Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλως σας βρηκα!


maspi

Recommended Posts

Μιας κ η εγγραφη μου στο φορουμ εγινε αναζητωντας καποιο φαρμακο - η αμεση ανταποκριση απο μελος του φορουμ με γεμισε χαρα κ παραλληλα με ευγνωμοσυνη.

Ας γραψω καποια πραγματα για μενα, μιας κ μαλλον θα τα λεμε απο εδω κ περα πιο συχνα!

Δεν εχουν περασει πολλα χρονια που ο δρομος των εξωσωματικων ηταν μονοδρομος για να γινω μαμα.Επειτα απο 5 προσπαθειες ηρθαν το 2006 οι διδυμες κορες μας κ επειτα με φυσιολογικη συλληψη το 2008 η τριτη κορη μας και το 2011 επισης με φ.σ. ο γιος μας που τωρα ειναι 8 μηνων.

Πολυτεκνη,λοιπον, μενω αθηνα (καλλιθεα) και χαιρομαι πολυ που βρισκομαι αναμεσα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες φίλη μου στην παρέα μας!!!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! Όλα είναι και κοντά στις ηλικίες ….κούραση που θα ΄χεις!!!

Να τα χαίρεσαι όμως και να τα καμαρώνεις. Αυτή είναι η καλύτερη ηλικία!!!

Εγώ έχω δυο παιδάκια, μια κόρη 5 χρονών και έναν γιο 3,5 χρονών!!!

Θα τα λέμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στο παρεακι μας πολυτεκνη μανουλα!!!!!!!να σου ζησουν τα παιδακια σου και να εισαστε παντα πολυ ευτυχισμενοι!εγω ειμαι απο θεσσαλονικη κι εχω μονο μια κορουλα δυστυχως αλλα ελπιζω συντομα να της χαρισω κι ενα αδερφακι!!!!θα τα λεμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες στην παρεα μας,να χαιρεσε τα παιδακια σου να ειναι γερα!!!να ειναι ευτυχισμενη η οικογενεια σας!!!

εγω εχω τρια αγορακια 7μιση,5μιση και 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μονο που λες οτι μετα απο πεντε προσπαθειες εξωσωματικης ηρθαν δυο παιδακια με φυσιολογικη συλληψη δινεις πολυ θαρρος σε πολλες εδω μεσα!Να ναι γερα τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορισες! Υπεροχη η ιστορια σου, εχει δικιο η Ινα απο πανω, δινεις θαρρος σε πολλες!

Εχω ενα γιο 1 ετους, θα τα λεμε ελπιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...