Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

@Πιου-πιου η πλάκα ήταν η μητέρα μου που μου λέει τι αγχωνεσαι πας τη Δευτέρα !!!!???????

Με όλο το σεβασμό στις μανούλες, τις οποίες λατρεύω, αν άντεχαν εκείνες στη θέση μας ας έκαναν υπομονή. Τα ίδια μου λέει και η δικιά μου. Γιατί να τρέχεις στο Λητώ (σε μία ώρα τα βγάζουν, εγώ συνεννοούμαι και κάθομαι εκεί και περιμένω). Να πας στο Χάρη (μικροβιολόγος της γειτονιάς) ας τα βγάζει 6 η ώρα το απόγευμα τί θα πάθεις να περιμένεις; (Γκρρρρρρ).

Μη της δίνεις σημασία για καλό το λέει, να σου δείξει ότι δεν πρέπει να έχεις άγχος, εμείς όμως σε νιώθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με όλο το σεβασμό στις μανούλες, τις οποίες λατρεύω, αν άντεχαν εκείνες στη θέση μας ας έκαναν υπομονή. Τα ίδια μου λέει και η δικιά μου. Γιατί να τρέχεις στο Λητώ (σε μία ώρα τα βγάζουν, εγώ συνεννοούμαι και κάθομαι εκεί και περιμένω). Να πας στο Χάρη (μικροβιολόγος της γειτονιάς) ας τα βγάζει 6 η ώρα το απόγευμα τί θα πάθεις να περιμένεις; (Γκρρρρρρ).

Μη της δίνεις σημασία για καλό το λέει, να σου δείξει ότι δεν πρέπει να έχεις άγχος, εμείς όμως σε νιώθουμε!!!

Ναι βρε το ξέρω δεν την ακούω την καταλαβαινω αλλά δεν την ακούω γιατί αν και μαμά δεν ξέρει πως είναι όλη αυτή η διαδικασία και η αγωνία ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με όλο το σεβασμό στις μανούλες, τις οποίες λατρεύω, αν άντεχαν εκείνες στη θέση μας ας έκαναν υπομονή. Τα ίδια μου λέει και η δικιά μου. Γιατί να τρέχεις στο Λητώ (σε μία ώρα τα βγάζουν, εγώ συνεννοούμαι και κάθομαι εκεί και περιμένω). Να πας στο Χάρη (μικροβιολόγος της γειτονιάς) ας τα βγάζει 6 η ώρα το απόγευμα τί θα πάθεις να περιμένεις; (Γκρρρρρρ).

Μη της δίνεις σημασία για καλό το λέει, να σου δείξει ότι δεν πρέπει να έχεις άγχος, εμείς όμως σε νιώθουμε!!!

Κορίτσια ή δική μου μανούλα δε ξέρει τίποτα για το τι περναμε,αλλα άμα ήξερε θα μου έλεγε δε τρως σωστα κ δε πας τουαλετα γι αυτό δε μένεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Λυπάμαι κοριτσάκι μου ειλικρινά λυπάμαι δε ξέρω τι να πω σε τέτοιες στιγμές μόνο ότι νιώθω τη στεναχώρια σου κ το άγχος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Πολύ δυσάρεστο. Το έχουμε ζήσει και εμείς και σε καταλαβαίνουμε. 

Μην πέσεις στα πατώματα. Θα γίνει! Απλά θα χρειαστεί πιο πολύ χρόνο και προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Ξέρω ότι είναι μια κουβέντα, αλλά μη σε παίρνει από κάτω. Κάτσε και ξέσπασε τώρα, πάρε το χρόνο σου και σε περιμένουμε εδώ για μια καινούργια και επιτυχημένη προσπάθεια. Σου στέλνω μια αγκαλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Λυπάμαι κορίτσι μου...  δύναμη για την επόμενη προσπάθεια κ ας είναι η τυχερή σου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Λυπάμαι πολύ,δύναμη και κουράγιο.Καταλαβαίνω πώς αισθάνεσαι.Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Κοριτσάκι μου πραγματικά λυπάμαι...πάμε όμως δυνατά για την επόμενη κι όλες εδώ είμαστε δίπλα σου για ότι χρειαστείς! Σε φιλώ και σου δίνω μια τεράστια αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ  όλες για την συμπαράσταση!

Εσείς που το βιώνετε το συναίσθημα.....

Με καταλαβαίνετε...  .!

 

Στο Ιασώ πηγα με συναταγη αλλα μου ειπαν στο ταμειο ότι κάνει η χοριακη 40 ευρω αλλά με τη  επίδειξη  βιβλιαρίου 7,5 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά είναι ΑΡΝΗΤΙΚΉ!:sad:.

Αποτυχία και η Δεύτερη εξωσωματικη

Ωχ κοριτσάκι λυπάμαι πολύ!!!! Μη το βάζεις κάτω όμως δυστυχώς συμβαίνουν αυτά ... θέλει και λίγη τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολυ @Ν_S. Ολες εδω σε καταλαβαινουμε. Παρε τον χρονο σου και να εισαι σιγουρη οτι θα βγεις πιο δυνατή απο ολο αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις τεστ μέσα στο σκ;;; @bebe2 εσύ ποτέ με το καλό χοριακη;;

Jazz μου το σκέφτομαι δε ξέρω εδώ ούτε για χοριακη δε θέλω να πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Jazz μου το σκέφτομαι δε ξέρω εδώ ούτε για χοριακη δε θέλω να πάω.

Έλα μπλουμπλουκα θάρρος λέμε. Τί να πω και εγώ από τις 2 του μήνα ζω τον εφιάλτη της χοριακης,  ελπίζω αύριο να τελειώσει αισίως. 

Έλα ανέβα,  είχαμε και τα δυσάρεστα από το κορίτσι σήμερα, δεν πρέπει να πέφτουμε. Τώρα θα φωνάξω τη στρατηγό @Eleni73 να σε συνεφέρει.

@jazz μου εσύ πώς είσαι; Πότε προχωράς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έλα μπλουμπλουκα θάρρος λέμε. Τί να πω και εγώ από τις 2 του μήνα ζω τον εφιάλτη της χοριακης,  ελπίζω αύριο να τελειώσει αισίως. 

Έλα ανέβα,  είχαμε και τα δυσάρεστα από το κορίτσι σήμερα, δεν πρέπει να πέφτουμε. Τώρα θα φωνάξω τη στρατηγό @Eleni73 να σε συνεφέρει.

@jazz μου εσύ πώς είσαι; Πότε προχωράς; 

Ωχχχ θα αρχίσω σαν τις γριές τα βογκητα αυτές τις μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ωχχχ θα αρχίσω σαν τις γριές τα βογκητα αυτές τις μέρες!!!

Δεν το περίμενα από εσένα την πιο χωρατατζου του φόρουμ να πέσεις έτσι.. Αμάν αμάν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Δεν το περίμενα από εσένα την πιο χωρατατζου του φόρουμ να πέσεις έτσι.. Αμάν αμάν

Magaiver τι θα μου κάνουνε; Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Magaiver τι θα μου κάνουνε; Χαχαχαχα

Τι σου κάνανε εγώ αναρωτιέμαι....!!? Έχεις χάσει την διάθεση σου για πλάκα? ? Πονάς? Πως αισθάνεσαι γενικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Τι σου κάνανε εγώ αναρωτιέμαι....!!? Έχεις χάσει την διάθεση σου για πλάκα? ? Πονάς? Πως αισθάνεσαι γενικά?

Πλάκα κάνω αλλά στο γραπτό λόγο δε φαινεται,επρεπε να με βλέπεις από κοντά.καλα είμαι αλλά τρεμω δε θέλω να έρθει ή δευτέρα.αυτη τη φορά θα πω να μου παρει από το αριστερό χέρι αίμα γιατί όταν μου παίρνουν απ το δεξί βγαίνουν χάλια οι εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Πλάκα κάνω αλλά στο γραπτό λόγο δε φαινεται,επρεπε να με βλέπεις από κοντά.καλα είμαι αλλά τρεμω δε θέλω να έρθει ή δευτέρα.αυτη τη φορά θα πω να μου παρει από το αριστερό χέρι αίμα γιατί όταν μου παίρνουν απ το δεξί βγαίνουν χάλια οι εξετάσεις.

αα εντάξει! Αγχωθηκα ότι και εσύ έπεσες ψυχολογικά και χανόμαστε! Για γούρι από το αριστερο.. καλή ιδέα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια θα έπρεπε να νιώθω κάτι τώρα ?? Δεν έχω κανένα σύμπτωμα :(

Μπεμπε μου οχι δεν θα επρεπε να νιωθεις κατι συγκεκριμενο.

Προσπαθησε να μην ψαχνεις για συμπτωματα γιατι αληθεια τιποτα δεν ειναι σιγουρο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την προηγούμενη φορά το ένιωθα οτι είμαι και μετά όταν απεβαλα πάλι το ένιωθα ! Τώρα δεν νιώθω τπτ ! Μακάρι να πάνε όλα καλά έχω πολλές μέρες μέχρι τη χοριακη και η ψυχολόγια μου αρχίζει και πέφτει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...