Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Αυτό τ Εγώ μ τ βγάζει αυτόματα με κεφαλαία τ λεξικό κ βαριέμαι να τ διορθώσω δ τ βάζω για λόγους Εγώ είμαι κ κανένας άλλος χχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Αυτό τ Εγώ μ τ βγάζει αυτόματα με κεφαλαία τ λεξικό κ βαριέμαι να τ διορθώσω δ τ βάζω για λόγους Εγώ είμαι κ κανένας άλλος χχαχα

χαχα

ουτε που το ειχα παρατηρησει οτι ηταν με κεφαλαιο Ε!

α...τωρα καταλαβα για τη δουλεια.

με εχεις βαλει σε σκεψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 περιμένω προβλέψεις σε πμ αν έχεις καμία καλή έμπνευση!

χαχα!οκ!με προβληματιζουν λιγο οι σερρες... δεν ξερω τι δουλειες εχει εκει...

φανταζομαι ευρυτερο δημοσιο, γιατρους, δικηγορους, λογιστες, μαγαζια..εκει το χανω.

αν εχω εμπνευση θα σου στειλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να δουλευει σε γραφειο που να χει περισσοτερους αντρες. Εγω παλι κυριως με γυναικες αλλα τι να κανουμε. Χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οικοδομος!!! ? ναι τωρα παιρνει και το μωρο μαζι στην οικοδομη να μαθαινει ? Σε γραφειο δουλευει λεω γω ή σε καταστημα με αντρικα ρουχα. @zoi.ko τι εγινε με το τεστ?? Ρε σεις δε μου βγαζει ταγκ. Η dim θα το βρει παντως με εχει τρομαξει με τις προβλεψεις της. Χρυση την εχω κανει να μου πει ποτε θα μεινουμε εγκυες και δε μου λεει. Αφου σκεφτομαι να κοψω τα τεστακια και να τη συμβουλευομαι πια. Diwni καναν ακανε φερες μας και καμια μπουγατσουλα. Μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια τι καλα που μπηκατε!καθε σαββατο μαζεμο δεν εχουμε συνηθως αλλα σημερα ειναι το αγορι αρρωστο κ κοιμαται ολη μερα, οποτε κανω ο,τι δεν κανω τα αλλα σαββατα! μεχρι μαγειρεψα.... που δεν παιζει σαββατο για μενα!

λοιπον @Kat-Cat κοντοζυγωνεις! εσυ συγκεκριμενα εχεις αγχωθει χωρις λογο.

@zoi.ko σε εχασα λιγο.....

@Diwni τζειν μας εχεις προβληματισει με την περιπτωση σου! το ενστολο δεν το ειχα σκεφτει....

δωσε λιγη βοηθεια ομως....

by the way εχεις γυρισει απο την αδεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat χαχαχ βάζω τ μωρο στο μάρσιπο κ κρατάω τ μιστρι! Να σ πω ακανε δ τρώμε άλλα τις μπουγάτσες τις τσακίζουμε.

 

το πετυχα; το πετυχα; το πετυχα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α λες να ειναι στρατιωτικος?? Εποπ? Μου βγαζει εποπ. Εμεις ειμαστε δωματιο. Το αγορι ξεκουραζεται και βρηκα ωρα μεχρι να βγουμε βολτουλα σε λιγο. Μετα θα ξαναμπω αυριο βραδυ. Ελπιζω να μην χρειαστει να διαβασω τομους. Αχαχ. Dim μακαρι να πεφτεις μεσα. Στο μεταξυ θα πω την αμαρτια μου. Καθομουν σε μια τρομερη πολυθρονα μεσα στο δωματιο.μπροστα στο τζακι και μου λεει ο αντρας μου "θα θελες τωρα εδω μεσα να τρεχει ενα ζουζουνι??" Και του απαντησα οτι αυτη τη δεδομενη στιγμη οχι!!! Ειχα μαστουρωσει απτο τζακι, ειχα ριξει τοσο πολυ ρυθμους.που εκεινη την ωρα μου φαινοταν αδιανοητο μεχρι και να παω τουαλετα....(απαραδεκτη ειμαι). Παντως και γω για ολες σας εχω καλο φιλινγκ και αυτο γιατι ενω το θελετε παρα πολυ διαχειριζεστε παρα πολυ καλα το ψυχολογικο και δε βγαζετε εμμονες περιεργες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Diwni @Kat-Cat τι ειναι το "ακανε"?

Ειναι ο ακανες. Σα λουκουμι καπως σκεψου. Ο ακανες λαιλια ο πιο γνωστος! Αν και η μπουγατσα μακραν καλΙουτερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ο ακανες κ είναι λουκούμια αυτά με την άχνη από πάνω.

Ε ναι ρε κορίτσια αστυνομία, στρατός, πυροσβεστική, εσείς τ οικοδομή σκεφτήκατε; αφού δ είπατε σε strip show πάλι καλά.

@Μπλε τ πέτυχες! 

Ευτυχώς έχω άδεια ακόμη. 

Κοριτσια άφησα μισή ώρα τ μωρο στον άντρα μ να βάλω ένα σίδερο πήγε να την αλλάξει πάνα στο κρεβάτι μας κ κατουρισε τον τόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Είναι ο ακανες κ είναι λουκούμια αυτά με την άχνη από πάνω.

Ε ναι ρε κορίτσια αστυνομία, στρατός, πυροσβεστική, εσείς τ οικοδομή σκεφτήκατε; αφού δ είπατε σε strip show πάλι καλά.

@Μπλε τ πέτυχες! 

Ευτυχώς έχω άδεια ακόμη. 

Κοριτσια άφησα μισή ώρα τ μωρο στον άντρα μ να βάλω ένα σίδερο πήγε να την αλλάξει πάνα στο κρεβάτι μας κ κατουρισε τον τόπο!

Μπαμπας αστυνομικος και αυτος παντα ελεγε "δημοσιος υπαλληλος" σας ξερω κρυψινακια!

Αχ μπορει να μην εχω ακομα μωρο αλλα εχω σκυλια κ το κρεβατι μου εχει κατουρηθει αρκετες φορες. Βεβαια σε αντιθεση με το μωρο, το σκυλι τις εφαγε.

@Kat-Cat Αχ τι να σου πω και εγω λιωνω πολλες φορες και λεω δεν θα κουνιουμουν ουτε για ολα τα λεφτα της γης αλλα οταν θα το εχεις δεν θα βαριεσαι ποτε. Καλοπερνααααας!!!! Καλη βολτουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειναι ο ακανες. Σα λουκουμι καπως σκεψου. Ο ακανες λαιλια ο πιο γνωστος! Αν και η μπουγατσα μακραν καλΙουτερη!

υποθετω οτι στας σερρας εχει ωραια μπουγατσα!ενω εχω παει βορεια γιατι ειναι κ η καταγωγη του μπαμπα, στις σερρες δεν εχω ερθει απο οσο θυμαμαι.

επισης ασχετο, η μικρη σου πως τα παει με τον υπνο? κοιμαται σερι το βραδυ?

μου βγαζεις φοβερη ηρεμια για μαμα με τοσο μικρο μωρακι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

υποθετω οτι στας σερρας εχει ωραια μπουγατσα!ενω εχω παει βορεια γιατι ειναι κ η καταγωγη του μπαμπα, στις σερρες δεν εχω ερθει απο οσο θυμαμαι.

επισης ασχετο, η μικρη σου πως τα παει με τον υπνο? κοιμαται σερι το βραδυ?

μου βγαζεις φοβερη ηρεμια για μαμα με τοσο μικρο μωρακι.

 

Συμφωνω και εμενα μου βγαζει ηρεμια!!! Πρεπει να μας κανει μαθηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας κερδισεε η Μπλε. Κατα δευτερον οντως βγαζει ηρεμια. Εχει καλο μωρο ειναι και οι σερρες που ναι αλλοι οι ρυθμοι θα ειναι και η ιδια σαν ανθρωπος ετσι.... Εγω πνιγομαι σε μια.κουταλια νερο πολλες φορες. Ειμαι και φουλ αγχωδης, αγαπω και τον υπνο και αν δεν κοιμαμαι ειμαι χαλασμενη. Μεσα στα νευρα θα ειμαι...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Καταρχας κερδισεε η Μπλε. Κατα δευτερον οντως βγαζει ηρεμια. Εχει καλο μωρο ειναι και οι σερρες που ναι αλλοι οι ρυθμοι θα ειναι και η ιδια σαν ανθρωπος ετσι.... Εγω πνιγομαι σε μια.κουταλια νερο πολλες φορες. Ειμαι και φουλ αγχωδης, αγαπω και τον υπνο και αν δεν κοιμαμαι ειμαι χαλασμενη. Μεσα στα νευρα θα ειμαι...?

τι κανεις εσυ απο ωορρηξια; θυμησε μου μερες γιατι εχω μπερδευτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

τι κανεις εσυ απο ωορρηξια; θυμησε μου μερες γιατι εχω μπερδευτει.

Που ναμην μπερδευτεις! Εγω εκανατεστακι βγηκε θετικο την πεμπτη αρα μαλλον χτες το πολυ σημερα ωορρηξια. Αυτα. Δεν τρελαθηκα αυτο το μηνα. Ημουν και κουρασμενη βαρεθηκα και με το τοσο αγχος. Ο.τι.γινει. οχι οτι δε θα απογοητευτω με την περιοδο αλλα οκ θα μιλησω και με γιατρο τον μεθεπομενο μηνα και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Που ναμην μπερδευτεις! Εγω εκανατεστακι βγηκε θετικο την πεμπτη αρα μαλλον χτες το πολυ σημερα ωορρηξια. Αυτα. Δεν τρελαθηκα αυτο το μηνα. Ημουν και κουρασμενη βαρεθηκα και με το τοσο αγχος. Ο.τι.γινει. οχι οτι δε θα απογοητευτω με την περιοδο αλλα οκ θα μιλησω και με γιατρο τον μεθεπομενο μηνα και βλεπουμε

Καλα βρε σου επεσε η ωορρηξια πανω σε ταξιδακι και γκρινιαζεις; φτου σου! Το τελειο ηταν!!!!!! Καλα ασε να δουμε τι καναμε αυτον τον μηνα και μιλας με γιατρο.....εγω πιστευω σε θετικα νεα!

@zoi.ko  Εσυυυυυ; ελα κοριτσια ξεμπερδεψτε μεεεεε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...