Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Ιουλία: ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!

ξεκουράσου για μία εβδομάδα κα θα δεις διαφορά!!!......μία ώρα δεν είναι αρκετή!!!

γιατί δεν είπες στην μαμά σου να σου τα φτιάξει αυτά? τις ντουλάπες???

να πίνεις πολύ νερό, το λιγότερο 1,5 λίτρο καθημερινά και τα ούρα θα είναι πεντακάθαρα!!!

για την ταπετσαρία χαχαχαχαχαχα ναι το θυμάμαι που έχεις θέμα με το καφέ χαχαχαχα.....αλλά η δικιά μας είναι σκούρα σοκολάτα, ο ένας τοιχος (μικρός) και ο άλλος ..... πουά!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

και ήταν και δύσκολο να ταιριάξεις τις βούλες!!!χαχαχαχαχα

3 ώρες την πήρε για να το κάνει!!!

Λενάκι η λύση είναι: ΚΙΝΗΣΗ....κανονικά θα έπρεπε να πας και σήμερα γυμναστήριο, πήγαινε αύριο αν είναι ανοιχτό......αν σταματήσεις ή πας πολύ αραιά δεν θα σου περάσει γρήγορα......κανόνισε να πηγαίνεις 3 φορες την εβδομάδα......πάντως η λύση είναι το γυμναστήριο πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!τι κανετε;;;.. εγω εχω ψωφισει...βγαζω τα καλοκαιρινα...Αυριο θα πλυνω τα παλωματα θα τα μαζεψω. Καλε Αννα Μαρια το ξερουμε οτι τα μελη μπορουν να τα διαβασουν...ΚΑΜΙΑ ομαδα αυτη τι στιγμη δεν ειναι κρυφη... Αρτζ δε λειτουργει αυτο που εκανε η Λενα..μπορω ανετα να μπαινω και να διαβαζω τα θεματα των αλλων ομαδων απλα σαν μη μελος δεν μπορω να γραψω. Να δουμε ποτε θα το διορθωσουν και αυτο. Απλα οσοι δεν ειναι μελη του φορουν δεν εχουν καμια προσβαση σε καμια ομαδα..οποτε θαψτε ελευθερα...χαχαχα.... Ουδεν νεοτερο απο τον Νοτιο μετωπο...αλλα ΟΚ..τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονάει το κεφάλι μου ...χαπακοθηκα αλλα τιποτα ...οτανβσε ξυπνανε άσχημα αυτα παθενεις.

Καλημέρα.

Α σήμερα θα πάμε βόλτα στην Σαλαμίνα γιουπι!!!

Παναγιωτα πως περάσατε χθές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Είμαστε στη βεραντούλα μας και πίνουμε καφέ.

Χτες είμασταν Θεσ/κη, το τελευταίο μάθημα πριν τις εξετάσεις!!!

01/6 γράφουμε στις 6 το απόγευμα. Συζήτησα με τον καθηγητή μου το θέμα μου, το πόσο άσχετη είμαι με όλα αυτή την ενότητα κλπ κλπ, του είπα ότι δεν μπορώ να έχω αντίληψη σε θέματα καθαρά κατασκευαστικά και μου είπε ότι είναι πολύ ευχαριστημένος μαζί μου, γιατί ενώ ξέρει ότι είμαι άσχετη, οι εργασίες μου του αρέσουν πολύ και φαίνεται ότι το ζουμί το καταλαβαίνω. Επίσης είπε ότι καταλαβαίνει ότι ήταν πολύ βίαιο το εξάμηνο για μένα (να διδαχθώ όλη την ύλη του πολυτεχνείου), εδώ δεν τα ξέρουν οι πολ. μηχανικοί, και ότι δεν χωνεύει τους "μανατζαραίους" χχαχαχαχα και καλό θα ήταν να το γυρίσω στο τεχνικό κομμάτι. Σκέφτομαι ναι πίσω πίσω στα γεράματα χαχαχαχα...

Τέλος πάντων, έφαγα αγγούρι όλο το εξάμηνο, αλλά οκ καλή εμπειρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία ρε μηπως κουραζεσαι με το σπίτι και δε το καταλαβαίνεις??? Χαλάρωσε...Έτσι που λες ότι δε μπορείς να ανασάνεις θυμάμαι μια φίλη μου, που το μωρό ήταν ψηλά και είχε το κεφάλι του σε σημείο που την εμπόδιζε να πάρει ανάσα..Υπομονή ρε κοριτσάκι..Για το λεύκωμα δε ξέρω, μίλα με το γιατρό καλύτερα...

Αργυρώ μεγειά...νομίζω είδα και στον ύπνο μου ότι βάλατε βούλες στον τοίχο σας χαχαχαχαχα

Αφρο καλή βόλτα

Να ξέρετε ότι από φέτος το κορίτσι μου το μικρό θα το γιορτάζουμε στις 15 Αυγούστου. Μαζί δλδ!! Η Αφένδρα είναι η Παναγία μας οπότε θα γιορτάζει τότε. Μας το είπε μια μοναχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :)

ρε Χρύσα δεν με διαβάζεις ρε.....είπαμε η ομάδα μας είναι κλειστή, η Λένα το διόρθωσε και το έφτιαξα και εγώ!!!1....εσύ εκεί που μπήκες, προφανώς δεν το έχουν φτιάξεια ακόμη.....είπα στην "θέλω να γίνω μαμά", αφού το 'εφτιαξα να δοκιμάσει αν μπορεί να μπει στην ομάδα μας και μου είπε ότι δεν μπορεί πλέον!!!......και της είπα τι να κάνει για να κάνουν και στην δική του ομάδα!!!

Μαρία χαχαχαχαχ σωστό το όνειρο!!! χαχαχαχα

Αφρο καλά να περασετε :)

μαρία τσακάλι είσαι δλδ ε? :geek:

σας αφ`ηνω για την `ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ο Μ ακόμα δεν έφυγε για το σχολείο, έχει αλλάξει το πρόγραμμα για αυτήν την εβδομάδα θα τον παίρνουν πιο αργά.

Χθές τι να πω, δεν χαρήκαμε την βόλτα .... αποβτο σπίτι μέχρι το πλοίο καλά ήταν .... μετα βγήκαν έξω με τον Κνα κάνουν βόλτα στο φερι και μετα δεν ήθελε να ξανά κάτσει ο Μ ...πάτησε μια υστερια για αυτον τον λόγο. Βόλτα στον ιππικό ομιλο πήγαμε με έναν φιλοτου Κ ,ολα όμορφα πολύ οραιο μέρος έβλεπε απο ψιλά την Σαλαμίνα και ειχε θέα. Το μαγαζί (καφετερια) ειχε άπλα λίγο κόσμο πολύ χώρο να τρέξουν και να παίξουν ΑΛΛΑ και μια πισινα γεμάτη μεσα στην μέση!!!! Που να αφήσεις ελεύθερα τα παιδιά!!! Καθήσαμε στηνστη αρχη πάνω στο ίδιο επίπεδο με την πισινα κάναμε αμάν και πως να καταλάβει ο Μ να μην περπατάει στο χείλος της!!!σε ανάμενα κάρβουνα καθόμασταν ...που να αφήσω τον Π κάτω απο το καρότσι!! Μετα ήρθαν 2 παρέες με 2 παιδάκια στην ηλικία τούς και πήγαν κάθησαν στο κάτω επίπεδο πάνω απο τις ενέδρες απο τον χώρο εγκυμνασης των αλόγων ...ο Μ ήθελε φυσικά τα παιδάκια και πήγαμε και εμείς να κάτσουμε εκει. Έπαιζε πολύ όμορφα κινηγουσε και μιλούσε και σε μια γατουλα, είδαμε και τα άλογα να κάνουν εκπεδευση. Αλλα μιλούσε παρά πολύ δυνατά ο Μ και οτι και να του έλεγα δεν με άκουγε ....ένιωσα άσχημα. Μετα κατέβηκε και ο Π απο τοκαροτσι και με τον Κ και με μια άλλη κυρία με το κοριτσάκι της παίζανε πάνω κάτω Στις κερκίδες. Ο Μ συνέχεια έφευγε και πήγα νε και όρος τα πάνω στην πισινά και κάναμε βόλτα συνέχεια ...ο Π κάποια στιγμή έπρεπε να κάτσει στο καρότσι πάλι αλλα δεν ήθελε και άρχισε να κλαίει ... καφέ δεν ειπιαμε με το φίλο του Κ συνέχεια κυνηγούσαμε κάποιο παιδι ....ήρθε μετα δίπλα μας μια παρέα με ενα σκυλάκι και εκείνο ήταν ψιλό τσαμπουνάς (δακωνε) και τα παιδιά να έχουν σκάσει να θέλουν να πάνε στο σκυλάκι και εκείνο να λυσαει!!! Κάποια στιγμή άρχισε και έκλαιγε ο Π γιατι ήθελε να κατεβεί να κινηγαει μια γατουλα και μόνος του δεν γινόταν μπροστά ειχε κερκίδες και δίπλα το κοπρόσκυλο ....τον πήρε ο Κ να πάνε βόλτα να βρούνε τον Μ και άκουσα απο δίπλα τον "μπαμπά " του κοπροσκυλου "σκάσε επιτέλους να απολαυσουμε την ηρεμία " ένιωσα τόσο άσχημα .......είπα στον Κ να φύγουμε του είπα οτι και τα παιδιά δεν αντέχουν άλλο και τι άκουσα ......

Γενικά δεν ευχαριστηθηκαμε βόλτα ούτε καφέ, ούτε μιλήσαμε λίγο με τον φίλο του Κ όλοι μας (και ο φίλος) ασχολουμασταν με τα παιδιά ανά βάρδιες και κάποιες φορές και δυο δυο ....τελικά μόνο σε παιδική χαρα μπορούμε να πιούμε καφέ και σε παιδοτοπο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :)

πώς περάσατε το ΣΚ σας???

εμεις εδώ το Σάββατο η Ρ. ήταν λίγο ψιλοάρρωστη δλδ από το μεσημερι και μετά, της πονούσ ετο κεφαλάκι και αέβασε πυρετό 39,7, αλλα την Κυριακή ήταν μια χαρά.....πιστεύω ότι ίσως να ήταν επειδή ξύπνησε από τις 5.30 και όλη την ημέρα παιχνίδια και τρεξιμο ..........

και ο Λ. την Παρασκευή το βράδυ του έπεσε και ένα δόντι και ήρθε η νεραϊδοδοντού το Σάββατο το βράδυ και του έδωσε 5ε!! :)

βάζω θερμόμετρο στην Ρ. και μου δείχνει από το ένα αυτί 38,6 και από το άλλο 39,7 :ohmy:

τόση μεγάλη διαφορά? σας έχει τύχει???

ή να αγοράσουμε άλλο θερμόμετρο???

η αλήθεια είναι ότι αυτό το θερμόμετρο το έχουμε από΄όταν γεννήθηκε ο Λ. και έχω την εντύπωση ότι δεν έχουμε καν αλλάξει μπαταρία!!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καλημέρα :)

εμένα όλα αυτά μου φαίνονται φυσιολογικά.......και δεν κατάλαβα αυτός ο αγενής άνθρωπός το

είπε αυτό για τον Π.?? :evil:

και δεν ειπες τιποτα? [smilie=pain10.gif]

kai εμεις που ειχαμε παει με το ποταμοπλοιο τα παιδια πηγαιναν πανω και γυρνουσαν το πλοιο.....ειχε και μια τσουλιθρα......αλλ`α παλι δεν καταλαβα γιατι εσυ ασιθανθηκες ασχημα επειδη ο Μ. μιλουσε δυνατα????!!!!

παιδακι ειναι!!!!

ενταξει δεν απολαυσατε τον καφε σας, αυτο μονο, ολα τα αλλα εναι νορμαλ!!!!

και να μην ξαναπεις οτι ειστε μονο για παιδοτοπους κ.λπ!!!

να βγαινετε και να πηγαινετε και αλλου.....ετσι θα μαθουν και τα παιδια πως να καθονται σε ενα καφε!!!

εμεις χθες πηγαμε για παγωτο και στο διπλα τραπεζι καθονταν μια παρεα Ισπανων με 3 μικρα παιδια.....προς το τελος τα παιδι - προφανως βαρεθηκαν - και αρχισαν να τρεχουν στο μαγαζι....

εγω το βρισκω φυσιολογικο παντως!!!

επισης τα δικα σας ηταν ενθουσιασμενα....μια τα αλογα, μια η πισινα, μια οτι ησασταν μαζι!!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

τί κανετε;

περιμενω τον μαστορα..κ ο γιωργος κοιμαται..δε θα παει σχολειο..πονουσε ολο το βραδυ η κοιλιτσα του κ εκλαιγε..ελπιζω να μην ειναι κατι..

αφρο σε καταλαβαινω απολυτα,ΑΛΛΑ,μιλας ετσι επειδη ειναι προσφατη η εμπειρια αυτη!

ειναι απολυτα φυσιολογικο μικρα παιδακια να μην καθονται οπως εμεις θελουμε σε καφετεριες!

κ ο γιωργος μετα το μισαωρο θελει να τρεξει,εξερευνησει,παιξει!

ε ναι!εχω δει σε ταβερνες παιδακια να καθονται σουζα κ γονεις να τρωνε ανεμελοι..επειδη τους εχουν δωσει να κρατουν ενα κινητο με παιχνιδια ή μια παιχνιδομηχανη..ε οχι ευχαριστω,δε θα παρω!!!

επισης οποτε παμε για καφε,φαγητο εξω,ξερω και προετοιμαζω ψυχολογικα τον εαυτο μου οτι δε θα ειναι οπως αν εβγαινα μονη με τον χ.σχεδον παντα ενας απο τους δυο θα εχει το νου του στον γιωργο,ακομη κ αν δε σηκωθουμε,το βλεμμα μας ειναι εκει γιατι οτιδηποτε μπορει να συμβει..ΟΜΩΣ συμφωνω με αργυρω!ετσι θα μαθουν σιγα σιγα πώς συμπεριφερομαστε και σε αλλους χωρους εκτος παρκου,παιδοτοπου!

να αισθανεσαι ευχαριστημενη και υπερηφανη που πηγατε τα παιδια σας εκει κ κανατε κατι διαφορετικο ολοι μαζι!και να το επαναλαβετε,ψυχολογικα προετοιμασμενοι την επομενη φορα!!

σας φιλω!παω να κανω ενα καφεδακι!κουτουλαω απο νυστα!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!αργυρω κ εμενα οταν εβαζα στον γιωργο θερμομετρο αυτιου τυχαινε να εχει αποκλισεις τετοιες..

τελικα κατεληξα στα απλα των φαρμακειων κ σωθηκα!περαστικα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Ο Γ επεσε απο το κρεβατι μας και εσκησε το αυτι του στη μεγαλη συρταριερα [smilie=angry2.gif] Δεν αντεχω αλλο..αυτο το παιδι ειναι υπερβολικα ζωιρο και υπερβολικα επιρεπης στα ατυχηματα...δε φοβαται ρε παιδι μυ τιποτα. Αφρο εγω θα σου πω το εξης...στις διακοπες περασα εφιαλτικα..η νατασα θα σου πει..γιατι ειχα την απαιτηση τα παιδια να τρωνε με προγραμμα, να καθονται ισυχα..να ακολουθουν γεννικα εμενα...Αλλα ειδα πως οι ξενοι εκει δεν πολυσκοτιζοταν...ηταν χαλαρα...ΟΚ..δεν τρωνε..δε τους ενοιαζε...και εροντουσαν οτι ωρα ηθελαν... Να ξες πως τα παιδια ειναι ετσι...τελος...μονο αν το παρεις παοφαση θα απολαυσεις και εσυ καποιον καφε η βολτα η φαγητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω και εγω εχω τα απλα με τον υδραργηρο..και μαλιστα λιγο πριν καταργηθουν πηγα και πηρα 3-4 να εχω. ΧΡισημοποιω το ηλεκτρονικο το κλασσικο αλλα οταν βλεπω περιεργες ενδειξεις παιρνω το απλο . Ιουλια πως εισαι σημερα με τους πονους;;;..καλυτερα;;;;...εγω εχω ψωφισει αυτε ςτςι μερες με τα καλοκαιρινα και τη γεννικη και δεν ειμαι και εγγυος...ποσο μαλλων εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μ καλά πέρασε επαιξε είδε χάρηκε ...απο την χαρα του μιλούσε δυνατά ...τοβεχει χούι ...

Ο Π πιστεύω οτι πρός το τελος που γκρίνιαζε δεν πέρασε καλά ...

Χαλαδτηκα πολύ απο τον βλαμενο ..... ήταν που ήταν δύσκολο για εμάς μας το έκανε χειρότερα.

Τι να έλεγα βρε αργυρώ ήμουν μόνη μου στο τραπέζι και δεν ήθελα να μπω σε τσακωμο ...ο Κ ειπαι οτι αν ήταν αυτός εκει θα μιλούσε αλλα καλά έκανα που εγω δεν μίλησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Χρύσα, καλά πώς έπεσε??? το βράδυ?.....πάντως καλό αυτό που δεν φοβάται από την μια, από την άλλη......

αυτά του υδραργύρου δεν υπάρχουν πια.....και περιμένετε ένα λεπτό για την μέτρηση? σε μικρό παιδί??? κάτω από την μασχάλη???

θα πάμε να αγοράσουμε άλλο γιατί και 8 ετών θερμόμετρο.....

πάντως δεν ξέρω αν το ένα αυτί έδειχνε περισσότερο γιατί κοιμόταν από εκείνη την πλευρά... ή λέω μ@@@ιες ? χαχαχαχαχαχα

πσοτ'αρω και συνεχίζω

σήμερα γιορτάζουν οι Ιάσονες!!

Χρόνια Πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της Γιώτας ο γιος δεν γιορτάζει σήμερα? ή κάνω λάθος???

Γιώτα να τον χαίρεσαι...

Επεξεργάστηκε από Argi
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα αφρο δεν θα μάλωνες....εγώ θα του έλεγα "συγνώμη στο δικό μου παιδί απευθύνεσθε?" και να προσέχει πώς μιλάει και άλλα ευγενικά.....το πόσο αγενής είναι και άλλα ευγενικά πάντα....και στο τέλος τον φέρνεις και σε θέση να ζητήσει και συγνώμη!!!

τα παιδιά δεν μπορείς να τα περιορίσεις.....έχω δει και παιδιά που πάνε στα τραπέζια των άλλων και ενοχλούν και οι γονείς δνε λένε τίποτα....ε αυτό δεν μου αρέσει.....τώρα αν είαμστε σε καφέ ή εστιατόριο έξω και τα παιδιά τρέχουν και δεν ενοχλούν δεν βρίσκω πού είναι το κακό.........εμεις έχουμε πάει για φαγητό και το μαγαζί έχει χαρτιά και μολύβια για να ζωγραφίζουν....λογικό είναι ένα παιδί να μην μπορεί να καθήσει πολύ ώρα....ο Λ. πάντα καθόταν ήσυχος.....μετά αφού ήρθε και η Ρ. και μεγάλωσε λίγο και άρχιζαν να πειράζονται ήταν πιο δύσκολο, αλλά κανένα πρόβλημα.....και τώρα κάθονται μια χαρά.....βαριούνται βέβαια στην πολλή ώρα και θέλουν να φύγουν.............

πάντως Αφρο να πηγαίνετε και σε άλλα καφέ για μεγάλους και να τους εξηγήσετε ότι εδώ δεν τρέχουμε κ.λπ.....να δουν την διαφορά.....μην περιορίζεστε μόνο στους παιδότοπους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ηρθε το προι στο δικο μας το κρεβατι- τον εφερε ο Ο..και επεσε απο εκει γιατι γεννικα του αρεσει να χωροπηδαει. Κοιτα..επειδη εχω καια πο τα δυο..εναν Χ που ειναι απιστευατ χεστης και εναν Γ που ειναι ατρομητος..προτιμω σαν μητερα τον Χ... Αφρο τι να σου πω...να ξες οτι μεγαλονωντας θα αλλαξουν..εγω εχω δει σε πολλους γαμους παιδια στο γλεντι να τρεχουν σαν τρελα και ΟΚ..παιδια ειναι.. στο γαμο που ηταν κουμπαρος ο αδελφος μου δεν χαρηκα ουτε γλεντι ουτε στεψη..κινηγουσ αμονημα καποιον..μετα ο μπαμπας μου φορτωθηκε τον Ζαν και εγω προσεχα μη πεσει ο Χ και σπασει τα μουτρα του- ειχε βρει 2 παιδια και τρεχανε στην αυλη της εκκλισιας Εκλεισα εισητηρια για να ερθουμε Αθηνα...ηθελα να επιστρεψουμε τριτη τελικα..αλλα τσινισε η αφεντικινα μου για την αδεια 2 μερεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπες μου!!!Τι κάνετε;;;Καλη Μεγαλη εβδομαδα ευχομαι.

Ρε Αφρο μη σκας ρε...Ολοιμε τα παιδια ετσι ειμαστε..Δε σας εχω πει εφω οτι μας εχουν διωξει απο καφετερια;;;;Οχι οι ιδιοκτητες αλλα μια κυρια που ειχε σχολασει απο τη δουλεια της και ειχε παει στο καφε να διαβασει την εφημεριδα της και να ηρεμησει..ΜΑς ειχε πει διαφορα της ειπαμε και εμεις οτι ειναι σκληρη και απανθρωπη και οτι ολοι εχουμε δικαιωματα και οτι η καφετερια δεν ειναι ησυχαστηριο ουτε κεντρο αναγνωσης και σηκωθηκαμε και φυγαμε και πηγαμεμ στις κουνιες. Σιγα μη σκασω και σιγα μην περιορισω τα παιδια μου....

Βασικα εμεις παμε σε ταβερνες,γκουντις και πιτσαριες..εκει μπορω να πω οτι χαζοκαθονται...ΑΑαα και την προηγουμενη εβδομαδα πηγαμε για μποουλινγκ...[smilie=nike.gif]

Αργυρουλα πως εισαι;;;Ρε φετος θα ερθετε καθολου Ελλαδα;;Αντε να γνωριστουμε επιτελους...

Χρυσα πολλα φιλακια..Εεε οχι ρε και στις διακοπες προγραμμα....Κοιτα φετος να χαλαρωσεις..Εχουν μεγαλωσει και καπως ..μπορουν να φανε και μονα τους ..μια χαρα!!!!!

Ιουλια μου ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ρε...Οκ..σιγα σιγα θα τα τελειωσεις ολα.Εχεις ακομη καιρο.

Σημερα ειμαι σπιτι και κανω πατζουρια...Θελω να πλυνω και τα παπλωματα..να βγαλω και τα χαλια και γενικα να κανω τις δουλειες της εποχης.Την Μ.Πεμπτη φευγουμε για Αγρινιο..

Το Σκ περασαμε πολυ ωραια..Το Σαββατο το βραδυ ηρθε το Σισσακι οικογενειακως...Καλα περασαμε..φτου φτου..Αν και ο γιος μου στο τελος την εκανε παλι την κουτουραδα του...Εριξε στο προσωπο της Χ. ενα αδειο κουτι απο παιχνιδια γαιτι ηθελε λεει να φυγει γαι να τον αφησει να κοιμηθει.:oops: Αλλα τουλαχιστον αυτη τη φορα δεν ειχαμε κραυγες και να σκεφτειτε οτι το Χαριλινακι θελει να ξαναρθει σπιτι μας!!!!!

Ρε Παιδια η βαπτιστηρα μας ειναι τελεια!!!Ειναι τοσο καλο μωρό!!!Ολο γελαει!!!

Με την κουμπαρα λεγαμε τι θα βαλουμε στη βαπτιση και προτεινει φορεμα κοκτειλ...Καλαααααααα να χασω πρωτα 10 κιλα και βλεπουμεεεεεεεεεεεεεε......

Την Κυριακη ηρθαν οι αλλοι μας οι κουμπαροι και οι "τοπικοι" φιλοι μας...Αντε παλι φαγοποτι..Σκασαμε....

Γενικα ρε παιδι μου ο κοσμος στο σπιτι ειναι πολυ ωραιο πραγμα.

Μετα το Πασχα σας περιμενω και εσας.οκ;;;

Απο τη Γωγουλα εχουμε κανα νεο;;;

Γιωτα μου να γιορταζει ο Ιασωνακος να τον χαιρεσαι.

Παω να κανω καμια δουλεια και θα επανελθω.Φιλακια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λεω "Σιγα μη περιορισω τα παιδια μου" δεν εννοω να τα κανουν ολα ανω κατω απλα αν ο Φωτης ας πουμε τραγουδαει ε δε θα του πω να σταματησει..Ελεος..σε καφετερια με μουσικη ειμαστε..

Ουτε θα πω στον Νικολα κατσε σουζα..τον αφηνω να πηγαινει περα δωθε (οχι σε αλλα τραπεζια) χωρις να ενοχλει ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα έτσι πάντα όμορφα να περνάτε :)

εσύ κάνεις την δίαιτα του φαγοποτού ε??? χαχαχαχαχαχα ;))

θα έρθουμε το καλοκαίρι αφού κλείσουν τα σχολεία, βασικά Αυγ.

Αφρο δεν μιλάνε με προφορά όχι! κανονικά δλδ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ..Παναγιωτα μου...φετος δε με βλεπω να πηγαινω διακοπες...!!!!..αλλα ισος φετος να μη παω σε πακετο με all inclusive ..δεν ξερω ακομα..ειναι η πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο που εχει φτασει Μαιος και ακομα δεν ξερω που θα παμε διακοπες..τελειως χυμα κατασταση..λετε ναθεραπευτηκε το χρονο αγχος μου;;;;; η Αληθεια ειανι οτι χτες ηθελα να σε τηλ...αλλα πιασαμε την παρλα με τη Βικη- μιλουσαμε κανα 40 λεπτο..με εβριζε που θα μεινω τοσες λιογες μερες..τι να κανω το ερμο ενεκα η δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...