Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@zoi.koΑ καλα!!! Δεν ερχεσαι μια βόλτα απ το μαγαζί;;; χαχαχαχα. 

Παιδια δεν θελει κ πολύ ο οργανισμός . Ετσι την είχα παθει κ εγω ενα καλοκαίρι απ την πολυ δουλειά ειχα φτάσει 42 κιλα σχεδόν δεν υπήρχα. 

Οσο για τις βιοχημικές εγώ ειμαι ΣΊΓΟΥΡΗ οτι τον προηγούμενο μηνα ειχα βιοχημική διότι η περιοδος κ αργησε κ πεθανα στον πονο πριν ερθει κ κρατησε κ παρα πολλες μέρες. Περίπου 10.

Χαχαχαχαχα αν πρόκειται να βοηθήσω και να είσαι καλά αν δεις τα ζόρια εδώ είμαι εγώ.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μπλε νομιζω οτι πολλες θα εχουν/εχουμε περασει χωρις να το καταλαβουμε

@zoi.ko και μενα η μαμα μου οταν ημουν φοιτητρια (σε αλλη πολη) και ηρθε και με ειδε επαθε σοκ με το πως ειχα γινει. Ημουν πολυ πιο κατω απο τωρα, αλλα εσυ με το υψος σου συνδυαστικα......

Επισης να προσθεσω οτι ο Φλεβαρης πολυ δυναμικα μπηκε, πολλες εγκυμοσυνες εδω γυρω!

Άντε άντε να παίρνουμε σειρά!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Άντε άντε να παίρνουμε σειρά!??

καλα εμεις ξεκιναμε απο βδομαδα τα τεστακια! χιχιχιχι, στο μεταξυ αυτο το μηνα επειδη δεν κοιταω/μετραω/υπολογιζω και δεν μπαινω σε υπολογιστικες εφαρμογες για μερες κλπ, να δεις που θα χασω και τη μερα. Θ α κατσω να δω ποτε ειναι να τα ξεκινησω μην ξεχαστουμε κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα εμεις ξεκιναμε απο βδομαδα τα τεστακια! χιχιχιχι, στο μεταξυ αυτο το μηνα επειδη δεν κοιταω/μετραω/υπολογιζω και δεν μπαινω σε υπολογιστικες εφαρμογες για μερες κλπ, να δεις που θα χασω και τη μερα. Θ α κατσω να δω ποτε ειναι να τα ξεκινησω μην ξεχαστουμε κιολας!

Χαχαχαχαχα εγώ έχω μια εφαρμογή στο κινητό που σημειώνω πάντα την περίοδο και μου βγάζει τις γόνιμες και το κρυφοκοιταζω ? αλλά την αμαρτία μου θα την πω:εχθές έκανα 1....να δω πως είναι.Τι?Να μην ξέρω??????? Στις 7 του μήνα είσαι εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια εγω ειχα διάφορες εφαρμογές ειτε για την περίοδο ειτε συγκεκριμένα για την ωορρηξία. Προσωπικά η μονη που επεφτε μεσα στην μερα της ωορρηξίας και συμφωνούσε με το τεστ ηταν το clue βεβαια το χρησιμοποιώ 1-2 χρόνια οποτε ειχε πολλους κυκλους μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε και @zoi.ko Εμενα δεν ειναι ακριβως εφαρμογη εκει που κοιτουσα, εχει στο ιντερνετ σε διαφορα σαιτς γυναικολογων και οχι μονο, υπολογιστικες εφαρμογες αλλα αυτο το μηνα δεν κοιταξα καθολου, και ειπα δε με νοιαζει, εχω το τεστ οποτε τελος. Zoi.ko καλα εκανες και δοκιμασες ενα, να δεις και πως δουλευει, αλλα αστα τα υπολοιπα να τα ξεκινησεις 11η μερα! εξαλλου δε θα σου δειξει με τη μια, λογικα αφου εχεις σταθερο κυκλο θα σου δειξει στο τριτο τεστ περιπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κατάλαβα τι λες έχω δει κι εγώ τέτοιες εφαρμογές αλλά δεν μπήκα στο τρυπακι. Εν τω μεταξύ έχει και ορέξεις ο σύζυγος και του λέω σιγά με το μαλακό γιατί από βδομάδα θα σε ξεζουμισω κρατά δυνάμεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat κατάλαβα τι λες έχω δει κι εγώ τέτοιες εφαρμογές αλλά δεν μπήκα στο τρυπακι. Εν τω μεταξύ έχει και ορέξεις ο σύζυγος και του λέω σιγά με το μαλακό γιατί από βδομάδα θα σε ξεζουμισω κρατά δυνάμεις!?

Ετσι πρεπει , ο δικος μου στο τελος του μηνα μου έλεγε οχι αλλο φτανειειειει χαχαχαχα ετσι θέλουν χουχουχου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat κατάλαβα τι λες έχω δει κι εγώ τέτοιες εφαρμογές αλλά δεν μπήκα στο τρυπακι. Εν τω μεταξύ έχει και ορέξεις ο σύζυγος και του λέω σιγά με το μαλακό γιατί από βδομάδα θα σε ξεζουμισω κρατά δυνάμεις!?

καλα και μενα κατι μου λεγε τωρα, του λεω υπομονη γιατι μετα θα ευχεσαι να μην το ζηταγες :P (Χριστε μου τι λεμε δω μεσα, καμια φορα σκεφτομαι το νικ μου θα επρεπε να ειναι ΧΧΧ ετσι να μη με αναγνωρισει ποτε κανεις απο τυχον γνωστους που μπορει να βρεθουν στο φορουμ να ειμαι και μεσα στο θεμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ετσι πρεπει , ο δικος μου στο τελος του μηνα μου έλεγε οχι αλλο φτανειειειει χαχαχαχα ετσι θέλουν χουχουχου.

οχι άλλο κάρβουνοοοοο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Δεν με γνωριζετε γιατι ειπα θα σταματησω να μπαινω στο φορουμ γιατι ενιωθα να γινομαι εμμονικη με το θεμα...αλλα να που κ παλι λυγισα! Μπαινω στο ψητο, @Μπλε καταρχας συγχαρητηρια κ με το καλο το μωρακι σου! Ηθελα να σε ρωτησω ποσο καιρο προσπαθουσατε; κ πιαστηκα απ το τελευταιο σου ποστ...δηλαδη ποσο συχνες επαφες ειχατε το μηνα που εμεινες εγκυος; 

Κοριτσια θελω να κλαψω...καταφερα να κανω τον πιο αισιοδοξο αντρα που χω διπλα μου να νιωθει απαισιοδοξια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Δεν με γνωριζετε γιατι ειπα θα σταματησω να μπαινω στο φορουμ γιατι ενιωθα να γινομαι εμμονικη με το θεμα...αλλα να που κ παλι λυγισα! Μπαινω στο ψητο, @Μπλε καταρχας συγχαρητηρια κ με το καλο το μωρακι σου! Ηθελα να σε ρωτησω ποσο καιρο προσπαθουσατε; κ πιαστηκα απ το τελευταιο σου ποστ...δηλαδη ποσο συχνες επαφες ειχατε το μηνα που εμεινες εγκυος; 

Κοριτσια θελω να κλαψω...καταφερα να κανω τον πιο αισιοδοξο αντρα που χω διπλα μου να νιωθει απαισιοδοξια...

η εμμονη ειναι μια λεπτη γραμμουλα. Εγω κοντεψα να την παθω, αλλα μπαινοντας εδω πχ (τουλαχιστον για την ωρα) βοηθηθηκα στο να μην κανω ηλιθιες ερευνες στο ιντερνετ, και να γκουγκλαρω συνεχως για συμπτωματα και τροπους συλληψης και γονιμες μερες. Μπαινω εδω πολλες φορες γραφουμε ασχετα πραγματα και γενικα οσο νιωθω οτι δε μου κανει κακο θα μπαινω. (Αν νιωσω οτι δε μου κανει καλο θα αποχωρησω). Προσπαθησε να εισαι χαλαρη και να μην στενοχωριεσαι. Τα υπολοιπα θα στα πει η Μπλε που ναι και προσφατως εγκυμονουσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat σ ευχαριστω "συνοδοιπορισα"? για την απαντηση σου...ειχα σταματησει απ το φορουμ γιατι ελεγα....ολοι λενε να μην το σκεφτομαι, να το βγαλω απ το μυαλο μου, κ πως θα βγει απ το μυαλο μου οταν μπαινω καθημερινα σε φορουμ με μελλουσες κ ηδη μανουλες; 

Τελος παντων...πιστευω για να βγει απ το μυαλο μου πρεπει να απογοητευτω πληρως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα Για την @misofeggaro επειδη περιπου μαζι ειχαμε ξεκινησει στο φορουμ χαρηκα λες κ ηταν φιλη μου!!!σιωπηλα βεβαια απ τον καναπε μου! Μπραβο @misofeggaro!!!!Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

@Kat-Cat σ ευχαριστω "συνοδοιπορισα"? για την απαντηση σου...ειχα σταματησει απ το φορουμ γιατι ελεγα....ολοι λενε να μην το σκεφτομαι, να το βγαλω απ το μυαλο μου, κ πως θα βγει απ το μυαλο μου οταν μπαινω καθημερινα σε φορουμ με μελλουσες κ ηδη μανουλες; 

Τελος παντων...πιστευω για να βγει απ το μυαλο μου πρεπει να απογοητευτω πληρως...

απτο μυαλο σου να βγει τελειως δε γινεται εκτος αν εγκαταλειψεις την προσπαθεια. Το θεμα ειναι να το διαχειριζομαστε να μη γινει εμμονη, οτι θα μας αγχωνει και θα το σκεφτομαστε και θα απογοητευομαστε δε νομιζω να καταφερουμε να το ξεπερασουμε, αφου εχουμε θεσει ενα στοχο. Εξετασεις να διναμε δηλαδη, και παλι το ιδιο θα νιωθαμε. Απλα θελει λιγη διαχειριση. Εγω οταν ειδα οτι συνεχως εκανα ερευνα στο ιντερνετ, ειπα τελος. Οχι για αλλο λογο, αλλα γιατι οσο πιο πολλα διαβαζεις τοσο πιο πολυ αγχωνεσαι. Επειδή δε μιλαω γιαυτο σε φιλες και συγγενεις (απο δικη μου πεποιθηση) και προκειμενου να ξεσπαω τις σκεψεις ειπα καλυτερα να μπαινεις εδω. Περισσοτερο πια δηλαδη κοιταω να μπαινω μεσα στη μερα μη χασω κανα νεο, παρα να δω αν εχουμε πει κατι καινουργιο σχετικα με τα συμπτωματα και τα τεστ ωορρηξιας. Πλεον ο,τι μαθαμε μαθαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Δεν με γνωριζετε γιατι ειπα θα σταματησω να μπαινω στο φορουμ γιατι ενιωθα να γινομαι εμμονικη με το θεμα...αλλα να που κ παλι λυγισα! Μπαινω στο ψητο, @Μπλε καταρχας συγχαρητηρια κ με το καλο το μωρακι σου! Ηθελα να σε ρωτησω ποσο καιρο προσπαθουσατε; κ πιαστηκα απ το τελευταιο σου ποστ...δηλαδη ποσο συχνες επαφες ειχατε το μηνα που εμεινες εγκυος; 

Κοριτσια θελω να κλαψω...καταφερα να κανω τον πιο αισιοδοξο αντρα που χω διπλα μου να νιωθει απαισιοδοξια...

Γεια σου κοπελα μου!! Αρχικά δεν πιστεύω πως ειναι δυνατόν να μην το σκέφτεσαι καθόλου!! Ουτε κ νορμαλ. Ούτε βέβαια να παθαίνουμε εμμονές. Το μετρο ειναι παντα το ζητούμενο. Εμεις προσπαθουσαμε μολις 1 μηνα πριν κ τον μηνα που τα καταφέραμε. Οι επαφες μας αυτον τον μηνα ηταν καθε μερα απο το τελος της περιόδου μου μέχρι κ μια μερα μετα την ωορρηξία περιπου 8-9 μερες δλδ. Χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας φυσικα. Ποσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

απτο μυαλο σου να βγει τελειως δε γινεται εκτος αν εγκαταλειψεις την προσπαθεια. Το θεμα ειναι να το διαχειριζομαστε να μη γινει εμμονη, οτι θα μας αγχωνει και θα το σκεφτομαστε και θα απογοητευομαστε δε νομιζω να καταφερουμε να το ξεπερασουμε, αφου εχουμε θεσει ενα στοχο. Εξετασεις να διναμε δηλαδη, και παλι το ιδιο θα νιωθαμε. Απλα θελει λιγη διαχειριση. Εγω οταν ειδα οτι συνεχως εκανα ερευνα στο ιντερνετ, ειπα τελος. Οχι για αλλο λογο, αλλα γιατι οσο πιο πολλα διαβαζεις τοσο πιο πολυ αγχωνεσαι. Επειδή δε μιλαω γιαυτο σε φιλες και συγγενεις (απο δικη μου πεποιθηση) και προκειμενου να ξεσπαω τις σκεψεις ειπα καλυτερα να μπαινεις εδω. Περισσοτερο πια δηλαδη κοιταω να μπαινω μεσα στη μερα μη χασω κανα νεο, παρα να δω αν εχουμε πει κατι καινουργιο σχετικα με τα συμπτωματα και τα τεστ ωορρηξιας. Πλεον ο,τι μαθαμε μαθαμε.

Ουτε κ εγω μιλαω σε φιλες κ συγγενεις το παιζω τρελιτσα...αλλα η καρδουλα μου το ξερει! Ειμαι ανθρωπος με χιουμορ κ γενικοτερα επιδιωκω το γελιο στην παρεα οποτε δεν καταλαβαινει κ κανενας, μονο η ψυχουεραπευτρια μου το ζει ετσι οπως το ζω κ εγω, στον αντρα μου προσπαθω να ειμαι φυσιολογικη αλλα με καταλαβαινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου κανεις πλακα με τον δευτερο μηνα;;; μπραβο κοπελα μου μπραβο!!!! Εισαι απο τις τυχερες! Εμεις εχουμε ελευθερες επαφες απο 10/6 που παντρευτηκαμε που νομιζα θα γυρησω απ το μηνα του μελιτος κ θα αγορασω ζιπουνακια????

Βεβαια αν με ρωτας θα σου πω οτι το κανουμε ελευθερα αυτο...κ στις γονιμες κ στις μη! Στην προτελευταια μου περιοδο κατα 90% ειχα βιοχημικη, ο γιατρος μου χαρηκε εγω ομως οχι. Αυτον τον μηνα ειπαμε να το παμε στα σοβαρα. Μερα παρα μερα απ το τελος της περιοδου. Φτασαμε 15η μερα ωορρηξιας κ λιγο το ενα μισαωρο που θα βρισκομασταν ολη μερα λιγο το οτι γνωριζε οτι εχω ωορρηξια λιγο ολα, δεν ειχε αποτελεσμα η επαφη μας...(μια χαρα σεξακι βασικα αλλα χωρις το βασικο?). Οποτε παει αυτη η μερα...ας ελπισουμενα εμεινε τιποτα σε αποθεμα απο την επαφη μας την 14η μερα? αλλα δεν σας κρυβω οτι...δεν εχω ελπιδες. Σοοοορρυ για το τεραστιο ποστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Ουτε κ εγω μιλαω σε φιλες κ συγγενεις το παιζω τρελιτσα...αλλα η καρδουλα μου το ξερει! Ειμαι ανθρωπος με χιουμορ κ γενικοτερα επιδιωκω το γελιο στην παρεα οποτε δεν καταλαβαινει κ κανενας, μονο η ψυχουεραπευτρια μου το ζει ετσι οπως το ζω κ εγω, στον αντρα μου προσπαθω να ειμαι φυσιολογικη αλλα με καταλαβαινει

Γειά σου γλυκιά μου!!!Και σε φίλες να μιλούσες χειρότερα θα ήταν!!!Μπορούν να σε καταλάβουν άνθρωποι που σκέφτεσαι όμοια πάνω σε αυτό το θέμα!!!!Εχω φίλη που θέλει παιδάκι αλλά δεν νμπορούμε να ταιριάξουμε και να το συζητάμε!!!Μη στεναχωριέσαι για τον αντρούλη σου!!Και μενα ο δικός μου γενικά είναι πολύ χαλαρός!!!Αλλά πλέον μετά από 1 χρόνο προσπαθειών έχει αρχίσει να απογοητεύεται!!!Εννοείτε θα βγούμε,θα γελάσουμε αλλά όταν η προσπάθεια για μωράκιείναι πάνω από όλα επιθυμία δεν γίνεται να μη το σκεφτόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

απτο μυαλο σου να βγει τελειως δε γινεται εκτος αν εγκαταλειψεις την προσπαθεια. Το θεμα ειναι να το διαχειριζομαστε να μη γινει εμμονη, οτι θα μας αγχωνει και θα το σκεφτομαστε και θα απογοητευομαστε δε νομιζω να καταφερουμε να το ξεπερασουμε, αφου εχουμε θεσει ενα στοχο. Εξετασεις να διναμε δηλαδη, και παλι το ιδιο θα νιωθαμε. Απλα θελει λιγη διαχειριση. Εγω οταν ειδα οτι συνεχως εκανα ερευνα στο ιντερνετ, ειπα τελος. Οχι για αλλο λογο, αλλα γιατι οσο πιο πολλα διαβαζεις τοσο πιο πολυ αγχωνεσαι. Επειδή δε μιλαω γιαυτο σε φιλες και συγγενεις (απο δικη μου πεποιθηση) και προκειμενου να ξεσπαω τις σκεψεις ειπα καλυτερα να μπαινεις εδω. Περισσοτερο πια δηλαδη κοιταω να μπαινω μεσα στη μερα μη χασω κανα νεο, παρα να δω αν εχουμε πει κατι καινουργιο σχετικα με τα συμπτωματα και τα τεστ ωορρηξιας. Πλεον ο,τι μαθαμε μαθαμε.

@Kat-Cat δεν θα μπορουσες να με καλυψεις περισσοτερο. γι αυτον ακριβως το λογο μπαινουμε εδω. ειμαστε "παρεακι" κατα καποιο τροπο. οχι να γινουμε ψυχωτικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Γειά σου γλυκιά μου!!!Και σε φίλες να μιλούσες χειρότερα θα ήταν!!!Μπορούν να σε καταλάβουν άνθρωποι που σκέφτεσαι όμοια πάνω σε αυτό το θέμα!!!!Εχω φίλη που θέλει παιδάκι αλλά δεν νμπορούμε να ταιριάξουμε και να το συζητάμε!!!Μη στεναχωριέσαι για τον αντρούλη σου!!Και μενα ο δικός μου γενικά είναι πολύ χαλαρός!!!Αλλά πλέον μετά από 1 χρόνο προσπαθειών έχει αρχίσει να απογοητεύεται!!!Εννοείτε θα βγούμε,θα γελάσουμε αλλά όταν η προσπάθεια για μωράκιείναι πάνω από όλα επιθυμία δεν γίνεται να μη το σκεφτόμαστε!!!

Χαιρομαι που το ακουω αυτο...γιατι ακουω κατι τυπου..."ε τους τρεις πρωτους μηνες μου ηρθε η περιοδος μετα το βγαλα απ το μυαλο μου κ εμεινα εγκυος" πως ρε παιδιαα;; πως στον τεταρτο μηνα να σου βγει απ το μυαλο??? Χαιρομαι που βλεπω οτι το θεωρειτε κ εσεις φυσιολογικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat δεν θα μπορουσες να με καλυψεις περισσοτερο. γι αυτον ακριβως το λογο μπαινουμε εδω. ειμαστε "παρεακι" κατα καποιο τροπο. οχι να γινουμε ψυχωτικες.

Ξερω οτι δεν εννοουσες το παρακατω απλα εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω! Φυσικα κ με τον ορο "εμμονικη" αναφερομουν μονο σε μενα κ σε καμια περιπτωση σε ολες τις κοπελες που συμμετεχουν στο φορουμ!

Οσο για το ψυχωτικη... πιστευω το'χω ανετα κ αυτο σε λιγο καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g οχι καλη μου δεν το εννοουσα ετσι οπως το καταλαβες. απευθυνομουν στην @Kat-Cat γιατι εχει ξαναπει οτι φοβαται μηπως το οτι μπαινει εδω δεν τη βοηθησει επειδη θα την κανει να το σκεφτεται συνεχεια. αυτο εννουσα οτι εδω μπαινουμε επειδη μαθαινουμε νεακια και μαθαινουμε διαφορα η μια απο την αλλη. οχι για να μας γινει εμμονη. αυτο εννοουσα. σορρυ αν νομισες οτι το ειπα για σενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@atha_g οχι καλη μου δεν το εννοουσα ετσι οπως το καταλαβες. απευθυνομουν στην @Kat-Cat γιατι εχει ξαναπει οτι φοβαται μηπως το οτι μπαινει εδω δεν τη βοηθησει επειδη θα την κανει να το σκεφτεται συνεχεια. αυτο εννουσα οτι εδω μπαινουμε επειδη μαθαινουμε νεακια και μαθαινουμε διαφορα η μια απο την αλλη. οχι για να μας γινει εμμονη. αυτο εννοουσα. σορρυ αν νομισες οτι το ειπα για σενα. 

Οχι βρε εγραψα κ παραπανω οτι ξερω οτι δεν το πες γι αυτο αλλα επειδηεδω μεσα δεν γνωριζομαστε γι αυτο εδωσα επεξηγηση!!!?

 παραβιασα κ τον τιτλο του γκρουπ...γενικου περιεχομενου κ εγω μιλησα για τον καημο μου☺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...