Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

Κοριτσακια μου τι κάνετε?

Χάθηκα λιγάκι είχα διάφορα χαζοτρεξίματα!

Πως πάτε?

Εφυγαν οι χαζό αναγουλες?

Εγω κοριτσακια μου το τσιγάρο το έκοψα μαχαίρι...ωρες ωρες λέω να κάνω μια τζουρίτσα και αμέσως το ξεχνάω!

Αλκοόλ δεν ήπια καθολου σε ολο το πρωτο τρίμηνο μιας και ηταν ο σχηματισμός οργάνων.

Εχω χαλάσει πολυ την διατροφή μου...

Τρώω βλακείες και εχω καμμια εβδομαδα που εχω βγει απο το προγραμμα μου(σαλάτες φρούτα γάλα)

Νιώθω τύψεις αλλα θα το διόρθωσω! :cry:

Τωρα να απασχόληση λιγο τις δεύτερο μανουλες?

Νομίζω άκουσα το μωρακι!!! :roll:

Έβαλα το χέρι χαμηλα στην κοιλια κατω απο τον αφαλό εκει που κάνουμε τον υπερηχο...στην αρχη αριστερά ένιωσα ενα τακ..σαν χτυπηματακι!

Μετα απο λιγο αλλα δεξια ένιωσα σαν μπουρμπουληθρες..σαν γουργουρισμα..κανα δυο πάλι χτυπηματάκια αλλα κυρίως μπουρμπουληθρες!

Το ιδιο και εχθές αλλα δεν έδωσα σημασία!

Λέτε να ειναι το μωρακι μου?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια...τι μου κανετε? Οι κοιλιτσες φουσκωνουν???

Εγω κοριτσια εχθες ημου πολυ χαλια...το στομαχι μου,το κεφαλι μου...και μαλλον κρυωσα γιατι η μυτουλα αρχισε να τρεχει με χιλια σημερα....αντε παλι φυσιολογικο ορο... :?:?:? Το κακο ειναι οτι δεν κανει να παρουμε και τιποτα...αστο καλο....θυμαμαι στην Μαρια στον 6ο ειχα τρελο ποοκεφαλο και ειχα παρει το πρωτο μου panadol και για 15 περιπου ωρες δεν την ειχα νιωσει να χτυπαει καθολου...ειχα τρελαθει αφου πηρα τηλεφωνο τον γιατρο και μου ειπε οτι απλα ειχε μαστουρωσει και οτι δεν χρειαζεται να ανυσηχω.....οταν χτυπησε πηρα τετοια χαρα!!!! Για αυτο ενω επιτρεπονται και το depon και το panadol δεν θελω να περνω. Μονο σε πυρετο θα παρω.

Κωσταντινα μου να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι ακριβως σε ποια εβδομαδα ηταν οταν ενιωσα την μικρη αλλα σιγουρα ηταν ενω ειχα μπει στο τριτο γιατι θυμαμαι οτι ημουν ξαπλα,(ειχα αιμοραγια στην μικρη μου και τον 3ο τον περασα ξαπλα και τον 4ο απλα στο σπιτι καθιστη.) με βαση ομως αυτα που λες οτι νιωθεις το μωρακι σου ειναι. :D:D:D Καπως ετσι ειναι οταν νιωθεις τα ορωτα του χτυπηματα!!! Στις κλοτσιες αργοτερα ειναι τα τρελα...να πονας και να σου αρεσει!!! :lol::lol::lol:

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακιαααα!!τι κανετε?εμεις σημερα ειμαστε ψιλοκκοματια γιατι ειχαμε ενα τραπεζι εχθες που ειχαμε παει σε κατι πολυ κοντινους μου θειους οι οποιοι δυστηχως λογω συνθηκων φευγουν μονημα για βραζιλια...στεναχωρηθηκα πολυ ρε κοριτσια..πως μας εκαναν ετσι ρε γμτ...το μονο ευχαριστο ειναι οτι ενιωσα σιγουρα τον μπεμπουλη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!3 χτυπηματια διπλα απο τον αφαλο δεξια!!!τρελαθηκα τα εμπηξα ομολογω...ενιωσα μια ανακουφηση ρε κοριτσακια μου...εχω τρελλη ανυσυχια και το γεγονος οτι τον ενιωσα θα με ηρεμισει πιστευω... κωνσταντινακι πολυ σωστα ενιωσες κιεσυ!!τα νινακια μας ειναιιιιι!!! :D:D πωπω τελικα ποσο πιο συντομα το καταλαβαινεις στη δευτερη εγκυμοσυνη...στην πρωτη εφτασε 20η εβδομαδα να το καταλαβω..ενω τωρα!!μου τοχε πει ο γιατρος βεβεια οτι τωρα θα το καταλαβω πολυ νωριτερα!! :D:D εμεις σημερα δεν μαγειρευουμε θα παρουμε ψητοι κοτοπουλακι θα κανω και καμια πατατουλα και κανα τηγανοψωμακι και τελος!!εχουμε κιενα γαμο να παμε σημερα το απογευμα..εννοειτε οτι δεν μπου κανει κανενα παπουτσι ρε κοριτσια...κωνσταντινακι να σενημερωσω γιατι ολες οι αλλες ειναι δευτερομανουλες οτι θα αλλαξεις νουμερο παοπουτσου το πιθανοτερο μετα την εγκυμοισυνη..εγω απο την πρωτη ανεβηκα ενα νουμερο...να δω σημερα πως θα βαλω την γοβιτσα μου..αλλα δεν μπορω να παω και σαν το λετσο ρε κοριτσοια..ετσι κιαλλιως δεν θα περπατησω οποτε..θα το στριμωξω εκει μεσα που θα μου παει!!χαχαχαχαχαχ

καλο κυριακατικο μεσημερακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου αρχισε να χτυπαει το ζουζουνακι??? Τελεια ρε κοριτσια...ανυπομονω και εγω για αυτη την στιγμη...παντως παντα στη δευτερη φορα το καταλαβαινεις πιο γρηγορα....τι υπεροχο αισθημα.....αντε θελω και εγω.....αλλα εχω ακομα...!!! Οσο για τα παπουτσια εγω δεν ειχα προβλημα στα ποδια...στα χερια ειχα θεμα. Ειχα βγαλει τη βερα απο τον 3ο μηνα...το επαιζα ελευθερη... :lol::lol::lol: με την κοιλια τουρλα βεβαια.... :lol::lol::lol:

Τι κανετε οι υπολοιπες? Για να μας πειτε τα νεα σας!!! Εμεις σημερα χαλαρωσαμε τελιως στο σπιτι. Η μικρη μου εχει σχεδον αναρρωσει τελειως και ετσι απο αυριο παλι σχολειο! Να παω και εγω λιγο στο μαγαζι γιατι μου την εχει βαρεσει η κλεισουρα μεσα στο σπιτι συνεχεια.

Φιλακια πολλα στις κοιλιτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw

καλε τι νταουνασμα ειναι ατο που διαβαζω;

εμεις λα καλα

αν και μου φαινεται λιγο νωρις να τα ακουσατε - καπως ετσι ειναι οντως στην αρχη κατι σαν γουργουρητα θα το περιεγραφα εγω

αλλα μπορει να ειναι και τα εντερα

τα αγοραι τα ειχα καταλαβει γυρω στην 16η εχω την εντυπωση αλλα ηταν και 2

αντε καλες κλωτσιες απο δω και περα :D

αυτο με τις ηπαρινες δεν το ξερ καθολο -μακαρι να βρει μια λυση

εγω τα παντα τρωω και πεινω

οπως νιωθω καθε φορα

τσιγαρι δεν καπνιζω οποτε δεν ρωτησα

για το ποτο δεν πεινω - μονο μπυρα και αντε να πιω 1-2 γουλιες οποτε εχουμε -οποτε δεν πιανεται οτι μπεκροπεινω για να τον ρωτησω :lol:

κατα τα αλλα κυλα ο καιρος και προχωραμε

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Εμείς είμαστε καλά! Το ψιλοσυνάχι που είχα μου πέρασε αλλά μου έβγαλε αλλεργία ο γιος μου μάλλον στο μοσχάρι. Τρώει ήδη έναμιση χρόνο αλλά το ΣΚ έφαγε το Σάββατο κάτι σαν παπουτσάκια και την Κυριακή μακαρόνια με κιμά. Κοκκίνησε γύρω απο το στόμα του το Σάββατο και φαντάστηκα ότι θα ήταν απο την μελιτζάνα που έτρωγε δεύτερη ή τρίτη φορά. Την Κυριακή του έφτιαξα από άλλο μοσχάρι κιμά και πάλι φούντωσε και δεν ήθελε να το φάει. Τελικά την έβγαλε με σκέτα μακαρόνια...τι είναι πάλι τούτο. Είχε αλλεργία στο γάλα μέχρι ενός έτους αλλά απο εκεί και πέρα δεν μου είχε ξαναπάθει τπτ.

Κωνσταντίνα εγώ έχω μετάλλαξη σε V-Leiden και MTHFR-1 (C677T). Γιατί είναι περιττές οι ηπαρίνες σε εσένα? Εγώ αυτή την φορά ξεκίνησα και με μεγαλύτερη δόση (4.500) ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη και στα ίδια κιλά έκανα 3.500 για αρχή. Εγώ είχα τρελό άγχος μέχρι να ξεκινήσω τις ηπαρίνες - τώρα ηρέμησα και αισιοδοξώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εμεις παλι ολα καλα

καλε τι γινεται

ελπιζω να περνατε ολες καλα και να μην μπαινεται καθολου

ευγενια τι ες ρε συ;

ετσι ξαφνηκα αλλεργια στο μοσχαρι;

σας προτεινε καμια ειδικη εξεταση ο γιατρος για να το σιγορεψετε΄ή θα ειναι περαστικο;

κριμα το παιδακι τωρα καλα σιγουρα παρχουν φαγητα που μπορει να τρωει αλλα το μοσχαρι οχι; ξερω γω

καποια λυση θα σας δωσει ο ντοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε φιλεαδες τι κανετε??? Εμεις μια χαρουλα...λιγο ζαλαδα παραπανω και τρελη υπνηλια...αλλα τουλαχιστον δεν εχω καθολου καουρεσ....κατι ειναι και αυτο...αυπομονω αφανταστα να ερθει η Δευτερα για να παμε α ακουσουμε καρδουλα...αχ τι ωραιος ηχος που ειναι.....

Ευγενια μου τι ξαφνικο ειναι αυτο...σιγουρα ειναι ομως το μοσχαρι? Μηπως ειαι κανενα μπαχαρικο η συνοδευτικο? Για τσεκαρε το πριν του κοψεις το μοσχαρι..ειναι και πολυ σημαντικο το μοσχαρι....μακαρι να ητα κατι αλλο....περιμενουμε νεα σου!

Οι υπολοιπες τι κανετε? Ολα καλα? οι κοιλιτσες πως πανε????

Φιλακια σε ολες παω να βαλω για νανι την μικρουλα μου...φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά είμαστε σε κάτι αλλεργικοί αλλά δεν ξέρουμε τι είναι. Κόψαμε όλα τα αλλεργιογόνα φαγητά και παίρνει αντιισταμινικό σιρόπι. Για την ώρα τρώει μόνο μακαρόνια, κοτόπουλο, πουρέ και απο φρούτα μήλο και αχλάδι. Συνεχίζει να είναι ερεθισμένο το δέρμα του όμως. Μόλις φάει φουντώνει - και του έχει ανοίξει τρελά η όρεξη και ανοίγει τα ντουλάπια και το ψυγείο και φωνάζει μαμ!!Τι να του δώσω του άμοιρου που δεν κάνει να φάει τπτ. Λογικά δεν είναι στο μοσχάρι.. μπορεί να είναι οποιοσδήποτε συνδυασμός φαγητού που έφαγε. Σκέφτομαι μήπως είναι τα κάστανα που μαζί με μπανάνα είναι σούπερ αλλεργιογόνος συνδυασμός. Έχω φίλη αλλεργιολόγο και θα του κάνουμε τα τεστ να δουμε σε τι είναι τελικά....τον τρώει ρε γμτ και συνέχεια το ξύνει και γίνεται χειρότερα..

Και μου έστειλαν φρεσκότατα αυγουλάκια απο την Μήλο και δεν κάνει να τα φάει!!! Την τύχη μου μέσα!!!

Εγώ ήρεμα είμαι - υπνηλίες τρελές και τπτ άλλο. Ούτε αναγούλες, ούτε να με ενοχλούν οι μυρωδίες.. Εμείς θα πάμε αρχές της επόμενης εβδομάδας να ξαναδούμε το μπεμπέ μας και να επιβεβαιώσουμε ότι όλα πάνε καλά. Πάλι έχω αγωνία τρελή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα θα βάλω απουσίες!!!

Εμείς είμαστε καλύτερα. Συνεχίζουμε την διατροφή και αγωγή αλλά σιγά σιγά υποχωρεί το έκζεμα.

Την επόμενη εβδομάδα θα πάω να δω και το μπεμπέ το μικρό και ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά...αυτό το άγχος θα με φάει μέχρι να αρχίσω να ακούω το μωράκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα...να με και εγω...

Ευγενια μου ελπιζω α μην ειναι κατι σημαντικο αυτο που φερνει την αλλεργια και μακαρι να ειναι και παροδικο. Τουλαχιστον καλυτερευει λιγο... Και εγω αυπομονω για την Δευτερα. Μεχρι να το νιωθουμε να κλωτσαει παντα θα μας τρωει το αγχοσ. Εγω παντως λογω του οτι εχουμε θεμα με τον παιδικο της Μαριας πιανω τον εαυτο μου μερικες φορες να ξεχναω οτι ειναι γεματη η κοιλιτσα μου.... :shock::shock::shock:

Οι υπολοιπες που ειστε βρε??? Για ελατε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία και εγώ πολλές φορές το ξεχνάω - πάλι καλά που έχει φουσκώσει η κοιλιά και μου το υπενθυμίζει. Είδες πως είναι τα δεύτερα παιδιά...πάντα ριγμένα!! :lol::lol:

Στο πρώτο δεν το ξεχνούσα δευτερόλεπτο - τώρα όποτε μου μένει χρόνος το θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονες μου που ειστε ολες??χαθηκαμε καλε...εμεις καλα ειμαστε ολα καλα εδω πρειμενιυμε να περασει ο καιρος να κανουμε την β επιπεδου να μας φυγει το αγχος...χθες καναμε μια ψιλογενικη με τη μανουλα και εχουμε αφισει κατι λιγα για τοι αλλο σκ για να ειμαι ετοιμη να στρωσω αρχες δεκεμβριου που θελω..ο κυριος μπεμπακης κανει τουμπιτσες εκει μεσα οπως μου λεει μια θεια μου που ειναι ειδικη..(και στην πρωτη εγκυμοσυνη και στην αδερφη μου εκεινη πρωτη ενιωσε τα μπεμπε και μετα απο λιγες ωρες ο μερες και εμεις..ειναι τρομερη!!!)εχει μεια επαφη με τα εμωρυακια ρε παιδι μου αλλο πραγμα...εγω κατι νιωθω αλλα προσπαθω καθε βραδυ μπας και καταλαβω ξεκαθαρα(γιατι εκεινη η πρωτη φορα μαλλον ηταν δυνατη επειδι ειχα κουραστει αφανταστα εκεινη την ημερα και ημουν συνεχεια καθιστη για 12 ωρες..μαλλον τον κουρασα!!)λογικα απο βδομαδα μου ειπε ο δοκτορ οτι θα το καταλαβω φουλ!!για να δουμεεεε

ευγενιτσα μου τι κανει ο ερωτας μου συνηλθε??βρηκατε τι τον ενοχλει τελικα το καημενουλη??

καλε τι λετε εδω ξεχναω εγω πολλες φορες οτι εχω νιανκι...μου το θυμιζει ομως η τουμπανοκοιλιτσα μου!!

χαχαχαχαχ υπομονη ολες μεχρι να το νιωσουμε μετα θα αλλαξουν ολααααα!!

καλε που ειστε ολες??μαρακι??? κωνσταντινακιιιιι??χαθηκατε καλεεεεε...

με το καλο εσεις που θα δειτε τα νινακια σας αυτη τη βδομαδα ευγενιτσα και αναστασια

σημερα δεν εχει μαγειρεμα παμε για φαι στον πεθερο μου...σας φιλω και περιμενω νεα σαςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια ομορφα!!! Που χαθηκατε????

Εμεις μια χαρα...το κοριτσι μου πριν λιγο φυγε για το σχολειο και ειπα να μπω να δω τα νεα σας. Πως περασατε το σκ? Εγω πολυ ωραια....ειχαν ερθει οι γονεις μου απο Θεσσαλονικη και τους χαρηκα παρα πολυ...ξεσαλωσε και η Μαρια μου!!! Τι ωραια που ηταν!!!! Κατα τα αλλα ανυπομωνω για το ραντεβουδακι σημερα στο γιατρο...θα ακουσουμε καρδουλα!!!

Ευγενια μου πως παει ο μικρος? Καλυτερα? Ποτε θα τον κανεις το τεστ? Αντε αγαπη μου να μαθεις σε τι εχει αλλεργια για να εισαι και σιγουρη! Το μπεμπε πια μερα πας να το δεις? Αυτη την εβδομαδα ειναι αν θυμαμαι καλα!

Χριστινουλα μου μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε αυτη τη φορα! Σε λιγους μηνες θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου και ολα θα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βρήκαμε σε τι είχε αλλεργία, αν είχε αλλεργία και δεν ήταν κάτι δερματικό..Μέχρι την Παρασκευή έκανε διατροφή και έπαιρνε το φάρμακο του αλλά δεν είχε υποχωρήσει εντελώς το έκζεμα.Απλά δεν φούντωνε όπως τις πρώτες ημέρες. Το Σάββατο όμως είχαμε παιδικό πάρτυ και δεν μπορούσα να τον περιορίσω στο φαγητό. Τσάκιζε τα πάντα και ευτυχώς δεν ξαναφούντωσε. Έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο την επόμενη εβδομάδα οπότε αν δεν εχει φύγει θα δούμε τι θα μας πει.

Γιατρό μόλις τώρα μίλησα και είπαμε να τα πούμε την Παρασκευή... ήλπιζα ότι θα μου έλεγε Τετάρτη...υπομονή λοιπόν μερικές ημέρες ακόμα.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA ΣΑς

περαστικα σας Ευγενια

ακομα τραβιεται ε; αλλα αφου περναει μπορει τελικα να μην ηταν τιποτα

τοσες βλακειες κυκλοφορουν ποιος ξερει

εγω το σκεφτομαι συνεχεια το μπεμπε αλλα το ταλαιπωρω

δεν γινεται αλλιως και που δεν το ξεχναω υποχρεωτικα πρεπει να γινονται ολες οι δουλειες και να προσεχω και τα μεγαλα

τα παντα κανω σαν να μην ημουν εγκυος και αγκαλια τους παιρνω και οτι χρειαστει

απλα κανω το σταυρο μου να μην συμβει κατι

κατα τα αλλα ολα πανε σουπερ

Χριστινα σε κανα μηνα δεν εχεις την β;

ολα καλα θα ειναι αυτη τη φορα να δεις

μην το αγχωνεις το μπεμπε σου καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ προσπαθώ να προσέχω...δεν τα καταφέρνω πάντα όμως. Πρέπει κάποιες στιγμές και να τον σηκώσω και να κάνω ταρζανιές..δεν γίνεται να είμαστε απόλυτα προσεχτικές όταν έχουμε και άλλα παιδάκια. Και εγώ προσεύχομαι να πάνε όλα καλά.

Την Παρασκευή τελικά έχω ραντεβού με τον γιατρό μου για να ξαναδούμε το σπορίδιον και να επιβεβαιώσουμε ότι όλα πάνε καλά - θα μου δώσει και τις εξετάσεις για τον προγεννητικό και μετά η επόμενη επίσκεψή θα είναι για την αυχενική.. άντε να περάσουν οι μέρες μέχρι την Παρασκευή γιατί το άγχος μου δεν φεύγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!! Τι μου κανετε???

Εχθες πηγαμε και ειδαμε το σπορακι μας. Ειναι 13 χιλιοστα και η καρδουλα μας βαραει με 150 παλμους!!! :shock::shock::shock: Ειναι παρα πολυ καλο και μεγαλο απο οτι ειπε ο γιατρος! Η μικρη μου γουρλωσε τα ματια οταν ακουσε την καρδουλα απο το αδερφακι της! Αχ ειναι υπεροχος ηχος και ακομα πιο τελειος που τον μοιραστηκα και με την κορουλα μου!!!! Επομενο ραντεβου στις 11/12 και 29/12 αυχενικη! Μου εδωσε και ολες τις εξετασεις αιματος και ουρων για να τις κανω... :| Δεν τα παω καλα με τις βελονες....ακομα και μετα απο μια εγκυμοσυνη ο φοβος υπαρχει αλλα δεν υπαρχει αλλος τροπος δυστυχως,,,,

Ευγενια μου μπορει να μην ηταν και αλλεργια τελικα? Μακαρι να τον πειραξε κατι αλλο και να την γλυτωσει το αστερακι σου...Και εγω οσο μπορω προσεχω αλλα δεν γινεται να μην παρω την μικρη αγκαλια...σιγουρα προσπαθω να μην την εχω πολλες φορες αγκαλιτσα αλλα και εγω την λαχταρω οχι μονο η μικρη. Και ειναι και οι δουλειες πολυ περισσοτερες οπως λες marker και πρεπει να γινουν. Αλλιως οταν ειμαστε μονοι μας ....

Φιλακια πολλα στις γλυκιες σας κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

εφτασαν οι μερες Ευγενια

θα το δεις και εσυ το μπεμπε

Μπραβο και εσας που ακουσατε καρδουλα

ωστε τη φανηκε περιοργο της μικρης σου ε;

εμενα καμια εντυπωση παλι -περιμεναν να δουν ανθρωπο οταν πηγαμε - αντε θα την ανοιξει την κοιλια ελεγαν :D

αντε να κανετε εσεις τα κοριτσια γιατι πολυ αγορι εχει πεσει και ενησυχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελοκοριτσαρες μου τι κάνετε?

Βλέπω ολα καλα...φουσκωνουμε και σιγα σιγα τα συμπτώματα σας φεύγουν?

Εμεις ειμαστε καλα και την Πέμπτη εχουμε ραντεβου με τον γιατρο!

Ελπίζω να εχει μεγαλώσει πολυ το μπουμπουκακι μας και να επιβεβαιώσουμε άλλη μια φορα το φύλο να αρχίσω να ψωνίσω της μικρούλας μου!

Σε χριστουγεννιάτικο κλίμα εχετε μπει?

Εμεις σημερα κάπως τελειώσαμε το Σπιτι της μαμάς και Κυριακή το δικό μας!

Σας φιλώ γλυκά και εσάς και τα μωράκια σας!

Και τα εντός...και τα εκτος κοιλιτσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα βρε κοριτσακια!!! Τι κανουν οι κοιλιτσες??? Μεγαλωνουν???

Εμεις μια χαρουλα. Σταματησαν και οι ζαλαδες και ειμαι μια χαρουλα!!! Αυριο θα στολισουμε και το δεντρακι μας....να αρχισει να χαιρετε το κοριτσακι μου και το αλλο σκ την αυλη!!! Αχ επιτελους Χριστουγεννα!!!!

Ευγενια μου τι εγινε εχθες? Το ειδες το ζουζουνακι σου???

Κωνσταντινα μου κοριτσακι μαλλον ε? Αντε βρε να γεμισεις στα χρωματα τις ντουλαπες!!!

Μαρκερ σοβαρα ηθελαν να ανοιξει την κοιλιτσα??? ΧιΧιΧι...αυτα τα παιδικα μυαλουδακι ειναι απιθανα!!! :D

Χριστινακι που εισαι καλε???

Οι υπολοιπες τις παρεας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και σποράκια!!!

Είμαστε καλά εμείς. Είδαμε το σποράκι μας την παρασκευή που έχει γίνει ολόκληρο σταφύλι πλέον...είναι 2,5 εκατοστά και είναι μια χαρά. Πάμε 10 ή 17/12 για αυχενική και ελπίζω όλα να πάνε καλά..Μετά την παρασκευή ηρέμησα αρκετά - είδα μικρά χεράκια, ποδαράκια και τρελάθηκα...ο άντρας μου περίμενε να δει σποράκι ακόμα και όταν είδε έμβρυο έπαθε πλάκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

βρε σεις απαπα θα σας μαλωσω δεν ειστε συνεπείς :lol:

Μπραβο Ευγενια - με το καλο να ερθει και η αυχενικη σου

Αντε βρε Κωσταντινα αντε να ερθει και μια κορακλα εδω περα

ελπιζω να εχουμε πολλες

εγω ειχα την αλλη δευτερα ραντεβο με το γιατρο

αλλα ειχα σφυξιματα απο το σαββατο χαμηλα στην κοιλια

οποτε θα παω σημερα να δει

ογικα μετα θα εχω την β επιπεδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουλια!!! Τι κανετε?

Εμεις μια χαρουλα. Η μικρη μου καθε μερα και καλυτερα στο σχολειο. Και η κοιλιτσα μεγαλωνει!!!

marker περιμενουμε νεα σου! Μην μας ξεχασεις!Αντε και μετα β'επιπεδου..πποτε κιολας καλε!!!

Ευγενια μεγαλωσε το σπορακι βρε!!! Αντε σε λιγο καιρο και η αυχενικη!

Εγω περιμενω να παει 11/12 για ραντεβου και αυχενικη εχω στις 27/12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...