Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο Κωνσταντίνα Τσούνη


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 10 ΜΗΝΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΩΝ ΕΜΒΡΥΩΝ.ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΘΟΔΟ?ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ?ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου

κατ αρχην σου ευχομαι με ολη μου την καρδια καλη επιτυχια!

Ημουν στην ιδια ακριβως διαδικασια ακριβως πριν ενα μηνα αλλα δυστυχως δεν εμεινα εγκυος...

Εχω βεβαια ενα κοριτσακι 3 χρ απο την προηγουμενη εξωσωματικη,ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!

Νιωθω την αγωνια σου...

Επειδη δεν ξερω τι πληροφοριες θελεις ρωτα με για να σου πω.

Ευχοαμαι να ακουσω ευχαριστα απο σενα το συντομοτερο!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου

κατ αρχην σου ευχομαι με ολη μου την καρδια καλη επιτυχια!

Ημουν στην ιδια ακριβως διαδικασια ακριβως πριν ενα μηνα αλλα δυστυχως δεν εμεινα εγκυος...

Εχω βεβαια ενα κοριτσακι 3 χρ απο την προηγουμενη εξωσωματικη,ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!

Νιωθω την αγωνια σου...

Επειδη δεν ξερω τι πληροφοριες θελεις ρωτα με για να σου πω.

Ευχοαμαι να ακουσω ευχαριστα απο σενα το συντομοτερο!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου δε μπορώ να σε βοηθήσω πρακτικά!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και το κοριτσάκι σου σε λίγους μήνες να περιμένει να υποδεχτεί το μωράκι σας!!

Θετικές σκέψεις πάνω από όλα και αφού το έκανες μια φορά, μπορείς και να το ξανακάνεις..

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου δε μπορώ να σε βοηθήσω πρακτικά!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και το κοριτσάκι σου σε λίγους μήνες να περιμένει να υποδεχτεί το μωράκι σας!!

Θετικές σκέψεις πάνω από όλα και αφού το έκανες μια φορά, μπορείς και να το ξανακάνεις..

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki έγραψε:

Κωνσταντίνα μου δε μπορώ να σε βοηθήσω πρακτικά!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και το κοριτσάκι σου σε λίγους μήνες να περιμένει να υποδεχτεί το μωράκι σας!!

Θετικές σκέψεις πάνω από όλα και αφού το έκανες μια φορά, μπορείς και να το ξανακάνεις..

Φιλιά...

Θα συμφωνήσω με την Αγγελική. Εύχομαι να έρθει και το δεύτερο παιδάκι!

Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki έγραψε:

Κωνσταντίνα μου δε μπορώ να σε βοηθήσω πρακτικά!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και το κοριτσάκι σου σε λίγους μήνες να περιμένει να υποδεχτεί το μωράκι σας!!

Θετικές σκέψεις πάνω από όλα και αφού το έκανες μια φορά, μπορείς και να το ξανακάνεις..

Φιλιά...

Θα συμφωνήσω με την Αγγελική. Εύχομαι να έρθει και το δεύτερο παιδάκι!

Φιλικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...