Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά και χρόνια καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Υγεία Ευτυχία και πολλά μωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχτές σκεφτόμουνα ότι τέτοια μέρα του χρόνου θα έχω το μωράκι μου, ευχομαι Παναγίτσα μου να γίνει πραγματικότητα το θαυματάκι μου.

Ευχομαι ΚΑΛΗ ΝΕΑ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΥΓΕΙΑ, ΜΩΡΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΑΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΛΟΥ.

ΤΟ 2012 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε φιλεναδιτσες, πως περασατε?

Που χαθηκατε ολες?

Εμεις αυτη τη φορα πολυ ησυχα στο σπιτι.

Εχουν αλλαξει και τις σελιδες στο φορουμ και πρεπει καπως να τις συνηθησουμε, αν και μου αρεσε οπως ηταν πριν,τελος παντων.

Μολις γυρισαμε απο την αιματολογο και τα νεα μου ειναι οτι εχω θρομβοφιλια σε μικρο βαθμο.Ευτυχως που με το γιατρο μου ξεκινησαμε προλιπτικα τις ενεσεις, γιατι μου ειπε οτι αν δεν το ξεραμε θα αρχιζα να εχω προβληματα απο την 24η εβδομαδα και θα γεννουσα πρωορα.

Τωρα θα συνεχισω τις ενεσεις μεχρι να γεννησω πρωτα ο θεος και για 40 μερες μετα...

Καντε οσο πιο πολλες εξετασεις μπορειτε, εμεις αυτο μετα το δευτερο εμβρυακι που δεν προχωρησε το βρηκαμε τυχαια.

Ολα για καποιο λογο γινονται.

Σας φιλω ολες!xxxxxx

Δεν μπαινουν και τα εικονιδια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ??????ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ????

ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????

LIL MOY KAI ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ

ΚΑΝΑΜΕ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ!

ΒΟΥΡ ΣΤΑ ΨΩΝΙΑΑΑ!

ΕΙΜΑΣΤΕ 519 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΗΤ ΜΑΣ!!

ΑΜΕ!!ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΦΟΝΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΑ

ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΜΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα πολλες κοπελες κανουν ενεσουλες, Χουανιτακι μου.

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!! :D:D:D

Τωρα βουρ για ψωνια!!!

Εχουμε την προικα του μωρου,τελεια!

Δεν βλεπω και εγω την ωρα!

Εμεις πηγαμε για την αυχενικη διαφανια και δεν εγινε τελικα .Πρεπει να μεγαλωσει ακομα 3,4 χιλ.

Οποτε θα παμε παλι την Πεμπτη.

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

LIL ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ....... ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΆΥΤΟ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.

xouanitaki ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΞΟΔΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κ καλη χρονια κοριτσια μου!!!!!

ευχομε σε λιγο καιρο ο τιτλος του ποστ να ειναι για εμας που λαχταρουσαμε ενα μωρακι πανω απο ενα χρονο κ ηρθε!!!!!!!!!!!

στις εγκυουλες να ευχηθω με το καλο κ με ενα πονο υπεροχες στιγμες πραγματικα!!!!

ενα φιλι κ τις καλυτερες ευχες απο μενα κ την ελενα!!!! :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ καλη επιτυχια αυριο στη β επιπεδου!!!

Και εσυ θρομβοφιλια ειχες? Θα κανουμε υπομονη και θα περασει ο καιρος.Μετα με τα μωρακια μας θα τα ξεχασουμε.

Εφτασε και η ωρα για τα ψωνια!!!Ρουχαλακια, σεντονακια,κουβερτουλες,βρεφικο δωματιο, μπιμπερο, κουδουνισρτες.....τρελαινομαι γι αυτα :D:D

Happy σε ευχαριστουμε , να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Η μπεμπούλα μου είπε να περάσει να ευχηθεί χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες τις εγκυούλες αλλά ειδικά στις κοπέλες που είναι στην προσπάθεια και στην αναμονή και να τις ρίξει και λίγη μπεμπεδόσκονη να κολλήσουν! :D

Η μικρούλα μας είναι πολύ καλό και ήρεμο παιδάκι και μας έδωσε τον χρόνο να προσαρμοστούμε ομαλά στα νέα δεδομένα!

Τα συναισθήματα απερίγραπτα κορίτσια! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομα, πολύ σύντομα να τα νιώσετε όλες στο μέγιστο! :x:x:x:x:x:x

Σας στέλνω όλες μια μεγάλη και ζεστή αγκαλιά! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

post-14040-13873938439202_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου να σου ζησει και παλι η κορακλα σου...κουκλιτσα ζωγραφιστη...ευχομαι να ειναι καλοτυχο και υγεια πανω απ΄ολα...εμενα η γιατρος μου εριξε ενα χεσιμο που σταματησα το χαπι του θυροειδη...μου εγραψε καποιες εξετασεις αιματολογικες και υπερηχο στο στηθος...μου ειπε να παρω φολικο...κατα τα αλλα ολα ηταν οκ...ηταν αισιοδοξη και μου ειπε αφου τα καταφεραμε να μεινω εγκυος εστω για λιγο ασχετα αν δεν προχωρησε αργα ή γρηγορα θα τα καταφερω...φιλια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντι τι κουκλα ειναι αυτη;πωπωπω!!!!!!!!!!!να σας ζησει!!!!!!!!!!κι εμεις καλα ειμαστε!ευχομαι καλη χρονια και πολλα μπεμπακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi να σας ζήσει η ομορφιά σας! Να είναι καλότυχη και πάντα υγιής!!!! Μια κούκλα! Φτου φτου φτου μην τη ματιάσω!!!

Με το καλό κι υπόλοιπες να ζήσουμε τέτοιες όμορφες στιγμές με τα μωράκια μας!

LIL, xouanitaki και X+M υπομονή με τις ενεσούλες. Χαλάλι για τα μωράκια!

IRO81 σημασία έχει ότι έγινε μια φορά, οπότε καλά τα λέει η γιατρός σου ότι εύκολα θα ξαναγίνει! Κοίτα να χαρείς τον αντρούλη σου και θα έρθει και το μπεμπέ για να μείνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi τι κουκλιτσα ειναι αυτη?

Να σας ζησει και παλι!!!

Χαιρομαι πο προσαρμοστικατε τοσο γρηγορα με το μωρακι σας! Ειναι τυχερα και αυτα!

Εγω ημουνα πολυ γκρινιαρα, ευχομαι να μην παρει απο εμενα....

Εμεις πηγαμε εχθες για την αυχενικη διαφανια και ολα πηγαν καλα!!! :D

Ειδαμε μωρακι αυτη τη φορα!Ειδαμε το προφιλ του, τα ματακια του,τη μυτουλα του, το στομα του,το στομαχακι του,χερακια,ποδαρακια,τρελαθηκαμε απο χαρα!!!! :D:D:D:D

Αρχισαμε να το ανακοινωνουμε απο εχθες σε συγγενεις και φιλους και οι δικοι μας το εχουν χαρει πολυ!!!

Ηρω και diaz ερχετε και η σειρα σας!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου μπραβο σας...φανταζομαι τα συναισθηματα σας και τη χαρα σας που το ειδατε...μια σταλια μυτουλα, ματακια χερακια κτλ...ενα ολοκληρωμενο ανθρωπακι...να ρωτησω κατι? μην γελασετε ειμαι ασχετη...την αυχενικη διαφανεια ποσο εβδομαδων τι κανουνε και εσεις περιμενατε να κανετε και αυτην την εξεταση για να το ανακοινωσετε? κοριτσια πιστευεται στο ματι και την γλωσσοφαγια που λεμε? γιατι εγω εχω σκοπο οταν με το καλο ερθει για να μεινει το σπορι να ειμαι συγκρατημενη...βεβαια μιλαω "εκ του ασφαλους" τωρα και ειναι τα χαζοονειρα που κανω ωρες ωρες σαν μελλουσα μανούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρω μου εμεις την καναμε την 12η εβδομαδα και τριων ημερων. Και εγω ασχετη ημουνα αλλα τωρα στην πορεια μαθαινω την σειρα τους.Εμεις το ανακοινωσαμε τωρα για να ημαστε πιο σιγουροι οτι η εγκυμοσυνη εξελισεται καλα .

Ειναι και λιγο δυσκολο το πρωτο τριμηνο μην το ξεχνας.Οι κουμπαρα μας στο δευτερο μηνα το ανακοινωσαν και μετα απο μια εβδομαδα το χασανε.Εαν εχεις και τους αλλους μετα να σου λενε για αυτο και εχεις και τα δικα σου ειναι πιο επιπονο για να το ξεπερασεις.Βεβαια αυτο ειναι στην κριση του καθενος.Εμεις παντως περιμεναμε.Καλο ειναι οπως λες και εσυ στην αρχη να ημαστε λιγο συγκρατημενοι...

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?

Καλη χρονια με υγεια και με το καλο στις εγκυουλες μας!

λιλ μου υπεροχα συναισθηματα μακαρι συντομα να τα ζησουμε ολες οσες περιμενουμε..να εισαι καλα και το μωρουλακι σου γερο.

madi μου τι κορακλα ειναι αυτη?φτου φτου κουκλα να σας ζησει το αγγελουδι σας.τι ωραια χρονια και αυτη ε?

οι υπολοιπες τι κανετε?

η σια μας πως ειναι εχει γεννησει?

αναστασακι μου ειστε καλα?η μπεμπουλα?

μερεντουλααααα φιλια πολλαααα :-*:-*:-*:-*

χουανιτακι εσυ πως εισαι?

η twiggy μας και η cuando?

πω πω χαθηκαμε βρε κοριτσια εγω δεν μπαινω πλεον συχνα.εχω ηρεμησει αρκετα εχω ψιλοξεχαστει και το εχω παρει αποφαση οτι θα αργησω να γινω μανα.η σκεψη αυτη με κανει να ειμαι ηρεμη και να μην περιμενω καθε μηνα να δω αν ειμαι εγκυος η οχι!οποτε ολα καλα..αισιοδοξια υγεια και ολα θα ερθουν θελω να πιστευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας είμαι νέα στο site και θα ήθελα να σας πω το δικό πρόοβλημα. Τον ΙΑνουάριο του 2009 έμεινα έγκυος έκανα όλες τις εξετάσεις και ήταν όλα καλά. Άκουσα την καρδούλα του μωρού την 7 εβδομάδα και ύστερα τυχαία είχα μία εβδομάδα πυρετό 39/39,5. Να μην σας κουράζω πάω για υπέρηχο 2 ημέρες πρίν το ραντεβού για την αυχενική διαφάνια και διαπιστώνουμε ότι δεν έχουμε καρδιακό παλμό. Έκανα απόξυση. Τον Δεκέμβριο του 2009 μ´ενω πάλι έγκυος αλλά σύντομα διαπιστώσαμε ότι ήταν μύλη κύηση ολική. Πάλι έκανα απόξυση. Εκεί ήταν δύσκολη η κατάσταση διότι έπρεπε να κάνω εξετάσεις ακτινογραφίες και να περιμένω σχεδόν 7 με 8 μήνες για να ξανά προσπαθήσω. Τώρα μετά απο τόσο καιρό δεν έχει ξανά συμβεί τίποτα. Δεν ξέρω αλλά φανερά δεν καταλαβαίνω άν έχω άγχος αλλα απ' ότι όλα δείχνουν έχω. Θέλω να με βοηθήσετε με τις εμπειρίες σας για το τι να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose θα το ζησεις και εσυ!!!!Θελει ηρεμια αυτη η προσπαθεια.Περιμενω να ακουσω τα ευχαριστα και απο εσενα!!!

Οντως χαθηκαμε βρε κοριτσια.Δεν τα λεμε πια τοσο συχνα.....

Που εισαστε ολες??

Λιλιτσα καλως ηρθες.

Εγω πιστευω οτι ολα για καποιο λογο γινονται...Γιατι συνεβει αυτο,τι σας ειπε ο γιατρος σου?

Κανατε εξετασεις μετα ,τι εδειξαν...το ψαξατε?

Ειναι παντως θετικο οτι μενεις εγκυος.

Σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου..ροουζ τι κανεις;τι κανετε ολες οι φιλεναδιτσες;λιλ μου επιτελους το ανακοινωνετε ε;τι χαρα!!!ναι κι εγω μετα τη δικη μου πρωτη αποτυχια, τη δευτερη φορα ακομα και στις 12 βδομαδες ετρεμα να το πω..χαχαχα...Δεν ειναι για το κακο ματι που δεν το λες απλα γιατι ειναι πολυ πιθανο κατι να παει στραβα μεχρι τοτε και μετα ειναι ζορικο μες στον πονο σου να δινεις και εξηγησεις..

λιλιτσα καλως ηρθες ,η αληθεια ειναι οτι ειχες δυο ατυχιες και πολυ λυπαμαι αλλα φανερα μπορεις και μενεις εγκυος ανετα κι αυτο μην το ξεχνας.Χαλαρωσε και θα δεις θα ερθει το επομενο μωρακι και θα μεινει!Δεν εφταιγες εσυ για ο,τι εγινε και ηταν πολυ επιπονο αυτο που περασες φανταζομαι..ολες εδω εχουν περασει παρομοια πραγματα και με πολυ μεγαλυτερες δυσκολιες να μεινουν εγκυες κατι που κανει την απωλεια ακομη πιο οδυνηρη,γιατι δεν ξερεις ποτε και αν θα τα ξανακαταφερεις,αλλα εσυ πρεπει να σκεφτεις οτι μπορεις και συντομα θα δεις το επομενο θετικο τεστακι,ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να ειναι η τριτη και τυχερη να παρεις το μωρακι στην αγκαλια σου!

τα υπολοιπα κοριτσακια μας τι κανουν;καλη επιτυχια στις προσπαθειες!χουανιτακι χιωτισσα μου;τι κανει το μωρακι μας;τουιγγι τελειωνεις ε;πωπωπω...ιρο κι εσυ να σκεφτεσαι αυτο..το οτι εμεινες μια φορα σημαινει οτι θα ξαναμεινεις κρατα αυτο στο μυαλο σου και συνεχισε.

Καλη επιτυχια σε ολες ντιαζ και ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν..η μερεντουλα που χαθηκε;η σια μας γεννησε;κανα νεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ημαστε πολυ χαρουμενοι που εφτασε αυτη η ωρα!!!

Ετσι ειναι Cuando μου πιο πολυ για να ειμαστε σιγουροι το αφησαμε μεχρι την αυχενικη.

Εσυ πως τα πας? Δεν πιστευω να δουλευεις πολυ τωρα?

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κι εγώ εδώ. Προσπαθούμε τα τελευταία 2,5 χρόνια συστηματικά, για δεύτερο μωράκι. Το πρώτο μας ήρθε πολύ εύκολα και είναι ήδη 3,5 ετών. Οργανώνομαι για εξωσωματική αυτή τη φορά, καθώς θέλω να αυξήσω τις πιθανότητες μια που είμαι ήδη 40+ κι έχω ήδη αρνητική εμπειρία από σπερματεγχύσεις. Εύχομαι αυτή να είναι η χρονιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δουλευω ακομα και ειμαι λιγο πτωμα..αλλα οκ..σε λιγο καιρο λεω να κοψω..κριστυ ευχομαι να ρθει πολυ γρηγορα το μωρακι σας και να μην σας ταλαιπωρησει αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε? Μπαινω συχνα και διαβαζω τα νεα σας αλλα δεν γραφω.. Θελω να ευχηθω σε ολες καλη επιτυχια στις προσπαθειες, μην χανετε το κουραγιο σας οσο και αν αυτο δειχνει τοσο δυσκολο καποιες φορες... Ολες το εχουμε ζησει και γι αυτο εδω παιρνουμε κουραγιο και δυναμη. Λιλιτσα και Κριστυ καλως ηρθατε, θα δειτε συντομα πως η θετικη σκεψη θα σας οδηγησει πιο κοντα στα μωρακια σας! Κουαντο φιλια στην κοιλιτσα, ελπιζω να παρεις αδεια σιγα σιγα.. φτανεις κι εσυ προς το τελος. Δεν το πιστευω πως θα γεννησουμε, τοσο καιρο εδω να αγωνιουμε, τοσες απογοητευσεις και κλαματα.. Ετσι θα ακολουθησετε και οι υπολοιπες, πιστεψτε το!

Εγω ειμαι καλα, δεν εχω βαρυνει πολυ οποτε ειμαι χαλαρη και ανετη, με καποιες μικρο ενοχλησεις οπως ειναι φυσικο. Τωρα τελευταια με εχει πιασει ετσι ενα μικρο αγχος που πλησιαζει ο καιρος και πως θα ανταπεξελθω κλπ :? αλλα το συζηταω πολυ με αλλες εγκυουλες και το ξεπερναω καπως!

Σας σκεφτομαι ολες πολυ, καθε μερα ευχομαι να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις και χαρες!!

πολλ φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggaki μου έχεις περάσει τόοοοσα και μασάς τώρα που φτάνεις στο τέλος! Τώρα έρχεται το μωράκι σας και μαζί με αυτό τα καλύτερα!!! Πλησιάζει ο καιρός να αντικρύσεις το πλασματακι σου και να το σφίξεις στην αγκαλιά σου! Θα δεις όλα θα πάνε καλά! Μη μου αγχώνεσαι! :YMHUG:

Cuando τι ωραία κοντεύεις κι εσύ! Με το καλό! Άντε να σταματήσεις και δουλειά για να προλάβεις να ξεκουραστείς και λίγο!

Lil τώρα που το ανακοινώνετε λογικά θα το χαίρεστε κι εσείς περισσότερο! Τέλεια! Δίνετε πολύ μεγάλη χαρά στους δικούς σας! Και οι δικοί μας στο στόμα μας κοιτούν πότε θα τους ανακοινώσουμε κάτι καλό αλλά για την ώρα τίποτα. Θα έρθει όμως που θα πάει!

Φιλιά σε όλες τις φουσκωμένες κοιλίτσες! Και στα δικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...