Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια πάλι τζίφος... δεν προχώρησαν!!! Αντε να φύγει ο χρόνος μπας και κάτι αλλάξει!

Ωχ βρε Ελενη μου...παλι ε??? Γιατι ρε γμτ?

Αντε να δουμε...ο επομενος να ειναι ο τυχετος για ολες κοριτσια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άντε να τελειώσεις και εσύ με τα χειρουργεία. Θέλω εγκυμοσύνες και γεννητούρια με διαστάσεις επιδημίας εδώ μέσα το 2019! 

Μα τι είναι αυτό το πράγμα να θες να χειρουργηθεις κ να έχεις τη περίοδο φαντη μπαστούνι! Μήπως να πηγαίνουμε δίπλα σε έγκυες και να τους λέμε φταρνισου λίγο μήπως και κολλησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια πάλι τζίφος... δεν προχώρησαν!!! Αντε να φύγει ο χρόνος μπας και κάτι αλλάξει!

Ελένη μου, τί να πω. Μη στεναχωριέσαι. Θα φύγει μωρέ είναι λίγα τα ψωμιά του. Και θα αλλάξουν όλα προς το καλύτερο για όλες μας. 

Άσε που θα έχουμε και τα μπεμπακια από τα κορίτσια μας! 

@antzy9. Καλή επιτυχία. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. Πότε κάνεις αλήθεια; Δεν ξέρω ποιες ή πόσες είναι οι ημέρες προσοχής για έμβρυα 2 ημερών. Εγώ δεν πιστεύω καθόλου στην ακινησία και την πολλή ξάπλα. Αλλά βγήκα  όποτε μου είπε ο γιατρός και γενικά έκανα ο,τι μου είπε για να μην έχω ενοχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 ωχ ελενακι λυπαμαι,προχωραμε δυνατά όμως θα αλλάξει ο χρόνος θα αλλάξουμε κ θέμα όλα θα είναι καινούργια και αισιόδοξα για όλες μας,ολες μαζί θα κάνουμε μία καινούργια αρχή.

@antzy9 καλή επιτυχία!!!! Με το καλό μία θετική χοριακή.❤ Μη το παρακάνεις με το καθισιο χαλαρή δραστηριότητα μέσα στο σπίτι τις πρώτες μερες κι όλα καλά θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 μου  πολλά φιλιά κι από μένα θετικές σκέψεις και θα είσαι  ελπίζω το πρώτο καλό νέο της χρονιάς η το τελευταίο καλό ... να κλείσει έστω ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ καλέ δε σας αφήνω ! Όταν θα κάνω την επόμενη προσπάθεια εσείς θα έχετε κοιλιτσες και θα μου δίνετε συμβουλές !! ❤️❤️❤️

Προσπάθησε να ξεσκάσεις αυτές τις μέρες κοριτσάκι μου!!! Κάνε αγκαλίτσες κ με τον άντρα σου κ θα νιώθεις όλο κ καλύτερα... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

ναι εγινε.....σε ευχαριστω...την τριτη..ολα καλα μου ειπαν.....grade1 και τα 2 εμβρυα.....βεβαια 2ης ημερας..πολυ μικρα......κ τωρα ξεκουραζομαι αν κ σημερα νιωθω αρρωστη απο το πολυ κρεβατι κ καναπε....απο αυριο σκεφτομαι να μαγειρευω γιατι δεν το παλευω...εσυ τι λες να κανω......να βγω εξω???? για φαγητο η θα με κουρασει η καρεκλα??? για πες μου ιδεες...

Φυσικά κ να βγείς έξω κ φυσικά κ να μαγειρέψεις!!! 2 με 3 μέρες χρειάζεται η εμφύτευση. Άσε που με όλα αυτά που έχω περάσει πιστεύω οτι κ να κάνεις άμα είναι να πιάσει θα πιάσει...   ( οχι βάρη φυσικά κ τεντώματα ε;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια πάλι τζίφος... δεν προχώρησαν!!! Αντε να φύγει ο χρόνος μπας και κάτι αλλάξει!

Κρίμα Ελένη μου. Μην στεναχωριέσαι, ο νέος χρόνος θα φέρει τα καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 αμάν ρε γαμωτο... ? Γκαντεμιά απίστευτη. Το είχε δει ο γιατρός ότι δεν ήταν καλά πολύ αυτή την φορά,εε? Με το νέο έτος τώρα το επόμενο! Να είναι τυχερουλι! Θα συνεχίσεις με τους φυσικούς? Η θα κάνετε διέγερση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 Καλή τύχη! Θα είσαι η τελευταία χοριακη αυτου του θέματος. Μετά κλείνει όπως έχουμε αποφασίσει με τα κορίτσια. Να κλείσει όμορφα εύχομαι! Δώσε μας καλά νέα?

@Rinaki88 Καλή επιτυχία για την αυριανή χοριακη! Ελπίζω να είναι θετική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Eleni73 αμάν ρε γαμωτο... ? Γκαντεμιά απίστευτη. Το είχε δει ο γιατρός ότι δεν ήταν καλά πολύ αυτή την φορά,εε? Με το νέο έτος τώρα το επόμενο! Να είναι τυχερουλι! Θα συνεχίσεις με τους φυσικούς? Η θα κάνετε διέγερση?

Ναι το είδε η εμβρυολόγος στην ωοληψία μου το είπε... διέγερση λέμε τον Ιανουάριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@antzy9 Καλή τύχη! Θα είσαι η τελευταία χοριακη αυτου του θέματος. Μετά κλείνει όπως έχουμε αποφασίσει με τα κορίτσια. Να κλείσει όμορφα εύχομαι! Δώσε μας καλά νέα?

@Rinaki88 Καλή επιτυχία για την αυριανή χοριακη! Ελπίζω να είναι θετική!

Σ ευχαριστω γλυκιά μου που το θυμήθηκες. Μακάρι να έχω ωραία νεα να σας πω σε λίγες ώρες. Σας φιλώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άντε να τελειώσεις και εσύ με τα χειρουργεία. Θέλω εγκυμοσύνες και γεννητούρια με διαστάσεις επιδημίας εδώ μέσα το 2019! 

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

ναι εγινε.....σε ευχαριστω...την τριτη..ολα καλα μου ειπαν.....grade1 και τα 2 εμβρυα.....βεβαια 2ης ημερας..πολυ μικρα......κ τωρα ξεκουραζομαι αν κ σημερα νιωθω αρρωστη απο το πολυ κρεβατι κ καναπε....απο αυριο σκεφτομαι να μαγειρευω γιατι δεν το παλευω...εσυ τι λες να κανω......να βγω εξω???? για φαγητο η θα με κουρασει η καρεκλα??? για πες μου ιδεες...

Καλή επιτυχία Αντζυ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rinaki88 πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!

@Magaiver Ναι !!! Πάμε για Ιανουάριο !!! Παρεάκι !!!

@Eleni73 Αχ Ελένη μου..... κρίμα ρε γαμώτο......

@Bloublou85 άντε βρε μπλουμπλού να ξεμπερδευεις κι εσύ , να προχωρήσεις !

@antzy9 προσεκτικά μέχρι την εμφύτευση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@antzy9 μου  πολλά φιλιά κι από μένα θετικές σκέψεις και θα είσαι  ελπίζω το πρώτο καλό νέο της χρονιάς η το τελευταίο καλό ... να κλείσει έστω ευχάριστα!!!!

αχ βρε ελενη μου σε ευχαριστω..02/01 η χοριακη....μου ειπαν να παω 31/12 αλλα παραμονη πρωτοχρονιας δεν ειναι ευκολο να βρω γιατρο.... εξάλλου τους ειπα δεν εχω σκοπο να κλαιω χρονιαρα μερα.....αφηστε με να κανω κ εγω πρωτοχρονια ειπα.....μακαρι κ για σενα κ για μενα να εχουμε στο 2019 καλες εξελιξεις.....την νησιωτικη καλημερα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Ειλικρινά και εγώ δε ξέρω τί να πω και πώς να εκφράσω το θυμό και τη θλίψη μου ταυτόχρονα.Πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο,το οχταρι έγινε 9χιλ,δηλαδή δε προχώρησε,το δεκάρι έγινε 13χιλ αλλά το 13αρι προχώρησε πολύ ρε παιδί μου,έγινε 19χιλ.Απογοητευτηκα,περιμένω οδηγίες το μεσημέρι,μπορεί η ωοληψια να γίνει τη Δευτέρα.Τώρα βρε κορίτσια θα πάθω πάλι τα ίδια με τον προηγούμενο μήνα;Αν δε προλάβει να ωριμάσει το 13αρι πάμε για ενα και αν δε γονιμοποιηθεί;Δε μπορώ άλλο βρε κορίτσια,κουράστηκα.Φαινόταν καλός κύκλος,το ένα γιατί προχώρησε γρήγορα;Από τον Ιούλιο έχω βάλει μόνο δύο στην κατάψυξη.Έλεος πια.Eleni μου πώς σε καταλαβαίνω.Λυπάμαι γι αυτό που έπαθες πάλι.Δε μπορώ να χαρώ λιγάκι βρε κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rinaki88 είπε:

Σ ευχαριστω γλυκιά μου που το θυμήθηκες. Μακάρι να έχω ωραία νεα να σας πω σε λίγες ώρες. Σας φιλώ! 

φυσικά! Πολύ σημαντική μέρα η σημερινή! Θα περιμένουμε νέα σου!

@semarbosi έκανες επαναληπτικη για να δεις διπλασιασμό? 

@Eleni73 σε είχε προετοιμαστεί δηλαδή κάπως για την πιθανότητα μη γονιμοποίησης. Το νεο έτος θα μας φέρει τα καλά νέα! Πως νιώθεις? Αισιόδοξη? Ή απογοητεύτηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Magaiver είπε:

@sansa γιατί συμβαίνει αυτό και προχωράει μόνο το ένα? 

Δε ξέρω βρε κορίτσι,δεν είναι αυτό,απλά το ένα προχωράει πιο γρήγορα και έχει διαφορά με το άλλο.Οπότε δε προλαβαίνει να ωριμασει.Τινα πω,η ηλικία μάλλον,από τον Ιανουάριο του 2018 η πτώση ήταν μεγάλη.Είμαι πολύ στεναχωρημεενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Rinaki88 πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι !!!

@Magaiver Ναι !!! Πάμε για Ιανουάριο !!! Παρεάκι !!!

@Eleni73 Αχ Ελένη μου..... κρίμα ρε γαμώτο......

@Bloublou85 άντε βρε μπλουμπλού να ξεμπερδευεις κι εσύ , να προχωρήσεις !

@antzy9 προσεκτικά μέχρι την εμφύτευση !!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Έδωσα αίμα. Εν αναμονή των αποτελεσματων στις 12 μου είπανε. Άγχος τρομερό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου ας ελπισουμε σ αυτό το ένα κορίτσι είναι πολύ καλό το μέγεθος.ετσι γίνεται κάποια ξεφεύγουν και σε μένα είχαν ξεφύγει κάποια από τα υπολοιπα,δηλ αυτά που ήταν καλά ξέφυγαν τα άλλα που ήταν γύρω στο 10 δεν μεγαλωσαν.μακαρι να προχωρήσει αυτό το ένα και να κάνεις εμβρυομεταφορα σανσακι γιατί ταλαιπωρήθηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Έδωσα αίμα. Εν αναμονή των αποτελεσματων στις 12 μου είπανε. Άγχος τρομερό. 

Rinaki έχεις χοριακη?Καλά επιτυχία κορίτσι μου με το καλο να είναι τεράστια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Rinaki έχεις χοριακη?Καλά επιτυχία κορίτσι μου με το καλο να είναι τεράστια!!!!!

Σ ευχαριστω γλυκιά μου. Κοντεύει η ώρα και κοντεύει να βγει η καρδιά από το στήθος μου. Θα σας ενημερώσω για τα νέα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...