Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Παναγιωτα μου θα ειμαστε Αθγηνα απο Σαββατο Μεσιμερι..μεχρι Δευτερα μεσιμερι..οποτε ΑΝ θελετε..να κανονισουμε να παμε καπου το Σαββατο- γιατι δευτερα προι ολοι δουλευουν σωστα;;;; Εγω επισκεψεις στα σογια δενθα κανω..ειμαι λιγο τσατισμενη με ολου ςτους..και η θειες και παπουδιογιαγιαδες του Ο θα ειναι εκει που θα μεινουμε μαζιμας στο ιδιο σπιτι οποτε ειμαι ΟΚ

post-5029-13873940248025_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ναι για τηνπεριοδο τςη βαφτησης...ευτυχως τον Ιουνιο η Ιουλιο- εξαρταται απο πολλους παραγοντες..θα κανακατευω Αθηνα αλλα θα ειναι για δουλεια οποτε θα ειναι καθημερινη..τωρα αν θα τα καταφερω να ειναι Παρασκευη η Δευτερα ωστε να συνδιασω και μια μερα επιπλεων..θα ειναι σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα καπως να το κανονισουμε να βρεθουμε ...Τοσα χρονια τα λεμε απο εδω μεσα..Ε ας τα πουμε και απο κοντα.

Αυγουστο μαλλον θα λειπουμε (αν παμε διακοπες) ...Αν παμε προς ΚΑλα Νερα να κανονισουμε να ερθετε με τη ΜΑρια.οκ;;;

Ποια διαιτα μωρε Αργυρουλα;;;Χαλια παει αυτο το θεμα.Ε ας ελπισουμε απο εδω και περα μιας και ανοιγει ο καιρος(και φορεμα καλοκαιρινα ρουχα που δεν κρυβουν τιποτα) να συμμαζευτουμε λιγο.

Χρυσα μου παρε με οποτε θες κοριτσαρα μου.Ειδικα τωρα το πρωι ειμαι μονη!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Οκ..εγω μπορω και Σαββατο αλλα και Δευτερα πρωι.Το κανονιζουμε τις τελευταιες μερες.

Ααα μιας και μου το θυμισε η αφρο..τι εγινε με το θεμα;;;

Το σαιτ δε το θυμαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα καπως να το κανονισουμε να βρεθουμε ...Τοσα χρονια τα λεμε απο εδω μεσα..Ε ας τα πουμε και απο κοντα.

Αυγουστο μαλλον θα λειπουμε (αν παμε διακοπες) ...Αν παμε προς ΚΑλα Νερα να κανονισουμε να ερθετε με τη ΜΑρια.οκ;;;

Ποια διαιτα μωρε Αργυρουλα;;;Χαλια παει αυτο το θεμα.Ε ας ελπισουμε απο εδω και περα μιας και ανοιγει ο καιρος(και φορεμα καλοκαιρινα ρουχα που δεν κρυβουν τιποτα) να συμμαζευτουμε λιγο.

Χρυσα μου παρε με οποτε θες κοριτσαρα μου.Ειδικα τωρα το πρωι ειμαι μονη!!Γιουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Οκ..εγω μπορω και Σαββατο αλλα και Δευτερα πρωι.Το κανονιζουμε τις τελευταιες μερες.

Ααα μιας και μου το θυμισε η αφρο..τι εγινε με το θεμα;;;

Το σαιτ δε το θυμαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα να κάνεις την δίαιτα του 8ωρου δλδ χωρίζεις την ημέρα σε 3 8ωρα και τρως μόνο το ένα!!! δλδ από το πρωινό μέχρι το τέλος του 8ωρου.....θα δεις θα χάσεις....αυτό σημαίνει ότι το βράδυ δεν τρως τίποτα!!!

αχ εγώ θέλω να έρθω πρώτα μόνη μου για καμμιά εβδομάδα και μετά ας έρθει και ο άντρας μου για διακοπές χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..εγραψα μεσες ακρες...ΟΚ Παναγιωτα μου κανονιζουμε τελευταιες μερες..γιατι η Βικη θα με σφαξει...χαχαχα... Εντομεταξη παιδια..ηρθε η μαμα μου απο τον αδελφο μου..πολυ της αρεσε εκει περα ηταν κατενθουσιαμενη. ο αδελφο ςμου απο 01/05 θα παρει αυξηση και προαγωγη, και επειδη το αφεντικο ειναι παρα πολυ ευχαριστημενο απο την αποδοση του θα τον βαλει να μαθει και αλλα τμηματα ετσι ωστε μετα την καλοκαιρινη αδεια να τον βαλει σε ακομα πιο υπεθυνη θεση. μακαρη. Ειναι πολυ δυσολη δουλει βεβεια, πολυ απαιτητηκη και πολυ κουραστηκη αλλα αυτουτου του αρεσει γεννικα, εχει πολυ καλη αποδοση . Η μαμα μου ειπε βεβαια οτι τον βλεπει να κουραζετε. Τουλαχιστων ομως ρε παιδια το πληρωνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τωρα έρχονται τα παγωτά χαχχχαχα

Τις τελευταίες μέρες σκευτομαι να πάρω κάποιο ζωακι .... άνοιξε ο καιρός έφτιαξε η διάθεση ....και καμοια γλστρα θέλω .... τα παιδιά θα χαρούν πολύ και θα μάθουν με ενα ζωακι (μικρό) χθές και τα δυο κολλήσανε με μια γατουλα εκει, ευτυχώς ήταν ήρεμη και καθόταν δίπλα μασ δεν την άγγιξαν (αν κιι ο Μ πήγε να το κανει αλλα του είπα οτι δεν ακουμπαμε ζωακια που δεν τα ξέρουμε μην μας γρατσουνισουν)

Έψαξα στο ιντερνετ τι ζωακι μας κανει (απο απαιτήσεις χρηματικές, χώρου, φροντίδας) και μόνο ινδικό χοιριδιο μας κανει και γυάλα με μυρμήκια χαχαχα κάθομαι και διαβάζω τωρα για τα ινδικά και μπορεί να πάρουμε ενα ...αλλα δεν είναι και σίγουρο τιποτα και αν θα γίνει φέτος χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

καλε ποσα γραψατε?

Παναγιωτα....ασε τι της εχω σουρει της κουμπαρας δεν φανταζεσαι!

μα θα ερθει σαββατο μεσσημερι στις 12....και θα μεινουν και μακρια...ακομα δεν μοπυ εχει διευκρινισει...σε ποια Αγια Μαρινα?στο γραμμτικο? εχει και αλλου? παντως παραλιακα!

επησις θα φυγει δευτερα μεσημερι...αν ειναι δυνατον...ουτε καφε δεν θα πιουμε...!

Κουμπαρα τωρα που ξαναεγραψα τα παραπονα μου να ρωτησω...πςω ειναι ο Ζαν?

Ο Λεο ειναι πολυ κωλοπαιδακι...πηγαινε η αλλη και τπυ εδειχνε το αυγο της ενοειται τραγουδοντας...."¨εχω σοκολατενιο αυγο κοιτα κοιτα..." και καποια στιγμη της το παιρνει και της το πετα με νευρα κατω....εεεε θρυψαλα το αυγο....μετα το ξαναπηρε και προσπαθουσε να λυσει την κορδελα...χαχχαχαχα

επησις της εσπασε την λαμπαδα του σχολειου.....χαχχαχαχ

πρεπει να βγαλω καλοκαιρινα....χαχαχχα οσα εχουμε φυσικα!

Αφρο...το ζω αυτο με τη Μ-Ι !

χθες πηγαμε εκκλησια και δεν με αφησε να παρακολουθησω καθολου...η μονη που εκοβε βολτες ηταν εκεινη...και παει εκκλησια...εεεε με το που μπηκαμε στο αμαξι...ηθελε να ακουσει τη Στανιση!

αλλα πολυ λαλακας ο διπλανος!

παρε ψαρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

δε σας γραφω γιατι δεν ειμαι στα καλα μου......

ο γιωργος παλι τα ιδια...εκει που σχεδον ειχε φυγει ο βηχας απο χθες το βραδυ παλι τα ιδια......τα τρελαθω στο τελος.....

εντωμεταξυ περιμενουμε εδω και 2 μηνες να εξετασθει ενας φακελος που ειναι μεσω εσπα προγραμμα για να παρουμε τη πρωτη δοση και μας εχουν μπιπ....απο βδομαδα σε βδομαδα μας πανε και τα νευρα μου κροσια....αλλα οι υποχρεωσεις υποχρεωσεις[smilie=angryfire.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα ψάρια και δεν ξανά θέλω ...τιποτα δεν κάνουν ...άπλα πλέουν χαχαχα

ούτε πουλί θέλω γιατι είχα 10 χρονια παπαγάλους κοκατιλ ,ούτε χαμστερ.

φυσικά γάτα, σκύλος δεν μπαίνουν στο σπίτι για πολλούς λόγους.

Ήμουν ανάμεσα σε κουνελακι και ινδικό και το ινδικό είναι το κατάλληλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα εγω σοβαρ αθα σου ξαναπω ψαξε για αλλεργιογονα στο σπιτι και στην αυλη..ειλικρινα..δες ΑΝ εχετε πουθενα κρυφη μουχλα..πισω απο επιπλα τοιχους που δεν βλεπει ηλιο, ψαξε αν υπαρχει πουθενα πουπουλο, σε στροματα κουβερετς κλπ...δες τι δεντρα εχετε στηη αυλη και κατα ποσο εισερχονται στο σπιτι.... δεν..ειλικρινα απορρω πως δενε χεις καταρευσεις ακομα.. Περαστηκα σας για αλλη μια φορα. Ρε Κουμπαρα τι να κανω...θες να με απολυσουν;;..θα σου κατσικοθω εκει επόριστον..χαχαχα... Αφρο εμενα παλη ζωακια δεν...θα ηθελα να εχω σκυλο και να εχουν και τα παιδια σκυλο..αλλα αν κρινω απο τη συμπεριφορα του Γιαννη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη στιγμη μου ερχεται να τα σπασω ολα απο τα νευρα μου....μα τοση γρουσουζια;;;;;

απο τη στεναχωρια μου ουτε του ιασονακου δεν ειπα χρονια πολλα τα πρωι:-l

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα δεν ξέρω τι να σου πω :( εκτός από περαστικά!

αλλά κάνε και αυτό που λένε τα κορίτσια.....κάτι θα φταίει, δεν μπορεί.....αν και σας το εξήγησε ο γιατρός!!!........λυπάμαι και σένα, αλλά πιο πολύ λυπάμαι τον Γιωργάκη :( κρίμα να είναι άρρωστος όλο τον χρόνο!!!

Αφρο τι είναι το ινδικό???

το κουνελάκι θέλει σπιτάκι και έξω και φυσικά το ιδανικό θα ήταν το σπιτάκι να είναι σε γρασίδι.....θέλω να πω ότι εκτός της δικής μας ευχαρίστησης να κοιτάζουμε και το καλό των ζώων!!!!

συμπεθέρα χαχαχαχαχα καλά της έκανε της νυφούλας μου ο Λέο, αφού τον προκαλεί!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ γιαυτό διαβάζω πολύ πρώτα. Άσχετο ,τα κουνελακια μπορούν και μεσα (και καλύτερα μεσα τον χειμώνα) αλλα φοβούνται πολύ, μπορεί να δαγκωσουν, θέλουν περισσότερο χώρο και δεν τούς αρέσουν τόσο οι αγκαλιές ...τα ινδικά χοιριδια θέλουν μικρότερο χώρο, δεν δαγκώνουν θέλουν χάδια έχουν μηδαμινα έξοδα δεν φοβούνται αν μαςβμαθουν και είναι ιδανικά για παιδιά ...συν οτι είναι πανεξυπνα.

Γιώτα τι να πω ρε συ ..... περαστικά πάλι και κάνε οτι σου είπαν τα κορίτσια.

Έχω ανοίξει πολλές δουλειές στο σπίτι .... άνοιξη ολα αλλάζουν μαζεύουμε καθαριζουμαι κτλ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αφρο γουρουνάκι θα πάρεις??? :ohmy:

και η βρωμιά??? :eh:

θυμάστε για τον φίλο που σας έλεγα, με τα 1000 προβλήματα...ε αυτοί έχουν κουνέλι στο σπίτι....το τι βρωμιά έχουν δε λέγεται.....δεν το έχουν στο σπιτάκι του....το έχουν μέσα στο σπίτι τους και κάνει πιπί όπου να είναι.....και όταν το πήγαν στον κτηνίατρο γιατί ήταν άρρωστο εκείνος μόνο που δεν τραβούσε τα μαλλιά του όταν έμαθε ότι το έχουν στο σπίτι και όχι έξω.....γιατί τα κουνέλια πρέπει να είναι έξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...