Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια την έκανα σήμερα την ωοληψία (ευτυχώς με μέθη αυτή τη φορά) και περιμένω αυριο να μάθω αν προχώρησε το εμβρυάκι... αν ναι μου πρότεινε ο γιατρός μου να το μεταφέρουμε το Σάββατο φρέσκο και μόνο του... έχω μπερδευτεί λίγο ... ας είναι καλό όμως και βλέπω αυριο!!!

@sansaμου εύχομαι τα καλύτερα!! ❤️

@Zeta. όλα είναι καλά ... θέμα χρόνου να τα καταφέρεις μην αγχώνεσαι καθόλου! Ειναι πολλύ σημαντική η ποιότητα και το οτι έχεις απόθεμα εμβρύων. Ολα τα αλλα θα φτιάξουν.

Καλημέρα απο φυσικο κύκλο ευχομαι να γονιμοποιηθεί και Σάββατο έμβρυομεταφορα  φρέσκο φρέσκο που λεει και ο γιατρός. Γιατι δεν εκανες σύο τρεις κύκλους να περνάτε να βαζατε δυο τωρα ενα υπάρχει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια την έκανα σήμερα την ωοληψία (ευτυχώς με μέθη αυτή τη φορά) και περιμένω αυριο να μάθω αν προχώρησε το εμβρυάκι... αν ναι μου πρότεινε ο γιατρός μου να το μεταφέρουμε το Σάββατο φρέσκο και μόνο του... έχω μπερδευτεί λίγο ... ας είναι καλό όμως και βλέπω αυριο!!!

@sansaμου εύχομαι τα καλύτερα!! ❤️

@Zeta. όλα είναι καλά ... θέμα χρόνου να τα καταφέρεις μην αγχώνεσαι καθόλου! Ειναι πολλύ σημαντική η ποιότητα και το οτι έχεις απόθεμα εμβρύων. Ολα τα αλλα θα φτιάξουν.

Εύχομαι να γινει ένα super εμβρυάκι @Eleni73!!! Έχεις κ στην κρυοσυντήρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου σε 4 ωοληψίες εχει επιβιώσει 1 βλαστοκύστη ... ο γιατρός μου τωρα θέλει να το δοκιμάσει 2 ημερών ...πολυ νωρις δηλαδη.... το αρχικό μας πλάνο είναι να συγκεντρώσουμε 3 εμβρυα ... θα το δοκιμάσω μαλλον αν επιβιώσει και μετά κάνω και μία διέγερση.... κορίτσια από μια ηλικία και μετά δεν είναι ευκολο να πάρεις καλά εμβρυάκια δυστυχώς... πρέπει να το ξέρουν οι νεότερες!!!!

@Zeta. μου ευχαριστώ!!!! εχω 1 βλαστοκύστη και την φυλάω για τις ιδανικές συνθήκες ενδομητρίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια την έκανα σήμερα την ωοληψία (ευτυχώς με μέθη αυτή τη φορά) και περιμένω αυριο να μάθω αν προχώρησε το εμβρυάκι... αν ναι μου πρότεινε ο γιατρός μου να το μεταφέρουμε το Σάββατο φρέσκο και μόνο του... έχω μπερδευτεί λίγο ... ας είναι καλό όμως και βλέπω αυριο!!!

@sansaμου εύχομαι τα καλύτερα!! ❤️

@Zeta. όλα είναι καλά ... θέμα χρόνου να τα καταφέρεις μην αγχώνεσαι καθόλου! Ειναι πολλύ σημαντική η ποιότητα και το οτι έχεις απόθεμα εμβρύων. Ολα τα αλλα θα φτιάξουν.

Καλή επιτυχία ελενη μου να πάνε όλα κατ ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Η δεύτερη ναι, μετά από βιοχημική κύηση. Στην διέγερση χρησιμοποίησα 2 gonal των 500 ( μικρή ποσότητα όπως μου ειπε η γυναικολόγος μου). Πολλά τα ωάρια, αλλά τα πιο πολλά δεν ηταν καλής ποιότητα λόγω της ποσοτητάς τους

πάντως είχε και κάποια καλά! Αφού περιμένουν ήδη τα ενβρυακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73, όλες οι ευχές μου στο εμβρυάκι σου. Ναι, ναι να το βάλεις φρέσκο και 3 ημερών. Έγινε λέει ένα συνέδριο και πήγανε οι Αμερικάνοι και είπανε ότι αυτό είναι το καλύτερο γιατί δεν ταλαιπωρούνται τα έμβρυα, ενώ κάποια καλά έμβρυα δεν αντέχουν να γίνουν βλαστοκύστες. Και ο δικός μου ο γιατρός που ήτανε υπερ της κατάψυξης και της συλλογής εμβρύων άρχισε και αλλάζει. Θα είναι η τυχερή σου φορά. Ένα και καλό χρειαζόμαστε όλες. Πολλά φιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@karen μου σε 4 ωοληψίες εχει επιβιώσει 1 βλαστοκύστη ... ο γιατρός μου τωρα θέλει να το δοκιμάσει 2 ημερών ...πολυ νωρις δηλαδη.... το αρχικό μας πλάνο είναι να συγκεντρώσουμε 3 εμβρυα ... θα το δοκιμάσω μαλλον αν επιβιώσει και μετά κάνω και μία διέγερση.... κορίτσια από μια ηλικία και μετά δεν είναι ευκολο να πάρεις καλά εμβρυάκια δυστυχώς... πρέπει να το ξέρουν οι νεότερες!!!!

@Zeta. μου ευχαριστώ!!!! εχω 1 βλαστοκύστη και την φυλάω για τις ιδανικές συνθήκες ενδομητρίου

Κορίτσι εύχομαι σήμερα να έχεις καλά νέα.Καλή επιτυχία εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@karen μου σε 4 ωοληψίες εχει επιβιώσει 1 βλαστοκύστη ... ο γιατρός μου τωρα θέλει να το δοκιμάσει 2 ημερών ...πολυ νωρις δηλαδη.... το αρχικό μας πλάνο είναι να συγκεντρώσουμε 3 εμβρυα ... θα το δοκιμάσω μαλλον αν επιβιώσει και μετά κάνω και μία διέγερση.... κορίτσια από μια ηλικία και μετά δεν είναι ευκολο να πάρεις καλά εμβρυάκια δυστυχώς... πρέπει να το ξέρουν οι νεότερες!!!!

@Zeta. μου ευχαριστώ!!!! εχω 1 βλαστοκύστη και την φυλάω για τις ιδανικές συνθήκες ενδομητρίου

Σε φυσικο κύκλο ολα αυτα;Θα το βάλεις ενα μονο του;Βασικά ενα θέλουμε το καλό αλλα απο την αλλη ε αυξάνονται λίγο περισσότερο με τα δύο. Έχουμε δει και έμβρυα που δεν περπαταν εξω και  μεσα να επιβιώνουν. Εγω παντα δυο ημερών εβαζα, δεν έχω βάλει βλαστοκυστες δεν ειχα ποτε μου αρκετά ωαρια για να ρισκαρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό. Εύχομαι να είναι η τυχερή σου φορά και το τυχερό σου εμβρυάκι που θα γίνει ένα όμορφο γερό μωράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

Αχ Ελενη μου αντε με το καλοοοο!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να ειναι το τυχερο σας εμβρυακι!!!! Πολυ πολυ καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

Ελενη μουυυυυ !!!! Μπραβο κοριτσι !!!!! Ευχομαι να ξεκινησουν με σενα τα θετικα για ολες μας !!!! Καλη επιτυχια για αυριο !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με το καλό. Εύχομαι να είναι η τυχερή σου φορά και το τυχερό σου εμβρυάκι που θα γίνει ένα όμορφο γερό μωράκι. 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

Τι ωραία νέα!!! Μόλις μπήκα σπίτι και είδα ότι πήγαν όλα καλά με το εμβρυακι! Καλή τύχη για αύριο Ελένη ! Ειναι συγκινητική η διαδικασία της εμβρυομεταφορας και εύχομαι να είναι η τελευταία σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

ευχομαι με το καλο! Ξεκουράσου σημερα, φαε καλα και αυριο που ειναι και Σαββατο ωραια μερα να το υποδεχτεις με το καλο και να ρθει να σφηνωσει εκει μεσα για 9 μηνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Βρε κορίτσια με συγκίνησε το ενδιαφέρον σας... Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ..

Όλα πηγαν καλά μεχρι τώρα και αυριο θα την κάνω τελικά την ετ

Με το καλό κορίτσι μου!!!! Εύχομαι το αυγουλάκι σου να εξελιχθεί σε ένα υγιέστατο μωράκι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια 8,4 το ενδομήτριο!! Θα πάω την Τρίτη πάλι κ μετά αν όλα οκ θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά Δευτέρα 8 Οκτώβρη!!!!

Μπραβο Ζέτα!! Αντε με το καλο!!! Ολα να συνεχισουν ετσι ωραια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikona είπε:

Μπραβο Ζέτα!! Αντε με το καλο!!! Ολα να συνεχισουν ετσι ωραια!!! 

Μακάρι Nikona μου! Όλα τα κορίτσια εδώ μέσα να αγκαλιάσουν γρήγορα το μωράκι τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ευχομαι με το καλο! Ξεκουράσου σημερα, φαε καλα και αυριο που ειναι και Σαββατο ωραια μερα να το υποδεχτεις με το καλο και να ρθει να σφηνωσει εκει μεσα για 9 μηνες!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!  ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Εγινε η εμβρυομεταφορά κορίτσια ,,, εμβρυάκι 4 κυττάρων... τώρα αναμονή!!!!

Εδώ θα είμαι παρεούλα !!!!!

Κάτσε σήμερα κ ξεκουράσου Ελένη μου!!!! Κλώσσησε ήσυχα το αυγουλάκι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...