Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

@Zeta. Πως είσαι ??

 

@Bloublou85 μήπως από τα φάρμακα τα τα προηγούμενα ? Η ωορρηξία ??

Καλά κοριτσάκι μου... δεν προλάβαινα να μπω όλη μέρα. Γινεται κ χαμως αυτές τις μερες στη δουλειά κ κοιμόμουν όλο το απόγευμα... εσύ;; Νιώθεις κάτι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μολις πηρα τις εξετασεις! Τις εστειλα του γιατρου με μειλ και παλι περιμενω!!! Να σας τις πω??? FSH 9.34 E2 49.1 PRG 1.68

Καλές είναι κορίτσι! Καλή αρχή!! Μην αγχώνεσαι από τώρα... Έχεις δρόμο μπροστά σου!!! Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια είμαι 9η μέρα και με πεθαίνουν οι ωοθήκες στο πόνο όπως μετά την ωοληψια,και οι δυο.

Τόσο πολύ; Πάρε τον γιατρό σου Μπλουμπλούκα μου. Πολύ πιθανό να είναι από τα φάρμακα που επερνες κ με την περίοδο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Καλά κοριτσάκι μου... δεν προλάβαινα να μπω όλη μέρα. Γινεται κ χαμως αυτές τις μερες στη δουλειά κ κοιμόμουν όλο το απόγευμα... εσύ;; Νιώθεις κάτι;;;

Λίγες καούρες ξινιλες κάι το πρωί ξυπνάω λίγο πρησμένη αλλά μέχρι το βράδυ πρηζομαι πιο πολύ ! Εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Λίγες καούρες ξινιλες κάι το πρωί ξυπνάω λίγο πρησμένη αλλά μέχρι το βράδυ πρηζομαι πιο πολύ ! Εσύ ?

Εγώ ξυπνάω μία χαρά το πρωί κ το βράδυ  έχω φούσκωμα, αλλά ´οχι πολύ έντονο. Επίσης θυμάμαι την προηγούμενη εβδομαδα που ένα βράδυ ζεστενόμουν υπερβολικά χωρίς λόγο κ δεν μπορουσα να κοιμηθώ κ μία ζαλάδα την οποία την σύνδεσα με το χαμηλό σίδηρο. Που να το φανταστώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εγώ ξυπνάω μία χαρά το πρωί κ το βράδυ  έχω φούσκωμα, αλλά ´οχι πολύ έντονο. Επίσης θυμάμαι την προηγούμενη εβδομαδα που ένα βράδυ ζεστενόμουν υπερβολικά χωρίς λόγο κ δεν μπορουσα να κοιμηθώ κ μία ζαλάδα την οποία την σύνδεσα με το χαμηλό σίδηρο. Που να το φανταστώ....

Καλημέρα ❤️❤️

Παίρνεις τπτ τώρα ? Εγώ εκτός από τα της εξωσωματικής παίρνω και felicine 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα ❤️❤️

Παίρνεις τπτ τώρα ? Εγώ εκτός από τα της εξωσωματικής παίρνω και felicine 

 

Μονο φιλικό πέρνω, μετά τον υπέρηχο ομως θα ξεκινήσω μαλλον προληπτικά κ inohep γιατί εχω υψηλή ομοκυστείνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!! Τέλεια χοριακή!!!

@bebe2 συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!! Όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μονο φιλικό πέρνω, μετά τον υπέρηχο ομως θα ξεκινήσω μαλλον προληπτικά κ inohep γιατί εχω υψηλή ομοκυστείνη.

Εγώ ήδη κάνω προληπτικά ! Αθήνα μένεις ? Να το συζητήσεις για το inohep γιατί έχουν αρχίσει να έχουν έλλειψη μήπως αν δεν βρίσκεις σου πει κάτι αντίστοιχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ ήδη κάνω προληπτικά ! Αθήνα μένεις ? Να το συζητήσεις για το inohep γιατί έχουν αρχίσει να έχουν έλλειψη μήπως αν δεν βρίσκεις σου πει κάτι αντίστοιχο

Θεσσαλονίκη, αλλά εχω κανά 2 κουτιά από την τελευταία εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Θεσσαλονίκη, αλλά εχω κανά 2 κουτιά από την τελευταία εμβρυομεταφορά.

Δες τι θα σου πει.. εγωΘέλω 3 κουτιά τον μήνα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ ήδη κάνω προληπτικά ! Αθήνα μένεις ? Να το συζητήσεις για το inohep γιατί έχουν αρχίσει να έχουν έλλειψη μήπως αν δεν βρίσκεις σου πει κάτι αντίστοιχο

Bebe2 συγχαρητήρια,εύχομαι να σου πάνε όλα καλά.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρετε πότε ακούμε καρδούλα ? Έχω μπερδευτεί ! Την Πέμπτη μου είπε θα δούμε για σάκο και αν είναι ενδομήτριο και μετά από 2 εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! Όπως τα υπολογίζω με βάση τη τελευταία περίοδο ειμαι 4εβ και 6 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ξέρετε πότε ακούμε καρδούλα ? Έχω μπερδευτεί ! Την Πέμπτη μου είπε θα δούμε για σάκο και αν είναι ενδομήτριο και μετά από 2 εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! Όπως τα υπολογίζω με βάση τη τελευταία περίοδο ειμαι 4εβ και 6 ημερών 

6w6d είδα καρδούλα, 9w την άκουσα!! (στις 6 εβδομάδες δεν ήθελε ο γιατρός να ανοίξει ντοπλερ γιατί μου είπε ότι το εμβρυάκι είναι πολύ ευαίσθητο και μπορεί το ντοπλερ να του κάνει ζημιά).

Έτσι και εμένα στην αρχή με φώναξε να δούμε σάκο και μετά ακολούθησαν τα παραπάνω.

Ολα θα πάνε τέλεια!!! Υπομονή μανούλα, θα την χρειαστείς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Ξέρετε πότε ακούμε καρδούλα ? Έχω μπερδευτεί ! Την Πέμπτη μου είπε θα δούμε για σάκο και αν είναι ενδομήτριο και μετά από 2 εβδομάδες θα ακούσουμε καρδούλα ! Όπως τα υπολογίζω με βάση τη τελευταία περίοδο ειμαι 4εβ και 6 ημερών 

Κ εμένα μου ειπε την Τετάρτη θα ακούσουμε καρδιά που θα είμαι 7 εβδομάδων όπως υπολογίζει. Άρα μία από τα ίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κ εμένα μου ειπε την Τετάρτη θα ακούσουμε καρδιά που θα είμαι 7 εβδομάδων όπως υπολογίζει. Άρα μία από τα ίδια...

εισαι περιποου δυο εβδομαδες πιο μπροστα απο εμενα ? αχ τι καλα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

εισαι περιποου δυο εβδομαδες πιο μπροστα απο εμενα ? αχ τι καλα!!!❤️

Το καλό είναι πως σε 5 εβδομάδες περίπου θα γινει η εξέταση για να δούμε αν ειναι υγιή το έμβρυο κ δεν θα εχουμε μεγάλη αναμονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Το καλό είναι πως σε 5 εβδομάδες περίπου θα γινει η εξέταση για να δούμε αν ειναι υγιή το έμβρυο κ δεν θα εχουμε μεγάλη αναμονή...

μια χαρα θα ειναι! να σκεφτεσαι θετικα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια τώρα ποια έχει σειρά για εμβρυομεταφορά;;; 

εγω αν ολα πανε καλα....την πεμπτη εχω τον υπερηχο......ηδη παιρνω τα χαπακια μου,,,ελπιζωνα φτασω στην ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

εγω αν ολα πανε καλα....την πεμπτη εχω τον υπερηχο......ηδη παιρνω τα χαπακια μου,,,ελπιζωνα φτασω στην ετ

Με το καλο Αντζυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

εγω αν ολα πανε καλα....την πεμπτη εχω τον υπερηχο......ηδη παιρνω τα χαπακια μου,,,ελπιζωνα φτασω στην ετ

'Αντζυ μου με το καλό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι η τυχερή σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...