Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ναι!Στις 25_27 το πολυ έπρεπε ν ειχα αδιαθετησει.Καποιος μου κανει πλακα?....Σ Εύχομαι τον μηνα π έρχεται να εχεις καθυστέρηση κ να μας ανακοινωσεις χοριακη!

Πλάκα κάνεις!!!! ολΕ!!!! Δεν παιρνεις και κανα τεστάκι λεω εγώ πριν πας για χοριακή μπας και μας ανεβάσεις και καμια φώτο να εχουμε να κλαιμε απο συγκινηση μονες μας? :P Μακάρι ρε κορίτσι να ρθει για ολες αυτο το 9μηνο διαλειμμα της περιοδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Πλάκα κάνεις!!!! ολΕ!!!! Δεν παιρνεις και κανα τεστάκι λεω εγώ πριν πας για χοριακή μπας και μας ανεβάσεις και καμια φώτο να εχουμε να κλαιμε απο συγκινηση μονες μας? :P Μακάρι ρε κορίτσι να ρθει για ολες αυτο το 9μηνο διαλειμμα της περιοδου.

Χαχαχα!!!Εκανα γλυκιά μου χτες χοριακη κ ηταν αρνητική.Σ λεω κάποιος μ κανει πλακα.Αλλα ειπα θα κρατησω χαρακτήρα κ θ περιμένω..Να δουμε ποιος θα αντεξει περισσότερο....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Χαχαχα!!!Εκανα γλυκιά μου χτες χοριακη κ ηταν αρνητική.Σ λεω κάποιος μ κανει πλακα.Αλλα ειπα θα κρατησω χαρακτήρα κ θ περιμένω..Να δουμε ποιος θα αντεξει περισσότερο....?

Α, δεν το ειδα ρε γαμώτο... Τεστ έχεις κανει καθόλου? Να δεις αν φαινεται καμια γραμμή? Αν και τα τεστ δεν ξερω αν ειναι τοσο ευαισθητα (λογω ουρων). το λεω για να μη δινεις 25 αρια (τοσο δεν κανει?). Τελοσπαντων, ευχομαι να ειναι θετικη, αλήθεια! Η εστω ρε παιδι μου να ναι πολύ συντομα όλα θετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Α, δεν το ειδα ρε γαμώτο... Τεστ έχεις κανει καθόλου? Να δεις αν φαινεται καμια γραμμή? Αν και τα τεστ δεν ξερω αν ειναι τοσο ευαισθητα (λογω ουρων). το λεω για να μη δινεις 25 αρια (τοσο δεν κανει?). Τελοσπαντων, ευχομαι να ειναι θετικη, αλήθεια! Η εστω ρε παιδι μου να ναι πολύ συντομα όλα θετικά.

Σ ευχαριστώ πολυ πολυ!?☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με περιπαίζει η άτιμη!!!!Το πρωί πονάκια λέω κατεβαίνει!!!Εχώ 37,2!!!Ποτέ εδώ και 11 μήνες που μετριέμαι δεν έρχεται με αυτή μου την θερμοκρασία!!!Πέφτει την ίδια μέρα!!!Αρά σίγουρα πάω για αύριο πολύ!!!Μπορεί να έπεσα μια μερα έξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια με περιπαίζει η άτιμη!!!!Το πρωί πονάκια λέω κατεβαίνει!!!Εχώ 37,2!!!Ποτέ εδώ και 11 μήνες που μετριέμαι δεν έρχεται με αυτή μου την θερμοκρασία!!!Πέφτει την ίδια μέρα!!!Αρά σίγουρα πάω για αύριο πολύ!!!Μπορεί να έπεσα μια μερα έξω!!!

Αστην να σε ξεχασει! και να την περιπαιζεις κι εσυ!!!!Την ιδια θερμοκρασια ειχα κι εγω χτες ,αλλα μαλλον καμμια ιωσουλα ειναι.Ποτε δεν μετρησα θερμοκρασια κ ετσι δεν ξερω που κυμαινομαι και ποτε μου ανεβαινει...Αλλα βασικα εχω γυρω στα 36 .Τωρα 2-3 μερες ειμαι 36.7-37.2...Μαλλον κρυωσα λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αστην να σε ξεχασει! και να την περιπαιζεις κι εσυ!!!!Την ιδια θερμοκρασια ειχα κι εγω χτες ,αλλα μαλλον καμμια ιωσουλα ειναι.Ποτε δεν μετρησα θερμοκρασια κ ετσι δεν ξερω που κυμαινομαι και ποτε μου ανεβαινει...Αλλα βασικα εχω γυρω στα 36 .Τωρα 2-3 μερες ειμαι 36.7-37.2...Μαλλον κρυωσα λεω...

Θα σου πω!!!Να κρύωσες και να μην νιώθεις τίποτε άλλο δύσκολο!!!Εγώ τώρα 11 μήνες θερμομετρούμε!!!Ανεβαίνει μετά την ωορρηξία και παραμένει μέχρι να μου ερθει!!Και τουλάχιστον σε μενα είναι όλη μέρα ανεβασμένη!!!Και έγκυος που ήμουν είχα 37,4 και νόμιζα ήμουν άρρωστη!!!Αλλά πρέπει να συνεχίζουν και στην καθυστέρηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Θα σου πω!!!Να κρύωσες και να μην νιώθεις τίποτε άλλο δύσκολο!!!Εγώ τώρα 11 μήνες θερμομετρούμε!!!Ανεβαίνει μετά την ωορρηξία και παραμένει μέχρι να μου ερθει!!Και τουλάχιστον σε μενα είναι όλη μέρα ανεβασμένη!!!Και έγκυος που ήμουν είχα 37,4 και νόμιζα ήμουν άρρωστη!!!Αλλά πρέπει να συνεχίζουν και στην καθυστέρηση!!!!

Δηλαδη η θερμοκρασια μας ανεβαινει και παραμενει υψηλη μεχρι να αδιαθετησουμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Δηλαδη η θερμοκρασια μας ανεβαινει και παραμενει υψηλη μεχρι να αδιαθετησουμε;;

Ναι Αθηνούλα μου!!!Ανεβαίνει μετά τη ωορρηξία αναλόγως πόσο έχουμε πριν!!!Εγώ πριν έχω 36,4-36,6 και μετά κάνω δέκατα!!!Την μέρα που θα μου έρθει πέφτει πάλι στο 36,6 και μετά από 2-3 ώρες βλέπω καφέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι Αθηνούλα μου!!!Ανεβαίνει μετά τη ωορρηξία αναλόγως πόσο έχουμε πριν!!!Εγώ πριν έχω 36,4-36,6 και μετά κάνω δέκατα!!!Την μέρα που θα μου έρθει πέφτει πάλι στο 36,6 και μετά από 2-3 ώρες βλέπω καφέ!!!

Αααα δεν το ηξερα!Νομιζα οτι ανεβαινει αν μεινεις εγκυος μοναχα!Οποτε η ανεβασμενη θερμοκρασια ειναι δειγμα οτι πλησιαζει η περιοδος ε;;Κι αν παραμεινει υψηλη και δεν αδιαθετεις ,τοτε ψαχνεσαι και για εγκυμοσυνη ,σωστα;;Ευχαριστω πολυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αααα δεν το ηξερα!Νομιζα οτι ανεβαινει αν μεινεις εγκυος μοναχα!Οποτε η ανεβασμενη θερμοκρασια ειναι δειγμα οτι πλησιαζει η περιοδος ε;;Κι αν παραμεινει υψηλη και δεν αδιαθετεις ,τοτε ψαχνεσαι και για εγκυμοσυνη ,σωστα;;Ευχαριστω πολυυυυυυυυ

Σωστά!!!!Εγώ το έχω σαν τεστ εγκυμοσύνης!!!Τώρα είχα 37,3!!!Αρά σήμερα δεν έρχεται και όντως είμαι καθαρή ακόμα!!!Τώρα θα αναμένω και αύριο!!!!!Πίστευα σήμερα θα ρθει αλλά μπορεί να έπεσα μια μέρα έξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia μου κρατησου γερα!!!!!!Μακαρι να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!Απο τα 10 κοριτσια που το παλευουμε εδω μεσα αυτον το μηνα ,3 μειναμε!!!!!Καλη επιτυχια και στις τρεις μας και  καλη συνεχεια και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!Να ειναι οτυχερος ο επομενος μηνας με υψηλες χοριακες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγες μεινατε αυτό το μήνα κρατηθείτε!!! Αυτο με τη θερμοκρασία δεν το ήξερα. Όχι οτι με εχω θερμομετρήσει και ποτέ να πω την αλήθεια αλλά οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Λίγες μεινατε αυτό το μήνα κρατηθείτε!!! Αυτο με τη θερμοκρασία δεν το ήξερα. Όχι οτι με εχω θερμομετρήσει και ποτέ να πω την αλήθεια αλλά οκ!

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

@marillia μου κρατησου γερα!!!!!!Μακαρι να μας ανακοινωσεις συντομα τα ευχαριστα!Απο τα 10 κοριτσια που το παλευουμε εδω μεσα αυτον το μηνα ,3 μειναμε!!!!!Καλη επιτυχια και στις τρεις μας και  καλη συνεχεια και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!Να ειναι οτυχερος ο επομενος μηνας με υψηλες χοριακες!

@Athena D. μειναμε διαβαζω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

αν το διαβασεις...καταλαβα οτι μεινατε εγκυος. αντε με το καλο λοιπον κοριτσακια.

Χαχαχα!Πραγματικά!Ευχαριστούμε!Καλη μερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Έχουμε και την @Ειρήνη ρασακη, -δεν- περιμένει περίοδο την Παρασκευή! 
Είμαστε σε καλό δρόμο, χθες το βράδυ λίγο αγχώθηκα γιατί είχα σουβλιές ταυτόχρονα αριστερά και δεξιά στην κοιλιά αλλά πέρασαν μέσα σε λίγα λεπτά. Άρα 2 μέρες έμειναν.... Για να δούμε [smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλες και καλή τύχη! Αύριο θα πουμε καλό μηνα και παρακαλέστε όπου πιστευετε να γίνει το θαύμα μέσα στο Φλεβάρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μακαρι ο φλεβαρης να ειναι ο τυχερος μηνα σας να παρουμε χαρα γιατι εγω εμαθα κατι για ενα πολυ κοντινο ανθρωπο και απο εχθες ειμαι πολυ πεσμενη!!!!

κρατηθειτε γερα!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια μακαρι ο φλεβαρης να ειναι ο τυχερος μηνα σας να παρουμε χαρα γιατι εγω εμαθα κατι για ενα πολυ κοντινο ανθρωπο και απο εχθες ειμαι πολυ πεσμενη!!!!

κρατηθειτε γερα!!!!!!! 

Ωχ, κατι τετοια ακους και λεμε καθομαστε και σκαμε μετα με βλακειες. Εμενα μου την ειπε οταν αδιαθετησα και ο αντρας μου που με ειδε ετσι οπως με ειδε. Μου λεει θα ρθουν προβληματα υγειας κλο, αν κανεις ετσι με την περιοδο, ε ενταξει! Δικιο εχει. Καλα να ειμαστε και ολα τα αλλα θα ρθουν. Μακάρι να ναι καλος ο Φλεβαρης και ελπιδοφορος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Έχουμε και την @Ειρήνη ρασακη, -δεν- περιμένει περίοδο την Παρασκευή! 
Είμαστε σε καλό δρόμο, χθες το βράδυ λίγο αγχώθηκα γιατί είχα σουβλιές ταυτόχρονα αριστερά και δεξιά στην κοιλιά αλλά πέρασαν μέσα σε λίγα λεπτά. Άρα 2 μέρες έμειναν.... Για να δούμε [smilie=icon_flower:

Παει μια.Αδιαθετησα.Παραδοξως δε με πειράζει..Καλη συνεχεια κ ωραια Αποτελέσματα στα τρια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε Όλες!!!! 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας το πρόβλημα μου... Είμαι 30 χρονών και εδώ και έχω πολύ σταθερό κύκλο 28 μέρες (1 μέρα απόκλιση) την προηγούμενη Δευτέρα Όπως έπρεπε αδιαθετησα... συνήθως κρατάει 5 μέρες... αυτή τη φοράει κράτησε μόνο 1-2 μέρες με μικρότερη ροή από το κανονικό και κόπηκε αποτομα ... την Παρασκευή είχα κάτι πονακια χαμηλά και κηλίδες ροζ μετά πάλι τίποτα..  

Γενικά έχω πονοκεφάλους και μια ενόχληση στο στομάχι! Έκανα την παρασκ ένα τεστ (το εκανα μεσημερι λταν ειδα τις κηλιδες)αλλά βγήκε αρνητικο.. ο γιατρός μου είπε είναι νωρίς να περιμένω λίγο! 

Εσείς τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...