Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Φιλεναδιτσα μου γλυκιά μη μου στεναχωριεσαι όλα καλά θα πάνε,θα δεις μέχρι αύριο ότι δεν έχεις πυρετό και δε θα τα αποψυξουν αν έχεις.τωρα τι θερμοκρασία έχεις;βρεγμένο πετσέτα στο μέτωπο βάλε να πέφτει ή θερμοκρασία.κανενα σιροπακι για το λαιμό δεν κάνει;

Χτες το βράδυ ένιωσα τα πρώτα συμπτώματα. Το πρωί όμως ήμουνα μια χαρά και πολύ χαρούμενη. Όσο περνάει η ώρα όμως δε νιώθω καλά.36,8 έχω, οπότε οκ. Θα βάλω τα δυνατά μου, να γίνει αύριο. Αλλιώς εντάξει θα είμαι αρχιγκαντεμω. Αρρωσταίνω πολύ σπάνια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χτες το βράδυ ένιωσα τα πρώτα συμπτώματα. Το πρωί όμως ήμουνα μια χαρά και πολύ χαρούμενη. Όσο περνάει η ώρα όμως δε νιώθω καλά.36,8 έχω, οπότε οκ. Θα βάλω τα δυνατά μου, να γίνει αύριο. Αλλιώς εντάξει θα είμαι αρχιγκαντεμω. Αρρωσταίνω πολύ σπάνια. 

Μία χαρά είσαι απ το φόβο σου τώρα και τι δε θα σε πιασει.ουφ αγχωθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ψύχραιμη είμαι πολύ. Έχω πονόλαιμο, μπούκωμα και αδυναμία, πόνο στα κόκαλα. Ο γιατρός λέει μας νοιάζει μόνο ο πυρετός. Μόνο μην γίνει η αποψυξη και είμαι χάλια και πάνε χαμένα με νοιάζει. Αν χρειαστεί να περιμένουμε θα σπαστω αλλά και τί να κάνω. Ντεπον κανει μόνο σήμερα όμως. Και βιταμίνη c πήρα. Αχ ελπίζω να αντέξω. Αλλιώς πώς θα ισοφαρισω για σένα και πως θα μείνει η πλουμπλουκα χωρίς νύφη. Εσένα την προηγουμένη φορά που είχες τον πυρετό τι σου είχαν πει για την πιθανη εμφύτευση ;

Ο πυρετός δεν κάνει. Και εμένα το ίδιο μου είχαν πει. Ότι εμποδίζει την εμφύτευση εάν ανεβεί πολύ ψηλά όμως. Ποτέ θα τα βγάλουν από την κατάψυξη? Μπράβο που πήρες βιταμίνες. Ελπίζω να μην χειροτερέψει ♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.απο το πρωί μέχρι και τώρα έχω έντονο πονοκέφαλο και δε λέει να περάσει με πονάει έτσι όπως με πονούσε όταν ήταν να μου έρθει περίοδος δος.μεθαυριο είναι να μου έρθει ελπίζω πως όχι γιατί τη Τετάρτη με είπαν να κάνω χοριακή.τι να συμβαίνει τώρα δε ξέρω πείτε μου κ δεις τη γνώμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ο πυρετός δεν κάνει. Και εμένα το ίδιο μου είχαν πει. Ότι εμποδίζει την εμφύτευση εάν ανεβεί πολύ ψηλά όμως. Ποτέ θα τα βγάλουν από την κατάψυξη? Μπράβο που πήρες βιταμίνες. Ελπίζω να μην χειροτερέψει ♥

Ειδοποίησε ήδη ο γιατρός μου. Κανονικά είναι για τις 8. Αν δεν μιλήσουμε όμως δεν προχωράνε. Τώρα με έχει τρομοκρατήσει φουλ. Ανεξάρτητα από τον πυρετό που όντως είπε ο εμβρυολογος δεν κάνει, υπάρχει λέει ενας ιός του κοινού κρυολογήματος που μπορεί να βλάψει το έμβρυο. Είναι φοβερά σχολαστικος ο doc. Καλό από τη μια αλλά με τρομοκρατεί. Ψάχνει αν βγαίνει αυθημερόν να με στείλει για εξετάσεις. Δεν το περίμενα τόσο θρίλερ σήμερα. Υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η satya είπε:

@Λίτσα 88 Καλή επιτυχία αύριο! Πως είσαι κοριτσάκι μου?

Κορίτσια μου την Τετάρτη έχω χοριακη.το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο και που κ που κάτι τσιμπιματακια χαμηλά.μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ειδοποίησε ήδη ο γιατρός μου. Κανονικά είναι για τις 8. Αν δεν μιλήσουμε όμως δεν προχωράνε. Τώρα με έχει τρομοκρατήσει φουλ. Ανεξάρτητα από τον πυρετό που όντως είπε ο εμβρυολογος δεν κάνει, υπάρχει λέει ενας ιός του κοινού κρυολογήματος που μπορεί να βλάψει το έμβρυο. Είναι φοβερά σχολαστικος ο doc. Καλό από τη μια αλλά με τρομοκρατεί. Ψάχνει αν βγαίνει αυθημερόν να με στείλει για εξετάσεις. Δεν το περίμενα τόσο θρίλερ σήμερα. Υπομονή. 

Κορίτσι μου έτσι πρέπει να είναι σχολαστικός να γίνουν όλα σωστά ! Τώρα τι συμπτώματα έχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου ευχομαι να γινει ό,τι ειναι καλυτερο. Κριμα που προεκυψε ολο αυτο τωρα. Αλλα πιστευω οτι θα τα καταφερετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ναι Ζετακι μαζί λογικά θα είμαστε και πάλι! Αλλά αυτή την φορά θα γίνει!!!!Όταν ξεκινήσουμε θα υποσχεθουμε ότι δεν θα κάνουμε τεστ φαρμακείου. Θα είμαστε υπομονετικες μέχρι την χοριακη. Και μόλις μας πει ο γιατρός θετικό τότε χτυπάμε και ένα τεστ φαρμακείου έτσι για το φωτογραφίσουμε με το κινητό (επιβάλλεται!) και για το ΓΑΜΩΤΟ! 

Ετσι θα γίνει κοριτσάκι μου ναι!!!  Θα είναι η Τρίτη κ τυχερή μας φορά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ψύχραιμη είμαι πολύ. Έχω πονόλαιμο, μπούκωμα και αδυναμία, πόνο στα κόκαλα. Ο γιατρός λέει μας νοιάζει μόνο ο πυρετός. Μόνο μην γίνει η αποψυξη και είμαι χάλια και πάνε χαμένα με νοιάζει. Αν χρειαστεί να περιμένουμε θα σπαστω αλλά και τί να κάνω. Ντεπον κανει μόνο σήμερα όμως. Και βιταμίνη c πήρα. Αχ ελπίζω να αντέξω. Αλλιώς πώς θα ισοφαρισω για σένα και πως θα μείνει η πλουμπλουκα χωρίς νύφη. Εσένα την προηγουμένη φορά που είχες τον πυρετό τι σου είχαν πει για την πιθανη εμφύτευση ;

Αχ βρε κοριτσάκι μου... μην πας δηλαδή με την ησυχία σου να κανεις την εμβρυομεταφορά σου κ εσύ... ουφφφ. Εγώ ειχα μπούκωμα 5 μερες μετά την εμβρυομεταφορά, αλλά μου είχε πει η γιατρός οτι δεν είναι κάτι ανησυχητικό  αφού δεν είχα πυρετό. Μπορείς να βάλεις ορό στη μύτη για να σου απαλύνει το μπούκωμα, πιές κ κανένα χαμομηλάκι κ όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Κορίτσια μου την Τετάρτη έχω χοριακη.το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο και που κ που κάτι τσιμπιματακια χαμηλά.μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Κορίτσια μου την Τετάρτη έχω χοριακη.το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο και που κ που κάτι τσιμπιματακια χαμηλά.μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

Με μία τριψήφια χοριακή κορίτσι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι μου... μην πας δηλαδή με την ησυχία σου να κανεις την εμβρυομεταφορά σου κ εσύ... ουφφφ. Εγώ ειχα μπούκωμα 5 μερες μετά την εμβρυομεταφορά, αλλά μου είχε πει η γιατρός οτι δεν είναι κάτι ανησυχητικό  αφού δεν είχα πυρετό. Μπορείς να βάλεις ορό στη μύτη για να σου απαλύνει το μπούκωμα, πιές κ κανένα χαμομηλάκι κ όλα θα πάνε καλά!!

Ζετακι προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη. Αλλά και για τη διέγερση ήμουνα και τελικά ακυρώθηκε. Άμα γίνει και αυτό πραγματικά θα γίνω προληπτική με τον Οκτώβρη. Σ' ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές πυρετό μόνο να γλιτώσω και όλα τα άλλα αντιμετωπίζονται όπως λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χτες το βράδυ ένιωσα τα πρώτα συμπτώματα. Το πρωί όμως ήμουνα μια χαρά και πολύ χαρούμενη. Όσο περνάει η ώρα όμως δε νιώθω καλά.36,8 έχω, οπότε οκ. Θα βάλω τα δυνατά μου, να γίνει αύριο. Αλλιώς εντάξει θα είμαι αρχιγκαντεμω. Αρρωσταίνω πολύ σπάνια. 

Μάλλον συναχακι είναι.. αφού δεν ανέβασες πυρετό ή να έχεις έντονο βηχα πιστεύω όλα θα πάνε καλά. Πολλή ξεκούραση και ζεστά. Και κοτόσουπα .. καλή επιτυχία κορίτσι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

3 μήνες Mag. Καλά θα κάνετε να τα ψάξετε αυτά. Τελικά δεν ξέρω τί είναι το καλύτερο. Εδώ μας ξετιναζουν στο ψάξιμο σε σημείο που κινούνται υποψίες ότι το κάνουν για χρήματα. Αλλά και εκεί παλι που δεν κάνουν τίποτα. 

Κορίτσια φοβάμαι πολύ. Δε νιώθω καθόλου καλά σημερα και αν κάνω πυρετό πάει η ετ. Γύρισε ο καλός μου άρρωστος από το ταξίδι και ίσως να κόλλησα. Ειναι και η παλιοκορτιζινη που ριχνει την αμυνα του οργανισμου. Θα δείξει. 

Μην ανησυχείς με την κορτιζόνη και αυθυποβαλεσαι.. είναι πολύ μικρή η δόση που περνούμε.. 2 prezolon μαζί δεν παίρνεις;;; Ίσα ίσα για να ξεγελάσουμε τα NK ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου περαστικά κοριτσι μου! Πάρε καμία πολυβιταμινη η βιταμινη c από τ φαρμακείο, φυλάξου λίγο κ όλα θα πάνε καλά. Ας είναι λίγο πεσμένο τ ανοσοποιητικό δεν πειράζει. Ειδικά αν έχεις υποψίες για αυξημένα ΝΚ. Κ στις 2 μ εγκυμοσύνες ήμουν άρρωστη όταν υπολογίζω ότι έγινε η εμφυτευση. Ειδικά στην πρώτη είχα κ πυρετό. Μια βδομάδα πριν την θετική χοριακη είχα πυρετό 3 μερες. 

Προσπαθούσαμε 2 χρόνια κ ήταν ο μήνας π περίμενα περίοδο για να ξεκινήσουμε την εξωσωματική. Γενικότερα έχω ποκυ καλό ανοσοποιητικό. Ίσως τ ότι ήμουν άρρωστη εκείνη την περίοδο βοήθησε στην εμφύτευση τ μωρου μου. Οπότε μη στεναχωριέσαι! Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ειδοποίησε ήδη ο γιατρός μου. Κανονικά είναι για τις 8. Αν δεν μιλήσουμε όμως δεν προχωράνε. Τώρα με έχει τρομοκρατήσει φουλ. Ανεξάρτητα από τον πυρετό που όντως είπε ο εμβρυολογος δεν κάνει, υπάρχει λέει ενας ιός του κοινού κρυολογήματος που μπορεί να βλάψει το έμβρυο. Είναι φοβερά σχολαστικος ο doc. Καλό από τη μια αλλά με τρομοκρατεί. Ψάχνει αν βγαίνει αυθημερόν να με στείλει για εξετάσεις. Δεν το περίμενα τόσο θρίλερ σήμερα. Υπομονή. 

ό,τι λέει ο γιατρός. Εκείνος ξέρει τι πρέπει να γίνει. Μέχρι τελευταία στιγμή αγωνία... Πραγματικά θρίλερ! 

Εσύ πώς αισθάνεσαι? Δηλαδή νιώθεις εξάντληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μη μου στεναχωριεσαι θα δεις όλα καλά θα πάνε κ θα τα βάλουμε τα εμβρυακια.αμαν δε ξερουμε πια από που να φυλαχτουμε.αντε κοριτσάκι μου κάτσε εκεί ζεστά ζεστά,πιες κ κανένα χαμομηλακι και όλα θα πάνε καλά.❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ζετακι προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη. Αλλά και για τη διέγερση ήμουνα και τελικά ακυρώθηκε. Άμα γίνει και αυτό πραγματικά θα γίνω προληπτική με τον Οκτώβρη. Σ' ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές πυρετό μόνο να γλιτώσω και όλα τα άλλα αντιμετωπίζονται όπως λες.

Κορίτσι εύχομαι να μην είναι σοβαρό το κρύωμα και να μπορέσεις να συνεχίσεις τη προσπάθεια.Και εγώ βρε παιδί μου όταν είναι να ξεκινήσω εξωσωματική όλο και κάτι παθαίνω.Τί είναι πια αυτή η ατυχία;Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ. Σε λιγο θα βγει η εξεταση για τον ιο. Είδα από κοντά το γιατρό μου. Μου μετέφερε τη γνώμη εξωσωματιστη και εμβρυολογου. Κατ' αρχην συμβουλευουν να το αφησουμε και για το απλο κρυωμα. Δίνουν μια τελευταία ευκαιρία αλλά ακόμα και με δέκατα , δεν προχωραμε είναι ξεκαθαρο. Δε μ' αφήνουν ούτε νεπον. Μηπώς και ρίξει τον πυρετό αλλά υπαρχει. Τελική απόφαση αύριο 7 το πρωί. Εκτός αν μας προλαβει ο πυρετος ή ο ιός . Τί να γίνει εντάξει απλά θα χάσουμε το μήνα. Δεν έγινε και τίποτα τόσο κακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

3 μήνες Mag. Καλά θα κάνετε να τα ψάξετε αυτά. Τελικά δεν ξέρω τί είναι το καλύτερο. Εδώ μας ξετιναζουν στο ψάξιμο σε σημείο που κινούνται υποψίες ότι το κάνουν για χρήματα. Αλλά και εκεί παλι που δεν κάνουν τίποτα. 

Κορίτσια φοβάμαι πολύ. Δε νιώθω καθόλου καλά σημερα και αν κάνω πυρετό πάει η ετ. Γύρισε ο καλός μου άρρωστος από το ταξίδι και ίσως να κόλλησα. Ειναι και η παλιοκορτιζινη που ριχνει την αμυνα του οργανισμου. Θα δείξει. 

ευχομαι περαστικά!Δε θα κάνεις πυρετο μην ανησυχείς. Πιές πολλές πορτοκαλάδες, νερά και γενικά ενυδατώσου. Κάνει να πιεις και ενα ντεπονάκι προληπτικά? Δίνουν και στην εγκυμοσύνη γενικά. Φάε και καμιά σουπα για βραδινό. Να σου πω ότι όταν εμεινα εγκυος πρώτη φορά στη ζωη μου είχα αρρωστήσει. Δεν ειχα κάνει πυρετό αλλά όταν έγινε η σύλληψη (το ξέρω γιατι εκανα τεστάκια), ειχα χαλια λαιμου με γρατζουνουσε, και γενικα με τριγυριζε γριπη και επινα τα ρακομελα ενα ενα. Αντε σχεδόν έφτασε η μέρα. Σημερα φάε καλά, πιες χαμομηλάκια, φάε μελάκι που ειναι τοσο καλό, πορτοκαλάδες, σουπίτσες, και οταν πέσεις να κοιμηθείς πες σε άντρα σου να σου κάνει μια εντριβη σε πλάτη και στήθος με οινοπνευμα και σκεπάσου να διατηρηθείς ζεστή. Αυριο θα εισαι μια χαρά και απυρετη φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πολύ. Σε λιγο θα βγει η εξεταση για τον ιο. Είδα από κοντά το γιατρό μου. Μου μετέφερε τη γνώμη εξωσωματιστη και εμβρυολογου. Κατ' αρχην συμβουλευουν να το αφησουμε και για το απλο κρυωμα. Δίνουν μια τελευταία ευκαιρία αλλά ακόμα και με δέκατα , δεν προχωραμε είναι ξεκαθαρο. Δε μ' αφήνουν ούτε νεπον. Μηπώς και ρίξει τον πυρετό αλλά υπαρχει. Τελική απόφαση αύριο 7 το πρωί. Εκτός αν μας προλαβει ο πυρετος ή ο ιός . Τί να γίνει εντάξει απλά θα χάσουμε το μήνα. Δεν έγινε και τίποτα τόσο κακό. 

α, ΄τωρα το είδα αυτό! Εντάξει θα κάνεις ό,τι σου πουν σαφώς. Ένας μήνας όντως δεν είναι τίποτα αν χρειαστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

ό,τι λέει ο γιατρός. Εκείνος ξέρει τι πρέπει να γίνει. Μέχρι τελευταία στιγμή αγωνία... Πραγματικά θρίλερ! 

Εσύ πώς αισθάνεσαι? Δηλαδή νιώθεις εξάντληση?

Εξάντληση φουλ, πονο στα κοκαλα. λίγο λαιμό, λίγο συνάχι, αλλά λαιμός συνάχι δεν με πειράζουν ποτέ. Όταν είμαι έτσι πλακώνω τα αντιπυρετικά και δεν αρρωσταίνω. Τώρα χωρίς αντιπυρετικό δεν ξέρω. Ελπίζω να αντέξω μόνο και μόνο επειδή το θέλω τόσο. Έχει εφεδρείες ο οργανισμός όταν θέλει κάτι. Εκεί ποντάρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Πιου-πιου περαστικά κοριτσι μου! Πάρε καμία πολυβιταμινη η βιταμινη c από τ φαρμακείο, φυλάξου λίγο κ όλα θα πάνε καλά. Ας είναι λίγο πεσμένο τ ανοσοποιητικό δεν πειράζει. Ειδικά αν έχεις υποψίες για αυξημένα ΝΚ. Κ στις 2 μ εγκυμοσύνες ήμουν άρρωστη όταν υπολογίζω ότι έγινε η εμφυτευση. Ειδικά στην πρώτη είχα κ πυρετό. Μια βδομάδα πριν την θετική χοριακη είχα πυρετό 3 μερες. 

Προσπαθούσαμε 2 χρόνια κ ήταν ο μήνας π περίμενα περίοδο για να ξεκινήσουμε την εξωσωματική. Γενικότερα έχω ποκυ καλό ανοσοποιητικό. Ίσως τ ότι ήμουν άρρωστη εκείνη την περίοδο βοήθησε στην εμφύτευση τ μωρου μου. Οπότε μη στεναχωριέσαι! Όλα θα πάνε καλά.

μια από τα ίδια. Οταν έμεινα ημουν πρώτη μου φορά χάλια με αμυγδαλές κλπ. Ασχέτως εξέλιξης γιατι φυσικά δεν έπαιξε ρόλο, παρόλο το χάλι μου ήταν ο μήναςε που έμεινα και έγινε η εμφύτευση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Eleni73 @satya καλη επιτυχία για σήμερα. Περιμένουμε τα νέα.

@Πιου-πιου μόλις γύρισα όλα καλά πήραμε αυτό το ένα και τώρα περιμένουμε νεότερα από την εμβρυολόγο!!!! Τι έγινε αρρώστησες εσύ;

@Bloublou85 τι ομορφιές έφτιαξες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@Πιου-πιου μόλις γύρισα όλα καλά πήραμε αυτό το ένα και τώρα περιμένουμε νεότερα από την εμβρυολόγο!!!! Τι έγινε αρρώστησες εσύ;

@Bloublou85 τι ομορφιές έφτιαξες?????

Ελενίτσα μου μπράβο. Με έκανες να χαρώ τώρα! Με το καλό να προχωρήσει.

Ναι έχω ίωση. Και αν ανεβάσω έστω δέκατα, πάει η ετ.

Κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο για τις συμβουλές. Σα να είστε η μανούλα μου. Από το πρωί μαγειρεύει κοτοσουπες. Το τί πορτοκάλι, μέλι,βιταμίνες και γιατροσοφί έχω κάνει δε λέγεται. Και συνέχεια κρεββάτι. Προς το παρόν οριακά 37 (36,9). Το βράδυ είναι τα δύσκολα όμως. 

Τέλος πάντων ότι και να γίνει δεν χάθηκε ο κόσμος. Θα πάω τον άλλο μήνα με την Ελενίτσα! Ε, Λενιω θα είμαστε παρέα λες;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...