Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ!


Recommended Posts

ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!

14/05/2012 ΗΜΟΥΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ + 5 ΗΜΕΡΩΝ. ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 3cm., ΟΠΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ. ΑΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.

15/05/2012 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 7 Η ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΑΣ. ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ. ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΑΡΔΙΟTOΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ, ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΟΥ.

9:00 πμ. ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ. ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΚΥΛΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΧΟΣ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΣΤΙΣ 10:00 πμ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ 5cm.

«ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!» ΜΟΥ ΕΙΠΕ.

ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ…..

10:30 πμ. ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑYΤΑ ΝΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.

ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΛΕΠΤΑ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΥΣΠΑΣΗ ΜΕ ΑΦΟΡΗΤΟ ΠΟΝΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΦΩΝΑΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛHΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΩ.

ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ ΗΡΘΕ ΑΜΕΣΩΣ. ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΡΩΞΩ.

ΕΝΙΩΣΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΣΠΑΣΗ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ. ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΛΙΩΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΠΡΩΞΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΕΙ «ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ!»

ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΠΡΩΞΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΕΠΤΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!!!! ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11:20π.μ.. 2760kgr KAI 52cm.

ΕΒΑΛΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ «ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ»

ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΗΜΟΥΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ….. ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ!

ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΗΤΕΡΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλο,να σου ζησει το παιδακι σου!!Να εχει πανω απ'ολα υγεια και ευχομαι πολλα και αληθινα χαμογελα καθε μερα στο σπιτι σας!!Με συγκινησες πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+m πραγματικα πολυ συγκινητικες ειναι αυτες οι στιγμες και με εκανες και δακρυσα απο χαρα!

Τωρα θα χορτασεις το μικρουλη σου μετα απο ολα αυτα που παιρναμε γιατι πραγματικα αξιζει τον κοπο να το ζησουμε!

Ησουν τυχερη με τη γεννα, γεννησες ευκολα και ο αντρουλης σου ηταν διπλα σου που ειχες δικαιολογημενα αγχος. Περιμενε ο μικρουλης να δει και τον μπαμπα του εκεινη την ωρα βλεπεις :D

Πολλες ευχες σου ξαναστελνω για τον μπεμπη να τον χαιρεστε και οτι εσεις επιθυμειτε!!!!!!!!! :x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μ'έκανες κι έκλαψα βρε κορίτσι μου, να είστε ευτυχισμένοι και γεροί και να χαρείτε το παιδάκι σας, καλή λοχεία να έχεις!

εύχομαι να ζήσω κι εγώ αυτές τις στιγμές, το θέλουμε πολύ και οι δυό αν και ταλαιπωρούμαστε προς το παρόν..φιλάκια πολλά και στον μπεμπάκο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει και να τον καμαρώνεις όσο μεγαλώνει όλο και πιο πολύ!Να είναι ένα υγιές μωράκι,αργότερα ένα υγιές παιδάκι,μετά ένας υγιής άντρας που θα κάνει κι εκείνος τη δική του οικογένεια.Σου εύχομαι να είσαι πάντα τόσο ευτυχισμένη. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσειιιι. Είμαι κι εγώ μέλλουσα πρωτομανούλα και πλησιάζουν οι μέρες μου. Με τις ιστορίες σας νοιώθω να μου φεύγει λίγο το άγχος για την γέννα και να έρχεται περισσότερο ο ενθουσιασμός.

Καλή λοχεία να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο γιος σου!!!!!! Πάντα ευτυχισμένο να είναι το βλασταράκι σου και καλή λοχεία να έχεις!! Τι όμορφα που γέννησες έτσι εύκολα......Πολύ συγκινήθηκα με την περιγραφή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΦΙΛΙ. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ να σας ζήσει κουκλίτσα μου ο μπεμπούλης!!!

Πάντα να είναι γερός και η ζωή μόνο να του χαμογελά!!!

Να είστε γεροί και εσείς να τον καμαρώνετε!!! Κάθε ευτυχία στο μικράκι σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είδα το θέμα και χάρηκα πάρα πολύ!!! Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου κοπέλα μου!!! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!!! Πολύ με συγκίνησες!!! Πολλά φιλιά στον Μικρούλη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε φορά που διαβάζω κάποια από εσάς να περιγράφει την εμπειρία της... εμένα με παίρνουν τα ζουμιά!!!

Να σας ζήσει το αγοράκι σας! Πάντα γερό, δυνατό και τυχερό!!! Να είστε όλοι καλά, αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου, να είναι υγιές και χαρούμενο. Σου εύχομαι καλή λοχεία να έχεις ..........διαβάζω τις εμπειρίες τοκετού με ένα δισταγμό γιατί μου φαίνεται τόσο επίπονη εμπειρία, αλλά όλες έχουν ένα ανεπανάληπτο happy end που δύσκολα περιγράφεται με λόγια και από ότι αισθάνομαι αξίζει κάθε δοκιμασία που περνάει η γυναίκα αυτές τις ώρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου εμεις τα λεμε και στο ποστακι μας μωρακια μαιου αλλα να σου ευχηθω και απο εδω να σας ζησει ο παιδαρος...γερος και δυνατος πανταα :D:D:D:D ειμαστε πολυ τυχερες οσον αφορα τους αντρες μας..και εμενα ο δικος μου εκανε αναπνοες μαζι μου :D:D ειχες ευκολη γεννα μπραβο :D:D

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΟ ΠΟΝΟ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΝΝΙΩΣΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΕΝΝΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ¨ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ¨

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΑ-ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ :-* ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...