Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Ορμονικο ειναι κοριτσια μου αυτο ολο!!!!  Εγω ειχα πολλα οταν εκανα διεγερση. Διαφανα. Μετα ηταν λιγότερα.

@Bloublou85κα χαχαχα!!! Με εκανες και γελασα παλι!!! 

Και με το μετρημα της βελονας πεθανα...ο καημενος ο φαρμακοποιος!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχαχα!ήθελα να της κάνω πλάκα μία μέρα της @nikona γιατί εκεί που περιμέναμε στην ωοληψία ξέρεις ή καθεμία έλεγε τη γνώμη της,κ λέω μέσα μου άμα σας φέρω τη νικονα εδώ να σας πει επιτρέψε μου να διαφωνησω!χαχαχαχα είναι θεα.ν ικονα χιούμορ κάνω ε;

πάντως πλάκα πλάκα,, η @nikona και η @Πιου-πιου τα ξέρουν πολύ καλά. Δηλαδή θα σου πουν κάτι επιστημονικά τεκμηριωμένο που ευσταθεί, δε θα σου πουν μπούρδες. Δε λέω ότι άλλες κοπέλες λένε φυσικά μπούρδες, αλλά το χουν διαβάσει και ψάξει το θέμα πολύ και απαντάνε πολύ ευστοχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ορμονικο ειναι κοριτσια μου αυτο ολο!!!!  Εγω ειχα πολλα οταν εκανα διεγερση. Διαφανα. Μετα ηταν λιγότερα.

@Bloublou85κα χαχαχα!!! Με εκανες και γελασα παλι!!! 

Και με το μετρημα της βελονας πεθανα...ο καημενος ο φαρμακοποιος!!!! 

Ορίστε @bebe2 μας λύθηκε ή απορία,εγω παντως χαίρομαι γιατί τις προηγούμενες φορές είχα μόνο την επόμενη μέρα μετά τίποτα.

@Kat-Cat είναι να έχεις μεταδοτικοτητα,ας πούμε εγώ εξηγησα σε κάποια που ρώτησε τι είναι ή βλαστοκυστη,ενω αυτό το ήξερα πολύ καλά κ το εξηγησα ρώτησε κ τη νοσοκόμα? μετά από αυτό πήρα το ηρεμιστικό που μας δωσανε ταραχτηκα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ έχω κάτι πονακια περιόδου ελαφρά που και που έχω και πολλά υγρά ! Κατά τ αλλά ξάπλες νάνι διάβασμα 

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Α αύριο έχεις εσύ;με το καλό καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Τριψήφια να είναι κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Άντε με το καλό να είναι φουσκωμενη η χοριακη σου ,?? 

 

@Bloublou85  τουλάχιστον δεν έχουμε ακράτεια ακόμα!!! εσύ πότε πας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Άντε με το καλό να είναι φουσκωμενη η χοριακη σου ,?? 

 

@Bloublou85  τουλάχιστον δεν έχουμε ακράτεια ακόμα!!! εσύ πότε πας ???

Τη δευτέρα θα πάω εγω αλλά θα κάνω τεστ νωρίτερα.εσυ;έχεις ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τη δευτέρα θα πάω εγω αλλά θα κάνω τεστ νωρίτερα.εσυ;έχεις ακόμα.

Εγώ στις 24 είναι και Σάββατο ! Κατευθείαν χοριακη δεν κάνω τεστ ! Γιατί να κάνεις τεστ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ στις 24 είναι και Σάββατο ! Κατευθείαν χοριακη δεν κάνω τεστ ! Γιατί να κάνεις τεστ ?

Με πιάνει τρέμουλο στο σώμα μου όταν περιμένω,θελω να είμαι προετοιμασμένη.αυτη τη στιγμή νιώθω πολύ χάλια με παγωνει ή μήτρα μου και έχω ελαφριους πόνους δεξιά κ αριστερά αισθάνομαι μεγάλη δυσφορία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Με πιάνει τρέμουλο στο σώμα μου όταν περιμένω,θελω να είμαι προετοιμασμένη.αυτη τη στιγμή νιώθω πολύ χάλια με παγωνει ή μήτρα μου και έχω ελαφριους πόνους δεξιά κ αριστερά αισθάνομαι μεγάλη δυσφορία.

Γιατί βρε αγάπη τόσο πολύ ?ξάπλωσε και κουκουλωσου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Γιατί βρε αγάπη τόσο πολύ ?ξάπλωσε και κουκουλωσου

Δε ξέρω τώρα έτσι ξαφνικα,εκανα λίγες δουλιτσες όρθια αλλά τώρα φοβηθηκα δε ξανά σηκωνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε ξέρω τώρα έτσι ξαφνικα,εκανα λίγες δουλιτσες όρθια αλλά τώρα φοβηθηκα δε ξανά σηκωνομαι.

ξεκουράσου βρε μπλουμπλουκα άσε τις δουλειές ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Πω πω ρε κορίτσια, @Πιου-πιου συμπεθέρα τι λες να κάνουμε κι εμείς ένα ταξιδακι στη magaiver;εγώ καλά τα πάω σα να μου έρχεται περίοδος νιώθω απο χτες αλλά το στήθος τσιμπάει όλο.εσυ πως είσαι;

Τώρα δεν πάμε πουθενά. Μετά θα πάμε μαζί με τα μπεμπακια όλες στη Mag. Θα νοικιάσουμε πούλμαν (βάζω και τον οδηγό κ. Πίου πιου τσάμπα θα μας έρθει). 

Κοίτα να ηρεμήσεις. Άγχος έχεις. Είναι πολύ νωρίς για περίοδο ούτως ή άλλως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Καλή επιτυχία!!!

Να μας φέρεις ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 αν ειναι να σηκωνεσαι κ να επηρεαζεσαι ασχημα ψυχολογικα καλυτερα μεινε ξαπλωμενη. Πιστευω οτι ολα ειναι καλα.

@Magaiver μου ξεχασα να σου γραψω καλα αποτελεσματα στις εξετασεις που περιμενεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona Ευχαριστώ πολύ ? 

@Bloublou85 τι θα γίνει ρε μπλουμπλουκι? Γιατί τόσο άσχημα? Ξεπλωσε βρε παιδί μου! Ψυχολογικό να είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε ξέρω τώρα έτσι ξαφνικα,εκανα λίγες δουλιτσες όρθια αλλά τώρα φοβηθηκα δε ξανά σηκωνομαι.

Χουχούλιασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@nikona Ευχαριστώ πολύ ? 

@Bloublou85 τι θα γίνει ρε μπλουμπλουκι? Γιατί τόσο άσχημα? Ξεπλωσε βρε παιδί μου! Ψυχολογικό να είναι?

Εντάξει σήμερα το παρακανα λιγο,δε περνάνε οι ρημαδες οι μέρες,καλύτερα όταν βάζεις βλαστοκυστες είναι πιο λίγες οι μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Εντάξει σήμερα το παρακανα λιγο,δε περνάνε οι ρημαδες οι μέρες,καλύτερα όταν βάζεις βλαστοκυστες είναι πιο λίγες οι μέρες.

 Αγάπη μου, τίποτα δε μας σώζει από το άγχος της αναμονής. Κάνε υπομονή. Όλα θα πάνε καλά. 

@bebe2. Εσύ πώς είσαι μπεμπακι μου; 

@Ν_S κορίτσι μου με το καλό. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. Περιμένουμε τα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

 Αγάπη μου, τίποτα δε μας σώζει από το άγχος της αναμονής. Κάνε υπομονή. Όλα θα πάνε καλά. 

@bebe2. Εσύ πώς είσαι μπεμπακι μου; 

@Ν_S κορίτσι μου με το καλό. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. Περιμένουμε τα νέα. 

Καλά είμαι ήρεμη κυρίως ! Με πιάνει και εμένα το άγχος μου αλλά το ελέγχω ! Εσύ πώς είσαι ? Πώς νιώθεις ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου το κακό είναι ότι έκοψα.το κάπνισμα μαχαίρι και όλη μέρα στο σπίτι τσιμπολογαω ! Οπότε όπως και να έχει μέχρι τις 24 και να μην είμαι έγκυος σίγουρα θα φαίνομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια και εγώ....Πολλά υγρά.....!

Και λέω....λες να ήρθε η τρεις-καταρατη....περίοδος......! Και τρέμω....! Πφφφ αύριο χοριακη!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία για αύριο,με μια τριψηφια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

@Πιου-πιου το κακό είναι ότι έκοψα.το κάπνισμα μαχαίρι και όλη μέρα στο σπίτι τσιμπολογαω ! Οπότε όπως και να έχει μέχρι τις 24 και να μην είμαι έγκυος σίγουρα θα φαίνομαι !!!

?. Σε καταλαβαινω απόλυτα. Κάθεσαι και μέσα και το τσιμπολογημα είναι μονόδρομος.  Άμα πας δουλειά κάτι θα γίνει. Έλα θα είσαι κανονικά, οπότε χαλάλι. 

Και εγώ την ηρεμία μου προσπαθώ να διατηρήσω μέχρι την Παρασκευή.  Παραδόξως τα καταφέρνω. Δεν ξέρω, έπρεπε να μας είχαν κάνει μαθήματα διαλογισμού παράλληλα με τις ενέσεις!  Επρεπε να είναι στοπακετάκι της ivf. Αλλιώς τί μας λένε "Η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική"; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

?. Σε καταλαβαινω απόλυτα. Κάθεσαι και μέσα και το τσιμπολογημα είναι μονόδρομος.  Άμα πας δουλειά κάτι θα γίνει. Έλα θα είσαι κανονικά, οπότε χαλάλι. 

Και εγώ την ηρεμία μου προσπαθώ να διατηρήσω μέχρι την Παρασκευή.  Παραδόξως τα καταφέρνω. Δεν ξέρω, έπρεπε να μας είχαν κάνει μαθήματα διαλογισμού παράλληλα με τις ενέσεις!  Επρεπε να είναι στοπακετάκι της ivf. Αλλιώς τί μας λένε "Η ψυχολογία είναι πολύ σημαντική"; 

 

Έχεις ένα δίκιο ! Χρειάζεται ! Εγώ ψιλοκανω μόνη μου ! Βοηθάει η αλήθεια είναι ! Την Παρασκευή τι εξέταση έχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...