Μετάβαση σε περιεχόμενο

παλτο


Recommended Posts

k go epsaxna gia palto k piga sto zara prin kana 2 mines to eixe 88..alla de to pira giati itan men egkimosinis alla mesato..dil kalipte mono koilia..k de to pira..mou meina 2 mines k leo mi paro,,forao to palio mou palto alla anoixto..exei k krio gamoto..:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THOULI, ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΛΤΟ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ, ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ..

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΦΡΟΝΤΙΖΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΜΕΝΗ...

ΦΙΛΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως που αναγκαζομαι να φοραω ανοιχτο το παλτο δε μου φαινεται κ τοσο πεταμενα λεφτα.κ οχι τοσο για μενα αλλα για το μωρακι απο μεσα. απλα δεν ξερω που να κοιταξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω..Δε μου κάνει κανένα παλτό μου παρά μόνο αν το αφήσω ανοιχτό..Έχω βέβαια ένα, το οποίο μου κουμπώνει με δυσκολία στο στήθος και καθόλου στην κοιλιά...Έτσι, ντύνομαι καλά από μέσα για να μην κρυώνω...Πειράζει που τα αφήνω ανοιχτά ή να παώ να πάρω ένα παλτουδάκι;;;:dry: :dry:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες μαλλον το ιδιο προβλημα εχουμε!

Εγω δεν πηρα παλτο γιατι αργησα να το αποφασισω και περασε ο καιρος.Σε 1-1,5 μηνα γενναω οποτε δεν μου ειναι πια απαραιτητο.Αφηστε που δεν θα πολυβγαινω απο δω και περα!

Παντως για να βολευτω και να μην κρυωνω φοραω ζεστα ρουχα,τα παλια μου παλτω και απο μεσα 2 μακρια κασκολ(που ταιριαζουν τα χρωματα μεταξυ του ς και με το συνολο μην ειμαι σαν το γυφτακι)που καλυπτουν την κοιλια για να μην πουντιασει η μικρουλα μου.

Μεχρι στιγμης την εβγαλα μια χαρα και ουτε καν κρυωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ,ΦΟΡΑΩ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ ΣΚΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ,ΟΤΑΝ ΦΟΡΑΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΛΤΟ ΔΕΝ ΧΟΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΠΟΤΕ ΦΟΡΑΩ ΚΑΣΚΟΛ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ,ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΑΛΙ ΦΛΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΤΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια,

τι να σας πω.εγω γενναω απριλιο κ θα φαω ολο το κρυο.ηδη χτες που ειχε πεσει πολυ η θερμοκρασια και το παλτο μου κουμπωνε μεχρι το στηθος, γυρισα σπιτι και με πονουσε η κοιλια μου.εδω δινουμε λεφτα για αλλα κ αλλα, σιγα μη τσιγκουνευτω τωρα τα 100 ευρω για κατι που κανει καλο στο παιδι. κ φορουσα κ 2 μπλουζες κ ενα φορεμα χτες. οποτε ως τωρα μου ειπατε στο λητω(αν κ κοιταξα στο σαιτ κ δεν ειχε) και στα ζαρα.αλλα ζαρα που?mall?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να παρεις και καπα.ξερεισ που δεν εχει κουμπια.και εγω απριλιο γενναω και εραψα μια τετοια.και ντυνεσαι και πιο ζεστα απο μεσα και θα εισαι μια χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά

Σου συνηστώ να πάς στα λητώ

λόγο της εγκυμοσύνης δε ξέρω αν εχεις διάθεση να γυρίζεις γύρω γύρω στα μαγαζία και να ψάχνεις..

εγώ είχα πάει στα λητώ στον κηφισσό και είχε μεγάλη ποικιλία και αρκετά προσιτές τιμές...

όντως η μπέρτες οι μάλλινες είναι μια πολύ ωραία λυση

Καλά ψώνια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς το παρόν μπαίνω στο παλτό μου (όχι για πολύ ακόμα...). Αλλά σκεφτόμουν και γω να πάρω είτε κάπα είτε κάποιο παλτό σε γραμμή άλφα.

(Κάτι σαν αυτό. Δεν μπορόυσα να βρω καλύτερη φώτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα βρεί παλτό μεγάλο μέγεθος που να κλείνει στην κοιλιά, όχι ειδικά εγκυμοσύνης, και μετά τη γέννα τα προώθησα στη μαμά μου και σε μια φίλη που ήταν στο νούμερό τους. Είχα πάρει από sergio tacchini ένα σπόρ παρκά τριών τετάρτων πολύ ζεστό, και ένα μάλλινο μακρύ μαύρο, φαρδιά γραμμή με ζώνη, δεν θυμάμαι από που.

Η κάπα πολύ καλή ιδέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...