Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Λοιπόν... και που λέτε πήγαμε Βόλο σήμερα περάσαμε όμορφα, ήπιαμε το καφεδάκι μας και τώρα κοιμούνται ΟΛΟΙ

Μόνο εγώ είμαι ξύπνια, λέω να πάρω το βιβλίο μου και να την πέσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μάλλον αύριο από τη δουλειά δε θα μπορώ να μπω γιατί δεν θα ξέρω τον κωδικό μου

μουχαχαχαχαχχαα

οι φατσούλες που είναι???

εν τω μεταξύ είδες κάτω που αριστερά έχει "υποβολή" και δεξιά "ακύρωση"

να μου το θυμάσαι που συνέχεια θα πατάμε "ακύρωση" αντί για υποβολή και θα σιχτιρίζουμε χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..ναι το ειδα...βασικα..ετσι οπως εγινε..με βλεπω αυριο να κανω νεο προφιλ...πως σκατα τα καταφερα και βγικε το ονομα δεν ξερω..

Ναι ναι το ειδα..οποτε..ανακοινωση..προσεξτε τι πατατε..πασχα ερχετε δε σας φταινε σε τιποτα τα θεια..μπουχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..ναι το ειδα...βασικα..ετσι οπως εγινε..με βλεπω αυριο να κανω νεο προφιλ...πως σκατα τα καταφερα και βγικε το ονομα δεν ξερω..

Ναι ναι το ειδα..οποτε..ανακοινωση..προσεξτε τι πατατε..πασχα ερχετε δε σας φταινε σε τιποτα τα θεια..μπουχαχαχα

αααα καλα χαμος!!! παλι καλα που συνδεθηκα! Θαυμα Θαυμα!!! Οπως καταλαβατε δεν ξερω που παταω για να κανω καινουρια απαντηση χαχα! οποτε πατησα παραθεση! πφφφφφ θα το μαθουμε που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες!!! για καποιον λογο κατι εκανα λαθος..και ΟΚ αλλαξα τα παντα αλλα δ εμε πειραζει...χιχιχιχι..

τι κανετε;;;

η Γωγω γεννησε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας, Καλημέρα σας :)

τι κάνετε????

εμείς καλά......

καλοτάξιδο και αυτό το τρενάκι....

Γωγώ με το καλό να έρθει κοντά σας ο Μαριούλης σας :) ......

με έναν πόνο ή και καθόλου πόνο και πολύ πολύ γρήγορα (τώρα βάζω την φατσούλα με την καρδούλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε κορες?

Αργυ ειδες που τα καταφερες? φατσουλες που εχει καλε? Ο καιρος σημερα εφτιαξε σε εμας!Εκει πως ειναι?

Καλε εβαλα φωτο αλλα λεει θελει αβαταρ. και ειναι τικαρισμενο να μην εχω αλλα δεν μπορω να το ξετικαρω. Επισης οι υπογραφες δεν φαινονται.

Περιμενω μαστορια για την μουχλα σημερα...για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είσαι junior member και εγώ και η Αφρο senior member χεχε σε φάγαμε στην στροφή!!!

χαχαχαχαχαχαχα

λοιπόν πήγαμε χθες στα γενέθλια του Γιαπωνεζάκι, του φίλου του Λ., είχε μια τέλεια μέρα, όπως και σήμερα άλλωστε....με πολύ ήλιο και τα παιδιά έπαιξαν baseball, τους άρεσε......εμείς - εγώ, σύζυγος και Ρ, - πήγαμε για παγωτό και μετά καφεδάκι σε ένα παραποτάμιο καφέ, πολύ ωραία :)

μετά πήγαμε και τον πήραμε.......

λοιπόν για να πω την γνώμη μου, δεν μου αρέσει καθόλου το νέο φόρουμ....ίσως να έχει περσσότερες δυνατότηετς όσον αφορά στην ασφάλεια, αλλά το αισθάνομαι πολύ....απόμακρο....δεν βλέπω τα αβατάρ ...... τίποτα....ελπίζω να αλλάξει.....

άσε που το πρωί μου έσπασε τα νεύρα.....Αφρο τα έκανα αυτά που μου έφραψες στο φέις, αλλά δεν μου έβγαινε τίποτα.......αφού εκνευρίστηκα πάρα πολύ!!!....τέλος πάντων!!!....

ο κωδικός μου έφτασε πολύ αργά!!!

τέλος πάντων....έχει και αυτόματη αποθήκευση, όπως βλέπω....δλδ δεν θα τα χάνουμε πια!!!

δίπλα από το "υποβολή" έχει και το "για προχωρημένους" δλδ για εμάς χαχαχαχαχαχαχα

σε λίγο θα πάρω το ποήλατο να πάω καμμιά βόλτα....έχει τέλειο καιρό!!! αχ τι κάλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν έχει φατσούλες!!! χειροκίνητα τις έβαλα !!!! ;) χαχαχαχαχαχα

αν έχετε μούχλα στο σπίτι να το φτιάξετε οπωσδήποτε....πολύ σημαντικό και πολύ επικίνδυνο!!!

Αφρο καλά να περάσετε με την νύφη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα δεν μου αρεσει και τοσο το νεο φορουμ...

δηλαδη μονο αυτα τα εικονιδια εχει για προχωρημενους? τα παταω και πανε πανω στο τιτλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειναι επειδη επρεπε να ξαναγραφτω απο την αρχη..κατι εκανα λαθος και μετα φαινοταν ολο το ονομα μου και δεν μπορεσα να το διορθοσω..αλλα ΟΚ δε με χαλαει καθολου..

Ενταξη δεν ειναι πια Moderator αλλα θα επικοινωνησω με την λενα να δουμε τι θα κανουμεμε αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχα αι στο καλο και εγω τα ψαχνω μια ωρα. :)

Μουχλα εμφανισε πριν λιγο καιρο στην πισω μερια του σπιτιου, δηλαδη ολα τα πισω παραθυρα και αυτο γιατι φετος εκανα παγωνιες με αερα και τα παραθυρα εχουν μια μικρη προεξοχη προς τα εξω. Εκεινο το τοιχακι της προεξοχης ειναι πολυ λεπτο και ετσι εμπασε υγρασια. Σημερα θα ερθει φιρμα να τα δει.

Καλες βολτες με το ποδηλατο. Εγω θα παω να μας γραψω σε γυμναστηριο αυτες τις μερες. Εκανα πατσοκοιλια και πρεπει να φυγει σε 3 μηνες! χαχα

Μου αρεσει που δημοσιευονται τα μηνυματα χωρις να κανει ανανεωση η σελιδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε Λενάκι π.χ πατάς : καιμε δίπλα ) και βγαίνει το χαμόγελο!!! :)

Χρύσα δεν έγραψες ποιό τρενάκι είναι το νούμερο....γράψτο σε παρακαλώ για να μην χαθούμε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειναι επειδη επρεπε να ξαναγραφτω απο την αρχη..κατι εκανα λαθος και μετα φαινοταν ολο το ονομα μου και δεν μπορεσα να το διορθοσω..αλλα ΟΚ δε με χαλαει καθολου.....

ναι βρε το κατάλαβα, σε πειράζω!!!

εγώ πρέπει να διορθώσω την ώρα γιατί δείχνει 2 ώρες πίσω ενώ κανονικά είναι μία ώρα!!!

πιστεύω ότι θα φτιάξει τις αλλαγές σιγά σιγά......

αυτό με το αβατάρ είναι λίγο κουφό, που δεν σε αφήνει να το ξετσεκάρεις!!

επίσης θέλω να δω αν έμειναν οι "φίλοι" ή σβήστηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...