Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

??

Κορίτσια μου έφτιαξα νέο θέμα που μπορούμε να μιλάμε κ εδώ σιγά σιγά μιας κ από αύριο μας αφήνει αυτός ο μήνας... ελάτε να μαζευτούμε να πούμε τις ανησυχίες μας, τα συμπτώματά μας κτλ  κ να είναι αυτός ο τυχερός μας μήνας...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου! κι εγώ εδώ! καινούρια στην Παρεα σας! 10η ημέρα σήμερα για μένα! εύχομαι ο μήνας αυτός να είναι ο μήνας ΜΑΣ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή τύχη να χουμε κορίτσια.... Θα σας πω κι εγώ άμα έρθω στη παρέα σας αύριο. ?

όπως κ να έχει σε θέλουμε στην παρέα μας να μας στέλνεις την θετική σου ενέργεια... κ το vayaki@ εδώ είναι κ ας φουσκώνειιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια μου! κι εγώ εδώ! καινούρια στην Παρεα σας! 10η ημέρα σήμερα για μένα! εύχομαι ο μήνας αυτός να είναι ο μήνας ΜΑΣ! 

γεια σου thalaki  μαζί είμαστε ακριβώς 10η μέρα κ εγώ.. κ από αύριο το απόγευμα λέω να ξεκινήσω τα τεστάκια ωορηξίας να το παρακολουθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μιας που τα χρησιμοποιώ πρώτη φορά τα ξεκίνησα από την 8η ημέρα για να καταλάβω κ λίγο πως λειτουργούν.! άντε να δούμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου , καλή αρχή και καλή τύχη στην καινούργια μας ομαδουλα.....❤❤❤

Την άλλη εβδομάδα περιμένω περιοδο για να δούμε αν δεν έρθει θα είμαι και εγώ μέλος εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλή τύχη να χουμε κορίτσια.... Θα σας πω κι εγώ άμα έρθω στη παρέα σας αύριο. ?

σου εύχομαι να μην είσαι στην παρέα μας κορίτσι μου.. μόνο για τη θετική σου ενέργεια κ όχι για επόμενη προσπάθεια! να σκέφτεσαι θετικά... όλα καλά θα πάνε! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

μην αγχώνεσαι! μείνε ξαπλωμένη και να προσέχεις! η πεθερά μου τους 3 πρώτους μήνες εγκυμοσυνης στον άντρα μου είχε κανονική αιμορραγία.. κ όμως όλα πήγαν καλά.. ευτυχώς γιατί γέννησε τον άντρα των ονείρων μου χαχαχα! θετική διάθεση κορίτσια μου... κ θα γίνουμε υπέροχες μανούλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

εγώ μιας που τα χρησιμοποιώ πρώτη φορά τα ξεκίνησα από την 8η ημέρα για να καταλάβω κ λίγο πως λειτουργούν.! άντε να δούμε! :)

καλά έκανες.. εμένα είναι ο δεύτερος μήνας που τα χρησιμοποιώ.. τον προηγούμενο μήνα μάλλον δε τα υπολόγισα σωστά και δεν βρήκα την ημέρα ωορρηξίας.. είχα δέκα τα τελείωσα κ με βάση την περίοδο αυτού του μήνα μάλλον αφού μου τελειώσανε ήρθε η ωορρηξία..  τώρα πήρα το πακέτο των 20 κ λέω να κάνω 2 την ημέρα κ θα ξεκινήσω από την 11η το απόγευμα αύριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

κορίτσάκι όλα καλά θα πάνε... χουζούρεψεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

καλά έκανες.. εμένα είναι ο δεύτερος μήνας που τα χρησιμοποιώ.. τον προηγούμενο μήνα μάλλον δε τα υπολόγισα σωστά και δεν βρήκα την ημέρα ωορρηξίας.. είχα δέκα τα τελείωσα κ με βάση την περίοδο αυτού του μήνα μάλλον αφού μου τελειώσανε ήρθε η ωορρηξία..  τώρα πήρα το πακέτο των 20 κ λέω να κάνω 2 την ημέρα κ θα ξεκινήσω από την 11η το απόγευμα αύριο... 

ωραία! είμαι πολύ περίεργη να δω αν θα βρω την ημέρα! μου φαίνεται λίγο σαν παιχνίδι χάχα απλώς κοιτάω το αποτέλεσμα τα πρώτα ένα δύο λεπτά κ μετά το πετάω κ δεν μπερδεύομαι παραπάνω. εννοείται πως είναι εντελώς αρνητικά αφού είναι κ τόσο νωρίς άλλωστε. έχω την εντύπωση πάντως πως κάνω ωορηξια γύρω στην 15η ημέρα.. άντε να δούμε... ανυπομονώ.. θα βάλουμε φωτογραφίες από τα τεστακια μας π θεωρούμε θετικά να τα δούμε μαζί! πολύ καλή μας επιτυχία εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες :) εγώ είμαι πολύ νωρίς ακόμα στην 7η μέρα μόλις χθες καθάρισα ? εύχομαι καλή μας επιτυχία κορίτσια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

Να ξεκουράζεσαι και να μην κανεις πολλές δουλειές στο σπίτι κ φυσικά όχι βάρη . Όλα θα πάνε καλά πλησιάζει ο υπέρηχος ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές προσπάθειες σε όσες περιμένουμε τον Οκτώβριο!!εμένα οι γόνιμες πέρασαν και περιμένω να αδιαθετησω γύρω στις 10 Οκτωβρίου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Εδω κι εγω! Ξαπλωμενη απο χτες... ειδα κατι ροζ υγρα και ο γιατρος ειπε να ξαπλωνω μεχρι να με δει. Τι τραβαμε ρε κοριτσια οι γυναικες... τα αγχη δε σταματανε ποτε. Αλλα χαλαλι αν ειναι να κρατησουμε υγιη μωρακια στην αγκαλια μας!!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να ειναι σουπερ τυχερος και γονιμος μηνας!!!! 

Κοριτσάκι μου κάτσε να ξεκουραστείς και όλα καλά θα πάνε!!!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Meli_aa είπε:

Να ξεκουράζεσαι και να μην κανεις πολλές δουλειές στο σπίτι κ φυσικά όχι βάρη . Όλα θα πάνε καλά πλησιάζει ο υπέρηχος ???

Τιποτα δεν κανω! Τα ανελαβε ολα ο αντρας μου. Μια βδομαδα σαν αιωνας θα περασει χαχα... Σ' ευχαριστω πολυ για τη στηριξη!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!έρχομαι κι εγώ εδώ.περιμένω περίοδο στις 8 του μήνα! Καλή επιτυχία σε όλες! !!πολλές φουσκωμενες κοιλιτσες εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ωραίο το θέμα του Οκτωβρίου. Μακάρι να είναι τυχερό! 

Και εγώ αυτό εύχομαι!!!να είναι αυτός ο μήνας μας!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!έρχομαι κι εγώ εδώ.περιμένω περίοδο στις 8 του μήνα! Καλή επιτυχία σε όλες! !!πολλές φουσκωμενες κοιλιτσες εύχομαι! 

Μακάρι Κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα  κορίτσια  άλλος μήνας τούτος;Μια μερά μας έμεινε για καλο Οκτώβρη τυχερος δεν ξερω αν θα ναι αλλα ευελπιστω. Καλες προσπάθειες αισιοδοξία γεμάτος ελπίδα Πίστη κουράγιο δυναμη χαμόγελα χαρές  και φυσικά ++++χοριακες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κάμερα κορίτσι μου....εγώ ήρθα 22 ημέρα κύκλου με καφέ στην αρχή που κράτησαν 6 ημέρες κ ανάμεσα τους είχα μια μέρα λίγο αιματακι αλλά λιγο όπως εσύ!!!!! Μήπως να έκανες ένα τέστ;; Από συμπτώματα;;
    • Καλημέρα γλυκιά μου...μου φαίνεται περίεργο να ήταν ωορρηξία.. να έβγαζα λίγο καφέ να το καταλάβω!! Γίνεται στην ωορρηξία να βγάζεις τόσες μέρες καφέ;; Η μέση μου κ η κοιλιά μου πονάνε ακόμα...
    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή.  Εγώ είμαι λίγο μπερδεμένη-στενοχωρημένη. Την Κυριακή (4 μέρες νωρίτερα) μου ήρθε περίοδος. Το τελευταίο διάστημα, όπως σας έχω πει, έχω νορμάλ ροή δύο μέρες και την τρίτη μέρα μόνο καφέ. Το έχω αναφέρει στον γιατρό μου και μου είπε πως είναι εντάξει. Αυτή τη φορά όμως ήταν ακόμα χειρότερα, δεν έχω σχεδόν καθόλου αίμα. Δηλαδή ακόμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα δεν πέφτει αίμα, έχω μόνο στο σκούπισμα και στην σερβιέτα λίγο. Όλα αυτά ξεκίνησαν εχθές το πρωί και τελείωσαν εχθές το βράδυ. Σήμερα τίποτα. Έχω φοβηθεί πολύ και σκέφτομαι για ωοθηκική ανεπάρκεια και άλλα τέτοια ωραία. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?????
    • Καλημέρα κορίτσι μου, αν κάνεις έτσι μεγάλους κύκλους μήπως ήταν ωορρηξία;
    • Καλησπέρα καλή σαρακοστή με υγεία!! Λοιπόν μια βοήθεια αν μπορεί κάποια κοπέλα Έχω ΣΠΩ γενικά κάνω μεγάλους κύκλους σπάνια θα έρθω κανονικά έχω φτάσει μέχρι και 97 ημέρες κοντά!  Έχω ξεκινήσει καμία 10 μέρες τα ινοφερτ Πλας. Ο προηγούμενος κύκλος μου ήταν 97 ημερών κ πήρα χάπι για να έρθει. Έκανα ορμονολογικες εξετάσεις και ο ενδοκρινολόγος μου μου είπε ότι είναι όλες στα φυσιολογικά πλαίσια! Τώρα στις 22 ημέρες κύκλου είδα καφέ με βλέννα στο σκουπισμα, είχα πονακια περιόδου,στήθος όχι πρησμένο! Κράτησαν περίπου έξι ημέρες μέσα σε αυτές μια μέρα είδα σκούρο αιματακι αλλά όχι πολύ! Δλδ μέσα στις 6 ημέρες φορούσα Σερβιετα ότι θα κατέβει αίμα αλλά τίποτα...στην Σερβιετα πολύ λίγο ως καθόλου! Τα πινάκια έρχονται κ φεύγουν και λίγο η μέση! Τα καφέ σταμάτησαν 16 του μήνα , 17 έκανα ένα τέστ αλλά βγήκε αρνητικό!!  Μα ήταν νωρίς;; Να μην είναι εγκυμοσύνη απλά να είχα καμία ανωμαλία;; Δώστε τα φώτα σας!! Ευχαριστώ 🫶🫶🫶
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...