Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κοριτσι. Μου καλημερα.. Να. Μην. Στεναχιορεσε κε. Εγω τωρα. Που ιμε. Ενγκιος εινε. Το. Δευτερο. Μου.. Ιμουν. Οπως. Εσενα ενιοθα ασιμα. Για. Τιμδιαφορα κ. Που δεν εμενα.. Κ πθ τιμστιγμη που εκαμες ενα. Μπορεις να. Καμεις.. Μια. Χαρα. Ισε. Χαλαρωσε κ. Θα. Ερθει. Κε. Το. Δευτερο.. Να. Σκεφτεσε. Θετικα.. 

Πόσο είναι εσένα το πρώτο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω από την 8γ ημέρα ξεκίνησα.... Και λέω να το πάω μέχρι 20η...

Καλά θα κάνεις γιατί έτσι σιγουρευεσαι ότι έκανες σε κάθε πιθανό ημερομηνία? εγώ θα πάω μέχρι 17 γιατί έχω 29 μέρες κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Εινε 3 κ. Μισο χρονο εσενα? 

Καλα είναι η διαφορα σε σένα μέχρι να γεννήσεις θα πάει τέσσερα.ποσπ μηνών είσαι;οι περισσότεροι τόσο τα κάνουν

Εμένα είναι τέσσερα και δύο μηνών θα εχοθν μια διαφορά πάνω από πέντε χρόνια μπορεί και έξι μέχρι να τα καταφέρω

Αλλά όταν ήταν μικρός ήταν μέχρι τα δύο καθόλου ύπνος και θηλασμός και μετά πέρασε στην εφηβεία των δύο δύσκολος πολύ και ακόμα είναι 

Βοήθεια από πουθενά η μαμά μακριά η πεθερά άστο και ο άντρας μου στην οικοδομή επειδή κτίσαμε πρωτα δουλειά μετά οικοδομή και μάλιστα έφθασε μια φάση που έτρεχα κι εγώ την οικοδομή μαζί με το μικρό και μετά μέχρι και τώρα δύσκολα οικονομικά μέχρι να ξεχρεωσουμε κάποια έξοδα 

Οκ αν είναι κάποια στιγμή θα παοξουνε και θα ήταν καλά γιαυτους και ίσως να μπορούσα να εβρισκα και δουλειά αλλά μακρινό ακόμη αν σκεφτείς πόση βοήθεια θέλει ακόμη ο μικρός 

Τώρα με τη διαφορά τλχ θα δείχνει κατανόηση ο μεγάλος 

Το μόνο που σκέφτομαι ότι οκ δεν είμαι και μεγάλη στην ηλικία 

Εσύ πόσο χρονών είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Καλά θα κάνεις γιατί έτσι σιγουρευεσαι ότι έκανες σε κάθε πιθανό ημερομηνία? εγώ θα πάω μέχρι 17 γιατί έχω 29 μέρες κύκλο! 

Ναι εσύ έχεις σίγουρο κύκλο. Καλά εμείς ξεκινάμε οπότε θέλουμε κ το πάμε μέχρι τέλους. Απλά μέρα παρά μέρα αν μπορούμε στις κρίσιμες μερούλες. 8-10-11-13-15 μέχρι στιγμής.. Γενικα από επαφές είμαστε καλά, δεν ξέρω για ποιο λόγο όμως δνε έρχεται. Απλά αυτό το μήνα είμαστε με πολυβιταμινες κ οι δύο κ πιο συντονισμενες προσπάθειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλα είναι η διαφορα σε σένα μέχρι να γεννήσεις θα πάει τέσσερα.ποσπ μηνών είσαι;οι περισσότεροι τόσο τα κάνουν

Εμένα είναι τέσσερα και δύο μηνών θα εχοθν μια διαφορά πάνω από πέντε χρόνια μπορεί και έξι μέχρι να τα καταφέρω

Αλλά όταν ήταν μικρός ήταν μέχρι τα δύο καθόλου ύπνος και θηλασμός και μετά πέρασε στην εφηβεία των δύο δύσκολος πολύ και ακόμα είναι 

Βοήθεια από πουθενά η μαμά μακριά η πεθερά άστο και ο άντρας μου στην οικοδομή επειδή κτίσαμε πρωτα δουλειά μετά οικοδομή και μάλιστα έφθασε μια φάση που έτρεχα κι εγώ την οικοδομή μαζί με το μικρό και μετά μέχρι και τώρα δύσκολα οικονομικά μέχρι να ξεχρεωσουμε κάποια έξοδα 

Οκ αν είναι κάποια στιγμή θα παοξουνε και θα ήταν καλά γιαυτους και ίσως να μπορούσα να εβρισκα και δουλειά αλλά μακρινό ακόμη αν σκεφτείς πόση βοήθεια θέλει ακόμη ο μικρός 

Τώρα με τη διαφορά τλχ θα δείχνει κατανόηση ο μεγάλος 

Το μόνο που σκέφτομαι ότι οκ δεν είμαι και μεγάλη στην ηλικία 

Εσύ πόσο χρονών είσαι;

Κοριτσι. Μου περςσες. Πολλα. Αλα να σκεφτεσε το. Μωρο. Σου. Κ. Θα τα καταφςρςτε ιγια να εχετε κ. Τα. Αλλα. Σιγα. Σιγα.. Κ. Μενα ακομα. Ινε. Δισκολος. Δεν. Κιματε. Στο. Δωματιο. Του. Χιπνα.καποτς την. Νιχτα ιπομονη. Κε θα. Μεγαλωσουν..μια.χαρα.εινε να. Σκεψτεσε θετικα. Κ. Θα ερθει. Κ. Το. Αλλο. Μωρακι. 

Θα. Το. Βοηθα. Κιολας. Καλιτερη. Ηλικια.. Τωρα. Το. Εμαθα. 1μηνο.ακομα..ειμε.29 εσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κοριτσι. Μου περςσες. Πολλα. Αλα να σκεφτεσε το. Μωρο. Σου. Κ. Θα τα καταφςρςτε ιγια να εχετε κ. Τα. Αλλα. Σιγα. Σιγα.. Κ. Μενα ακομα. Ινε. Δισκολος. Δεν. Κιματε. Στο. Δωματιο. Του. Χιπνα.καποτς την. Νιχτα ιπομονη. Κε θα. Μεγαλωσουν..μια.χαρα.εινε να. Σκεψτεσε θετικα. Κ. Θα ερθει. Κ. Το. Αλλο. Μωρακι. 

Θα. Το. Βοηθα. Κιολας. Καλιτερη. Ηλικια.. Τωρα. Το. Εμαθα. 1μηνο.ακομα..ειμε.29 εσει? 

Α τώρα το έμαθες ναι:) εγώ είμαι 31. Πιστεύω όσο και να λεβ ότι είμαι χαλαρή αγχώθηκα μάλλον γι'αυτό επειδή το μικρό το πιάσαμε με τη πρώτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Α τώρα το έμαθες ναι:) εγώ είμαι 31. Πιστεύω όσο και να λεβ ότι είμαι χαλαρή αγχώθηκα μάλλον γι'αυτό επειδή το μικρό το πιάσαμε με τη πρώτη

Μικρη ακομα. Εισε με ςνγχονεσε και. Θα ερθει.. Μια διο 3θα ερθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα κορίτσια μου! Κι εγώ μάλλον πάω για τυχερό Νοέμβρη :) Ακόμη δεν μου έχει έρθει κάτι όμως θυμήθηκα πως είχα ένα predictor early στο σπίτι κ το έκανα χθες . Αποτελέσματα αρνητικό παρα την καθυστέρηση . Οποτε δεν πάω για χοριακη . Θα χαλαρώσω θα περιμένω να έρθει και πάμε γι αλλά με χαμόγελα !!! Πιθανότατα πρόκειται για κάποια ανωμαλία του κύκλου μου καθώς άνω των 30 ημερών είχα πολλούς μήνες να δω κύκλο. Anyway συνεχίζουμε :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

ΚΑλημερα κορίτσια μου! Κι εγώ μάλλον πάω για τυχερό Νοέμβρη :) Ακόμη δεν μου έχει έρθει κάτι όμως θυμήθηκα πως είχα ένα predictor early στο σπίτι κ το έκανα χθες . Αποτελέσματα αρνητικό παρα την καθυστέρηση . Οποτε δεν πάω για χοριακη . Θα χαλαρώσω θα περιμένω να έρθει και πάμε γι αλλά με χαμόγελα !!! Πιθανότατα πρόκειται για κάποια ανωμαλία του κύκλου μου καθώς άνω των 30 ημερών είχα πολλούς μήνες να δω κύκλο. Anyway συνεχίζουμε :) 

Πάμε μαζί για τυχερό Νοέμβριο! ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Μικρη ακομα. Εισε με ςνγχονεσε και. Θα ερθει.. Μια διο 3θα ερθει.. μα

Να είσαι καλά κορίτσι μου ευχαριστώ για τη στήριξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Πάμε μαζί για τυχερό Νοέμβριο! ❤?

Είναι λίγο τώρα και ο καιρός περίεργος με την αλλαγή επηρεάζει

Εγώ πάντως το πρώτο Νοεμβρίο τον έπιασα για πάμε λοιπόν μαζί όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

Είναι λίγο τώρα και ο καιρός περίεργος με την αλλαγή επηρεάζει

Εγώ πάντως το πρώτο Νοεμβρίο τον έπιασα για πάμε λοιπόν μαζί όλες

Μακάρι!  ρε συ στις γόνιμες ήμουν άρρωστη με κρύωμα κ ήρθαμε σε επαφή μια φορά κ αυτή ήμουν με το ζόρι λόγω γόνιμης. θα μου πεις αν είναι να σου κάτσει τη μια φορά, θα γίνει! τελοσπαντων πάμε για τυχερό Νοέμβριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο να συνεννοηθούμε ποια θα ανοίξει το καινούργιο θέμα μην ανοίξουμε 2-3 παράλληλα ? βλέποντας τη θετική πλευρά σύμφωνα με υπολογισμούς οι γόνιμες μου θα πέσουν π-Σ-κ επιτέλους !!!! Πάμε γερά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Είναι λίγο τώρα και ο καιρός περίεργος με την αλλαγή επηρεάζει

Εγώ πάντως το πρώτο Νοεμβρίο τον έπιασα για πάμε λοιπόν μαζί όλες

τυχαινει καμια φορα οι μανουλες να πιανουν τα παιδια τους ιδιο μηνα. Και η δικη μου μαμα ιδιο μηνα μας επιασε με τον αδερφο μου (με 7 χρονια διαφορα), αλλα εγω γενηθηκα 7μηνων και δεν εχουμε ιδιο μηνα γενεθλια με τον αδερφο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε??? λοιπον σημερα ειμαι πιο αισιοδοξη ..... ολες θα γινουμε μανουλες! Δουλευω σε μικροβιολογικο και το πρωι ηρθε μια κοπελα να κανει βχοριακη η οποια παιρνει ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ και για καποιο λογο δεν ηρθε η περιοδος εκανε για πλακα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο και βγηκε κ η χοριακη θετικη! δεν ειχε ξεχασει κανενα χαπι τα επαιρνε κανονικα δεν προευκεψε καμια αλλαγη και ομως εμεινε εγκυος! οποτε δεν μπορει βρε κοριτσια και εμεις θα κανουμε μωρακι...για ολες εχει ο Θεος!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοριτσια τι κανετε??? λοιπον σημερα ειμαι πιο αισιοδοξη ..... ολες θα γινουμε μανουλες! Δουλευω σε μικροβιολογικο και το πρωι ηρθε μια κοπελα να κανει βχοριακη η οποια παιρνει ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ και για καποιο λογο δεν ηρθε η περιοδος εκανε για πλακα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο και βγηκε κ η χοριακη θετικη! δεν ειχε ξεχασει κανενα χαπι τα επαιρνε κανονικα δεν προευκεψε καμια αλλαγη και ομως εμεινε εγκυος! οποτε δεν μπορει βρε κοριτσια και εμεις θα κανουμε μωρακι...για ολες εχει ο Θεος!??

Τι ωραίο μήνυμα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοριτσια τι κανετε??? λοιπον σημερα ειμαι πιο αισιοδοξη ..... ολες θα γινουμε μανουλες! Δουλευω σε μικροβιολογικο και το πρωι ηρθε μια κοπελα να κανει βχοριακη η οποια παιρνει ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ και για καποιο λογο δεν ηρθε η περιοδος εκανε για πλακα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο και βγηκε κ η χοριακη θετικη! δεν ειχε ξεχασει κανενα χαπι τα επαιρνε κανονικα δεν προευκεψε καμια αλλαγη και ομως εμεινε εγκυος! οποτε δεν μπορει βρε κοριτσια και εμεις θα κανουμε μωρακι...για ολες εχει ο Θεος!??

Ελπίζω να το κρατήσει!!! 
Μακάρι να ήταν για όλες τόσο εύκολο. Και εμένα πολύ εύκολα ήρθε, αλλά....
Άντε θα σας παρακολουθώ στον Τυχερό Νοέμβρη και ελπίζω να ξεφυτρώσουν και εκεί πολλές εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια πως ειστε? Κ εγω απο το κινητο μπαινω κ οχι συνεχεια γιαυτο σας χανω λιγο. Ειμαι μαζι κ εγω για Νοεμβρη!!!! Να ειμαστε τυχερουλες ολες☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Κ εγώ από κινητό.. τι έγινε τελειώσαμε δεν περιμένει άλλη?? Πάμε για Νοεμβρη?? 

Νομίζω περιμένουν άλλες 2. Αν δεν έχω χάσει κάποιο επεισόδιο... Αποκλείεται ο Οκτωβρίος να χει κοινό 1..ολο κ κάποια άλλη θα είναι εγκυουλα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η earrp είπε:

Περίμενε να δεις αν θα σου έρθει! Πότε δεν ξέρεις! 

Το έχω περάσει ξέρω πως νιώθεις και είναι ο λόγος που δεν πρόκειται να ξανά κάνω νωριτετα τεστ! Σου χαλάνε όλη την ψυχολογία 

Κοριτσια καλησπερα! Εγω περιμενω να αδιαθετησω η σημερα η αυριο η μεθαυριο! Λογικα θα κανω κι εγω παρεα μαζι σας τον τυχερο νοεμβρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά .

Εύχομαι και σε σένα να έρθει το μωράκι που επιθυμείς 

Καλησπέρα! Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου βγάζει και μια παράθεση από πανω...

Εύχομαι για όλες ένα μωράκι σύντομα. 

Θα ήθελα να αναφερθώ στην @egw λέγοντας ότι εμείς κάναμε 2,5 σχεδόν χρόνια ελεύθερων επαφών για να έρθει 2ο παιδί. Δεν είδα πόσο προσπαθείτε, αλλά.... καταλαβαίνεις ότι δεν είναι όλα μετρήσιμα και συγκεκριμένα. τι να πω.. πάντως μην απογοητεύεσαι. 

Φιλιά κ καλή δύναμη σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η demie_14 είπε:

Καλησπέρα! Δεν ξέρω γιατί, αλλά μου βγάζει και μια παράθεση από πανω...

Εύχομαι για όλες ένα μωράκι σύντομα. 

Θα ήθελα να αναφερθώ στην @egw λέγοντας ότι εμείς κάναμε 2,5 σχεδόν χρόνια ελεύθερων επαφών για να έρθει 2ο παιδί. Δεν είδα πόσο προσπαθείτε, αλλά.... καταλαβαίνεις ότι δεν είναι όλα μετρήσιμα και συγκεκριμένα. τι να πω.. πάντως μην απογοητεύεσαι. 

Φιλιά κ καλή δύναμη σε όλες!

Νασαι καλά κοπέλα μου αλήθεια δυόμιση χρόνια χωρίς να ανακαλύψετε γιατρό;

Εμείς έξι μήνες προσπαθούμε αλλά σίγουρα τους δύο δεν πετύχαμε ωορρηξία

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...