Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χρυσα μου δυο.χρονια που μενω με τον αντρουλη μου οχι!!!!! Τα βαζω οοολα οπως λεει η συνταγη!!!!

Στης μανας μ τ φουρνο το κανω τελειααααα!!!! Στο.δικο μ καιγεται και αψητο μεσα.... Μα καλα λεω ..ποοοσο δυνατο φουρνο εχω πια...μονο με το κεικ τ χαλαω..πλεον μονο γλυκα ψυγειου ?????

Μήπως το βάζεις κατα λαθός σε τίποτα αντιστασεις ή στη ρυθμιση του γκριλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Aelia είπε:

Μήπως το βάζεις κατα λαθός σε τίποτα αντιστασεις ή στη ρυθμιση του γκριλ;

Πανω κατω το βαζω :([smilie=dontknow.gi:

Δε ξανα φτιαχνω οποτε μου ερθει θα αγορασω απεξωωωω [smilie=crybaby2.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερααααα.τι κανετε;;;σημερα ολη μερα ετρεχα ...στις 2 ειχα ραντεβου με εμβρυολογο και 4 μεγυναικολογο.εκανα β επιπεδου!!!στ τσακ προλαβα να παω γυναικολογο διοτι η μπουμπου δν επερνε σωστη θεση παρολο που κουνιοταν!!!οποτε οοολο τ σκηνικο μ πηρε 2 ωρες.επισης εχω παρει αρκετα κιλα σ ενα μηνα κ ξεκινησα διατροφη.1 μηνα ρε γαμωτο ετρωγα οσο ηθελα κ παχυνα.τεσπα.εν τελη ολα καλα με τ νινι.22 εβδομαδων ακριβως κ τ μωρο ειναι 484 γραμμαρια.κανονικο προς γεματουτσικο μου ειπε!!!επισης περιμενω στανταρ κοριτσακι!!

Ασ παμε σ αλλο θεμα τωρα...καλως οριζω τ νεο μελος!!!!ευχομαιι να πανε ολα καλα!!!!!

Κοριτσια νομιζα πως μονο εγω ειμαι αρκουδιτσα.εγω βαζω τναντρουλη μ κ με ξυριζει στ ποδια με ξυραφι για να μην σκυβω πολυυ.κ στ προσωπο κανω κανονικα λειζερ.εκανα 4 μηνων.το πρωτο τριμηνο μονο δν επιτρεπεται.κ εγω στ προσωπο εκανα αλεξνδριτης κοντευα να τελειωσω και μολις εμεινα εγκυος τσουπ ξαναβγηκαν τριχες.μ ειπαν κ εμενα πως ειναι ορμονικο κ θα φυγουν!οποτε δν πολυ ανγχωθηκα.οσο γ τ μπικινι προς τ παρον κουτσα κουτσα οτι μπορω κανω με τ ξυραφι.δλδ τα περισσοτερα.γτ ποναω οταν πιεζομαι.

Ασχετο στους τελευταιους μηνες βλεπουμε να ξυριστουμε η οχι;;;;πως ειναι να σ ξυριζουν οι μαιες οσες τ εχετε ζησει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια καλησπερααααα.

Ασχετο στους τελευταιους μηνες βλεπουμε να ξυριστουμε η οχι;;;;πως ειναι να σ ξυριζουν οι μαιες οσες τ εχετε ζησει;;;

Πολύ χαίρομαι που το μωράκι είναι καλά και είναι και κοριτσάκι!welcome to the club!

Και για να σου απαντήσω στην ερωτηση, όχι δεν βλέπεις τίποτα!!!Εγώ στην πρώτη γέννα είχα κάνει με κερί κα δεν με ακουμπισαν καθολου στο μαιευτήριο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Σημερα ειναι μια πολυ ξεχωριστη μερα διοτι απο λεπτο σε λεπτο θα γινω για δευτερη φορα θεία απο την αδερφη μου!!!!!!

Δεν πηγα για να μην στρεσαριστω και τελικα και στο σπιτι που ειμαι παλι αγχώνομαι ??!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μινακι μουυυυ!!!! Με το καλο τς Αδερφουλας σου!!!! Γερο και καλοτυχο να ειναιν!!!!!!!!!?????

 

Να εισαι καλα κοριτσακι μου!!!

Αντε και σε μας πρωτα ο θεος με υγεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Να εισαι καλα κοριτσακι μου!!!

Αντε και σε μας πρωτα ο θεος με υγεια!!!

Αμην παναγιτσα μου γερα κ δυνατα μωρουλιααα!!!! Κοντευουμε κ μεις ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αμην παναγιτσα μου γερα κ δυνατα μωρουλιααα!!!! Κοντευουμε κ μεις ???????

Μακαρι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα!!!!!!!

Δεν πηγα μαζι της και κοντευω να σκασω!!

Το συζήτησα με τον γιατρο που εχουμε και τον ιδιο με την αδερφη μου και μου ειπε να μην κουραστω και να παω αυριο επισκεψη να δω τον μικρούλη! !!

Απο την τζαμαρια θα τον δω δεν θα μπορέσω να τον χαρω!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Chrysa 79 είπε:

Πολύ χαίρομαι που το μωράκι είναι καλά και είναι και κοριτσάκι!welcome to the club!

Και για να σου απαντήσω στην ερωτηση, όχι δεν βλέπεις τίποτα!!!Εγώ στην πρώτη γέννα είχα κάνει με κερί κα δεν με ακουμπισαν καθολου στο μαιευτήριο.:)

Χρυσα μ ομως πρεπει να ειναι πολυ αβολο να σε ξυριζουν οι μαιες...ευχομαι να καταφερω να το εχω φτιαξει αυτο τ θεμα μεψρι τοτε.κ οχι τπτ αλλο.ντρεπομαι να παω να μου κανουν κερι!!!

 

Μινακι ευχομαι να πανε ολα καλα στην αδερφη σου και να δειτε το νινι που θα ερθει στν κοσμο οπως επιθειμειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Χρυσα μ ομως πρεπει να ειναι πολυ αβολο να σε ξυριζουν οι μαιες...ευχομαι να καταφερω να το εχω φτιαξει αυτο τ θεμα μεψρι τοτε.κ οχι τπτ αλλο.ντρεπομαι να παω να μου κανουν κερι!!!

 

Μινακι ευχομαι να πανε ολα καλα στην αδερφη σου και να δειτε το νινι που θα ερθει στν κοσμο οπως επιθειμειτε!!!

Να εισαι καλα γωγω μου σε ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!

Σημερα ειναι μια πολυ ξεχωριστη μερα διοτι απο λεπτο σε λεπτο θα γινω για δευτερη φορα θεία απο την αδερφη μου!!!!!!

Δεν πηγα για να μην στρεσαριστω και τελικα και στο σπιτι που ειμαι παλι αγχώνομαι ??!!!

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας, να είναι γερό και καλοτυχο!

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Κοριτσια καλησπερααααα.τι κανετε;;;σημερα ολη μερα ετρεχα ...στις 2 ειχα ραντεβου με εμβρυολογο και 4 μεγυναικολογο.εκανα β επιπεδου!!!στ τσακ προλαβα να παω γυναικολογο διοτι η μπουμπου δν επερνε σωστη θεση παρολο που κουνιοταν!!!οποτε οοολο τ σκηνικο μ πηρε 2 ωρες.επισης εχω παρει αρκετα κιλα σ ενα μηνα κ ξεκινησα διατροφη.1 μηνα ρε γαμωτο ετρωγα οσο ηθελα κ παχυνα.τεσπα.εν τελη ολα καλα με τ νινι.22 εβδομαδων ακριβως κ τ μωρο ειναι 484 γραμμαρια.κανονικο προς γεματουτσικο μου ειπε!!!επισης περιμενω στανταρ κοριτσακι!!

Ασ παμε σ αλλο θεμα τωρα...καλως οριζω τ νεο μελος!!!!ευχομαιι να πανε ολα καλα!!!!!

Κοριτσια νομιζα πως μονο εγω ειμαι αρκουδιτσα.εγω βαζω τναντρουλη μ κ με ξυριζει στ ποδια με ξυραφι για να μην σκυβω πολυυ.κ στ προσωπο κανω κανονικα λειζερ.εκανα 4 μηνων.το πρωτο τριμηνο μονο δν επιτρεπεται.κ εγω στ προσωπο εκανα αλεξνδριτης κοντευα να τελειωσω και μολις εμεινα εγκυος τσουπ ξαναβγηκαν τριχες.μ ειπαν κ εμενα πως ειναι ορμονικο κ θα φυγουν!οποτε δν πολυ ανγχωθηκα.οσο γ τ μπικινι προς τ παρον κουτσα κουτσα οτι μπορω κανω με τ ξυραφι.δλδ τα περισσοτερα.γτ ποναω οταν πιεζομαι.

Ασχετο στους τελευταιους μηνες βλεπουμε να ξυριστουμε η οχι;;;;πως ειναι να σ ξυριζουν οι μαιες οσες τ εχετε ζησει;;;

Άντε μπες και συ σε ροζ μουντ τώρα!Εγώ από τότε που μπήκα στον 7ο και άρχισε να μεγαλώνει πολύ η κοιλιά μου δεν βλέπω. Την πρώτη φορά έπαθα πλάκα....γελαγα σαν χαζό μέσα στο μπάνιο. Διά της αφής ότι καταφέρνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας, να είναι γερό και καλοτυχο!

 

Άντε μπες και συ σε ροζ μουντ τώρα!Εγώ από τότε που μπήκα στον 7ο και άρχισε να μεγαλώνει πολύ η κοιλιά μου δεν βλέπω. Την πρώτη φορά έπαθα πλάκα....γελαγα σαν χαζό μέσα στο μπάνιο. Διά της αφής ότι καταφέρνω ?

Χαχαχχα.δια της αφης λεει.κοιτα τα πανω πανω τα κατφερνω κ εγω τελεια .τα κατω κατω ειναι τ θεμα γτ οσο σκιβω ποναω..συγγνωμη κιολας ???

Αληθεια με τ π μπηκες στν 7 αρχισε να μεγαλωνει ραγδαια η κοιλια σ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλέ....μεγαλώνει πολύ γρήγορα τώρα! Αφού να καταλάβεις λείπει εδώ και 2 εβδομάδες ο άντρας μου εκτός για δουλειά και του έστειλα φωτογραφία και μου λέει "Καλέ πως μεγάλωσε έτσι η κοιλιά σου!!! Είναι τεράστια!!!" χαχαχα...και που είσαι ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια, τι κάνετε? να σας ρωτησω αν ειχε καμια σας πολυποδα στο τράχηλο και αν εκανε αιμορραγίες στην εγκυμοσύνη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η izambella είπε:

καλημερα κοριτσια, τι κάνετε? να σας ρωτησω αν ειχε καμια σας πολυποδα στο τράχηλο και αν εκανε αιμορραγίες στην εγκυμοσύνη.?

Καλημερα κοριτσι μου!!

Δοξα το θεο δεν ειχα ποτε..ειχα διαβασει μια κοπελα που ειχε ενα πολυποδα οσο ηταν εγκυος ειχε αιμορραγισει και το ειχε κανει επεμβαση με τοπικη αναισθησια!

Ο γιατρος σου τι λεει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου ειπε τιποτα απο το τηλέφωνο, θα παω το βραδυ να με δει και θα μου πει ! εχω αγχωθει λιγο , το καλο ειναι οτι εχω συμπτώματα κανονικα και δεν εχω πονο , 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ναι, το γυναικολογο μου με παρακολουθεί χρονια, απλα ειναι μακρυά οποτε θα παω αναγκαστικά και σε 2ο τώρα, ποιο κοντα για σιγουριά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...