. 

"Γιατί τα θαύματα βγαίνουν αληθινά μόνο αν τα πιστέψεις" 

@thalaki πόσο με κάλυψες με τα όσα έγραψες.... Όντως η γραμμή ήταν θετική @Χρυσάφω.... Μην απογοήτευσε όλα θα έρθουν... Αρκεί να το πιστέψουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω δεν την περίμενα αυτήν την εξέλιξη να σου πω, περίμενα μια μικρή χοριακή. Τι να πω, πάμε παρακάτω, εδώ όλες παρεούλα θα παλέψουμε και θα τα καταφέρουμε!!

Ξέρω ότι θα έρθει όταν σταματήσουμε να το κυνηγάμε, όπως άλλωστε όλα τα πράγματα σ' αυτή τη ζωή! Κι εγώ έμεινα στην κόρη μου πραγματικά και χωρίς υπερβολή όταν είπα να σταματήσουμε το ελεύθερο σεξ επειδή τότε είχα αλλάξει δουλειά... αλλά τώρα δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου ρε γμτ. Είναι και η παλίνδρομη που με πείσμωσε; Δεν ξέρω.

Πάντως, τον άλλο μήνα δεν θα πάρω τεστ. Θα επιδιώξω τις συχνές επαφές και όταν κάτσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω δεν την περίμενα αυτήν την εξέλιξη να σου πω, περίμενα μια μικρή χοριακή. Τι να πω, πάμε παρακάτω, εδώ όλες παρεούλα θα παλέψουμε και θα τα καταφέρουμε!!

Ξέρω ότι θα έρθει όταν σταματήσουμε να το κυνηγάμε, όπως άλλωστε όλα τα πράγματα σ' αυτή τη ζωή! Κι εγώ έμεινα στην κόρη μου πραγματικά και χωρίς υπερβολή όταν είπα να σταματήσουμε το ελεύθερο σεξ επειδή τότε είχα αλλάξει δουλειά... αλλά τώρα δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου ρε γμτ. Είναι και η παλίνδρομη που με πείσμωσε; Δεν ξέρω.

Πάντως, τον άλλο μήνα δεν θα πάρω τεστ. Θα επιδιώξω τις συχνές επαφές και όταν κάτσει.

Μα τα τεστ απλά κάνε τα γι ανά δεις πότε να περιμένεις. Εμείς επιδιωκουμε επαφές κάθε μέρα παρά μέρα. Κ απλά το τεστ το χω για να μετράω πότε να περιμένω περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω δεν την περίμενα αυτήν την εξέλιξη να σου πω, περίμενα μια μικρή χοριακή. Τι να πω, πάμε παρακάτω, εδώ όλες παρεούλα θα παλέψουμε και θα τα καταφέρουμε!!

Ξέρω ότι θα έρθει όταν σταματήσουμε να το κυνηγάμε, όπως άλλωστε όλα τα πράγματα σ' αυτή τη ζωή! Κι εγώ έμεινα στην κόρη μου πραγματικά και χωρίς υπερβολή όταν είπα να σταματήσουμε το ελεύθερο σεξ επειδή τότε είχα αλλάξει δουλειά... αλλά τώρα δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου ρε γμτ. Είναι και η παλίνδρομη που με πείσμωσε; Δεν ξέρω.

Πάντως, τον άλλο μήνα δεν θα πάρω τεστ. Θα επιδιώξω τις συχνές επαφές και όταν κάτσει.

Να χαιρεσαι την κορούλα σου κοπέλα μου!Σιγουρα ,θα το ξαναπούμε, το αγχος παίζει καθοριστικό ρολο.Ολες μαζι εδω θα συνεχίσουμε μεχρι να γινει το θαυμα!Σταθερη αποφασιστικότητα και αισιοδοξια!Τι αλλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μα τα τεστ απλά κάνε τα γι ανά δεις πότε να περιμένεις. Εμείς επιδιωκουμε επαφές κάθε μέρα παρά μέρα. Κ απλά το τεστ το χω για να μετράω πότε να περιμένω περίοδο. 

Έχεις δίκιο. Καλά, τώρα τα λέω έτσι, όταν έρθει ο άλλος μήνας, μπορεί και να πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έχεις δίκιο. Καλά, τώρα τα λέω έτσι, όταν έρθει ο άλλος μήνας, μπορεί και να πάρω!

Απλά για να σου επιβεβαιώσουμε πως κάνεις κάπως ωορρηξια και ποια μέρα κάνεις. Αυτό μόνο. Κατά τα άλλα οι συχνές επαφές είναι ότι καλύτερο..... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tatouska είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ όταν έμεινα έγκυος ήμουν 1 μήνα άρρωστη, είχα πάρει ότι υπάρχει κ δεν υπάρχει από φάρμακο, ταυτόχρονα είχα ταξιδέψει 11 ώρες πτήση, έπινα και κάπνιζα. Και εβηχα και σα φυματικια. Αλλά...Το μπεμπακι ήρθε χωρίς να το πάρω χαμπάρι. Και τώρα είναι 5 μηνών και υγιέστατη! Συμπέρασμα...όταν είναι θα έρθει και τίποτα δεν το σταματάει!!! Σου εύχομαι πριν φύγει το 2018 να έχεις τα πιο όμορφα νέα της ζωής σου!!!

@tatouska Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ε τσι είναι εχεις δίκιο.. Πολλες φορες ξεχναμε οτι ειναι και στο χερι του Θεου ποτε θελει να μας το δωσει ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχομαι απο καρδιας ,να πανε ΟΛΑ καλα για οσο δυνατον κοριτσια γινεται!Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για την θετικη ενεργεια και για τις ευχες!Το αποτελσμα βγηκε μολις τωρα και ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΟ.Για μια ακομα φορα!Νιωθω λιγο ηλίθια και πολυ στενοχωρια ,περισσότερη απο αλλες φορες...Ξεσηκωσα κ εσας μεσα στον ενθουσιασμο μου!Τι κανω λάθος δεν μπορω να καταλαβω...Δυο τεστ αχνα θετικα ,γελάνε μαζι μου!Δεν υπάρχω πραγματικά!! Αλήθεια ,δεν μπορω να καταλάβω τι παίζει με τον οργανισμο μου και μου κανει τέτοια παιχνιδια....

Κοριτσι λυπαμαι για την δοκιμασια που περασες πραγματικα σε νιώθω. Το τεστ ηταν όντος θετικο, αν υποψιαζεσαι παλι βιοχημική κανε τις κατάλληλες εξετασεις. Ειχα πει το πρωι στον αντρα μου για σενα κ του εδειξα κ το τεστ περιμενε κ αυτος να του πω τις εξελιξεις.Τωρα ειδαμε το αποτελεσμα κ μου ειπε να σου μεταφερω να προσπαθησεις ξανα να εισαι δυνατη κ θα τα καταφερεις. Ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος. Ελπιζω να μην σε πειραζει που το μοιραστικα μαζι του απλα προσπαθουμε πολυ καιρο κ κανμια φορα τα συζηταμε. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Σήμερα είδα το νέο θέμα μας! Καλή μας επιτυχία! 

@Χρυσάφω Λυπάμαι για το πώς εξελίχθηκαν τα πράγματα. Εύχομαι να είναι τυχερός ο μήνας αυτός για όλες μας! ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου το μόνο μαμγχος είναι να μη σπάσουν τα ωοθηλακια από εξωτερικούς παράγοντες! Δε ξέρω καν αν γίνεται! Αλλά Μ μπήκε στο.μυαλο λόγω ότι Μ είπε όχι επαφές για αυτόματο.λογο!

Kαλησπέρα κορίτσια κ εύχομαι σε όλες να γίνει το Χριστουγεννιάτικο θαυμάτάκι!!!Μη φοβάσαι ότι θα σπάσουν!!Εγώ έκανα σπερματέγχυση πριν μια εβδομάδα!!Κ είχαμε επαφές!!Μόνο 3 μέρες πριν σταματήσαμε κ αυτό για το σπέρμα για να είναι πιο δυνατό!!!Εμένα μου βγήκε 500ε σε κλινική μαζί με τους υπερήχους!!!Εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν θυμάστε έκανα την 7η ημέρα το 1ο τεστ ωορρηξιας. Το οποίο ήταν αχνό αλλά φαινόταν λίγο. Έκανα κ σήμερα στη 9η ημέρα που βρίσκομαι κ η γραμμή μειώθηκε...... Σας έχει ξανά τύχει εσάς.???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

@tatouska Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ε τσι είναι εχεις δίκιο.. Πολλες φορες ξεχναμε οτι ειναι και στο χερι του Θεου ποτε θελει να μας το δωσει ❤️❤️❤️ 

Εκείνος ξέρει καλύτερα από εμάς. Να είσαι σίγουρη!! Αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και γω είχα αγχωθεί πολύ. Ήμουν πια και 37+ χρόνων και έλεγα πάει... Η ηλικία μου με πρόλαβε. Και να σου τα κλάματα. Αλλά τελικά το θαύμα έγινε. Γι'αυτό μην απογοητεύεσαι!! Όλα καλά θα πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια αν θυμάστε έκανα την 7η ημέρα το 1ο τεστ ωορρηξιας. Το οποίο ήταν αχνό αλλά φαινόταν λίγο. Έκανα κ σήμερα στη 9η ημέρα που βρίσκομαι κ η γραμμή μειώθηκε...... Σας έχει ξανά τύχει εσάς.???? 

Ναι εμενα αυτο τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ναι εμενα αυτο τον μηνα

Σορρυ για το αλερτ. Μάλλον το είδα πολύ νωρίς. Τώρα που τα κόλλησα μαζί στο τετράδιο που τα κρατάω είναι το ίδιο... Ουφφφ... Κ φοβήθηκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σορρυ για το αλερτ. Μάλλον το είδα πολύ νωρίς. Τώρα που τα κόλλησα μαζί στο τετράδιο που τα κρατάω είναι το ίδιο... Ουφφφ... Κ φοβήθηκα... 

Γειαααααα! Εγω τελικα δεν πηρα τα τεστ τωρα θα τα παραγγείλω στον επομενο μηνα αν κ εύχομαι να μην χρειαστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Σορρυ για το αλερτ. Μάλλον το είδα πολύ νωρίς. Τώρα που τα κόλλησα μαζί στο τετράδιο που τα κρατάω είναι το ίδιο... Ουφφφ... Κ φοβήθηκα... 

Μη φοβασαι, κι εμένα 8η 9η ημέρα ήταν αχνό και 10η 11η σχεδόν άσπρο. Αλλά μετά σκούρυνε κανονικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...