Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσπαθουσα να γραψω κ εγω αλλα δν μ αφηνε...64 σελιδες ειναι αυτες...?κοριτσια σημερα εχω φαει τα εντερα μου!!!ζωη να χω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ επιτελους ξεμπλόκαρε!!! απο το απόγευμα προσπαθώ και δεν με αφηνε να γράψω! τι κανετε κορίτσια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααα νεα συζήτηση ειναι ! νόμιζα ξεμπλόκαρε! αχ δεν ειμαι καλα ! παω να κοιμηθώ! χαααχχαχααχαχχααχαχαχαχαχαχχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο βρε κοριτσια κ γω ειχα το ιδιο θεμα κ νομιζα οτι κολλησε το κινητο!!

Μινακι φαεεεεε!!! Εγω προσπαθω να το περιορισω λιγο γτ δεν παει αλλο αυτη η κατασταση εκτος απο την κοιλια εχει παρει κ η ζυγαρια τον ανηφορο!!!

Αννα λιλα γτ βαρετη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω..σημερα με ειχε πιασει ενας πονος, μια δυσφορια  αλλο πραγμα..Εχω την εντυπωση οτι ειχε ανεβει ψηλα η μικρη κ με πιεζε, παιζει κτ τετοιο;; Εχει συμβει σε καμια; Πηγαμε για περπατημα με τον αντρα μ κ ηρεμησα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xristina_ είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω..σημερα με ειχε πιασει ενας πονος, μια δυσφορια  αλλο πραγμα..Εχω την εντυπωση οτι ειχε ανεβει ψηλα η μικρη κ με πιεζε, παιζει κτ τετοιο;; Εχει συμβει σε καμια; Πηγαμε για περπατημα με τον αντρα μ κ ηρεμησα..?

Ποσο εβδομαδων εισαι κοριτσακι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πήγαινες σε μια απο τις άλλες σελίδες (1-63) μπορούσες να γράψεις...το δοκίμασα το απόγευμα!!!

Και γω νοιώθω μια πίεση ψηλά στην κοιλιά και στα πλευρά. Μάλλον χρειαζόμαστε ξεκούραση....μεγαλώνει η μήτρα μας και μας πιέζει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ποσο εβδομαδων εισαι κοριτσακι μου;;

25!!

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Και γω νοιώθω μια πίεση ψηλά στην κοιλιά και στα πλευρά. Μάλλον χρειαζόμαστε ξεκούραση....μεγαλώνει η μήτρα μας και μας πιέζει!

 

Απο τη μητρα λες kelly ε; Οταν ημουνα καθιστη με ζοριζε πολυ.στο περπατημα κ τωρα που ξαπλωσα υποχωρησε ο πονος..εσενα ποτε εχεις παρατηρησει να σε πιανει περισσοτερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

25 εβδομαδων η μητρα δεν ειναι τοσο ψηλα ουτε τα νινακια πανε απο τοσο νωρις ψηλα..

Κι εγω νιωθω δυσφορία απο το μεσημερι και μετα και λαχανιαζω παρααα πολυ ευκολα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω κ πανω απο τον αφαλο τις νιωθω κ χαμηλα κ παντου! Σημερα μαλιστα ειχα σηκωσει την μπλουζα κ χαζευα την κοιλια μου γτ ηταν φουσκωμενη δεξια ελαφρα κ ο μικρος κλωτσουσε κ φαινοντουσαν οι κλωτσιες του!! Τις ειδε κ ο συζυγος κ η μικρη! Πολυ πλακα!!! Τωρα κοιμαται μαλλον γτ δν κλωτσαει!κλωτσουσε απο τις 17.30 μεχρι τις 19.30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα στην 21η εβδομαδα!!

Αννα μου κοριτσακι μου η μητρα σου εχει φτασει λιγο πιο πανω απο τον αφαλο σου.ειναι τελειως φυσιολογικο να τον νιωθεις λιγο πανω απο τον αφαλο σου το παραξενο θα ητανε να τον ενιωθες πολυ ψηλα κοντα στο στομαχι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλιστα!!!Γενικα κλωτσαει πολυ παντου ..δεξια ,αριστερα χαμηλα χαμηλα ψηλα στον αφαλο!!!Το νινι σου τι κανει;;;

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.. Πως είμαστε.. Ευτυχώς που ανοιξατε άλλο θέμα γιατί δεν μπορούσα να γράψω..

Τι ωραία αίσθηση όταν κλωτσανε..η δικιά μας βλ.να είναι πολύ ζωηρή..η νευρική σαν τη μανούλα της..χάχα..θα δείξει

Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αmeliev poso eisai γτ δν θυμαμαι;κοριτσια καλημερα..εχω αρχισει κ ανησυχω γτ δν την ακουω τοσο συχνα οσο εσεις...βεβαια γενικοτερα  ειναι πολυ ησυχη αλλα ανγχωνομαι..κ ενταξει για να δικαιολογησω την ησυψια της υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα οτι μοιαζει σ εμενα η στν μπαμπα της ..αλλα κ οι δυο ειμαστε πολυ νευρικοι..??τεσπα παω να φτιαξω πρωινοο!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, εμένα με πιάνουν οι ενοχλήσεις ψηλά το απόγευμα κυρίως, αλλά λόγω δουλειάς είμαι πρωί - απόγευμα σε μια καρέκλα γραφείου. Εμένα μου είχε πει ο γιατρός την Παρασκευή που πήγα και του το είπα, ότι η μήτρα θα πιέζει προς τα πάνω τα υπόλοιπα όργανα καθώς μεγαλώνει και θα αισθάνομαι κάποια δυσφορία. Επίσης μου είπε να μην κάθομαι τόσες ώρες στην καρέκλα....πράγμα αδύνατο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Αmeliev poso eisai γτ δν θυμαμαι;κοριτσια καλημερα..εχω αρχισει κ ανησυχω γτ δν την ακουω τοσο συχνα οσο εσεις...βεβαια γενικοτερα  ειναι πολυ ησυχη αλλα ανγχωνομαι..κ ενταξει για να δικαιολογησω την ησυψια της υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα οτι μοιαζει σ εμενα η στν μπαμπα της ..αλλα κ οι δυο ειμαστε πολυ νευρικοι..??τεσπα παω να φτιαξω πρωινοο!????

Γωγω μου καλημερααα!!!

Και εγω τον ακουω λιγο συνήθως 2-3 σπρωξιματα το πρωι και κανα δυο στην καλυτερη το βραδυ!!

Την δευτερα που πηγα στον γιατρο ο μπεμπουλης κανονικα κουνιοτανε αλλα δεν τον καταλάβαινα !!!

Ο γιατρος μου ειπε οτι μετα την 20η εβδομαδα θα αρχισω να τον ψιλονιωθω και οτι δεν μπορώ να ξεχωρισω τα εντερακια απο το νινακι μου απο τοσο νωρις!!!

Γι αυτο γωγω μου μην αγχωνεσαι απολυτως φυσιολογικο αυτο που νιωθεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μαλιστα!!!Γενικα κλωτσαει πολυ παντου ..δεξια ,αριστερα χαμηλα χαμηλα ψηλα στον αφαλο!!!Το νινι σου τι κανει;;;

????

Αννα μου κοριτσακι μου καλημεραααα!!

Την δευτερα πηγα τον ειδα ακουσα την καρδουλα του ηρέμησα και τωρα περιμενω την β επιπεδου !!!!

Εσυ αγαπη μου γλυκια εισαι 24 εβδομαδων το μονο σιγουρο ειναι να τον νιωθεις συχνα γιατι εισαι 1 μηνα μπροστα απο εμας!!!

Να εχεις μία ομορφη μερα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω νιωσει...κ ξερω  ποτε ειναι τ εντερο μ κ πτε οχι..στη αρχη οχι αλλα τωρα ναι...κ πριν κατι μερες το ακουγα συνεχωςςςς...κ τωρα εχει σταματησει ..σημερα π.χ. με κλωτσισεκαμια 5 αρια φορες...κ παλι θα τ κανει λιγο τ μεσημερι κ λιγο τ βραδυ.νθελω ομως κ αλλο...γτ πριν τρεις τεσσερις μερες χορευε τσιφτετελι μες ζτην κοιλια μ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...