Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Zeta. πωπωωωωω το φορούμ έχει πάρει φωτιά! Τι καταπληκτικα νέα είναι αυτά!!!! Θα πάνε όλα καλά! Εύχομαι να συνεχίσει το σερί καλών νέων!!! Θα περιμένουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια είχα κάποιες μέρες καθυστέρηση. Θεωρούσα οτι τα έπαιξε η περίοδος μου από τα φάρμακα κ έκανα μολις τεστ κ βγήκε θετικό

Συγχαρητήρια @Zeta.κι!!!!!! Εύχομαι όλα να κυλήσουν όμορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου άστα φιλενάδα όλη νύχτα πέρασα στη τουαλέτα και ένα ανακάτεμα άλλο πράγμα.εφτιαξα κοτοσουπιτσα έλα να φάμε βρέχει κιολας.

Περαστικά βρε κορίτσι,υπομονή ίωση είναι θα περάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

ζεταααααααα!!!!! ειδες ειχαμε πει θα ειμαστε μαζι και ειμαστε!!!! τι τελειο νεο!!!!! ποσο χαρηκα!!!!! ❤️

Αχ κοριτσάκι μου μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

2800 η χοριακή!!!! Δεν μπορω να το συνηδητοποιήσω...

Μπραβο Ζετααα!!!συγχαρητηρια!!!

Ολα να πανε καλα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

2800 η χοριακή!!!! Δεν μπορω να το συνηδητοποιήσω...

Δηλαδή πας κατευθείαν για υπέρηχο!!! Τέλεια... μπράβο κοριτσάρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Είστε όλες μοναδικές!!! Είμαι περίπου 5 με 6 εβδομάδων ( πρέπει να επειασα ακριβώς μετά την αρνητική χοριακή που κάναμε σαν τα κουνέλια με τον άντρα μου, γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν χρησιμοποιούσαμε ποτέ προφυλακτικό, αλλά δεν τελείωνε μέσα μου, γι’ αυτό κ δεν το περίμενα) στις 6 πάμε για υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Είστε όλες μοναδικές!!! Είμαι περίπου 5 με 6 εβδομάδων ( πρέπει να επειασα ακριβώς μετά την αρνητική χοριακή που κάναμε σαν τα κουνέλια με τον άντρα μου, γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν χρησιμοποιούσαμε ποτέ προφυλακτικό, αλλά δεν τελείωνε μέσα μου, γι’ αυτό κ δεν το περίμενα) στις 6 πάμε για υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά!

Μαζί θα τον κάνουμε τον υπέρηχο ;) Και εγώ η 6 η 7 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια νεα ειναι αυτα ρε κοριτσια. Αντε να κλεισει ο μηνας και με κανενα καλο νεο. Γενικα υπηρξε κινητικοτητα αυτο το μηνα και απο φυσικες συλληψεις. Πιο πολλες ηταν αυτες!!! ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!! Μπραβο και στη Ζετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Zeta.! Είμαι σχετικά καινούρια στο θέμα και δεν ξέρω την ιστορία όλων σας. Είχατε προσπαθήσει με εξωσωματική και το πετύχατε με φυσικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. Τεράστια η χοριακη!!!! Μπράβο ρε Ζεταααααααα! Συγχαρητήρια και στον κο.Ζετο που έγινε η σύλληψη μόνο με τα προσπερματικα???

Να πάνε όλα καλά με τον υπέρηχο τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...