Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

καλως και την @karen!! εδω η συζητηση ειναι τοσο γενικου....που δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε! οι μισες γραφουν για χρωμα νυχιου κ οι αλλες για χρωμα μαλλιου.

κοριτσακια κ εγω νομιζω εχουμε μπροστα μεχρι να ανοιξει ο καιρος...παντως φετος δεν εκανε κ καθολου χειμωνα στην αθηνα. συνολικα 10 μερες να ειχε κρυο κ αν...

διαβασα τα μακαρονια με κιμα @anni7 κ ετρεξε σαλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τι κύμα τι έστι?Κανε μετάφραση χαχα είμαι από χωριό εγώ δεν καταλαβαίνω πρόβλημα το φαΐ κάθε μέρα πφφφφ

χαχα! @karen τη μακαροναδα την τρωει πανω στο σερφ η @anni7! μαλλον κιμα εννοουσε!!  παντως ρε κοριτσια respect. εγω δεν μαγειρευω καθε μερα. πεφτει πολυ ταπερ απο μανουλακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@karen τωρα το ειδα. απο καταξανθο... σε σκουρο. μεγαλη αλλαγη. πως το πηρες αποφαση? 

Πάντα έτσι το κάνω και μετά το μετανιώνω και πφφφ πάλι από την αρχή. Τα βαριέμαι αλλά λατρεύω ξανθο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

χαχα! @karen τη μακαροναδα την τρωει πανω στο σερφ η @anni7! μαλλον κιμα εννοουσε!! 

Χαχα δεν το σκέφτηκα η ηλίθια

κιμά έχεις δίκιο άτιμο τ9 είπα και εγώ κάτι θα ναι έκφραση δικιά τους στο κύμα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι γλυκες που ειστε που μου απαντατε τοσο ομορφα κ ενθαρρυντικα!!!

Μεχρι τις 6:30 λοιπον αναμενουμε...

Εν τω μεταξει κ εγω δεν εχω μαγειρεψει! Κ εγω βαρεθηκα τα κρεατα...τι φαση σημερα; κανα τραχανα κ ειμαστε κομπλε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Καλε τι γλυκες που ειστε που μου απαντατε τοσο ομορφα κ ενθαρρυντικα!!!

Μεχρι τις 6:30 λοιπον αναμενουμε...

Εν τω μεταξει κ εγω δεν εχω μαγειρεψει! Κ εγω βαρεθηκα τα κρεατα...τι φαση σημερα; κανα τραχανα κ ειμαστε κομπλε!!!

 

Τραχανά ναι ωραίος κόκκινος έχω και εγώ αλλά είχα χυλόπιτες χτες με κόκορα. Μάλλον κάνα όσπριο ή λαδερό γιατί δεν έχω μουλιάσει ξέρω εγώ δεν όρεξη ούτε για μαγείρεμα. Κρέατα μπουχτίσαμε και Παρασκευή βαράμε λίγο για να βγαίνει η εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλε τι γλυκες που ειστε που μου απαντατε τοσο ομορφα κ ενθαρρυντικα!!!

Μεχρι τις 6:30 λοιπον αναμενουμε...

Εν τω μεταξει κ εγω δεν εχω μαγειρεψει! Κ εγω βαρεθηκα τα κρεατα...τι φαση σημερα; κανα τραχανα κ ειμαστε κομπλε!!!

 

Τι αναμένουμε παρακαλώ γιατί θα έχω χάσει εδώ μέσα τα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η μανουλίτσα είναι μακριά.. αλλά η πεθερά κοντά! :-p Επειδή όμως δεν πολυγουσταριζόμαστε, προσπαθώ να μαγειρεύω εγώ όσο πιο συχνά μπορώ για να μην τρώμε εκεί.. λατρεμένη σχέση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τι αναμένουμε παρακαλώ γιατί θα έχω χάσει εδώ μέσα τα νεα

Επαναληπτικη χοριακη αλλα σε αλλο εργαστηριο κ μου παν οτι θα χει αποκλιση! Τελος παντων θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε να κανω τραχανα και εγω που χει και κρυουλακι? Εφερα και απο την εκδρομη ωραιοτατο. Να τον κανω σουπιτσα σκεφτομαι αυγολεμονο. Χμμμμμμμ. Μου βαλατε ιδεες τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Επαναληπτικη χοριακη αλλα σε αλλο εργαστηριο κ μου παν οτι θα χει αποκλιση! Τελος παντων θα δουμε

Ε, όχι τέλος πάντων εύχομαι με ευχάριστα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια αληθεια σας το λεω θα το σπασω το τ9 μου εχει σπασει τα νευρα αλλα γραφω αλλα βγαινουν γκρρρρρρρρρρρρρρρ ναι ναι κιμα εννουσα!!!!!!!!!! γραφω και γρηγορα γιατι ειμαι και στην δουλεια!!!

να σας πω ρωτησα τον αντρα μου το πρωι του λεω να φτιαξω κανενα λαδερο με κοιταξε με ενα βλεμα ξερετε ουτε καν χαχαχαχαχα και λεω οκ !!!!!!!

αστα ειναι ενα θεμα δε εχω βοηθεια αλλα οκ με βοηθαει ο καλος μου αντρουλης οποτε την παλυεουμε!!!! 

ολα καλα θα πανε με την χοριακη θα δεις εκει ενα τεραστιο νουμερο και θα παρταρης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Λετε να κανω τραχανα και εγω που χει και κρυουλακι? Εφερα και απο την εκδρομη ωραιοτατο. Να τον κανω σουπιτσα σκεφτομαι αυγολεμονο. Χμμμμμμμ. Μου βαλατε ιδεες τωρα.

Και γιατί να μαγειρέψουμε όλες φτιάχνΕ εσύ Νάνε λίγο παραπάνω και να έρθουμε να παρουμε Και εμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Και γιατί να μαγειρέψουμε όλες φτιάχνΕ εσύ Νάνε λίγο παραπάνω και να έρθουμε να παρουμε Και εμείς 

Με το Νανε με τρομαξες λιγο γιατι σκεφτηκα, εντάξει, ειμαι 1,65 αλλα οχι και νανος :P αχαχαχαχχα. Παιδια θα φτιαξω ποσοτητα, Να γιορτασουμε και τη χοριακη της @atha_g που τζαμπα αγχωνεται! Καρεν εμεις σε γενικες γραμμες ειμαστε στην προσπαθεια, δεν εχουμε αλλα παιδακια, προσπαθουμε φυσιολογικα για την ωρα, ειμαστε σε σχετικα ξεκινηματα (υπαρχουν και 2-3 εγκυουλες που θα συστηθουν με την ωρα τους)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen εγω ειμαι η anni7 29 ετων φρεσκο παντρεμενη το καλοκαιρι και ξεκινησαμ ελευθερο προγραμμα απο την πρωτοχρονια για μωρακι !!! αμα ανακαλυψω γκουρμεδια με το κυμα θα σου πω θα εισαι η πρωτη !!!!! θα ανακατευεις το κυμα με σλαλομ χαχαχχαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Τραχανας αυγολεμονο;;;; πρωτη φορα τ ακουω, καλε στειλε κ σε μενα με ΕΛΤΑ Πορτα-Πορτα

Τον κανω σουπιτσα. Βράζω κοτοπουλο δηλαδη, και αντι για ρυζι ριχνω τραχανα (ξινο) και μετα κανω αυγολεμονακι κανονικα. Ειναι απο τις ωραιοτερες σουπες για Χειμωνα και θρεπτικοτατη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Τον κανω σουπιτσα. Βράζω κοτοπουλο δηλαδη, και αντι για ρυζι ριχνω τραχανα (ξινο) και μετα κανω αυγολεμονακι κανονικα. Ειναι απο τις ωραιοτερες σουπες για Χειμωνα και θρεπτικοτατη!

Τελειοοοο!!!! 

Εγω που λες @karen ειμαι στο φορουμ απο σεπτεμβριο με καποιες διακοπες λογω αγχους, απο ιουνιο ξεκινησα προσπαθειες κ την τριτη που μας περασε πηρα τεστ εγκυμοσυνης γιατι ημουν σιγουρη οτι δεν εγινε κατι αυτον τον μηνα, οποτε να εβγαινε αρνητικο κ να χαλαρωνα κ να μου ερχοταν η περιοδος...κ ηταν θετικοοοο ακου εκει τωρα! Τεταρτη χοριακη κ σημερα η επαναληπτικη οπως προειπα. Το αγχος μου χει φαει γενικοτερα τηζωη κ ελπιζω να πανε ολα καλα προς στιγμην δεν εχω χαρει ακομη οπως θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφα Χέρομαι να ευχηθώ με το καλό οι εγκυουλες μας οι υπόλοιπες ας Άνταμειψουν σύντομα οι προσπάθειες μας. Εγώ είμαι 30 και είμαι στην 9 προσπάθεια με δανεικά ωάρια ο τραχανάς παρακαλώ συστημένο και με κούριε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...