Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Εγώ είμαι η Soto, 27 χρονών, άγαμη! χαα :-p μετά από προσπάθειες 7 μηνών είμαι 6 εβδομάδων κ 5 ημερών, γενικά δε μου αρέσει ο τραχανάς, αλλά έτσι όπως το περιγράφει η @Kat-Cat μου μύρισε! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Όμορφα Χέρομαι να ευχηθώ με το καλό οι εγκυουλες μας οι υπόλοιπες ας Άνταμειψουν σύντομα οι προσπάθειες μας. Εγώ είμαι 30 και είμαι στην 9 προσπάθεια με δανεικά ωάρια ο τραχανάς παρακαλώ συστημένο και με κούριε

Ευχομαι να ειναι κ η τελευταια η τυχερη σου!!!!! Ενατη προσπαθεια καλε εσυ ξεκινησες πιπινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g  να χαρεις παρακαλω πολυ να μην εχεις αγωνια δε θα στο πω γιατι δε γινεται αλλα να χαμογελας να λες το ωραιο δωρακι μου που εχω χαμογελα!!!

@karen ευχομαι πραγματικα να ειναι η τελευταια και η τυχερη σου και να φουσκωσει η κοιλιτσα σου !!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Όμορφα Χέρομαι να ευχηθώ με το καλό οι εγκυουλες μας οι υπόλοιπες ας Άνταμειψουν σύντομα οι προσπάθειες μας. Εγώ είμαι 30 και είμαι στην 9 προσπάθεια με δανεικά ωάρια ο τραχανάς παρακαλώ συστημένο και με κούριε

Α λεμε και ηλικιες? χοχοχοχο, καλα εγω ειμαι 35 (και μισο), καιξεκινησα το Νοεμβριο. Στο φορουμ ειμαι νεα πολυ. Θα δειξει....Ευχομαι να ειναι η τυχερη σου η επομενη. Δεν ξερω τον λογο που κανεις με δανεικα γιατι εισαι και μικρουλιτσα, αλλα και μονο η επιμονη σου, αξιζει να ανταμειφθει και θα γινει να το ξερεις! Εχε πιστη!

@atha_g θυμαμαι ουτε εσυ δεν ειχες συμπτωματα ετσι? Σε εφαγε η σιγουρια και σενα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ. Μην αγχώνεστε δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο άγχος δεν είναι σύμμαχος μας. Να στο καλά να περνάτε όμορφα ευχαριστηθείτε στιγμές με τον σύζυγό αγαπημένα πρόσωπα και την ζωή όλα θα γίνουν και αν όχι υπάρχουν και άλλοι μέθοδοί τεκνοποιησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α λεμε και ηλικιες? χοχοχοχο, καλα εγω ειμαι 35 (και μισο), καιξεκινησα το Νοεμβριο. Στο φορουμ ειμαι νεα πολυ. Θα δειξει....Ευχομαι να ειναι η τυχερη σου η επομενη. Δεν ξερω τον λογο που κανεις με δανεικα γιατι εισαι και μικρουλιτσα, αλλα και μονο η επιμονη σου, αξιζει να ανταμειφθει και θα γινει να το ξερεις! Εχε πιστη!

@atha_g θυμαμαι ουτε εσυ δεν ειχες συμπτωματα ετσι? Σε εφαγε η σιγουρια και σενα :P

Ναι λέμε όχι τις πραγματικές όμως χαχα πλάκα κάνω. Κατέληξα δανεικά λόγω πολλών προηγούμενων αποτυχημένων προσπαθειών κακής ποιότητας ωάρια και πρόωρη γήρανση ωοθηκών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Ναι λέμε όχι τις πραγματικές όμως χαχα πλάκα κάνω. Κατέληξα δανεικά λόγω πολλών προηγούμενων αποτυχημένων προσπαθειών κακής ποιότητας ωάρια και πρόωρη γήρανση ωοθηκών. 

Φτουυυυυ και ειπα την αληθεια. Λοιπον 29 ειμαι. Εξαλλου ο δολιος ο αντρας καθε χρονο μου παιρνει τουρτα και βαζει τον αριθμο 29 πανω. Ρεζιλι εχω γινει. ευχομαι να πανε ολα καλα, και να σου πω την αληθεια εχεις καθε λογο να πανε γιατι εισαι πολυ μικρουλα ηλικιακα. Μου λεγε ενας γιατρος οτι οταν πανε για εξωσωματικη κοπελες που ειναι 35 κανουν παρτυ. Οποτε σκεψου...Θα πανε ολα τελεια!  Μπορει να σε παιδεψε λιγο παραπανω αλλα θα ρθει η ωρα και ευτυχως εχεις και ανασα ηλικιακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανενα τρανταχτο συμπτωμα οχι, 

Απλα τωρα που τα σκεφτομαι δεν ειχα πονοκεφαλο μια μερα πριν μου ερχοταν που παντα εχω κ επισης ενω γενικα τρελο προβλημα δυσκοιλιοτητας ομως δυο μερες πριν την περιοδο κ κατα τη διαρκεια ειμαι φυσιολογικος ανθρωπος. Ε αυτο δεν αλλαξε ενω περιμενα να αδιαθετησω η τουαλετα ειχε να με δει κανα εξαημερο. Δεν τα λες συμπτωματα αυτα, απλα διαφοροποιησεις οσον αφορα τη δικη μου περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην να πω θα επρεπε να υπαρχει εικονιδιακι που τρεχουν σαλια! χαμος θα γινοταν...

επισης το νανε τι ειναι τελικα????

μηπως ειμαι χαζη που δεν το καταλαβα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κανενα τρανταχτο συμπτωμα οχι, 

Απλα τωρα που τα σκεφτομαι δεν ειχα πονοκεφαλο μια μερα πριν μου ερχοταν που παντα εχω κ επισης ενω γενικα τρελο προβλημα δυσκοιλιοτητας ομως δυο μερες πριν την περιοδο κ κατα τη διαρκεια ειμαι φυσιολογικος ανθρωπος. Ε αυτο δεν αλλαξε ενω περιμενα να αδιαθετησω η τουαλετα ειχε να με δει κανα εξαημερο. Δεν τα λες συμπτωματα αυτα, απλα διαφοροποιησεις οσον αφορα τη δικη μου περιοδο

α εσυ εχεις θεμα με δυσκοιλιοτητα. Χριστε μου 6ημερο? Η κοιλια μου θα χε φτασει Λαμια.....Λογω προγεστερονης συμβαινει αυτο, αλλα δεν ξερω αν το παθαινουν ολες με τη δυσκοιλιοτητα ή οχι ή απο ποτε. Θα μας πουν και αλλα κοριτσια. Σου εχουν ξεκινησει συμπτωματα τωρα ή τα αναμενεις? Μακαρι να συνεχισεις να εχεις πολυ ευκολη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια εγω ετσι και αλλαιως εχω θεμα δυσκιλιοτητας αμα ειναι οπως τα λες εξι μερες νωριτερα αντε γεια εμενα θα φτασει θεσσαλονικη οι κοιλια μου !!!!! μαλλον απο αυτο θα κανω κοιλια και οχι απο το σπορι χαχαχαχαα!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα σας ?Πολλές συζητήσεις και σκορπιστηκαμε χαχα γενικού? Μάλιστα ότι θέλει η καθεμιά μας γράφει χαμός θα γίνει. Τι κάνετε? Εγώ τα έχω Σκουρυνει και πολύ από Κατά ξανθά καστανό σκούρο ,κρίμα στα ντεκαπζα και τη ταλαιπωρία αντε πάλι από την αρχή. Ακόμη βαστάει ο ΚαΙρος Δεν είναι για ξανοιγματα παρά πέρα Πάσχα και βλέπουμε. Τι μαγειρεύουμε σήμερα?Για Ν ακούσω ιδεες

Καλημέρα κορίτσι! Είπαμε να βγάζουμε κάπου τα ψυχολογικά μας.?

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές....αν δε με δείτε αύριο.....θα είμαι ταβλα από τα σημερινά.? Εγώ πάντως έκανα ένα μωβ πολύ σκούρο?. 

Σήμερα το μενού έχει μπιφτέκια με πατάτες στο φουρνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.ko αααααα ωραια ιδεα λες να σε αντιγραψω ???? δε το σκεφτηκα αυτο !!!!!!!!!!!! 

Εκτός του ότι είναι από τα φαγητά που μου αρέσουν πολύ ( γενικά δεν είμαι πολύ του κρέατος) έχεις σίγουρα και την επόμενη μέρα να φας γιατί αύριο δεν νομίζω να έχω κουράγιο για τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat ειμαι πολυυυυ νωρις νομιζω για συμπτωματα. Δεν εχω τπτ περα απο πολυ πονο στηθος κ αυπνια, αλλα αυτο πιστευω ειναι απο αγχος. 

Απ την Τριτη που εκανα το τεστ τρωω καθε μερα ακτινιδια μπας και!

Εγω παιδια παντα ετσι ημουν κ η κοιλια μου ειναι πλακα τι να πω, δυσκολο πολλες φορες βολικο ομως αλλες τοσες...χαχαχα δεν το χω καθολου στο μυαλο μου κ ποτε δεν ειμαι καπου κ λεω ωωωωχ θελω τουαλετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Είπαμε να βγάζουμε κάπου τα ψυχολογικά μας.?

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές....αν δε με δείτε αύριο.....θα είμαι ταβλα από τα σημερινά.? Εγώ πάντως έκανα ένα μωβ πολύ σκούρο?. 

Σήμερα το μενού έχει μπιφτέκια με πατάτες στο φουρνο.

και γω ενα μελιτζανομωβ εκανα. Να στειλουμε φωτος. αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

@Kat-Cat ειμαι πολυυυυ νωρις νομιζω για συμπτωματα. Δεν εχω τπτ περα απο πολυ πονο στηθος κ αυπνια, αλλα αυτο πιστευω ειναι απο αγχος. 

Απ την Τριτη που εκανα το τεστ τρωω καθε μερα ακτινιδια μπας και!

Εγω παιδια παντα ετσι ημουν κ η κοιλια μου ειναι πλακα τι να πω, δυσκολο πολλες φορες βολικο ομως αλλες τοσες...χαχαχα δεν το χω καθολου στο μυαλο μου κ ποτε δεν ειμαι καπου κ λεω ωωωωχ θελω τουαλετα?

Μας δινεις κουραγιο να ξερεις, γιατι εγω ποτε δεν εχω βιωσει κατι που να μοιαζει με συμπτωμα, οποτε καθε μηνα παω σιγουρη οτι θα ρθει η περιοδος κανονικα. Τουλαχιστον ετσι υπαρχει ενα ιχνος ελπιδας οτι και χωρις συμπτωμα μπορει να γινει καμια εκπληξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

και γω ενα μελιτζανομωβ εκανα. Να στειλουμε φωτος. αχαχαχαχ

Το σκέφτηκα αλλά είπα να μην το παρακάνουμε χαχαχαχαχα μετά τα τεστ νύχια.....θα μας πετάξουν έξω από το forum! Αν έκανες shellac ξέρω ακριβώς το χρώμα....dark dalia λέγεται!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Το σκέφτηκα αλλά είπα να μην το παρακάνουμε χαχαχαχαχα μετά τα τεστ νύχια.....θα μας πετάξουν έξω από το forum! Αν έκανες shellac ξέρω ακριβώς το χρώμα....dark dalia λέγεται!?

ναι ημιμονιμο εκανα τελικα! Ε αυτο θα ειναι που λες τοτε. Αρεσε πολυ στις φιλες μου χθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μας δινεις κουραγιο να ξερεις, γιατι εγω ποτε δεν εχω βιωσει κατι που να μοιαζει με συμπτωμα, οποτε καθε μηνα παω σιγουρη οτι θα ρθει η περιοδος κανονικα. Τουλαχιστον ετσι υπαρχει ενα ιχνος ελπιδας οτι και χωρις συμπτωμα μπορει να γινει καμια εκπληξη.

εννοειται. νομιζω σε 2η εγκυμοσυνη εισαι πιο ψιλιασμενος. ειναι τοσο ιδια τα συμπτωματα αλλωστε.

κ επισης μερικες (αρκετες μαλιστα) γυναικκες δεν εχουν κανενα απολυτως.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εννοειται. νομιζω σε 2η εγκυμοσυνη εισαι πιο ψιλιασμενος. ειναι τοσο ιδια τα συμπτωματα αλλωστε.

κ επισης μερικες (αρκετες μαλιστα) γυναικκες δεν εχουν κανενα απολυτως.

 

thank God Γιατι θα τρελαθουμε στο τελος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι ημιμονιμο εκανα τελικα! Ε αυτο θα ειναι που λες τοτε. Αρεσε πολυ στις φιλες μου χθες!

Το ίδιο έκανα αλλά σε μακράς διάρκειας δεν ήθελα ξανά shellac να τα αφήσω και λίγο να αναπνεύσουν τα καημένα.Γενικά είμαι των σκουρων οπότε είναι από τα αγαπημένα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Το ίδιο έκανα αλλά σε μακράς διάρκειας δεν ήθελα ξανά shellac να τα αφήσω και λίγο να αναπνεύσουν τα καημένα.Γενικά είμαι των σκουρων οπότε είναι από τα αγαπημένα μου.

Ναι και εγω τα ειχα αφησει κανα μηνα οφ, αλλα τωρα δεν αντεξα αλλο....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Φτουυυυυ και ειπα την αληθεια. Λοιπον 29 ειμαι. Εξαλλου ο δολιος ο αντρας καθε χρονο μου παιρνει τουρτα και βαζει τον αριθμο 29 πανω. Ρεζιλι εχω γινει. ευχομαι να πανε ολα καλα, και να σου πω την αληθεια εχεις καθε λογο να πανε γιατι εισαι πολυ μικρουλα ηλικιακα. Μου λεγε ενας γιατρος οτι οταν πανε για εξωσωματικη κοπελες που ειναι 35 κανουν παρτυ. Οποτε σκεψου...Θα πανε ολα τελεια!  Μπορει να σε παιδεψε λιγο παραπανω αλλα θα ρθει η ωρα και ευτυχως εχεις και ανασα ηλικιακη.

Χαχα ότι γράφουν τα κεράκια. Τι πάρτυ έχω κάνει εγώ να δεις. Ηλικιακά στα νούμερα καλά είμαι βιολογικά πάτο δεν βαριέσαι καλά να είμαστε. Θα ρθει με πολύ καθυστέρηση δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτε άλλο μονάχα συνεχίζουμε τις προσπάθειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφησε τα μαλλιά και πιάσαμε τα νύχια, ωραία βρε κορίτσια τα τσεκ και τα ημομονινα αλλά μετά τα νυχάκια χάλια πολύ εμένα δεν συνέρχονται με τίποτα μετά. Αυτά τα μπιφτέκια που είναι περιοχή Α πολύ Κίμας έπεσε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...