Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η sansa είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι.Μακάρι.Τί έγινε με τα δύο ωάρια που πήρες τελικά;Είχες νέα;Δε θυμάμαι να διάβασα κάτι,καλά από μνήμη είμαι άστα να πάνε.

τζιφος τα δικά μου πάμε γι άλλα.... δεν γονιμοποιήθηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

τζιφος τα δικά μου πάμε γι άλλα.... δεν γονιμοποιήθηκαν

Άντε πάλι βρε κορίτσι,τί να πω.Μια φορά δε θα σταθούμε τυχερές;Τόση ταλαιπωρία πια.Ας ελπίσουμε στην επόμενη να βρεις τα καλά ωαριάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa Καλή επιτυχία για αύριο! Να έχετε ένα δωράκι καλό για τα Χριστούγεννα!

@Bloublou85 μακάρι να γίνει αυτό το μήνα η επέμβαση για να προχωρήσετε! Χειρουργει ο γιατρός αυτή τη βδομάδα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

? Ελενη μου ?

Ax κοριτσάκι μου όλες τραβάμε το ζόρι μας!!!! Υπομονή να έχουμε και πίστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!

Καλη επιτυχια στην @sansa για την σημερινη ωοληψια. Λογικα θα τελείωσες τωρα. 

Καλημέρα κορίτσια.Πριν κανά μισάωρο γύρισα.Πήραμε δύο ωάρια,το ένα ήταν 15χιλ και το άλλο 20 μου είπε ο γιατρός.Αύριο περιμένω τηλέφωνο από την εμβρυολόγο.Για να δούμε τί κάναμε αυτή τη φορά.Μακάρι να βάλουμε έστω και ένα στη κατάψυξη.Φοβάμαι λιγάκι τί κατάληξη θα έχει πάλι αυτή η προσπάθεια.Αλλά μέρες που είναι δε πρέπει να χαμογελάσω και εγώ βρε κορίτσια;Προς το παρόν θα ξαπλώσω λιγάκι γιατί έχω κάτι πόνους περιόδου,έβαλα και ένα υπόθετο,θα ηρεμήσω πιστεύω όπου να¨ναι.Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία πάνω απ¨όλα και λίγο τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/12/2018 at 10:43 ΠΜ, ο/η sansa είπε:

Καλημέρα κορίτσι.Ναι τον έκανα,αύριο 08:15 έχω ωοληψια.Το ένα ήταν 15χιλ περίπου,το άλλο 20χιλ και το πιο μικρό ηταν 11χιλ.Πάμε για δύο,ας ελπίσουμε να πάρουμε κάτι που θα προχωρήσει.Τα Χριστούγεννα που θα περιμένω τηλέφωνο από την εμβροιλογο θα είναι τρέλα Αν δε μου πει καλά νέα θα με στεναχωρεσει.Αλλά ας μη κάνω αρνητικές σκέψεις,θα δούμε 

Όλα θα πάνε καλά ! Λόγω Χριστουγέννων θα ειναι καλά τα νέα ! :)

Καλημέρα και χρόνια πολλά κορίτσια !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ στεναχωρημενη πήρα το γιατρό κ με φώναξε ότι είναι γιορτή σήμερα κ τι τον πήρα τηλ.εγω νόμιζα ότι δουλεύουν κανονικά στα ιατρεία παραμονή αλλά κ πάλι μου είπε να ανοιξω τη τηλ να δω ότι ο κόσμος γιορτάζει σήμερα.δ ε ξέρω στενοχωρήθηκα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ στεναχωρημενη πήρα το γιατρό κ με φώναξε ότι είναι γιορτή σήμερα κ τι τον πήρα τηλ.εγω νόμιζα ότι δουλεύουν κανονικά στα ιατρεία παραμονή αλλά κ πάλι μου είπε να ανοιξω τη τηλ να δω ότι ο κόσμος γιορτάζει σήμερα.δ ε ξέρω στενοχωρήθηκα.

 

Ωωωω μπλουμπλουκα...μην στεναχωριεσαι...σε καταλαβαινω.

Και δεν ειπατε τιποτα αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ωωωω μπλουμπλουκα...μην στεναχωριεσαι...σε καταλαβαινω.

Και δεν ειπατε τιποτα αλλο?

Όχι με φώναξε και τώρα δε ξέρω τι να κάνω,που να γνωρίζω εγώ ποτέ είναι ημιαργιες γι αυτούς κ στο κάτω κάτω υπάρχει και ευγενικός τρόπος.δε ξέρω είμαι αγχωμενη είμαι και μακριά και δε μπορώ να συνεννοηθω έχω πάρει τρεις φορές γι αυτό το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι με φώναξε και τώρα δε ξέρω τι να κάνω,που να γνωρίζω εγώ ποτέ είναι ημιαργιες γι αυτούς κ στο κάτω κάτω υπάρχει και ευγενικός τρόπος.δε ξέρω είμαι αγχωμενη είμαι και μακριά και δε μπορώ να συνεννοηθω έχω πάρει τρεις φορές γι αυτό το θέμα.

Αααα. .πες του κυρίου..  κρίμα και εγώ που ήθελα να σας ευχηθώ καλά Χριστούγεννα , και να στείλω το δωράκι σας πως θα γίνει.. 

Δεν πάει καθόλου καλά να φωνάξει;;; Και εσύ έχεις εμπιστοσύνη σε αυτόν τον άνθρωπο;;; Συγνώμη αλλά εγώ δεν θα το δεχομουν.. 

Θα άλλαζα κατευθείαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ είναι απαράδεκτος!! Και εγω πηρα τον γιατρο μου και δεν απαντησε κατάλαβα οτι δεν δουλευει.αν ηθελα ας μην απαντουσε ή τουλαχιστον με την στοιχειώδη ευγενια! Να τον αλλαξεις αμεσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα από την όμορφη Βαρκελώνη. Εύχομαι στη @sansa μας ένα μικρό Χριστουγεννιάτικο δωράκι αύριο και το μεγαλύτερο με το νέο έτος όπως και σε όλες μας! 

@Bloublou85 συμπεθερουλα μου αύριο έρχομαι να σε παρηγορήσω. Ξέχασε τα όλα και πέρνα όμορφα σήμερα και αύριο! 

Καλά Χριστούγεννα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου @Alexouli δυστυχώς κορίτσια οι γιατροί του δημοσίου έτσι μιλουν απότομα αν κι εγώ πηγαίνω κ πληρώνω κανονικά αλλά αυτό δεν το περίμενα κ ειλικρινά δεν το ήξερα ότι κ σήμερα δεν μπορείς να τους πάρεις.να αλλάξω δεν θέλω γιατί στη δουλειά του είναι εξαιρετικός γιατρός κ πολύ καλός χειρουργός.ομως έμεινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Παρασκευαιδου @Alexouli δυστυχώς κορίτσια οι γιατροί του δημοσίου έτσι μιλουν απότομα αν κι εγώ πηγαίνω κ πληρώνω κανονικά αλλά αυτό δεν το περίμενα κ ειλικρινά δεν το ήξερα ότι κ σήμερα δεν μπορείς να τους πάρεις.να αλλάξω δεν θέλω γιατί στη δουλειά του είναι εξαιρετικός γιατρός κ πολύ καλός χειρουργός.ομως έμεινα...

Μπλουμπλούκα δικαιολόγησε τον λόγω της ημέρας και μην στεναχωρείς την καρδούλα σου μέρες που είναι!!!! 

@sansa μου σου στέλνω πολύ θετική ενέργεια!!! Περιμένουμε νέα σου!!!

@Πιου-πιου καλά να περνάς εκεί στα ξένα και να μας γυρίσεις ανανεωμένη!!!!

Κορίτσια μου Καλά Χριστούγεννα σε όλες μας!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Χριστουγεννα κορίτσια σε ολες!

 

@Bloublou85 συμφωνω με την Ελενη μας. Αφησε το πισω. Πες οτι δεν εγινε και περασε καλα αυτες τις ημέρες με τον αντρουλη σου. 

Σιγουρα δεν ηταν ωραιο που το αντιμετωπισε ετσι αλλα τωρα εγινε. 

@Πιου-πιου μου ωραια η Βαρκελώνη! Να περνάτε ομορφα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλά Χριστούγεννα! Να περάσετε όλες όμορφα αυτές τις μέρες!

@Bloublou85 εντάξει απαράδεκτος ο τρόπος του. Αλλά οκ μπλουμπλουκι. Εσύ για γιατρό τον θέλεις όχι για να κάνετε παρέα. Εάν όντως είναι καλός χειρουργός δεν υπάρχει λόγος να απογοητεύεσαι. Απλά τώρα ξέρεις ότι γίνεται αγενής όταν τον ενοχλούν εκτός υπηρεσίας και θα το προσέξεις να μην ξανασυμβεί στο μέλλον.

@sansa καλή γονιμοποίηση!!! Περιμένουμε νέα!

@Πιου-πιου Τι ωραία! Καλές βόλτες ?

Κορίτσια να ξέρετε κάνω αντιστροφή μέτρηση για να αλλάξουμε θέμα. Πότε θα γίνει? Μετά την χοριακη της @antzy9 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι με φώναξε και τώρα δε ξέρω τι να κάνω,που να γνωρίζω εγώ ποτέ είναι ημιαργιες γι αυτούς κ στο κάτω κάτω υπάρχει και ευγενικός τρόπος.δε ξέρω είμαι αγχωμενη είμαι και μακριά και δε μπορώ να συνεννοηθω έχω πάρει τρεις φορές γι αυτό το θέμα.

Καλημέρα κορίτσια!!!! Χρόνια πολλά!!!! Τραγικός ο γιατρός σου Μπλουμπλούκα μου. Κ πάνω στην αλλαγή του χρόνου να τον έπερνες η δουλειά του είναι... Άσε που η ημιαργία δεν ξέρω αν ισχύει  πλέον...  @sansa μου εύχομαι να τα καταφέρουν τα εμβρυάκια σου!!! @Πιου-πιου φάε κ κανένα τάπας κ για εμάς. Κ γενικά να τα περάσετε όλες πανέμορφα σήμερα με αγαπημένους ανθρώπους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.Χρόνια πολλά,καλά Χριστούγεννα να έχουμε πάνω απ¨όλα με υγεία.Με πήρε το πρωί η εμβρυολόγος,το ένα γονιμοποιήθηκε,το άλλο θα το παρακολουθήσουν,την Πέμπτη θα με πάρει για το πώς θα εξελιχθεί.Ένα ένα κορίτσια πάλι καλά.Πιστεύω να προχωρήσει.Τώρα για το άλλο δε πιστεύω ότι θα κάνει κάτι,κάθε φορά που αργούσε να ξεκινήσει δεν έκανε κάτι το ιδιαίτερο.Δε πειράζει όμως το περίμενα.Το καλό ήταν ότι γονιμοποιήθηκε έστω και το ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...