Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλημέρα.....εχω μια διαθεση απιστευτη....ειδα ενα ονειρο τοσο τοσο ΑΛΗΘΙΝΟ....ΤΕΛΕΙΟ..ΜΑΓΙΚΟ..!!!

Ενω τον τελευταιο καιρο ειχα πολλους εφιαλτες με νεκρους ααρρωστιες κ λοιπα....πρωτη φορα στην εγκυμοσυνη ειδα καο ονειρο.....ειδα οτι γεννησα ενα πανεμορφο κοριτσακι φυσιολογικα χωρις να πονεσω καθολου....μετα λεει το πηραμε κ πηγαμε σπιτι....το σπιτι ηταν φωτεινο κ το μωρακι στη κουνια ντυμενο στα ροζ.....το παιρνω αγκαλια κ αρχισα να το θηλαζω κ εκεινο ετρωγε λαιμαργα...!!!

Κοριτσια ξυπνησα απο λαχταρα στις 5 τα ξημερωματα κ νομιζα οτι το μωρο ηταν στο αλλο δωματιο...τοσο ρεαλιστικο ονειρο...!!!

Θελω να ερθει η δευτερα να το δω....!!!!! Μου ελειψε..!!! :lol:

delphine ανυπομονω να μας πεις πως ηταν η β ειπεδου....!!! μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!αχ αυτα τα οικονομικα!φερνουμε κ εμεις τα μωρακια μας την καταλληλη περιοδο..κ εγω οταν εμαθα για τα διδυμα με επιασε κριση λογω κρισης!!!χαχα εγω θα γεννησω στο μητερα ευτυχως εχει μπει κ το ικα κ στο 3/κλινο πληρωνεις ελαχιστα.ο γιατρος μου στην κορη μου ειχε παρει 1500 ΤΩΡΑ στα διδυμα δεν ξερω,παντως μου πε οχι διπλα.

εμενα αυτο που με απασχολει ειναι το μετα!με τρια παιδια δεν προκειται να γυρισω στη δουλεια.παιρνω 685 και τα 450 τα δινω στην γυναικα που μου κραταει την κορη μου.οπως καταλαβατε δουλευω για την ψυχη της μανας μου..ειμαι απο τισ τυχερες εχω μαμα κ 2 πεθερες(μαμα-μητρια) κ ολεσ ειναι διακοσμητικες..η μαμα μου μενει απο πανω κ δεν βοηθαει και οι πεθερες μενουν επαρχια αλλα κ εδω να ηταν μια απο τα ιδια.επομενως με 22% μειωση μισθου η κορη παιδικο κ γυναικα να κραταει τα διδυμα μονο αν βγω στο πεζοδρομειο θα γινει δουλεια.ο αντρας μου εχει δικη του δουλεια αλλα την εχει πιασει κριση(οπως λεει κ ο μακροπουλος) αρα κοριτσια!ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΛΑ(ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΧΑΧΑ!)

ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ! Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ!!!ΨΩΝΙΑ ΒΟΛΤΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ...ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕΡΚΕΛ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!καλή επιτυχία σε όλες σημερα που θα πάτε σο γιατρο!να πάνε όλα καλά!ερωτηση: εμείς που δεν έχουμε άλλα παιδάκια πότε πρέπει ναρχίσουμε να ψωνίζουμε?

ΜΩΛΙς ΜΑΘΕΙς ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩς ΕΓΩ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΕΠΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΜΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΑ ΜΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΞΕΚΙΝΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!ΑΚΟΜΑ Κ ΕΑΝ ΨΩΝΙΣΕΙς ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia... ti wraio oneiro auto mariagiorgos k alithino.... akrivos koritsia pano ap'ola na skeftomaste tin ugeia k na einai gera ta mwrakia mas k gia ta oikonomika kati tha vrethei mwre.... k egw thelw na vgw gia pswnia alla o antras mou den me afinei akoma mou leei oti einai nwris na ta paroume apo twra... egw omws me to pou vlepw paidika trelenomai san paidaki pou vlepei paixnidia kanw :lol::lol:

maraki perimenoume nea... vre koritsia i pasxalitsa pou xathike?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κουνια-αλαξιερα-συρταριερα θα τα παρω απο την κουμπαρα μου τα πηρε πριν 4 χρονια εκανε τα 2 μωρα της..δε τα θελει.... ειναι πρασινο-πορτοκαλι..ομορφο πολυ σχεδιο με το γουινι..αρα δε θα αγορασω τωρα ολα τα υπολοιπα μπιμπερο κ οτι αλλο κατα τον 7ο θα παμε να αγορασουμε...!!! καπου στον 7ο θα φτιαξω κ τη βαλιτσα του μαιευτηριου...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε;εγω στο γραφειο και νυσταζω λιγακι!

δεν εχω αρχισει ακομα τα ψωνια ,νομιζω οτι τον αλλο μηνα θα ξεκινησω σιγα σιγα γιατι θελει και μεγαλη προικα ο κυριος φασολης!

Συμπληρωστε και εμενα που θα γεννησω στο ΙΑΣΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω μολις γυρισαμε με τον αντρουλη μου απο το σουπερμαρκετ και θα φτιαξω ενα καφεδακι να το απολαυσω με την ησυχια μου! σημερα το μενου εχει σνιτσελ παναριστο με ρυζακι ασπρο και λουκανικα χωριατικα (σας κολασα παλι)

εχω και νεο δυστυχως κακο η ανεργια απο τον απριλη αλλαζει προς τα κατω... πηγα σημερα που λετε να μου υπογραψουν για τη ανεργια του μηνα και μου ειπαν ασε το χαρτι εδω με τις ημερομηνιες(λογω εποχικοτητας δεν μας δινουν καρτα ανεργιας μονο αν θελουμε εμεις να βγαλουμε) και μεχρι τον απριλιο θα μπαινουν αυτοματα, αλλα απο τον απριλη και μετα θα παρουμε καινουργιο χαρτι με τη νεα μισθολογια που θα ειναι γυρω στα 400ευρω αν δεν κανω λαθος.... γιαυτο μη μιλατε για χρηματα και οικονομια γιατι εδω στο νησι μονο εποχιακη δουλεια υπαρχει και ειμαι πολυ τυχερη που το ξενοδοχειο που δουλευω θα με δεχτει μεσα της σεζον για να δουλεψω παλι, εμεις το χειμωνα με τον αντρα μου ζουμε μονο με τις ανεργιες....

ποια ρωτησε για ψωνια??? ηδη ξεκινηστε τωρα που εχει ακομα εκπτωσεις... μη κανετε υπερβολλες και οτι σας αρεσει ψαξτε το πρωτα καλα στο ιντερνετ για να εχετε να συγκρινετε! ολα με μετρο!

νανσυ αν βρεις κανενα καλο πεζοδρομειο πες μου αν ειναι να κανουμε επεκταση της δουλειας και να ανοιξουμε και ενα πεζοδρομειο στη ροδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαγιωργος τι ομορφο ονειρο ηταν αυτο!!!! συγκινηθηκα αλλα το πιο ωραιο ειναι οτι σε λιγους μηνες θα γινει πραγματικοτητα! αχ εγω εβλεπα οτι γεννουσα φυσιολογικα και ειχα και ευκολο τοκετο αλλα αυτο σιγουρα δεν θα γινει πραγματικοτητα!

ρε venus μας δουλευεις την κοιλια την καταπιες και εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΕ ΒΡΑΔΥΝΟ ΠΥΡΕΤΟ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΒΙΑΙΜΙΑ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΠΑΡΑΤΕΤΑΤΑΜΕΝΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΣΤΟ ΤΗΛ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΛΟΙΜΩΞΗ ΜΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΕΓΚΥΟ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ;ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΑΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΠΕΡΥΣΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΗΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ..Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ..

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληπέρα κοριτσάκια

εχω ερώτηση. Ειναι κάποιες φορές μέσα στη μέρα που νιώθω σαν να σφίγγεται -σληραινει η κοιλιά μου, νιωθω οτι θα σπασει. Μετα επανερχεται...εσας σας συμβαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Ti kanete?

Egw simera pali kathariza...twra exw balei kai ena plintirio...

molis fagame kai mpiftekakia...kai anapsame tzakaki giati polu kruo pali simera.

Sas diabazw me dialeimata kai de thumamai ti grapsate oloi. Ta koritsia pou pigan giatro xtes ti eginan kale?? Delphinaki perimenoume na akousoume ta nea sou!!!!

Nancy polu duskolo na to peraseis olo auto moni sou...elpizw na min kanete eisagwgi...an sou poun gia eisagwgi rwta tous an ginetai na kanei oti therapeia einai apo to spiti kai eksigise tous oti den mporeis na katseis nosokomeio.

Matka auto to sfiksimo me pianei kai emena...einai sa na sfigontai oloi mou oi mus kai meta xalarwnoun...perneis magnisio?? O giatros mou eipe oti einai muoxalarwtiko kai boithaei se auta ta sfiksimata pou mas pianoun. An den exeis parei akoma pes tou giatrou sou gia auta ta sfikismata kai rwta ton mipws se boithisei to magnisio. Emena nomizw pws me boithise.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι κοριτσαρες!!!!

Εγω απο ψωνια για τον μικρουλη δεν εκανα γιατι τα εχω ολα ετοιμα απο τον Σωτηρη μου,μονο μπιμπερο θα παρω και μερικες αλλαξιες κι αυτα κατα τον 7ο-8ο μηνα.Καποια στιγμη θα πρεπει να ξεκινησουμε και το δωματιο του μπεμπη το οποιο θελει βαψιμο,αλλαγη του καλοριφερ και αρκετα διακοσμητικα.Οταν το ετοιμασουμε θα σας ανεβασω φωτο!!!

Matka μου ετσι ειναι οι συσπασεις απ'οτι ξερω,αλλα μηπως θα επρεπε να παρεις τηλ τον γιατρο σου να τον ρωτησεις καλυτερα... ισως να σου πει ξεκουραση.

Νανσυ83 μου υπομονη γλυκεια μου και περαστικα σας,ελπιζω να μην ειναι κατι που να χρηζει νοσοκομειο,κι εγω λιγο πριν τις γιορτες ειχα τον μικρο μου στο νοσοκομειο για 5 μερες και ειχα κουραστει πολυ,ευτυχως με βοηθησαν πολυ ο αντρας μου και η μανουλα μου.

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?

καλη επιτυχια σε οσες εχουν σημερα εξεταση...καλα αποτελεσματα..

εγω το απογευματακι θα παω για την αμνιο... :?:? εχω αγχος και το στομαχι μου ειναι χαλια...

αυριο θα μπω αν ειναι ολα καλα...να σας πω τα νεα μας...

σας φιλω ολες μια προς μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki μου ολες μας εσενα σκεφτομαστε... δεν ειναι τιποτα 5λεπτα υποθεση απλως θελει πολυ ξαπλα...

νανσουλα μου αν μπορεσεις πες τους να κανεις τη θεραπεια σπιτι και να ειναι περαστικα για το κοριτσακι σου

ματκα μου μηπως ειναι πετρωματα??? ρωτησε το γιατρο σου για καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα κοριτσια ..

Εκανα μερες να μπω γιατι ειχα προβλημα με την συνδεση...

Τι ομορφες κοιλιτσες προστεθηκαν...μπραβο μπραβο....

Αλεκα τελικα β επιπεδου θα κανω στις 17 την αλλη Παρασκευη...αντε να μου φυγει επιτελους το αγχος...Καλη επιτυχια σε οσες θα κανουν σημερα ...

karolinaki μου καλη επιτυχια κ καλα αποτελεσματα να εχεις...

Νανσυ ευχομαι περαστικα να ειναι κ να μην χρειαζεται εισαγωγη κ ταλαιπωρηθεις..ολα καλα θα πανε κ περιμενουμε τα νεα σου..

matka στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα τα λεγομενα πετρωματα καλυτερα να ενημερωθει ο γιατρος σου...εμενα μου ειχε δωσει μαγνησιο κ βοηθουσε λιγο την κατασταση...

Αυτα τα νεα για τωρα...φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia... nansu mou perastika stin mikroula sou elpizw na min einai tpt sovaro.. karolinaki perimenoume me agwnia ta nea sou euxomaste oles na einai ola kala.... kati sfiksimata exw k egw alla nomizw pws einai fouskwmata giati sunhthws me pianoun meta to fagito... an twra niwthw ligo kapws sfigmeni tin koilia katw xamila den kserw apo ti einai omws... sas filw paw na ksaplwsw pali....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εγω δουλειες δουλειες δουλειες βαρεθηκααααααααααααα

μαριαγιωργος πολυ ωραιο ονειροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

νανσυ περαστικα στην μικρουλα σου φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι εδω εγω και ειμαι αρρωστη και νιωθω χαλια με τα παιδια περα δωθε στα ποδια μου και με ενα μπεμπακι στην κοιλια φαντασου εσυ που εχεις 2 στην κοιλια και τον φοβο να μην πας την μικρη στο νοσοκομειοοοοο

karolinaki ολα να πανε καλα και περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι ολα να πανε καλα :ympray: θα περιμενουμε νεα σου...

Νανσυ περαστικα στη μικρουλα σου!

Ντελφιν καλη επιτυχια στη β επιπεδου!

Ραπανακι περαστικα !Κυκλοφορουν πολλες ιωσεις,και εγω ακομα με αντιβιωση ειμαι!

Τωρα 10 μερες και δεν λεει να περασει η παλιοιωση. :(

Εμεις αυριο θα παμε στο γιατρο θελω να δω οτι ολα ειναι καλα για να ηρεμισω!

Kangaroo μου οσο αφορα τον υδραργυρο, πρεπει αρχικα να τον μαζεψεις με χαρτι η' κολλες χαρτιου να τις κανεις σαν φαρασι για να τα μαζεψεις και μετα να ριξεις αφρο π.χ. ξυρισματος για να εγκλωβισεις και τα πολυ μικρα μπιλακια που δεν μαζευονται ευκολα και να τα πεταξεις αμεσως στα σκουπιδια και τα

σκουπιδια μετα.Υστερα πολυ καλο εξαερισμο του χωρου!

Φιλακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω εβαλα τον αντρουλη και μου εφερε καρπουζακι(σαν πεπονι ειναι)και φραουλιτσεσ.τα τσακισα αλλα πριν λιγο τα εκανα ολα εξαγωγη :evil: !!!εχω απελπιστει με αυτην την κατασταση,δεν μπορω ναφαω ακομα τιποτα και παλι καλα που εχω χασει μονο 4 κιλα,ισως επειδη δεν κινουμαι ιδιαιτερα.και τα φαγητα που δηθεν με τραβανε ουτε αυτα τα κραταει μεσα η μπεμπα.

μολισ γεννηθει θα την βαλω τιμωρια!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακου καρπουζι δε παιζεσαι βρε τσεβουλα και αυτος πηγε??? εμενα οχι μονο δεν θα πηγαινε θα μου ελεγε να του παρω και σαυτον οτι θα ηθελε!!!!

υπομονη με τους εμετους θα περασουν που θα παει...αυτα που θελει να κρατησει η κορακλα σου τα κραταει και τρεφεται τα υπολοιπα περιττα.

εγω ελεγα στη κορη μου οταν ηταν στη κοιλιτσα "δε θα βγεις δυο ξυλιες θα φας στο κωλο" !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia mou?egw xthes den hmoun katholou kala...eixa synexeia emetous...oti kai na prospathisa na faw den to kratisa..shmera eimai polu kalytera...to prwi phga gia exetaseis(ekana epitelous thn kystiki inwsi kai aimatologikes geniki kai tin coobs)kai twra perimenw na ginei i spanakopitoula pou mou ftiaxnei i manoula :D:D aaaaaaaaaaaaa zygistika........den exw logia...exw parei sena mhna 1.800...diladi se 3 mhnes 3.500 einai kala?na tafhsw??mexri to nero tha mou kopsei o giatros!!!xaxaxaxaxax episis gia polosti fora shmera stis exetaseis oles me pernagan gia 6 mhnwn!!xaxaxaxax de tha vgalw opaidi egw ton ovelix tha vgalw!!xaxaxaxaxax me tetoia koilia pou na fantastoun oti eimai 3wn :?:? den me noiazei omws!!!kamari mouuuuu :D:D:D:D

nansy mou perastikoulia sti mikroula sou kieyxomai na mhn einai kati kai xreiastei noshlia...

mariagiorgos fantazomai ti omorfa pou tha ksipnises akoma kai sti 5!!! :D:D:D

tsevoula ti mas kaneis vradiatika...kai pou sto kalo to vrhke to karpouzi kai tis fraoules ???na steileis kiapo dw merikes :D:D:D

re koritsia i pasxalitsa mas pou xathike??exw arxisei anisixw ligaki...... :(:(

sas filw prostoparon oles tis koilitses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!! ειδαμε την πριγκηπεσα μασ σημερα και ειναι παρα πολυ καλα!! :):) ειναι 446 γρμ..μας ηταν λιγο ζορικη γιατι δεν μας εδιχνε το ενα ποδι...με πατουσε την κοιλια η γιατρος μπας και......αλλα δεν..τελικα ξαπλωσα στα πλαγια,γυρισα πλατη την γιατρο κ ετσι κουνηθηκε η μπουμπου και τα ειδαμε τα ποδια!!!τα δακρυα χαρας ηταν απιστευτα!την εβγαλε κ μια φωτογραφια προφιλ εγχρωμη κ μας ειπε ετσι θα ειναι κ οταν θα γεννηθει..μιση ωρα κρατησε η εξεταση.δοξα το θεο πολυ καλα!!!!κοριτσια κ στα δικα σας τωρα οσες ειναι κανετε!!σημερα ειχε δρομολογιο ο αντρας μου για βεροια κ με πηρε μαζι του για να με αφησει στην πεθερα!!εκπληξη την εκανα την πεθερουλα κ της εδειξα την φωτο με την εγγονουλα της!!!χαρηκε πολυ.. :):) γι'αυτο αργησα να σας πω τα νεα..μολις ηρθαμε!! ααα παρεπιπτοντως καποια ρωρησε για την κοιλια,ναι κ σε εμενα συμβαινει.καποιες φορες μαζευετε κ μετα απο λιγο ηρεμει κ ερχετε στα φυσιολογικα της!φιλακια πολλα σε ολες,τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου, τι κάνετε?

Εγώ τα ίδια ανυπομονώ να δω πότε θα με σκουντίξει αυτό το πλασματάκι μέσα μου...κατα τ΄'αλλα είχα τη μαμά μου σήμερα ολη μέρα για βοήθεια, μας μαγείρεψε μουσακά μας έφτιαξε κεκάκι μιαμ μιαμ μου σιδέρωσε δεν έχω παράπονο. Το πρωί που ζυγίστηκα έφτασα και τα +3 κιλά, καλά είμαι νομίζω.

Mariagiorgos αυτό το ονειρό σου θα γίνει σίγουρα πραγματικότητα :D

Κικίτσα μετά την β επιπέδου άρχισε να το ψάχνεις να κάνεις την ερευνα αγοράς σου και κατα τον 7ο μπορείς να ξεκινήσεις με παραγγελείες και αγορές, τώρα αν μπορείς κάποια να τα κλείσεις τώρα οσο είναι οι εκπτώσεις σίγουρα θα βγεις κερδισμένη.

Matka συσπάσεις νιώθεις, μίλησε με τον γιατρό σου και νομίζω θα σε καθησυχάσει, αν συμβαίνουν πολύ αραιά δεν είναι τίποτα.

Νάνσυ περαστικά στο κοριτσάκι σου, ελπίζω να μην είναι κάτι που να θέλει νοσοκομείο και να το περάσετε ήρεμα στο σπίτι.

Καρολινάκι καλά αποτελέσματα, ολες οι ευχές μας είναι μαζί σου.

Rapanaki περαστικά με αυτό τον παλιοκαιρο ολος ο κόσμος είναι άρρωστος.

Lil ακομα να συνέλθεις, σε ταλαιπώρησε πολύ και σένα αυτή η ίωση. Αντε αύριο με το καλό να δείτε το μωράκι σας θα περιμένουμε νέα σου.

Καλέ tsevoula καρπούζι πως σου ήρθε με αυτό το κρύο.

Delphine την απολαύσατε την ζουζουνίτσα σας πολύ χαίρομαι που ολα είναι καλά με το καλό και ολα τα υπόλοιπα κοριτσάκια.

Πασχαλιτσάκι σε χάσαμε

Καλό βράδυ κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia pali prwiprwi sikwthika tha paw na kanw mia epanaluptiki eksetash shmera tin APTT pou eixa ligo ipsili elpizw na einai entaksei k na min xreistei na kanw pereterw eksetaseis pou einai k panakrives... maraki ti wraia pou to eidate k egw thelw... perimenw mexrin tin deutera... lil mou perimenoume nea shmera na mas peis... xtinaki ti eksetaseis einai autes den thimamai ama tis exw kanei...... ektos ama ta ekana stin arxi ola mazi..... sas xairetw paw na etoimastw ta leme argotera filakia polla.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...