Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δε Με Βάζει Στο Προφίλ Μου...


Recommended Posts

Από χτες το βράδι που και πάλι άλλαξε το μάμμυλαντ, όσο κι αν προσπαθώ να κάνω εγγραφή με το παλιό μου όνομα (Θέλω να γίνω μαμά!), είναι αδύνατον. Δεν το δέχεται με κανένα τρόπο. Σας παρακαλώ, κάντε κάτι, γιατί έχει γίνει κουραστικό αυτό με τις αλλαγές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, αλλά και πάλι δεν το δέχεται. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Πάω να γράψω το παλιό μου όνομα και μου το βγάζει από μόνο του, μαζί με τον κωδικό. Δεν το αναγνωρίζει, όμως. Τώρα έβαλα τον καινούριο κωδικό, αλλά και πάλι δεν το δέχεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικά αποσυνδέσου από αυτό τον λογαριασμο που γράφεις τώρα.

 

Μετά δοκίμασε να τσεκάρεις και το κουτάκι "Να με θυμάσαι" μήπως είναι θέμα cookies.

 

Τέλος, μήπως έχεις κάποιο πρόγραμμα στον περιηγητή σου που συμπληρώνει αυτόματα τους κωδικούς; Αν ναί τότε απενεργοποίησέ το ή με κάποιον τρόπο βεβαιώσου ότι συμπληρώνεις εσύ τον καινούριο κωδικό και ότι δεν εισάγεται αυτόματα ο παλιός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Εννοείται ότι αποσυνδέομαι! 

Το "να με θυμάσαι" το απενεργοποιώ. Θα το κοιτάξω αυτό με τον κωδικό. Ελπίζω να είναι αυτό το πρόβλημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιους κωδικούς τους έχει απομνημονεύσει ο υπολογιστής, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένο πρόγραμμα που πρέπει να απενεργοποιήσω. Σε άλλα σάιτ δεν τους συμπληρώνει από μόνο του. Αλλά, ούτως ή άλλως, σβήνω τον παλιό κωδικό και βάζω τον καινούριο. Και πριν που προσπαθούσα με τον παλιό, έσβηνα αυτό που μου έγραφε, και το ξανάγραφα. Δε γίνεται τίποτα όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλεις να μου δώσεις ένα email σου, ώστε να αλλάξω το παλιό στο οποίο προφανώς δεν έχεις πρόσβαση;

 

Με αυτό τον τρόπο θα ζητήσεις να σου έρθει ένας νέος κωδικός (θα κανεις κλικ στο Είσοδος > Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω στο "Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου", αλλά ενώ τα βάζω όλα σωστά, δεν αναγνωρίζει το όνομα προφίλ.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει πάθει μαζί μου, ξεκαθαρίζει παλιούς λογαριασμούς; 

Θα στείλω το μέιλ μου σε πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει πάθει μαζί μου, ξεκαθαρίζει παλιούς λογαριασμούς; 

Θα στείλω το μέιλ μου σε πμ.

 

 Αλίμονο, δεν υπάρχει κάτι "προσωπικό" με κανένα χρήστη. Απλώς κάτι "παίζεται" είτε με τον περιηγητή σου, είτε έτυχε κάτι με το δικό σου username στην μεταφορά. Σε κάθε περίπτωση είναι κάτι που θα το λύσουμε γρήγορα είτε με τον έναν τρόπο είτε με τον άλλο. Σε λίγα λεπτά θα συνδεθείς με τον παλιό σου λογαριασμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το email που μου έστειλες είναι αυτό που είναι καταχωρημένο ήδη. Δεν χρειάστηκε δηλ. να αλλάξω κάτι.

 

Κάνε κλικ στο "Είσοδος > Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου" και δοκίμασε με το νέο κωδικό που θα σου στείλει αυτόματα το σύστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω κάνει πολλές φορές αυτό, αλλά δεν αναγνωρίζει το όνομά μου.

Το ξαναέκανα τώρα, με το ίδιο αποτέλεσμα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν αναγνωρίζει το όνομα, δώσε το email σου στην φόρμα ανάκτησης κωδικού. Μόλις το τεστάρισα δίνοντας το email μου, και ήρθε αμέσως η ειδοποίηση στο Gmail μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου βγάζει αυτό:   Ένα Σφάλμα Παρουσιάστηκε

 

[#10112]

Δεν μπορέσαμε να βρούμε το λογαριασμό του μέλους για το όνομα ή την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που υποβάλατε. Παρακαλώ ελέγξτε τις πληροφορίες και ξανα υποβάλετε τη φόρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, επιτέλους δέχτηκε την αίτηση για αλλαγή κωδικού. Μετά από σαράντα κύματα, έκανα την επικύρωση ανάκτησης κωδικού, και μου έδωσε καινούριο κωδικό, τον οποίο, όμως, ΔΕ ΔΕΧΕΤΑΙ. Νομίζω το πρόβλημα είναι με το όνομά μου. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ;;; Έχω σπαταλήσει πάρα πολύ χρόνο προσπαθώντας να επανασυνδεθώ, και έχω κι άλλα πράγματα να κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα γίνει, θα κάνετε κάτι; 

Είναι προφανές ότι το πρόβλημα δε βρίσκεται στον κωδικό, αφού δε δέχεται ούτε τους κωδικούς που μου στέλνει το ίδιο το φόρουμ, αλλά στο όνομά μου. Αυτό δεν μπορώ να το ρυθμίσω εγώ, όμως, αλλά εσείς.

Σας παρακαλώ πολύ διορθώστε το πρόβλημα επιτέλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ παράξενο ότι το πρόβλημα παρουσιάστηκε μόνο με το δικό σου username. Σκέφτηκα ότι ίσως "φταίει" το θαυμαστικό στο τέλος και δοκίμασα να το αφαιρέσω. το αποτέλεσμα ήταν να συνδεθώ κανονικά. Έκανα το εξής:

 

1. Έγραψα το username σου, εκτός του θαυμαστικού στο τέλος.

2. Σαν κωδικό έβαλα εκείνον που σου έστειλα με ΠΜ (το άλλαξα πάλι).

3. Άφησα τσεκαρισμένο το "να με θυμάσαι" (σημαντικό)

 

Αυτό ήταν.

ΥΓ. Το όνομά σου θα εμφανίζεται κανονικά με το θαυμαστικό στο τέλος, όμως όταν συνδέεσαι θα θυμάσαι να μην το γράφεις.

Συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!
Επιτέλους συνδέθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Βάζω τα θαυμαστικά εδώ, αφού δεν μπορώ να τα βάζω όταν γράφω το όνομά μου!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία, χαίρομαι που το λύσαμε. Κοίταξε, όμως, το θαυμαστικό εμφανίζεται κανονικά στο username σου. απλως δεν θα το γράφεις όταν συνδέεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, τι γινεται βρε παιδια? ποτε θα επανελθει η λειτουργια του site? ειπατε λιγα 24ωρα και κοντευει εβδομαδα!!! ο τεχνικος τι λεει? που χαθηκαν πια ολες αυτες οι πληροφοριες ? πραγματικα τωρα ρωταω! θα επανελθει το site ετσι οπως ηταν η παμε για αλλα? καλες γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς τους διαχειριστες!

 

καλημερα,

 

σε συνεχεια του προηγουμενου μου σχολιου δινω ενα παραδειγμα....εχουν αλλαξει οι διευθυνσεις οταν ψαχνεις απο το google η συνδεδεμενος μεσω του mammyland!!1

π.χ

 

 

 

http://mammyland.com/θέματα-υγείας-ιατρικά-26/για-οσεσ-γνωριζουν-20601/index2.html

 

 

 

http://mammyland.com/θέματα-υγείας-ιατρικά-26/eπιπωματικοσ-πλακουντασ-sos-19060/index2.html

 

αυτα θα ενσωματωθουν παλι απο το google η χρειαζεται παντα να εισαι συνδεδεμενος στο μαμυλαντ για να τα βρισκεις?

 

αναμενω απαντηση σας,

 

καλες γιορτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω απαντήσει ακριβώς στο ίδιο ερώτημα σε ένα άλλο θέμα. Το Google θα ξανασκανάρει το νέο φόρουμ και θα διορθώσει αυτομάτως όλες αυτές τις διευθύνσεις. Ωστόσο αν θέλει να κάποιος να κάνει μία αναζήτηση μέχρι τότε, το καλύτερο είναι να την κάνει μέσα στο mammyland και όχι μέσω του Google.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα, σας γραφω εκ μερους ενος παλαιου μελους του φορουμ.

Η κοπελα προσπαθει να μπει και δεν δεχεται τον κωδικο της το ονομα ειναι Ανθη, πως μπορει να επικοινωνησει μαζι σας προκειμενου να συνδεθει με τον ηδη υπαρχων λογαριασμο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...