Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μπράβο bloublou μου!!! Υπέροχο!!! Του χρόνου τέτοια εποχή να έχουμε όλες ένα τέτοιο μπεμπάκι αγκαλιά!!!

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μπράβο bloublou μου!!! Υπέροχο!!! Του χρόνου τέτοια εποχή να έχουμε όλες ένα τέτοιο μπεμπάκι αγκαλιά!!!

Θα έχουμε ζετακι,κοιτα να δεις τι έχει να γινει θα γίνουμε ή είδηση της χρονιάς,οχι ότι είμαι γουρλου αλλά οποία κάνει προσπάθεια κοντά μου μένει εγκυος!(εγώ δε μένω αλλά έτερον εκατερον).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Θα έχουμε ζετακι,κοιτα να δεις τι έχει να γινει θα γίνουμε ή είδηση της χρονιάς,οχι ότι είμαι γουρλου αλλά οποία κάνει προσπάθεια κοντά μου μένει εγκυος!(εγώ δε μένω αλλά έτερον εκατερον).

Καλο!!!!!Να ερθω κοντα σου;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Έλα έλα κι εσύ! καινούργια είσαι κι εσύ;

xaxaxax!Ναι!Σε προσπαθεια 3 χρόνων ομως..χωρις επιτυχία!Μοναχα μια βιοχημικη στο ιστορικο μου και μια προσπαθεια εξωσωματικης ,χωρις να φτασω σε ωοληψια.Συντομα θα μπω για δευτερη φορα σε διαδικασια εξωσωματικης με φυσικο κυκλο...Εσυ;;;;Εισαι το γούρι της παρεας;;;Παιδακια εχεις;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Θα έχουμε ζετακι,κοιτα να δεις τι έχει να γινει θα γίνουμε ή είδηση της χρονιάς,οχι ότι είμαι γουρλου αλλά οποία κάνει προσπάθεια κοντά μου μένει εγκυος!(εγώ δε μένω αλλά έτερον εκατερον).

η αληθεια ειναι οτι και εγω ειχα μεινει εγκυος (ασχετως της εξελιξης) οταν ξεκινουσες την προσπαθεια εξωσωματικης? ή οχι? αντε να μας ξαναφερεις τυχη και να εχεις και εσυ φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

xaxaxax!Ναι!Σε προσπαθεια 3 χρόνων ομως..χωρις επιτυχία!Μοναχα μια βιοχημικη στο ιστορικο μου και μια προσπαθεια εξωσωματικης ,χωρις να φτασω σε ωοληψια.Συντομα θα μπω για δευτερη φορα σε διαδικασια εξωσωματικης με φυσικο κυκλο...Εσυ;;;;Εισαι το γούρι της παρεας;;;Παιδακια εχεις;;

 

Α εύχομαι ότι καλύτερο,εγω βρίσκομαι σε διέγερση είναι ή δεύτερη προσπάθεια μου,οσο για το γούρι θα το δούμε τώρα πόσο το έχω,προλαβαινεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

η αληθεια ειναι οτι και εγω ειχα μεινει εγκυος (ασχετως της εξελιξης) οταν ξεκινουσες την προσπαθεια εξωσωματικης? ή οχι? αντε να μας ξαναφερεις τυχη και να εχεις και εσυ φυσικα.

Ναι σου λέω,στη πρώτη προσπαθεια μου και τότε είχε μείνει και ή μπλε αν θυμάσαι που γέννησε πρόσφατα και άλλες δύο κοπέλες που κάναμε μαζί.καλα αν ξανάμείνεις τώρα θα τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η satya είπε:

@Bloublou85 Τι υπέροχη φώτο! Μπράβο μου έφτιαξες την διάθεση! 

Ευχαριστώ satya άντε πολύ καλή μας επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ satya άντε πολύ καλή μας επιτυχία! 

Καλή μας επιτυχία κοριτσάκι μου! Έχω τόσο καλή διάθεση με εσάς παρεουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλή μας επιτυχία κοριτσάκι μου! Έχω τόσο καλή διάθεση με εσάς παρεουλα! 

??Ποτέ ξεκινας εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Θα έχουμε ζετακι,κοιτα να δεις τι έχει να γινει θα γίνουμε ή είδηση της χρονιάς,οχι ότι είμαι γουρλου αλλά οποία κάνει προσπάθεια κοντά μου μένει εγκυος!(εγώ δε μένω αλλά έτερον εκατερον).

Μπλουμπλουκα τί είναι αυτά πού ακούω;  Δε θέλω ηττοπαθειες. Είπαμε το γούρι σου αυτή τη φορά είναι ο γαμπρός. Θα μυριστεί τη νύφη και να δεις πώς θα φωλιάσει στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπλουμπλουκα τί είναι αυτά πού ακούω;  Δε θέλω ηττοπαθειες. Είπαμε το γούρι σου αυτή τη φορά είναι ο γαμπρός. Θα μυριστεί τη νύφη και να δεις πώς θα φωλιάσει στην κοιλίτσα σου!

Αχ αχ ή νύφη λένε σαν θα γεννηθεί της πεθεράς θα μοιασει.ηδη τη μυριζομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ αχ ή νύφη λένε σαν θα γεννηθεί της πεθεράς θα μοιασει.ηδη τη μυριζομαστε!

Και δεν σου έχω πει το καλύτερο που θα πάρει από τη μαμά της! Θα τα πηγαίνει τέλεια με την πεθερά! Άντε στο είπα κάναμε και οι δυο μας ο,τι μπορούσαμε να τα φέρουμε πιο κοντά στις ημέρες, όλα καλά θα πάνε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Και δεν σου έχω πει το καλύτερο που θα πάρει από τη μαμά της! Θα τα πηγαίνει τέλεια με την πεθερά! Άντε στο είπα κάναμε και οι δυο μας ο,τι μπορούσαμε να τα φέρουμε πιο κοντά στις ημέρες, όλα καλά θα πάνε. 

 

Στα ωπα ωπα θα την έχω!άντε άλλη μία μέρα ετοιμασου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα !!!

@Bloublou85 τέλεια η φωτο !!!!!!!

Εμμανουήλ πως τα πας; Ποτέ είναι η ετ σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Nai odws mono stis 2 exoume argia meta ola normal!!!Tha arxiseis tin prospatheia i mono tha pas na miliseis?

Όχι δεν θα ξεκινήσω τώρα. Τώρα θα καταλήξουμε σε γιατρό (ελπίζω δηλαδή να μας καλύψει κάποιος από αυτούς που θα δούμε). Φαντάζομαι θα πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις.. Πχ ανοσολογικου δεν μου έκαναν στην Γερμανία. Εσύ είχες κάνει? Υποπτεύομαι ότι μπορεί κάτι να έχω γιατί όταν ήμουν 26 χρονών ξεκίνησαν κάτι πόνοι στις αρθρώσεις μου και ίσως να έχω κάποιο αυτοανοσο?? Σε κάθε περίπτωση η ενδομητριωση που έχω μπορεί να σχετίζεται με ανωμαλίες του ανοσοποιητικού. Οπότε θα τα ψάξω αναλυτικά πριν προχωρήσουμε. Τέλος νομίζω ότι και να θέλω να ξεκινήσω απαγορεύεται να κάνω ξανά διέγερση ωοθηκών στα καπάκια. Πρέπει να περασουν κάποιοι μήνες.. 2? 3? Δεν ξέρω πόσοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κ εγώ μόνη μου τις έκανα... είχα να κάνω κ 2 κάθε φορά... ο άντρας μου όχι απλά δεν μπορούσε να μου τις κάνει, ήταν κ στα πρόθυρα λιποθυμίας κάθε φορά που με έβλεπε... Η κοιλιά μελανιασμένη, αλλά πραγματικά δεν με επηρέαζε καθόλου. @Magaiver μπράβο για την υπομονή σου. Εγώ το αντίθετο. Με το ζόρι να τα μάθω όλα νωρίτερα. Επειδή μας βλέπω πάλι μαζί στην επόμενη εμβρυομεταφορά θα προσπαθήσω να σε ακολουθήσω...

Ναι Ζετακι μαζί λογικά θα είμαστε και πάλι! Αλλά αυτή την φορά θα γίνει!!!!Όταν ξεκινήσουμε θα υποσχεθουμε ότι δεν θα κάνουμε τεστ φαρμακείου. Θα είμαστε υπομονετικες μέχρι την χοριακη. Και μόλις μας πει ο γιατρός θετικό τότε χτυπάμε και ένα τεστ φαρμακείου έτσι για το φωτογραφίσουμε με το κινητό (επιβάλλεται!) και για το ΓΑΜΩΤΟ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Όχι δεν θα ξεκινήσω τώρα. Τώρα θα καταλήξουμε σε γιατρό (ελπίζω δηλαδή να μας καλύψει κάποιος από αυτούς που θα δούμε). Φαντάζομαι θα πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις.. Πχ ανοσολογικου δεν μου έκαναν στην Γερμανία. Εσύ είχες κάνει? Υποπτεύομαι ότι μπορεί κάτι να έχω γιατί όταν ήμουν 26 χρονών ξεκίνησαν κάτι πόνοι στις αρθρώσεις μου και ίσως να έχω κάποιο αυτοανοσο?? Σε κάθε περίπτωση η ενδομητριωση που έχω μπορεί να σχετίζεται με ανωμαλίες του ανοσοποιητικού. Οπότε θα τα ψάξω αναλυτικά πριν προχωρήσουμε. Τέλος νομίζω ότι και να θέλω να ξεκινήσω απαγορεύεται να κάνω ξανά διέγερση ωοθηκών στα καπάκια. Πρέπει να περασουν κάποιοι μήνες.. 2? 3? Δεν ξέρω πόσοι..

3 μήνες Mag. Καλά θα κάνετε να τα ψάξετε αυτά. Τελικά δεν ξέρω τί είναι το καλύτερο. Εδώ μας ξετιναζουν στο ψάξιμο σε σημείο που κινούνται υποψίες ότι το κάνουν για χρήματα. Αλλά και εκεί παλι που δεν κάνουν τίποτα. 

Κορίτσια φοβάμαι πολύ. Δε νιώθω καθόλου καλά σημερα και αν κάνω πυρετό πάει η ετ. Γύρισε ο καλός μου άρρωστος από το ταξίδι και ίσως να κόλλησα. Ειναι και η παλιοκορτιζινη που ριχνει την αμυνα του οργανισμου. Θα δείξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

3 μήνες Mag. Καλά θα κάνετε να τα ψάξετε αυτά. Τελικά δεν ξέρω τί είναι το καλύτερο. Εδώ μας ξετιναζουν στο ψάξιμο σε σημείο που κινούνται υποψίες ότι το κάνουν για χρήματα. Αλλά και εκεί παλι που δεν κάνουν τίποτα. 

Κορίτσια φοβάμαι πολύ. Δε νιώθω καθόλου καλά σημερα και αν κάνω πυρετό πάει η ετ. Γύρισε ο καλός μου άρρωστος από το ταξίδι και ίσως να κόλλησα. Ειναι και η παλιοκορτιζινη που ριχνει την αμυνα του οργανισμου. Θα δείξει. 

Αρρώστησε στο Αμβούργο? Ψυχραιμία! Τι συμπτώματα έχεις? Αυτό για την κορτιζόνη που λες είναι σωστό όμως δεν φροντίζουν κάπως οι γιατροί σε περίπτωση που κάτι σου συμβεί? Ντεπον κλπ μπορείς να πάρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Αρρώστησε στο Αμβούργο? Ψυχραιμία! Τι συμπτώματα έχεις? Αυτό για την κορτιζόνη που λες είναι σωστό όμως δεν φροντίζουν κάπως οι γιατροί σε περίπτωση που κάτι σου συμβεί? Ντεπον κλπ μπορείς να πάρεις?

Ψύχραιμη είμαι πολύ. Έχω πονόλαιμο, μπούκωμα και αδυναμία, πόνο στα κόκαλα. Ο γιατρός λέει μας νοιάζει μόνο ο πυρετός. Μόνο μην γίνει η αποψυξη και είμαι χάλια και πάνε χαμένα με νοιάζει. Αν χρειαστεί να περιμένουμε θα σπαστω αλλά και τί να κάνω. Ντεπον κανει μόνο σήμερα όμως. Και βιταμίνη c πήρα. Αχ ελπίζω να αντέξω. Αλλιώς πώς θα ισοφαρισω για σένα και πως θα μείνει η πλουμπλουκα χωρίς νύφη. Εσένα την προηγουμένη φορά που είχες τον πυρετό τι σου είχαν πει για την πιθανη εμφύτευση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ψύχραιμη είμαι πολύ. Έχω πονόλαιμο, μπούκωμα και αδυναμία, πόνο στα κόκαλα. Ο γιατρός λέει μας νοιάζει μόνο ο πυρετός. Μόνο μην γίνει η αποψυξη και είμαι χάλια και πάνε χαμένα με νοιάζει. Αν χρειαστεί να περιμένουμε θα σπαστω αλλά και τί να κάνω. Ντεπον κανει μόνο σήμερα όμως. Και βιταμίνη c πήρα. Αχ ελπίζω να αντέξω. Αλλιώς πώς θα ισοφαρισω για σένα και πως θα μείνει η πλουμπλουκα χωρίς νύφη. Εσένα την προηγουμένη φορά που είχες τον πυρετό τι σου είχαν πει για την πιθανη εμφύτευση ;

Φιλεναδιτσα μου γλυκιά μη μου στεναχωριεσαι όλα καλά θα πάνε,θα δεις μέχρι αύριο ότι δεν έχεις πυρετό και δε θα τα αποψυξουν αν έχεις.τωρα τι θερμοκρασία έχεις;βρεγμένο πετσέτα στο μέτωπο βάλε να πέφτει ή θερμοκρασία.κανενα σιροπακι για το λαιμό δεν κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...