Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλημερα κ απο μενα!!

ειμαι 6 εβδομαδων κ πρωτα ο θεος περιμενω το δευτερο μου παιδακι τελη αυγουστου!!

ευχομαι να πανε ολα καλα,εχω λιγο αγχος επειδη ακομα ειναι αρχη κ δεν ειμαι οπως πριν γενησω τον αντωνη μου,που οποτε ηθελα αραζα κ ξεκουραζομουν.αλλα με λιγη προσοχη κ με το θελημα του θεουλη πιστευω ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki ola na sou pane kala, kalws irthes sto postaki mas, otan akouseis kardoula pes mas tis plirofories sou na se balei h Aleka mas sti listoula!

Se ola ta nea koritsia kalws irthate sto pareaki mas! Egw eimai h Elena kai auto einai to prwto mou paidaki!

Delphine gia to balitsaki tis Libero kai egw eperna alla extes mas eipe h Aleka oti telika douleuei h grammi kai pira thl kai to paraggeila telika. Pare thl ti Deutera kai pata tin epilogi 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ ελενα μου!!με το καλο το μωρακι σου εχεις να ζησεις τελειες στιγμες!!ολα να σου πανε καλα!οκ οταν ακουσω θα σας πω,εχω ραντεβου σε μια εβδομαδα.

να σας ρωτησω κ κατι;εχετε γενικα πονακια σαν περιοδο;εγω εχω καποιες φορες,θυμαμαι ειχα κ στον αντωνη μου,αλλα λεω να ρωτησω κ εσας να παρω θαρρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Bikaki. Nai ponous periodou egw eixa mexri tin 8 ebdomada peripou. Meta kati ponakia kai trabigmata. Rwtisa to giatro kai mou eipe oti h mitra kanei suspaseis stin arxi giati nomizei oti tha adiathetisei...den exei sunithisei akoma tin kainouria katastasi tis. Opote giauto tis prwtes ebdomades exeis ponous periodou. Argotera ta ponakia kai trabigmata pou exoume einai giati h mitra megalwnei siga siga kai ta niwthoume. Egw pantws stis prwtes ebdomades mexri to 8-9 eixa arketa kai apta duo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα.

Ειμαι 8 εβδομαδων, την εβδομαδα που μας περασε ακουσαμε την καρδουλα του μωρου μας και καναμε τις εξετασεις που μας εβαλε ο γιατρος. Ολα ειναι καλα δοξα τω θεο και ανυπομονουμε να ξαναπαμε σε 2 εβδομαδες να το ξαναδουμε το σπορακι μας.

Εχω ενα παλικαρακι 19 μηνων και για την ωρα με ταλαιπωρουν απιστευτα η ατελειωτη ναυτια και οι εμετοι (ευτυχως μεχρι στιγμης κανω μεχρι 5 τη μερα, στον γιο μου ειχα υπερεμεση κυησης και εκανα εμετο σχεδον μεχρι να γεννησω!).

Επισης το οτι εχω και τον πριγκιπακο μου δεν μου επιτρεπεται να ξεκουραζομαι, οπως εκανα στη δικη του εγκυμοσυνη και αυτο με κουραζει οσο να πεις.

Για την ωρα παιρνω μονο ενα filicine τη μερα.

Αυτα για συντομο βιογραφικο!!!!!!

Να ρωτησω ρε κοριτσια..... αυτα που διαβαζω για τα "βαλιτσακια", ρωτανε σε ποιον μηνα ειμαστε για να τα στειλουνε ή τα στελνουν σε ολες μας? Επισης ειχα διαβασει στο αλλο ποστακι για τη λιστα που βαλατε.... αν δεν σαν κανει κοπο ξαναβαλτε την ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ Ή ΚΟΥΠΟΝΙΑ, εκτος αν στελνουν ολες, για να μην κανουμε τον κοπο να τηλεφωνουμε αδικα.

Τα φιλια μου σε ολες σας και στις κοιλιτσες σας. Αντε μανουλες Αυγουστου σας περιμενουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θυμαμαι στον αντωνακη ποναγα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη.μιλαμε για πολυ αγχος.επαιρνα κ κατι χαπια μετα ομως την 15 εβδομαδα,για τις συσπασεις.αλλα γενησα στις 36 κ 3 εβδομαδες με καισαρικη επειδη ειχαν αυξηθει τα αμνιακα κ δεν επρεπε να μεινει αλλο μεσα το μωρο.κ φυσικα δε καταλαβα τιποτα.απλα ειχα αγχος κ εχω γιατι πριν απο τον αντωνη ειχα χασει ενα μωρακι κ καταλαβαινεις. :|

θελω να περασει ο καιρος να κανω κ την αυχενικη κ μετα θα ηρεμησω αρκετα αν ειναι ολα καλα.

εν τω μεταξυ βαριεμαι απιστευτα να πηγαινω για δουλεια.κ το πρωι δεν εχω σηκωμο..καλα οχι οτι ειχα ποτε ευκολια με το πρωινο ξυπνημα αλλα τωρα ειμαι ακομα χειροτερα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pasxalitsaki kalws irthes kai edw. Egw pira kai tha mou steiloun balitsaki apo 3 etairies. Epeidi pira polla tilefwna den thumamai poies einai omws, ektos apo ti mia pou sigoura einai h Libero. Auti tin pira xtes. Exei grapsei h Aleka to tilefwno stis teleutaies selides sto proigoumeno postaki kai h Charoula kai sta duo tilefwna pou eixe grapsei pira. Oles mou zitisan plirofories gia to poswn minwn eimai pou tha gennisw an einai to prwto mou kai tetoia...oi 2 mou eipan oti tha mou to steiloun mesa se liges imeres. H alli mou eipe oti tha mou to steiloun nomizw ston 5 h 6 mina. Twra gia to ti exoun mesa...idea den exw, otan labw ena tha sas pw.

Bikaki kai egw polles fores bariemai na pigainw sti douleia, alla eutuxws douleuw apogeumata kai etsi koimamai oso thelw to prwi, efoson oute allo paidaki exw. To duskolo itan to prwto trimino giati kata ti diarkeia tis imeras eixa polu upnilia, anagoules eixa liges alla eutuxws den ekana emetous giati den kserw an tha tin paleua na pigainw toso eksantlimeni sti douleia. Esu ap'oti les tha perases polu duskola stin prwti sou egkumosini. Kane upomoni na perasei to prwto trimino.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ksanapo k pali koritsia kalos irthate mia k einai kainourgio to postaki!!!vikaki sou eyxomai k se sena mia kali egkumosini na exeis!!k ego ena gio 11 xronon tha ginei stis 24 tou minos k ton lene antoni..eixa mia teleia egkumosini sto proto..tipota den katalabaina..k s'ayto kala pao alla exei k ta ponakia tou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delphine γεια σου κ απο μενα,να σου ζησει κ ο δικος σου αντωνακης κ με το καλο το δευτερο μωρακι!αληεθεια κοριτσια μαθατε στις αυχενικες τι μωρακια εχετε;εγω ειχα μαθει παντως κ στις δυο προηγουμενες αυχενικες.φαινοταν πεντακαθαρα το φυλο.

ελενα μου η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ σπανια περπτωση κ περασα πολυ δυσκολα.ηταν κ η πρωτη κ ηταν τρομερα τραυματικη εμπειρια.δε θελω να πω λεπτομερειες,μην επηρεασω καποια κοριτσια,δεν υπαρχει λογος,θα σας πω πολυ πολυ μετα.

ευτυχως εμετους δεν εχω παρα μονο ωρες ωρες λιγη ταση για εμετο.αν ειχα οντως δε ξερω πως θα τη παλευα.εγω εργαζομαι σε μαγαζι με παιδικα ρουχα κ μια κανω πρωινα μια απογευματικα.απλα ειναι μακρια η δουλεια μου κ εχω λιγο θεμα με τη μετακινηση.απλα οπως εχουν γινει κ τα πραγματα να λεμε κ δοξα τω θεο που υπαρχει κ η δουλεια.

το βαλιτσακι το ειχα παρει κ εγω στον αντωνη μου,αν θυμαμαι ειχε μωρομαντηλα,κουπονια εκπτωτικα,μια κρεμα για συγκαματα για το μωρο αν δε κανω λαθος τη sudocream κ νομιζω κ σαμπουανακι κ αφρολουτρο δε θυμαμαι ποιας εταιρειας,μαλλον προδερμ αλλα δεν ειμαι σιγουρη.κ θυμαμαι το πηρα σε μεγαλο μηνα,δηλ ημουν 6 μηνων,μπορει κ 7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα απο την χιονισμενη Πτολεμαιδα,εδω τα χιονια παραμενουν και ο παγετος αλλα σημερα ειναι Θυελλα !!! εχουν ηδη αποκλειστει οι περιφεριακοι δρομοι.

Ενα γλυκο καλοσωρισμα στις νεες μαμαδες που μπηκαν στην παρεα μας και ευχομαι σε ολες να διανυσουν μια ευκολη εγκυμοσυνη.

jTBrp2.png

o4S4p2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες να σας ρωτησω κατι .....

Καφε και κοκα-κολα πινετε κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης σας? Σας επιτρεπει ο γιατρος σας?

Εγω στον γιο μου δεν ηπια καθολου, γενικα ημουνα πολυ φοβισμενη σε πολλα πραγματα αλλα σε αυτη την εγκυμοσυνη με τραβαει κανενα καφεδακι που και που, χωρις καφεινη και επισης κανα 2 φορες που ηπια 5-6 γουλιτσες κοκα κολα σαν να με ανακουφισε με τις ναυτιες και τους εμετους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon pasxalitsaki!!!k sto proto mou k se ayto pino kafe kanonika kata protimisi gallikos kai koka kola pino meta to fai!!i atoimi travietai polu!!!to proto mou mia xara gennithike!!vikaki stis pio polles manoules mas eipe ti tha kanoume..emena 80%koritsi..tha doume tin triti gia sigoura epitelous!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Καλως σας βρήκα και σε αυτό το ποστάκι με όλες πλέον τις καλοκαιρινές μανούλες.

Να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να έρθουν με το καλό τα καλοκαιρινά μας μωράκια γερά και τυχερά.

Εγραψα στο προηγούμενο ποστάκι στο τέλος, οπότε να σας ξανασυστηθώ είμαι η Κατερίνα και περιμένω το δευτερο παιδάκι μου τον Ιούλιο. Εκανα την αυχενική την Τετάρτη και μάλλον περιμένω αγοράκι.

Βικάκι είδες θα τα λέμε και απο δώ...πονάκια είχα και εγώ τις πρώτες βδομάδες είναι φυσιολογικά.

Πασχαλιτσάκι με το καλό το μωράκι σου, αναψυκτικά δεν πίνω γενικά γιατι δεν μου αρέσουν, καφέ τώρα στην εγκυμοσύνη τον έχω μειώσει αρκετά 1-2 την εβδομάδα.

Veta κρύο που θα έχει με χιονια και παγετό, προσοχή θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια και μέλλουσες καλοκαιρινές μανούλες!!!

Οπως εγραψα και σε μια άλλη στηλη του φόρουμ, είμαι και εγώ στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου και για την ακρίβεια 6,5 εβδομάδων! Την πρωτη μου κορούλα την γέννησα στις 20/04/2010!!!Είναι ένα απο τα μωράκια του "Πανμαΐακου 2010" και με πολυ χαρά, είμαι πάλι στην ευχάριστη θέση να ξαναγράφω στο φόρουμ για το δεύτερο παιδάκι μου!!!!Το λέω και δεν το πιστεύω ακόμα!!!!

Λοιπόν περιληπτικά να σας πω οτι πήγαμε στον γιατρό και ακούσαμε την καρδούλα του μικρού εμβρύου μας,το μέτρησε και είναι 5 χιλ, και είδε και έναν δεύτερο σάκο που για την ώρα δεν γνωρίζουμε εαν πρόκειται για κάποια αποκόλληση ή δίδυμη εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε. Ετσι λοιπόν θα πάμε και πάλι σε 2 εβδομάδες για να μας δει και πάλι.

Από συμπτωματα τίποτα ιδιαίτερο, εκτός του πρησμένου στήθους και καποιες ΄λίγες ζαλάδες και αναγούλες όπως και στην πρώτη εγκυμοσύνη μου!!!!

Βεβαια αυτό που προσπαθώ να προσέξω είναι το "φαγητό"!!!!!!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ειχα πάρει πολλαααααααα κιλά και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να μην την "ξαναπατήσω"!!!!!!

Λοιπόν αυτα τα ολίγα για αρχη, και τα ξαναλέμε!!!!

Ευχομαι σε όλες τισ μέλλουσες μανούλες μια ομορφη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Kalws orises sto postaki mas Gasper kai Katerina. Exoume polla nea koritsia oi pio polles exoun mwrakia Augoustou, kalws irthate oles!

Vikaki emena den eide ti einai stin auxeniki...ti mia mou leei tou fanike gia agori alla se alli poza tou fanike gia koritsi, opote tha mathw sto epomeno rantebou 17 Genari. Sunithos an einai agori to blepoun pio eukola stin auxeniki. Anupomonw polu na mathw to fulo pantws gia na ksekinisw proetoimasies dwmatiou!!

Pasxalitsaki egw ekopsa kai ton kafe kai ta anapsiktika (exw piei koka kola 2-3 fores se taberna), oi giatroi sunithws lene oti mporeis na pineis ena galliko tin imera, alla diabasa se kati ksena iatrika site oti h kafeini prokalei diafora arnitika sumptwmata stin egkumosuni, ena apo auta einai kai h apoboli, opote apla ton ekopsa teleios. Yparxei kai o ntekafeine pou einai mia xara alla egw twra pou ton exw stamatisei toso kairo den mou leipei, oute ntekafeine den pinw.

Veta kai edw paliokairo exei.

Delphine ante suntoma tha matheis kai esu to fulo, ante na paroume kai emeis seira meta!

Aleka pou xathikes esu? Tha mou peis einai kai giortes simera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω και κατι ακομη...

Αυτη τη φορα ο γιατρος δεν μ' εβαλε να κανω εξετασεις για θυρεοειδη, ουτε μυκοπλασμα-ουρεοπλασμα. Εσας σας εβαλαν να κανετε αυτες τις εξετασεις?

Μηπως επειδη ειναι δευτερη εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exoume polla nea koritsia oi pio polles exoun mwrakia Augoustou, kalws irthate oles!

Τυχερος μηνας ο Νοεμβριος και καρπερος!!! Δεν πηγανε χαμενες οι βολες :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Pasxalitsaki egw ekopsa kai ton kafe kai ta anapsiktika (exw piei koka kola 2-3 fores se taberna), oi giatroi sunithws lene oti mporeis na pineis ena galliko tin imera, alla diabasa se kati ksena iatrika site oti h kafeini prokalei diafora arnitika sumptwmata stin egkumosuni, ena apo auta einai kai h apoboli, opote apla ton ekopsa teleios. Yparxei kai o ntekafeine pou einai mia xara alla egw twra pou ton exw stamatisei toso kairo den mou leipei, oute ntekafeine den pinw.

Εγω Ελενα μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη φοβομουνα και τον αερα που ανεπνεα. Δεν ετρωγα τιποτα απ' εξω, φοβομουνα μην παθω δηλητηριαση ή κολλησω τιποτα. Καφες ουτε κατα διανοια, μηπως βλαψω το μωρακι μου και ουτε κοκα κολα.

Δεν αφηνα κανενα να με πλησιασει μη με κολλησει καμια γριπη ή αρρωστια (ειχαμε και την γριπη Η1Ν1 τοτε) και πολλα αλλα. Ημουνα υπερβολικη με αποτελεσμα να μη χαιρομαι και να μη γευομαι τιποτα, ακομη και αν το λιγουρευομουνα πολυ.

Σε αυτη την εγκυμοσυνη ειμαι πιο χαλαρη ευτυχως και την απολαμβανω περισσοτερο. Αλλα επειδη ειδικα η κοκα κολα με βοηθησε στις ναυτιες ειπα μηπως δεν βλαπτει και πινω λιγακι οταν ειμαι πολυ χαλια. Αλλα αφου κανει κακο.............ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 2!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontos i kafeini prokalei apovoli..alla oxi apo mono tou..sto ika pou eixa paei gia na grapso farmaka itan mia kopela pou einai egkuos 11 vbomadon..eimoun apo ekso k tous akouga ti elagan..ton rotouse ti kanei k ti oxi..to koufo pou akousa?to anavrazon asvestio mporei na to dialuei me opoio rofima thelei kai.........me koka kola...otan mpika ego mesa ton rotisa..k mou leei giati ti kako exei?tsai den pineis?portokalada den pineis?k ayta exoun anthrakiko k kafeini..den eipa tipota.efuga..tha rotiso k ton giatro mou etsi gia na mou fugei i aporia..emena mou eixe pei o dikos mou,prosoxi sta varoi,oxi tsigaro k apo megali stenaxoria..na ta apofeygo..gia apovoli mporei leei na prokipsei organiko..pote den ksereis mou eipe..tora pia megalose to nini mas k efyge apo to afxotiko stadio..den prosexa k polu pantos..den katalavainan oti eimai egkuos..mono otan zitousa na mou sikosoun kati vari..sto proto mou mexri k xalia sikona na pleno giati variomoun sto spiti..otan yparxei istoriko,ennoeite pos prepei na prosexoume mexri ekei pou den paei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλιτσες μου φουσκωμενες επειδη μαζευτηκαμε πολλες και εχω και κατι ποναλακια χαμηλα απο το κυνηγημα της σαντυς παρακαλω βαλτε ολες σας ΠΗΤ για να σας γραψω αναλυτικα και ομορφα γιατι εχασα τα αυγα και τα πασχαλια. προσπαθω ηδη να σας βαλω σε σειρα αλλα γραψτε μου και τα ΠΗΤ για σιγουρια

καποια κοπελα ρωτησε για τα τηλ θα σας τα συγκεντρωσω (αφου τα εχω και ευκαιρα) και θα σας τα βαλω αναλυτικα. ειναι εγγυημενα οτι στελνουν ειτε κουπονια ειτε βαλιτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καποια κοπελα ρωτησε για τα τηλ θα σας τα συγκεντρωσω (αφου τα εχω και ευκαιρα) και θα σας τα βαλω αναλυτικα. ειναι εγγυημενα οτι στελνουν ειτε κουπονια ειτε βαλιτσακι!!!

Εγω ζητησα τη λιστα, για να μην τηλεφωνουμε τζαμπα...... Αν σου ειναι ευκολο γραψε μας τι στελνουν διπλα (βαλιτσακι ή κουπονια) και οσες πληροφοριες μας φανουν χρησιμες. Σ' ευχαριστουμε εκ των προτερων :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εντάξει έχει να κάνει με τον γιατρό άλλοι δίνουν το οκ άλλοι πάλι λένε άστο καλύτερα.. και εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν έκανα τίποτα απολύτως ειδικά το μαλλί που το κάνω μπαλαγιαζ είχε γίνει ένα χαλί αλλά δεν με ένοιαζε.. τώρα ειπα όμως να το κάνω γιατί έχω να πάω σε βάφτιση αλλά θα το κάνω όλο σκούρο πάει το μπαλαγιαζ άλλο ότι έκανα έκανα 😂
    • @Elina98 καλως ηρθες στην παρέα θέλει λίγο χρόνο για να βγεις από δοκιμαστικό μελος μετα θα μπορεις να ανεβάσεις και φωτογραφία για να είναι θετικό το τεστ ωορρηξιας πρέπει δυο γραμμές να είναι ή ιδιες ή πρώτη πιο εντονη από της ελέγχου..  Εαν ήταν θετικό 14 ημέρα και την 15 ημέρα έπεσε, η ημέρα που εκανες ωορρηξία ήταν η 15.. γενικα τι κύκλο έχεις ;    @Girly έλα βρε κορίτσι μου μας έλειψες πολύ όμορφα τα νέα σου να ξεκουραστείς να παίζεις με το παιδάκι σου και εύχομαι να πάνε οοοολα καλά με την σπερματέγχυση σου στέλνω πολλά φιλια και όποτε μπορείς να μας γράφεις τα νέα σου 💕  @Mpourmpoulo περιμένουμε νέα από τον γιατρό σίγουρα θα είναι όλα μια χαρά και θα προχωρήσετε παρά κάτω με τις προσπάθειες σας ίσως δει αν εκανες και ωορρηξία αυτές τις μερες 😊
    • Να προστεθώ και εγώ σε αυτό το θεματάκι! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλά το θετικο είναι ότι κάνω ωορρηξια καθώς το παρακολουθούσαμε για αρκετούς μήνες με υπερήχους! Προσπαθούμε 1,5 χρόνο ! Είχα δυο συλλήψεις και τις δυο με σπερματεγχυνση! Η μια ήταν βιοχημικη και η άλλη ήταν παλινδρομη στην 9η εβδομάδα όπου πριν από 15 μέρες έκανα απόξεση ! Το πρόβλημα μας στην ουσια είναι το ΣΠΩ!  Τα χάπια διέγερσης δεν με πιανουν έχω αντίσταση σε αυτά και έκανα μόνο ένα ωάριο όπως και χωρίς τα χάπια αυτά! Οι ενέσεις με έπιασαν και έκανα 2 ωάρια (τελευταια εγκυμοσυνη -η παλινδρομη που ανέφερα) ! Όπως και να έχει κοριτσια μου θα τα καταφέρουμε είτε με τον απλό τρόπο είτε με τον πιο δύσκολο τρόπο (εξωσωματικη)! Μην την φοβάστε την εξωσωματικη δεν είναι και τόσο δύσκολη όλη η διαδικασία, βέβαια το χρηματικό κόστος είναι μεγάλο και γενικα λίγο χρονοβόρα διαδικασία αλλά όμως αξίζει ! Εύχομαι βέβαια να έρθει πριν μπούμε σε αυτή την διαδικασία 🙏❤️ πρέπει να το παλέψουμε γιατί το αξίζουμε όλες μας να γίνουμε μανούλες 🙏 θα περιμενω νέα σας σε αυτό το θεματάκι 🤞 σήμερα θα πάω και εγώ στον γιατρό να δούμε πως είναι η μητρα και να συζητήσουμε πως θα προχωρήσουμε και τι μας προτείνει🙏
    • Εγώ κάνω ανταύγειες μόνο, που δεν ακουμπούν τη ρίζα... οπότε φαντάζομαι ότι ούτε με φυτική θα με άφηνε. Αλλά δε με πειράζει. Είμαι αρκετά ανοιχτή ούτως η άλλως και θα ξανθίνουν κι άλλο με τον ήλιο. Και στην τελική... Χαλάλι της, της μπουμπούς μου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...